Lapas karte
AA+A++
A AAA

Aktualitātes

Piedalies Lielajā talkā talkojot vai ziedojot

12.04.2021

lt_2021.jpgLielā Talka vairāk nekā desmit gadu garumā ir apvienojusi un saliedējusi Latvijas iedzīvotājus vides sakopšanas un labiekārtošanas darbos, kā arī veic izglītojošu funkciju, virzot sabiedrību domāt un rīkoties zaļi. Sākot ar šo gadu ikvienam ir iespēja piedalīties Lielajā Talkā, talkojot gan talkas dienā, gan jebkurā citā laikā, kā arī ziedojot, ja pašam nav iespējams piedalīties talkā.

Lasīt visu ziņu

2020. gada labākās sportistes tituls mūsu novadniecei Patrīcijai Eidukai

12.04.2021

171993001_1912740928878073_7562792074556587963_n.jpgSporta sabiedrības sasniegumu godināšanas pasākumā "Trīs Zvaigžņu balva 2020", kas attālināti noritēja 9. aprīlī,  mūsu novadniece -  distanču slēpotāja Patrīcija Eiduka tika atzīta par 2020. gada labāko sportisti Latvijā. Kokneses novada pašvaldība sirsnīgi sveic Patrīciju un viņas ģimeni ar godam nopelnīto balvu – novērtējumu  mērķtiecībai un augstajiem sasniegumiem. Aizvadītajā gadā Patrīcija Eiduka izcīnīja 4. vietu junioru pasaules čempionātā, kā arī vairākos posmos slēpošanas seriālā "Tour de ski" sasniedza vēl nebijušus panākumus Latvijā šajā sporta veidā. 

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Apstiprināts projekts "Dzīve pie upēm: tūrisma produktu attīstība, balstoties uz seno un mūsdienu Baltijas valstu vēsturi"

09.04.2021

latlit_logo_lat_full_cmyk.jpgApstiprināts projekts Nr.LLI-474 "Dzīve pie upēm: tūrisma produktu attīstība, balstoties uz seno un mūsdienu Baltijas valstu vēsturi" (Living Rivers) Interreg V-A Latvijas – Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020.gadam ietvaros. Projektu īsteno Kokneses novada dome sadarbībā ar Kauņas rajona pašvaldības administrāciju, Kauņas rajona tūrisma un biznesa informācijas centru un Jaunjelgavas novada domi.

Visi projekta partneri atrodas blakus ievērojamajām upēm – Koknese un Jaunjelgava Latvijā atrodas blakus lielākajai Latvijas upei Daugavai un Kauņas rajons Lietuvā atrodas blakus garākajai upei Lietuvā - Nemunai. Projekta mērķis ir veicināt tūrisma attīstību, kas balstīta uz vēsturisko, dabas un kultūras mantojumu, kas saistīts ar dzīvi pie upēm.

Lasīt visu ziņu

Mākslas dienās "piePogās" KRĀSAS"

23.04.2021 - 24.04.2021 kur : Kokneses kultūras nams

  visvairak_man_patik_but_ziema_2.jpgSagaidot Mākslas dienas, Kokneses kultūras nams aicina 23. un 24. aprīlī, laikā no plkst. 21:00 līdz 24:00, "piePOGĀT KRĀSAS"!

  * "piePOGĀJIET POGAS"

 Jūs gaidīs apgleznotu pogu izstāde, kurā ar savu apgleznoto pogu aicināts piedalīties ikviens interesents. Laikā no 12. aprīļa apgleznojiet pogas un atnesiet līdz 20. aprīlim uz kultūras namu. Pogu sagataves var saņemt, piezvanot pa tālruni 26574538. Visiem māksliniekiem kārums no kultūras nama.

 * "piePOGĀJIET MIRKLI"

Nofotografējieties pie apgleznotajām pogām un ievietojiet  fotogrāfiju savā FB lapā,  pievienojot @Kokneseskulturasnams vai sūtot uz WhatsApp 26574538.

* "piePOGĀ KRĀSAS"

Nāciet skatīties, kā krāsojas kultūras nama logi, skan mūzika un ieklausieties Kokneses amatierteātra I.Ziedoņa “Pasakas par pogu” lasījumā.

Lasīt visu ziņu

"EKO dienas 2021" Kokneses novadā

20.04.2021 - 21.04.2021

eko_diena_2021_koknese.jpgPavasaris ir laiks, kad vairāk domājam par sava īpašuma un vides sakārtošanu. Atkritumu apsaimniekotājs "Ķilupe" piedāvā gan privātmāju un dzīvokļu īpašniekiem, kā arī uzņēmumiem un pašvaldības iestādēm iespēju ērti un bez maksas atbrīvoties no nolietotas elektrotehnikas, makulatūras un stikla iepakojuma.

EKO dienu laikā no Kokneses novada iedzīvotājiem bez maksas tiks pieņemta makulatūra (avīzes, žurnāli, grāmatas), stikla iepakojums (tukšas stikla burkas un pudeles) un visdažādākā sadzīves elektrotehnika – televizori, ledusskapji, gāzes plītis, veļasmašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, datori un monitori, radioaparāti, mūzikas centri, magnetolas, telefoni, putekļusūcēji, gludekļi, fēni, tējkannas, blenderi un cita mazā virtuves sadzīves tehnika, mobilie telefoni un to lādētāji utt. Atgādinām, ka nolietotās elektropreces nedrīkst būt izjauktas.

EKO dienas Kokneses novadā notiks 2021. gada 20. un 21. aprīlī.

Makulatūras, stikla iepakojuma un sadzīves elektrotehnikas savākšana un izvešana notiks bez maksas ar "Ķilupe" transportu un darbaspēku, piebraucot pie katra klienta individuāli. EKO dienu ietvaros pieteiktie atkritumi būs jāizliek plkst. 8 no rīta ārpus vārtiņiem, dienas laikā piebrauks kravas transports un visu savāks. Līdz ar to iedzīvotājiem nav jābūt mājās.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top