Vēl stingrāki drošības pasākumi būs 12 pašvaldībās25.11.2020

Šobrīd ieviestie piesardzības pasākumi ir pierādījuši savu efektivitāti - saslimstības pieauguma temps pakāpeniski turpina mazināties. Vienlaikus vēl nav iespējams mazināt piesardzības pasākumus. Atsevišķās pašvaldībās, kur ir lielāka saslimstība (par 50% pārsniedz vidējo rādītāju Latvijā), saslimstības izplatības mazināšanai nepieciešams drošības pasākumus pastiprināt. Tas dos iespēju ierobežot infekcijas izplatību, nenosakot vienlīdz stingras prasības visā valstī. 

Valdība 24. novembrī lēma veikt grozījumus Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 "Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu", no 27. novembra pastiprinot atsevišķus piesardzības pasākumus visā valstī un nosakot stingrākus drošības pasākumus atsevišķās pašvaldībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Slēpotāja Eiduka sezonas sākumā apsteidz pasaules čempionāta medaļnieci 23.11.2020

Pagājušā nedēļas nogalē Somijas ziemeļu pilsētiņā Muonio notikušajās starptautiskajās slēpošanas sacensībās ļoti labu sniegumu nodemonstrējusi mūsu labākā distanču slēpotāja no Kokneses novada Patrīcija Eiduka, kura otrajā sacensību dienā 10km brīvajā stilā spēcīga sastāva konkurencē ieguva 8.vietu, par trim vietām apsteidzot pagājušā gada pasaules čempionātā divas bronzas medaļas ieguvušo Krievijas izlases līderi Natāliju Ņeprajevu, informē slēpotājas pārstāvis Ivars Bācis.

printēt Lasīt visu ziņu

Paldies Iršu pagasta bibliotēkai!23.11.2020

Ir noslēgusies “BILŽU BIROJA” rīkotā mūzikas un mākslas festivāla “BILDES” 35 gadu jubilejai veltītā akcija "ApGLEZNO un noBILDĒ arī Tu savu pastkastīti".

Akcijai iesūtītās pastkastīšu fotogrāfijas ir apskatāmas mājaslapā www.bildes.lv  kā arī Festivals Bildes Facebook lapā. Pēc akcijas noslēguma "Bilžu Birojs" un "Bilžu" mākslinieku žūrija izvērtēja iesūtītos darbus un atzīmēja interesantāko darbu autorus.

Latvijas Nacionālā bibliotēka, īpaši vērtējot bibliotēku veikumu akcijas laikā, vēlējās atzīmēt Vecpiebalgas novada bibliotēkas un Kokneses novada Iršu pagasta bibliotēkas noformētās pastkastītes.

printēt Lasīt visu ziņu

Par mutes un deguna aizsega lietošanu23.11.2020

No 2020.gada 20. novembra par mutes un deguna aizsega nelietošanu vietās, kur to paredz normatīvais regulējums, piemēram, sabiedriskajā transportā vai veikalā, personai var piemērot administratīvo sodu – brīdinājumu vai naudas sodu līdz 50 eiro.

To paredz Covid-19 infekcijas izplatības pārvaldības likuma 50.pants, kuru sāk piemērot no 20. novembra vienlaicīgi ar citu likuma Pārejas noteikumos iekļauto normu, kas paredz pašvaldību pienākumu nodrošināt mutes un deguna aizsegu pieejamību trūcīgām un maznodrošinātām personām.

printēt Lasīt visu ziņu

Atgādinām veikt kārtējo nekustamā īpašuma nodokļa maksājumu!20.11.2020

Atgādinām, ka līdz 2020. gada 15. decembrim veicams kārtējais nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksājums. Saskaņā ar likumu "Par nekustamā īpašuma nodokli", nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi veicami vienu reizi ceturksnī ne vēlāk kā 31. martā, 15. maijā, 17. augustā un 16. novembrī vai arī kā nolēmusi katra pašvaldība saistībā ar Saeimā pieņemto likumprojektu "Par valsts apdraudējuma un tā seku novēršanas un pārvarēšanas pasākumiem sakarā ar Covid-19 izplatību" 4.punktā paredzēto tiesību pašvaldībām 2020. gadā noteikt citus nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņus, kas atšķiras no likumā "Par nekustamā īpašuma nodokli" noteiktajiem, tos pārceļot uz vēlāku laiku 2020. gada ietvaros.

Saskaņā ar iepriekš minēto un 2020. gada 25. marta Kokneses novada domes sēdes lēmumu Nr.5, tika noteikti citi nekustamā īpašuma nodokļa samaksas termiņi.

Nomaksāt NĪN iespējams pašvaldības norēķinu punktos, bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

printēt Lasīt visu ziņu

NVA organizē bezmaksas attālinātās mācības19.11.2020

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) informē par organizētajām bezmaksas mācībām attālinātās izglītības platformā "Coursera" ne tikai NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem un darba meklētājiem, bet arī nodarbinātām personām, kuras pakļautas bezdarba riskam

 Starptautiskā attālinātās izglītības platforma "Coursera" piedāvā vairāk nekā 3,8 tūkstošus mācību kursu ap 400 specializācijās. "Coursera" kursu programmas izstrādājušas dažādu valstu izglītības iestādes, tostarp tādas plaši pazīstamas universitātes kā Hārvarda, Oksforda, Jeila un citas. Covid-19 seku mazināšanas iniciatīvas “Coursera for Workforce Recovery” ietvaros NVA reģistrētajiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem, kā arī bezdarba riskam pakļautajiem nodarbinātajiem tiek piedāvāti kursi, kas palīdzēs iekļauties darba tirgū un sagatavoties tālākai izglītībai, uzlabot psiholoģisko noturību, pilnveidot digitālās uzņēmējdarbības un citas prasmes.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam Latvijas dzimšanas dienā!17.11.2020

Kokneses novada domes priekšsēdētāja Daiņa Vingra svētku uzruna Latvijas Republikas proklamēšanas 102.gadadienā!


Koknesei ir sava himna, kuras autors ir Jānis Lazda. Kokneses novada Goda pilsonis Andris Kristons – mūziķis un ārsts no Liepājas, ir radījis savu veltījumu vietai Pērses un Daugavas krastā, kuru nosaucis "Himna Koknesei". Pateicoties Kokneses novada Goda pilsonim Ernestam Skopānam un viņa mazdēlam Valtam Eglītim, ir tapis skaists video sveiciens, kurā atviz senās Kokneses cildenums un apliecinājums, cik ļoti mēs lepojamies ar Kokneses šodienu! Dziesmu izpilda Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vokālais ansamblis "Šokolāde".

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top