Lapas karte
AA+A++
A AAA
aizkraukles novads jaunumi

Aktualitātes

Koknesiešiem zelts un sudrabs Latvijas čempionātā klasiskajā spēka trīscīņā

24.01.2022

img4935.jpgAizvadītajā nedēļas nogalē Kokneses sporta centrā norisinājās ilgi gaidītais 2021. gada Latvijas čempionāts klasiskajā spēka trīscīņā (open grupā) jeb pauerliftingā, kopā pulcējot 53 dalībniekus no visas Latvijas. Sacensībās piedalījās un spēkiem mērojās 13 sievietes un 40 vīrieši dažādās svara kategorijās.

Koknesi šogad pārstāvēja pieci sportisti. Daiļā dzimuma konkurencē savu spēku pierādīja Dārta Bērziņa , bet spēcīgā vīriešu konkurencē spēkiem mērojās Dāvis Kalniņš, Dāvis Puišelis, Ingars Kļaviņš un Andrejs Pavļenkovs.

Lasīt visu ziņu

Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumu grafiks KSC peldbaseinā - februāris

24.01.2022

ksc-logo-final-15.jpg

Informācija iedzīvotājiem par iespēju apmeklēt Kokneses peldbaseinu bez maksas dažādu projektu ietvaros.

Lasīt visu ziņu

Bērnudārzs "Gundega" zied jau 55 gadus!

24.01.2022

gundega-5.jpgZiemas vidū, 22. janvārī, Kokneses pirmsskolas izglītības iestāde ar saulaino pavasara puķes vārdu "Gundega" sagaidīja 55. dzimšanas dienu. Bērnudārzu par savu saulaino bērnības stūrīti sauc vairākas koknesiešu paaudzes. Jubilejas reizē bērnudārza kolektīvs sūta sveicienus saviem bijušajiem kolēģiem un visiem, kuriem "Gundegas" vārds vienmēr saistīsies ar bērnības atmiņām.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Aizkraukles novada iestāžu kontakti

21.01.2022

21.jpgAizkraukles novada pašvaldības administrācija un iestādes uzsākušas savu darbu, bet vēl intensīvi tiek veidota jaunā Aizkraukles novada mājaslapa – tajā top sadaļas un tiek ievietoti dati. Paredzēts, ka jaunā mājaslapas versija varētu sākt darboties februāra beigās.

Līdz ar to Aizkraukles novada mājaslapā, kura darbojas patlaban, nav ievietoti visu iestāžu vadītāju kontaktinformācija. Paredzēts, ka tagadējā lapas versijā iestāžu un to vadības kontaktus neievietosim, taču, lai iedzīvotājiem tā būtu pieejama, esam tos apkopojuši un publicējam.

Atgādinām, ka Aizkraukles novada pašvaldības vadības kontaktinformācija pieejama vietnē www.aizkraukle.lv sadaļā "Pašvaldības vadība", kā arī tā publicēta Aizkraukles novada pašvaldības informatīvā izdevuma oktobra numurā.

Lasīt visu ziņu

Aizvadītas galda tenisa sacensības Iršos

24.01.2022

img20220120203741.jpgNoslēgušās galda tenisa sacensības Iršu sporta hallē, kas norisinājās 20. un 21. janvārī.  Dalībnieku skaits nebija liels, jo sacensības notika "zaļajā režīmā", tāpēc ne visi spēlēt gribētāji varēja piedalīties. Kopumā galda tenisa sacensībās piedalījās 7 dažāda vecuma dalībnieki. 

Lasīt visu ziņu galerija (6)

Vakance - latviešu valodas un literatūras skolotājs 5.-12. klasēm

19.01.2022

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola  (reģ.Nr. 4513901334) aicina darbā uz nenoteiktu laiku latviešu valodas un literatūras skolotāju 5.-12. klasēm (viena likme). 

Darba samaksa: saskaņā ar tarifikāciju, bet ne zemāka, kā noteikts Ministru kabineta 2016. gada 5. jūlija noteikumos Nr. 545 "Pedagogu darba samaksas noteikumi".

Prasības: izglītība atbilstoši 11.09.2018. MK noteikumiem Nr. 569 "Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību".

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top