Likteņdārzs

Likteņdārzs, Koknese, Kokneses novads, Latvija, LV-5113
56.634926 25.435966

Ābolu balle

07.09.2019

Aicinot ģimenes pavadīt aizraujošu laiku dabā, Likteņdārzā notiks Sajūtu diena

13.07.2019 12:00 - 15:00

Jau ceturto gadu vasaras vidū Likteņdārzā norisināsies Sajūtu diena. 13. jūlijā no plkst. 12.00 līdz 15.00 lieli un mazi būs mīļi gaidīti uz aizraujošām aktivitātēm Likteņdārzā, Koknesē. Apgūsim burbuļu pūšanas prasmes kopā ar “Mārtiņa burbuļiem”, būs iespēja izmēģināt roku mālu veidošanas mākslā, iesim ekspedīcijā “Izzini Likteņdārzu”, suposim pa Daugavu un vienkārši labi pavadīsim laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Sajūtu diena ir īpašs laiks, ko nesteidzīgi kopā ar ģimeni pavadīt skaistajā Likteņdārza ainavā – izjust vēja plūsmu, saules vilinošo siltumu, Daugavas ūdeņu mierīgo ritumu, ieklausīties dabā un būt kopā radošā un pozitīvā gaisotnē izglītojošās un jautrās nodarbēs.

 Sākot no plkst. 12.00 radoši izglītojošajā bērnu laukumā pie apmeklētāju stāvvietas notiks burbuļu pūšanas prasmju apgūšana ar “Mārtiņa burbuļiem”, kuru vadīs Zane Voitkeviča. Gan lieli, gan mazi varēs mācīties pūst, laist pa vējam un citos iespējamos veidos radīt gan super lielus, gan daudz mazus ziepju burbuļus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Likteņdārzā atklās piemiņas ansambli politiski represēto ģimeņu mātēm

10.05.2019 12:00

Sadarbībā ar Latvijas Politiski represēto apvienību, š.g. 10. maijā, pulksten 12.00 Likteņdārzā, Koknesē, tiks atklāts piemiņas ansamblis, kas veltīts Sibīrijas bērnu mātēm. Atklāšanas pasākumā, kurā piedalīsies Kokneses fonda” Padomes priekšsēdētāja Sandra Kalniete un Latvijas Politiski represēto apvienības priekšsēdētājs Ivars Kaļķis, aicinām piedalīties arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus un ikvienu interesentu.

 Raksturojot piemiņas ansambļa ideju, Latvijas Politiski represēto apvienības valdes locekle Dagnija Liepiņa saka: Piemineklis veltīts mātēm, kuras nesavtīgi ziedoja sevi, lai tālajā Sibīrijā sargātu un izglābtu savus bērnus. ,,Ar šīs piemiņas vietas izveidi mēs paužam savu mūžīgo pateicību mātēm, kuru gara spēks izsūtījumā bija nesalaužams."

printēt Lasīt visu ziņu

Likteņdārzā notiks tradicionālā Ābolu balle

08.09.2018 11:00 - 15:00

 

Šo sestdien, 8.septembrī no pulksten 11.00 līdz 15.00 Likteņdārzā norisināsies tradicionālā rudens Ābolu balle. Lieli un mazi būs mīļi gaidīti Likteņdārzā uz ābolu ražas svētkiem, lai kopīgi vāktu ābolus, spiestu sulas, vārītu ievārījumu, ceptu pankūkas, uzzinātu jaunāko par ābolu šķirnēm un baudītu tautas deju priekšnesumus un īpašas aktivitātes bērniem.

 Ābolu balle tradicionāli iezīmē rudens iestāšanos Likteņdārzā, un šogad ābolu raža solās būt jau lielāka. Likteņdārza ābeļu aleja ir viens no centrālajiem dārza elementiem, kas tika izveidota 2008. gadā, kad Latvijā zināmi cilvēki iestādīja 78 ābelītes Likteņdārza draugu alejas abās malās. Tur aug Cukuriņš, Baltais dzidrais, Sīpoliņš, Rīgas rožābele, Auksis, Konfetnaja un citas Latvijā populārās ābolu šķirnes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Rīt Likteņdārzā notiks Sajūtu diena

04.07.2018 12:00 - 15:00

Rīt, 14. jūlijā, no plkst. 12.00 līdz 15.00 Likteņdārzā, Koknesē, norisināsies Sajūtu jeb Ģimenes diena. Lieli un mazi būs mīļi gaidīti uz aizraujošām aktivitātēm - apgūsim burbuļu pūšanas prasmes kopā ar “Mārtiņa burbuļiem”, iesim ekspedīcijā “Izzini Likteņdārzu”, zīmēsim savu Likteņdārza pastmarku, suposim pa Daugavu, iepazīsim disku golfu un vienkārši labi pavadīsim laiku kopā ar ģimeni un draugiem.

Sajūtu (Ģimenes) diena ir īpašs laiks ko nesteidzīgi kopā ar ģimeni pavadīt skaistajā Likteņdārza ainavā – izjust vēja plūsmu, saules vilinošo siltumu, Daugavas ūdeņu mierīgo ritumu, ieklausīties dabā un būt kopā ar sev tuvajiem cilvēkiem radošā un pozitīvā gaisotnē, izglītojošās un jautrās nodarbēs.

Sākot no plkst.12.00 radoši izglītojošajā bērnu laukumā notiks burbuļu pūšanas prasmju apgūšana ar “Mārtiņa burbuļiem”, ko vadīs Zane Mošenkova. Gan lieli, gan mazi varēs mācīties pūst, laist pa vējam un citos veidos radīt gan super lielus, gan daudz mazus ziepju burbuļus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Likteņdārza amfiteātrī ar Latvijas Rotary klubu atbalstu atklāts gājēju tiltiņš

18.11.2017 15:00

Latvijas dzimšanas dienā - 18.novembrī - Likteņdārzā notika tradicionālā saulrieta sagaidīšanas pasākums un šogad tā laikā pulksten 16 tika iedegti 18 ugunskuri, Latvijas simtgadi ieskandinot.

18.novembrī Latvijas dzimšanas diena Likteņdārza amfiteātrī skaistajā vietā pie Daugavas tradicionāli tika svinēta, visiem kopīgi dziedot Latvijas himnu, klausoties “Kokneses fonds” padomes priekšsēdētāja Viļa Vītola uzrunu, skatoties Jūrmalas tautas deju kolektīvu “Zālīte” un “Vēlreiz” koncertu, baudot Kokneses dzejnieces Ārijas Āres radīto dzejoļu skaistumu, liekot svecītes Latvijas kontūras formā, sagaidot saulrietu ar simbolisko astoņpadsmit ugunskuru iedegšanu.

Īpašs notikums bija Likteņdārza amfiteātra labās puses gājēju tiltiņa atklāšanas pasākums – Latvijas Rotary klubi pasniedza skaistu dāvanu Likteņdārzam un Latvijai - tika atklāts Likteņdārza amfiteātra labās puses gājēju tiltiņš, kas viesiem ļauj turpināt dārza apskati Skatu terases virzienā. Likteņdārza ainavas autora Shunmyo Masuno projektā amfiteātrī paredzēti trīs tilti, un šis ir pirmais, kas ir īstenots.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39)

Veselības dienas Likteņdārzā

07.10.2017 11:00 - 15:00

Sestdien, 7. oktobrī, no pulksten 11 līdz 15 Likteņdārzā notiks fiziskajai, garīgajai un emocionālajai veselībai veltītā projekta “Garīgās veselības diena Sev” Veselības diena. Arī šoreiz ikvienam interesentam un visiem tiem, kas nepaspēja uz 23. septembri, būs iespēja iepazīt Cigun mākslu, radoši veidot ar smilšu-krāsu-gaismas lampām un iepazīt plašo 22 hektāru teritoriju ekspedīcijā “Likteņdārzs”.

Viss notiks vai sāksies radoši izglītojošā laukumā netālu no autostāvietas arī tad, ja laika apstākļi būs īsti rudenīgi, tomēr būs padomāts par apmeklētāju ērtībām – būs teltis lietus gadījumam un silta tēja. Likteņdārzs īpaši aicina ģimenes ar bērniem, jo ikviena no aktivitātēm ir piemērota gan lieliem, gan maziem.

Ciguns kopā ar Zitu Siliņu - spītējot rudens vēsumam viņa iepazīstinās ar kustību meditatīvo ietekmi uz garīgo un fizisko veselību, parādīs kustības no "PELDOŠĀ PŪĶA", ko apguvusi no Hans Menck Minhenē. Plašāk par to:  https://www.youtube.com/watch?v=zPIZvNL9-0I&t=72s

Emociju veselībai un īpaši mazo Likteņdārza apmeklētāju priekam būs smilšu-krāsu-gaismas lampu  terapija . Tā palīdz iegūt mieru, izpaust savas emocijas caur radošu darbošanos un veido atvērtāku notikumiem apkārt prātu. Ikviens liels un mazs, kurš tās pamēģina, izjūt dziedniecisko mākslas ietekmi un var atbrīvot dabīgo bērna prieku sevī. Aktivitāte notiks kopā ar Lauru Līdaku-Ambrazēviču.

printēt Lasīt visu ziņu

Likteņdārzs aicina uz Veselības dienu 23.septembrī

23.09.2017 11:00 - 15:00 kur : Likteņdārzs

Sestdien, 23. septembrī, no pulksten 11 līdz 15 Likteņdārzā notiks pirmā no projekta “Garīgās veselības diena Sev” Veselības dienām Koknesē un piedāvās trīs aktivitāšu virzienus. Lai veicinātu plašāku izpratni par garīgās un fiziskās veselības nozīmi katra cilvēka dzīvē, Likteņdārzs šonedēļ aicina skaistā dabā izbaudīt dažāda veida nodarbības sava ķermeņa un prāta, emociju harmonijai.

 Garīgās veselības tēmai būs veltīta Cigun meistarklase Zitas Siliņas vadībā, kas bija ļoti pieprasīta augustā notikušajā Sajūtu dienā, tāpēc tiek atkārtota un pulcēs Likteņdārzā gan koknesiešus, gan viesus no citām Latvijas vietām. Cigun ir pašregulācijas metode, kas māca dzīvot harmonijā ar sevi, dabu, kā arī tā ir garīgā sevis attīrīšanas prakse. Dalībai nodarbībā nepieciešama tikai vēlme baudīt Cigun sniegto, ērts apģērbs un atvērts prāts. Pulksten 11 būs iepazīšanās ar Cigun, bet pulksten 11:30 un 13:30 sāksies abas nodarbības.

printēt Lasīt visu ziņu

Likteņdārza tradicionālā Ābolu balle iekrāsos rudeni 9.septembrī

09.09.2017 11:00 - 15:00

Sestdien, 9. septembrī, no pulksten 11 līdz 15 Likteņdārzā, Koknesē, norisināsies rudens noskaņām un garšām bagātā diena, kad visas aktivitātes plānotas saistībā ar vispopulārāko Latvijas rudens dabas velti. Ar interesantām ierīcēm tiks spiesta sula no Likteņdārza ābeļu alejas un Latvijas zemnieku audzētajiem āboliem, ko gādās Latvijas Zemnieku federācija. Būs radošas aktivitātes bērniem un ģimenēm, gardumu baudīšana un interesantas sarunas par āboliem.

Likteņdārza ābeļu aleja tika izveidota 2008. gadā, un tajā aug Latvijā populāro šķirņu āboli – Cukuriņš, Baltais dzidrais, Sīpoliņš, Rīgas rožābele, Auksis, Konfetnaja un citas. Ābeles kopš pašiem pirmsākumiem aprūpē Dārzkopības institūta vadošā pētniece Māra Skrīvele, sākotnēji darbojoties tandēmā ar kolēģi Edgaru Rubauski. Šī gada Ābolu ballē Māra ar kolēģi Lailu Ikasi stāstīs par jaunākajām ābolu šķirnēm un jaunumiem šajā jomā.

printēt Lasīt visu ziņu

Caurtekas izbūves darbi Likteņdārzā

04.07.2017 - 07.07.2017

Atsaucoties uz Kokneses novada domes un nodibinājuma „Kokneses fonds” lūgumu veikt caurtekas izbūvi uz Likteņdārzu, AS „Latvenergo” paredzēto darbu nodrošināšanai no 4. jūlija līdz 7. jūlijam Pļaviņu HES ūdenskrātuvē uztur pazeminātu ūdenslīmeni līdz atzīmei 69,15 – 69,45 metriem Latvijas augstumu sistēmā (LAS-2000,5).

Uz Kokneses salu ir izveidots ceļš “Ziediņi – Sala”. Tas veidots no grunts bēruma, pārklāts ar grants ceļa virsmas segumu, savienojot salas ziemeļu pusi ar Kokneses novada dienvidu daļu. Kopš ir izveidots salas savienojums ar pārējo novadu, ūdens telpa, kuru šķērso šis savienojums, Daugavas plūsma vairs nespēj aktīvi apgādāt ar skābekli un nav regulāra ūdens apmaiņas procesa, tā saucamajā Likteņsalas līcī. Tas ir novedis pie tā, ka šī Daugavas plūsmas zona (Likteņdārza līcis) vasarā zied, organiskās vielas nogulsnējas un līcis sāk aizaugt. Lai novērstu ūdens virsmas ziedēšanu siltajā gada laikā un atjaunotu Daugavas ūdens straumes tecējuma plūsmu, veidojot skābekļa pieplūdumu un ūdens apmaiņas procesus, ceļā ir projektēta caurteka.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Top Latvijas Likteņdārzs!

17.06.2017 18:00 kur : Likteņdārzs

Latvijas Televīzijas devītās ziedojumu akcijas “Top Latvijas Likteņdārzs! Stāsti par vectēviem” laikā līdz 17. jūnija vakaram iesākto būvniecības darbu turpināšanai jau saziedoti gandrīz 20 000 eiro. Akcijas rīkotāji pateicas ikvienam, kas sniedzis atbalstu!

Akcijas dienā ar „Kokneses fonda” padomes priekšsēdētājas, Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes uzrunu Likteņdārzā tika atklāta jauna digitāla ekspozīcija „Liktens gāte”. Tā tapusi sadarbībā ar filozofu Arti Sveci, Latvijas Nacionālās bibliotēkas Informācijas pakalpojumu sektora vadītāju Gintu Zalcmani un SIA “Dd Studio”. Liktens gātes tapšanu atbalstījusi AS “Latvijas Gāze”, SIA “Lattelecom”, SIA “Samsung Electronics Baltics” un Jaunrades fonds.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (54)

Likteņdārzā svin Baltā galdauta svētkus

04.05.2017

Šopavasar, 4. maijā, ar Baltā galdauta svētkiem un akciju „Apskauj Latviju” iesākās Latvijas valsts simtgades svinības. Saule debesīs augstu, saimes galdam pārklāts balts galdauts kā pašapziņas un lepnuma simbols, brīvības dziesmas Daugavas krastā – tāda bija 4. maija diena Likteņdārza sirdī Amfiteātrī. Kokneses novada iedzīvotāji, ciemiņi, ģimenes ar bērniem - tik daudzi šajā dienā bija kopā pie balti klātā svētku galda.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (48)

Jauniešu koris „Balsis” dzied Daugavas krastā

23.08.2015

22. augustā Likteņdārzā un 23. augustā Kokneses evaņģēliski luteriskajā baznīcā jauniešu koris „Balsis” ar diriģentu Intu Teterovski dāvāja mums savas skaistākās dziesmas par Daugavu un latviešu mūsdienu komponistu garīgos skaņdarbus.

Jau piekto sezonu jauniešu koris BALSIS turpināja koncertsēriju DAUGAVAS BALSIS, kuras mērķis ir vairāku gadu laikā izbraukt visu Daugavas baseinu Latvijas teritorijā, sniedzot bezmaksas koncertus tuvākajos dievnamos, kultūras namos, skolās, estrādēs. Koncertsērija 20. augustā iesākās Krustpils Evaņģēliski luteriskajā baznīcā un noslēdzās ar koncertu Aizkraukles Vēstures un mākslas muzejā „Kalna ziedi”.

printēt Lasīt visu ziņu

Dāmu deju kolektīvi tiekas saietā "Dieviņš brida rudzu lauku"

31.05.2015

“Laikā, kad vasara kāpj saules kalnā, mēs satiekamies Daugavas krastā, kur viļņi kā mūsu mūža dienas aizplūst zilā tālumā. Vietā, kur katram pelēkajam laukakmenim ir savs dvēseles stāsts. Saule debesīs augstu. Dieviņš brien rudzu lauku, un sirds grib priecāties un gavilēt!” sveicot visus klātesošos dāmu deju kolektīvu saieta koncertā “Dieviņš brida rudzu lauku”, sacīja pasākuma vadītāja Astrīda Saimena.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (61)

Kokneses līnijdejotājas piedalās festivālā Likteņdārzā

27.05.2015

Spītējot gan lietainajam un drēgnajam laikam, gan slapjajai zālei, Kokneses internātpamatskolas – attīstības centra līnijdejotājas ar sagatavoto priekšnesumu piedalījās festivālā „Likteņupes dziesma”.

Pasākums notika Koknesē, Likteņdārzā, 2015.gada 27.maijā, un tajā uzstājās skolas līnijdeju pulciņa dalībnieces Valija Bitenbindere, Madara Goževica, Rebeka Sakalauska, Elīna Nesvate, Leontīna Zablinska un Arita Stepaņenko.

printēt Lasīt visu ziņu

Festivāls "Likteņupes dziesma" Likteņdārzā

27.05.2015

2015.gada 27.maijā Likteņdārzā notiks jau trešais festivāls kopprojekta "Latvijas dziesma" ietvaros. Projekts sastāv no četriem festivāliem "Uguns dziesma", "Zemes dziesma", "Likteņupes dziesma", kā arī "Debess dziesma". Festivāls tiek rīkots sadarbībā ar Rīgas 4.speciālo internātpamaskolu un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu.

Festivāla mērķi ir sekmēt bērnu un jauniešu ar speciālām vajadzībām nacionālās un valstiskās identitātes, patriotisma veicināšanu, līdzdarboties kultūrvēsturiskā mantojuma pētniecībā, saglabāšanā un sabiedriskās un kultūras dzīves veidošanā apziņoties tikumiskās, ētiskās un estētiskās vērtības. Tāpat ar festivāla norisi tiks nostiprināta sepciālo skolu repertuārs "Mēs rakstam sevi Dziesmusvētkos", kas tiks atskaņots XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

Zemes un uguns tikšanās Likteņdārzā

29.05.2014

29.maijā Kokneses novadā, Likteņdārzā, notika Latvijas speciālo izglītības iestāžu audzēkņu festivāls “Zemes un Uguns tikšanās”. Šis pasākums Likteņdārzā notiek jau trešo gadu un tajā piedalās speciālo izglītības iestāžu audzēkņi no visas Latvijas. Pirmajos divos gados un festivālu sabrauca ap 30 skolu audzēkņu, šogad mazāk – no 12 skolām. Visos festivālos, arī šajā, piedalījās Kokneses internātpamatskolas audzēkņi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Dzejnieka O. Vācieša dzimšanas dienas pasākums Likteņdārzā

13.11.2013

Novembra mēnesis latviešu literatūrā aizrit Ojāra Vācieša zīmē, atzīmējot dzejnieka 80 gadu jubileju.

Arī mēs, Kokneses novada latviešu valodas un literatūras skolotājas un skolēni, pelēcīgajā 13. novembra pēcpusdienā tikāmies Likteņdārzā, lai atcerētos dzejnieku. Katras novada skolas 7.-9. klašu skolēnu komanda bija sagatavojusi nelielu priekšnesumu- skanēja dzeja, kompozīcija no O. Vācieša mini dzejolīšiem, saksofonu un ģitāras pavadījumā izskanēja dziesmas ar O. Vācieša vārdiem. Skolēni bija zīmējuši arī Likteņdārzam veltītu logo, ko katras komandas pārstāvji arī prezentēja.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

„Atmiņu Daugavas” atvēršanas svētki Likteņdārzā

22.06.2013

Smaržojot jāņu zālēm un mierīgi plūstot Daugavs viļņiem, 22. jūnija pēcpusdienā, Koknesē, Likteņdārzā, daudzu gaidītie grāmatas „Atmiņu Daugava” atvēršanas svētki kopā sasauca vērienīgā izdevuma sastādītājus, atbalstītājus, koknesiešus, tuvus un tālus ciemiņus.

Biedrība „Koknese” grāmatu izdevusi Jelgavas tipogrāfijā, tās izdošanu finansiāli atbalstījušas piecas pašvaldības: Kokneses novada dome, Aizkraukles novada dome, Pļaviņu novada dome, Salas novada dome, Staburaga pagasta pārvalde, kā arī Latvijas Pašvaldību savienība, MEDILINK, zemnieku saimniecība „KalnAvoti” un AS Diena. Izdevuma sastādītāji – grāmatas idejas autors, kolekcionārs Jānis Ivars Padedzis un vēsturnieks Mārtiņš Mintaurs paveikuši milzīgu darbu, lai taptu atmiņu stāsts par Daugavu – veltījums mūsu tautas Likteņupei. Atšķirot „Atmiņu Daugavu”, kuru grūti noturēt rokās un no kuras vāka uz mums noraugās zudis dārgums – Staburaga klints, lasām: „Grāmatā ir apkopoti materiāli, kas tika iegūti, trīs gadu garumā vācot atmiņas, dokumentus un fotoliecības par Daugavas senleju posmā no Pļaviņām līdz Aizkrauklei pirms senlejas appludināšanas. Šajā laikā tika pierakstītas neskaitāmas aculiecinieku liecības, kā arī ieskenētas apmēram 4000 fotoattēlu kopijas, kas deva iespēju paskatīties uz Daugavu gadsimta griezumā. Cilvēku atmiņas papildināja rakstītie vēstures avoti: arhīvu dokumenti, preses publikācijas, apraksti un pētījumi. Tā ir neliela, taču ļoti būtiska Daugavas vēstures daļa. Grāmata ir veltīta tiem likteņiem, kas tika salauzti mūsu kopējās labklājības celšanas vārdā, un tai paaudzei, kurai nekad nebūs lemts skatīt Daugavu tādu, kādu to savām acīm skatījuši mūsu vecāki un vecvecāki.”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (85)

Bez pagātnes nav nākotnes

29.05.2012

Likteņdārzs ar visas tautas atbalstu top uz salas Koknesē, Daugavas vidū. Tā ir vieta, kur sastopas pagātne, tagadne un nākotne. Vieta, kur rast mierinājumu, smelties spēku un gūt iedvesmu piepildīt sapņus. Likteņdārzs top kā mūsu gadsimta Brīvības piemineklis un vieno visas paaudzes. 2012. gada 29. maijā Koknesē, Likteņdārzā, notika pirmais speciālo izglītības iestāžu festivāls. Festivāla mērķis ir palūkoties uz savu Zemi mīlestības acīm. Tajā piedalījās skolas no visas Latvijas. Dalībnieki dziedāja, dejoja, runāja dzeju un spēlēja teātri. Mēs, Kokneses speciālās internātpamatskolas – attīstības centra 1. – 3. klases skolēni un skolotāja Anita Ščerbinska, piedalījāmies koncertprogrammā „Zemes dziesma ar dziesmu „Kartupeli, kartupeli”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Tas vārds, kam spēks

03.07.2011 19:00

3. jūlija vakarā simtiem cilvēku ieradās Likteņdārzā uz valsts prezidenta Valda Zatlera amata termiņa noslēguma pasākumu Likteņdārza atbalstam "Tas vārds, kam spēks".

Atbalstot šo pasākumu, koncertā uzstājās Latvijā labi pazīstami mūziķi, mākslinieki un radošie darbinieki: Māra Zālīte, Mārtiņš Brauns, Ieva Kerēvica, Niks Matvejevs, Nora Ikstena, Jānis Streičs, Igo, Borowa MC, Intars Busulis, Zane Dombrovska, Sergejs Jēgers, Laimas muzikanti un Ilona Bagele, Dukuri, Baltijas džeza trio, Uldis Marhilēvičs, Olga Rajecka, Arturs Skrastiņš, Aiša un citi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (47)

Valsts prezidents pateiksies tautai Likteņdārza pasākumā „TAS VĀRDS, KAM SPĒKS”

03.07.2011

Svētdien, 3.jūlijā, plkst. 19:00 Likteņdārzā Valsts prezidenta Valda Zatlera amata termiņa noslēguma pasākumā „Tas vārds, kam spēks” piedalīsies daudzi Latvijas dziedātāji, aktieri, radošie darbinieki, kas ir sajutuši pārmaiņu iespējas valstī un vēlās tās atbalstīt. Pasākumu atbalstīs Māra Zālīte, Zigmārs Liepiņš, Nora Ikstena, Sergejs Jēgers, Igo, Zane Dombrovska, Mārtiņš Brauns, Aiša, Intars Busulis, Ieva Kerēvica, Uldis Marhilēvičs, Laima Jansone, Kārlis Kazāks, Olga Rajecka, Andris Bērziņš, Māra Krievkalne, Rūdolfs Plēpis, Paula un Miks Dukuri, Adrians Kukuvass, Laimas muzikanti, Putnu balle un citi. Kopā ar Likteņdārza viesiem un Latvijas Televīzijas skatītājiem, ar dziesmas un vārda spēku ikkatrs varēs piedalīties pārdomu procesā par Latvijas nākotni.

printēt Lasīt visu ziņu

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Likteņdārzs
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top