faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Vecbebru Mežaparka estrāde

Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija
56.717995 25.483868

V. Jākobsona atcerei veltīts pasākums "Visi uz slēpēm!"

27.01.2019 12:00

27.01.2019. plkst 12.00

Pie Vecbebru Meža parka estrādes

V. Jākobsona atcerei veltīts pasākums “VISI UZ SLĒPĒM!”

Pasākuma programmā:

  • 1-2 km slēpojums pa slēpju sliedi uz laiku
  • Slēpošanas pamatsoļu ierādīšana mazākajiem
  • Jautrās stafetes ar sniegu un sniegā
  • Sniega vīru celšana un foto ‘parāde’

*UGUNSKURS UN ZUPA

Papildus-sprinta slēpojums pāros uz laiku, krosa slēpojums vai pārgājiens.

*Pasākuma slēgšana: plkst. 15.00

 

printēt Lasīt visu ziņu

Pasākums “Domā. Elpo. Kusties.” Vecbebros

28.07.2018 10:00

Šī gada 28.jūlijā Bebru pagasta Mežaparka estrādē brīvā dabā norisinājās pasākums "Domā. Elpo. Kusties." darbības "Garīgās veselības diena "SEV" ietvaros, īstenojot projektu nr.9.2.4.2/16/I/019 "Koknese-veselīgākā vide visiem!"

 Nodarbības vadīja tetahīlinga speciāliste Līga Krēmane, sniedzot praktiskus padomus par apzinātās elpošanas nozīmi katra cilvēka dzīvē, mācot vingrinājumus enerģija atjaunošanai un harmonijai un kopā izdejojot biodejas un tetahīlinga ritmus. Biodeja ir kā skaists kustību rituāls. To regulāri praktizējot, var uzlabot garīgo un fizisko veselību, iemācīties pieņemt savu ķermeni, uzlabot saskarsmi ar citiem un vairāk iemīlēt un novērtēt pašam sevi. Uzlabojumi dzīves kvalitātē notiek pateicoties savstarpējam iedrošinājumam grupā un prieka emocijām, ko izraisa dejošana. Dalībnieki daudz diskutēja par dusmu mazināšanu, piedošanu un sevis mīlēšanu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums

01.06.2018 14:00

1. jūnijā pulksten 14 Vecbebru Mežaparkā Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums.

printēt Lasīt visu ziņu

Ģimenes veselības diena Bebros

01.06.2018 14:00

1. jūnijā Bebru Mežaparka estrādē, projekta nr. 9.2.4.2/16/I/019  "Koknese-veselīgākā vide visiem" ietvaros, notika pasākums "Ģimenes veselības diena". 

Dienu sākām ar ārstniecisko vingrošanu fizioterapeites Žanetes Vingres vadībā. Turpinājumā ikviens varēja pārbaudīt savas spējas, piedaloties dārza spēlēs un veiklības stafetēs. 

Pieprasītākās bērnu vidū bija piepūšamās atrakcijas, kur arī organizējām vienu no stafetēm. 

Pēc aktīvām kustībām kopā visus aicināja uztura speciāliste Ilze Začeste, kura stāstīja, kā pagatavot garšīgus un veselīgus smūtijus no dabā atrodamiem augiem "nezālēm", kā arī no augļiem un kefīra.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Cīrulis dziedāja, vasara nāca

26.05.2018 19:00

26.maijā Vecbebru Mežaparka estrādē notika vasaras sezonas atklāšanas koncerts "Silmala trīcēja dancojot". Koncertā piedalījās SDK "Sumulda" no Meņģeles, VPDK "Irši, "Liepavots", JDK "Kāre", Bebru pamatskolas 1.- 4. un 5.- 9. klašu grupu dejotāji un kapela "Aizezeres muzikanti".

Mīļš paldies kuplajam apmeklētāju pulkam, kolektīviem un to vadītājiem, īpašs paldies Inesei un Normundam Skujām.

Deju kolektīviem novēlam izturību un raitu soli Dziesmu un Deju svētkos Rīgā!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Sniega diena

27.01.2018 12:00

27. janvārī pulksten 12 Bebru pagasta Mežaparkā sportisks pasākums tēlnieka, sportista un skolotāja Voldemāra Jākobsona dzimšanas dienā - Sniega diena!

printēt Lasīt visu ziņu

Zaļumballe ar grupu "GINC UN ES"

26.08.2017 22:00

Zaļumballe: muzicēs grupa "GINC UN ES". Ieejas biļetes cena 5 euro.

printēt Lasīt visu ziņu

Ziemas prieku diena Bebros

26.01.2017

Bebru pagasta jaunā paaudze par dižā novadnieka – tēlnieka, skolotāja un sportista Voldemāra Jākobsona dzīves gaitām var uzzināt memoriālajā mājā - muzejā „Galdiņi”, kur joprojām goda vietā ir viņa slēpju pāri, ar kuriem savulaik mesti loki krietni tālāk par Bebru pakalniem. No 1944. līdz 1968. gadam, strādājot par fizkultūras skolotāju Bebru astoņgadīgajā skolā, sniegiem bagātajās ziemās viņš savus skolēnus rosināja: „Visi uz slēpēm!” Jau astoto gadu izcilā skolotāja vārds tiek atsaukts atmiņā, viņa dzimšanas dienu sagaidot sportiskā pasākumā, par moto ņemot reiz teiktos vārdus: „Visi uz slēpēm!” 27. janvārī Voldemāram Jākobsonam apritēja 118. mūža gadskārta. 28. janvārī Mežaparkā pulcējās mazi un lieli ziemas prieku baudītāji. Pasākumu atklāja sporta pasākumu organizētājs Artis Zvejnieks, Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza, tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas – muzeja vadītāja Justīne Pastore.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Velo - moto diena Vecbebros

24.04.2016

Ir 24. aprīļa pusdienlaiks, tikko aizskrējis ziemas vēsums, dubļi nedaudz nožuvuši, tomēr zāle vēl nav sazaļojusi, bet Vecbebru Meža parkā notiek Velo Moto diena. Laika apstākļi vidēji patīkami, bet lietus nav. Dalībnieki un līdzjutēji ierodas pamazām no visām pusēm un dažādos veidos - ar velo, ar kājām, ar motoru dzītiem spēkratiem. Kopumā esam 35 dalībnieki un līdzjutēji.

Pasākumu iesākām ar kopīgu trases un apkārtnes sagatavošanu, katrs pielieka savu roku un drīz ugunskurā šaudījās siltas liesmas, tika pakarināts katls tējai, nostiprināts ziņojumu dēlis, novietoti marķējumi, izlikts CSDD dotais trases aprīkojums - kluči slalomam, šūpoles, parastā un slīpā laipa, noliekšanās latiņa, 2 stabiņu komplekts ar mietiņu pie ķēdes - braukšanai ar vienu roku pa apli, čiekura pārvešana ar vienu roku no viena punkta uz otru. Paši esam iekārtojuši līdzenu pārbraukšanu pār estrādes susināšanas grāvīti un laipu braucienā pret kalnu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Septīto gadu Voldemāra Jākobsona dzimšanas dienu sagaida uz slēpēm!

23.01.2016

27. janvārī mūsu novadniekam - tēlniekam, skolotājam, boksa čempionam Voldemāram Jākobsonam aprit 117. dzīves gadskārta. Par tradīciju Bebru pagastā ir kļuvis viņa dzimšanas dienas mēnesī tikties pasākumā Mežaparkā „Visi uz slēpēm!” 23. janvārī, nebēdājot par salu, mazi un lieli sekoja dižā jubilāra vēlējumam un baudīja ziemas burvību. Prieks, ka tāpat kā citus gadus kopā ar bebrēniešiem šajā dienā bija Voldemāra Jākobsona bijušais skolnieks Andrejs Muraško.

Pasākumu atklāja Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza un tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas – muzeja vadītāja Justīne Pastore. Ar kopīgu iesildīšanos sākās jautras atrakcijas: ragavu līkloči, riņķīšu mešana, piku mešana lielajos riņķos, pašās beigās dedzīga virves vilkšana, pēc pasākuma noslēguma - "Baltā karoga" meklēšana.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Sesto gadu kopā sagaida Voldemāra Jākobsona dzimšanas dienu

24.01.2015

Janvāris ir mūsu dižā novadnieka - tēlnieka, skolotāja un sportista Voldemāra Jākobsona dzimšanas dienas mēnesis. 27. janvārī, mākslinieka 116. dzimšanas dienā, viņa atdusas vietā Bebru pagasta Zutēnu kapos iedegsies sveču liesmiņas, bet 24. janvārī lieli un mazi bebrēnieši uz sportiskām aktivitātēm pulcējās Mežaparkā. Šī Bebru pagasta pārvaldes un tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas – muzeja iedibinātā tradīcija jau sesto gadu aicināja baudīt ziemas priekus un atcerēties izcilā skolotāja vēlējumu: „Visi uz slēpēm!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (65)

Veselības dienu svin Meža parkā

03.10.2014

Rudens Rūķis Miķelis šajā rudenī aicināja pirmsskolas izglītības iestādes "Bitīte" bērnus, skolotājas un auklītes doties svinēt Veselības dienu Meža parkā. Veselības dienas uzdevums ir nostiprināt bērnu veselību, norūdīt un pilnveidot kustību prasmi. Ejot uz Meža parku, bērni vēroja un uzzināja daudz jauna par apkārtējo vidi, dabas skaistumu un saudzēšanu. Mazie svinētāji Rudens Rūķim Miķelim parādīja, ka ir ņipri un kustīgi dažādās stafetēs, kopējās rotaļās, dejās, patīk dziedāt un var tikt galā ar dažādiem darba uzdevumiem. Svaigais gaiss rosināja uz veselīgas zāļu tējas baudīšanu. Īpaši gardi bija follijā ceptie kartupeļi!

printēt Lasīt visu ziņu

„Meža dienas 2013” Vecbebros

06.06.2013

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) projekts „Latvijas iedzīvotāji kopā nākotnes mežam” ieguvis Meža attīstības fonda finansiālu atbalstu, lai veiksmīgi turpinātos tradīcija ik gadu Meža dienās padarīt Latviju krāšņāku ar koku stādījumiem, labiekārtotām atpūtas vietām, kā arī radot jaunas aktīva dzīvesveida veicinošās mazās arhitektūras formas. Arī Kokneses novada dome ir Latvijas pašvaldību vidū, kas iesaistījusies šajā projektā un Meža dienu aktivitātēs. Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza LPS iesniedza projekta pieteikumu ar mērķi pilnveidot atpūtas vietu „Mežaparks” Vecbebros.

Atpūtas vieta „Mežaparks” Vecbebros ir kļuvusi par iedzīvotāju iemīļotu atpūtas vietu. Ar Latvijas Pašvaldību savienības projekta atbalstu, teritorija, pa kuru pasākumu apmeklētāji dosies uz brīvdabas estrādi, kļūs par skaistu un zaļojošu kociņu jaunaudzi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Bērnu dienu jampadracis Vecbebros

01.06.2013

1.jūnija pēcpusdienā, Bebru pagasta Mežaparka estrādē, saules sveicienu pavadībā svinēja Starptautisko bērnu aizsardzības dienu. Pulcējot vienkopus vairāk kā simts apmeklētāju – ne tikai bērnus, bet arī to tuvākos radiniekus, tika jauki pavadīta diena dažnedažādāko atrakciju virpulī, kuras organizēja Bebru internātvidusskolas skolotāja Daiga Andersone.

Bērnu pasaku pavadījumā, tika atklāts bērnu jampadracis. Pirmā aktivitāte, kas bērnos izraisīja lielu jūsmu, bija pārģērbšanās. Turklāt ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem. Vardīšu, bitīšu, bizbizmārīšu un citu radībiņu maskas rotāja ikviena svētku dalībnieku galvu, kas savukārt veidoja vienotu un pacilātu noskaņu viscaur estrādei.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (20)

„Kaimiņu būšana” Vecbebru estrādē

20.06.2012

Līgodama vien atnāca tā līksmā Jāņu diena! Vasaras saulgriežu gaidās Ķeipenes amatierteātris ar Vigitas Pumpures izrādi „Kaimiņu būšana” 20. jūnija vakarā Vecbebru estrādē ienesa līksmību kuplajā skatītāju pulkā. Ķeipenes amatierteātra režisore Alda Račika, kura savulaik dzīvoja Bebros un darbojās kultūras jomā, nu jau desmit gadus ar teātra mākslu aizrauj ķeipeniešus. Pirms izrādes uzrunājot skatītājus, Alda Račika sacīja: „Man ir liels prieks atkal būt Vecbebros!”

Ar dzirkstošu humoru un pārliecinošu tēlojumu ķeipenieši atklāja vienas mājas divu kaimiņu ģimeņu attiecības - ļaujoties pārpratumiem, bet cerībā tikt pie laulātā drauga, viss beidzās laimīgi – ar trīs pāru kāzām!

Paldies par burvīgo vakaru Ķeipenes amatierteātra aktieriem, paldies par kopā būšanu lieliem un maziem skatītājiem!

Lai lustīga līgošana kaimiņiem Ķeipenē, Bebros, Iršos un Koknesē – visur, kur degs jāņugunis un skanēs līgo dziesmas!

Sarmīte Rode

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Ar gadskārtu koncertu „Tikai vienu reizi” jauniešu deju kolektīvs „Kāre” atklāja estrādes sezonu Vecbebros

25.05.2012

Vai tad mēs dejojam? Vai tad mēs dziedam? Mēs kā bites meklējam ceļu turp – līdz ziedam! Ar šādu moto Vecbebru Profesionālās vidusskolas jauniešu deju kolektīvs „Kāre” un vadītāja Sarmīte Plūme ar gadskārtu koncertu „Tikai vienu reizi” 25. maija vakarā Vecbebros, Mežaparka estrādē, mūs aicināja uz kopīgiem dejai veltītiem svētkiem, jo vienlaikus ar sezonas noslēgumu „Kāre” noslēdza kādu pusapaļu gadskārtu – savus trīsdesmit piecus gadus. Koncertā „Kāres” jaunieši kuplajam skatītāju pulkam dejoja vairākas dejas no pērnā gada repertuāra – no piedalīšanās Deju svētkos Aizkrauklē un pavisam jaunas dejas, kuras viņi ļoti grib nodancot nākamajā gadā lielajos Dziesmu un Deju svētkos, kā arī redzējām dejas no „Kāres” zelta fonda un jauniešiem tuvās latviešu tautas etnogrāfiskās dejas: „Jautraviņa”, „Maģais dancis”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Lielā talka Mežaparkā

27.04.2012

Katru pavasari Bebru pamatskola ar prieku piedalās Lielajā talkā. Iepriekšējos gados no atkritumiem atbrīvojām lielceļu malas, bet šogad, 27. aprīlī, beidzot sagaidījuši labus laika apstākļus, strādājām Bebru pagasta estrādes teritorijā.

Galvenie darba rīki mums bija no mājām līdzi paņemtie grābekļi. Katra klase kopā ar audzinātāju tika pie sava objekta, kas dienas laikā bija jāatbrīvo no pērno lapu seguma un kritušo zaru biruma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Vecbebru Mežaparka estrāde
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top