Hanza elektro, SIA

1905. gada iela 7, Koknese, Kokneses novads, Latvija, LV-5113
Reģistrācijas numurs : 45403020866
56.644489 25.432180

SIA „Hanza-elektro” jau vairāk nekā piecus gadus darbojas elektroapgādes sistēmu izbūves jomā, sniedzot savus pakalpojumus gan publiskajam, gan arī privātajam sektoram, kā arī ielu apgaismojuma izbūves un apkalpošanas jomā, kur pasūtītāji ir dažādu novadu pašvaldības. Uzņēmums piedāvā arī elektrotīklu projektēšanas, kā arī dažādus rakšanas pakalpojumus ar mini ekskavatoriem. Nesen uzņēmums sāka piedāvāt arī caurdūrumu zem ceļiem izbūves pakalpojumu.

Uzņēmums SIA „Hanza-elektro” ir nepārtraukti attīstījies un paplašinājis savu darbību. Ja sākotnēji uzņēmumā tika nodarbināti vien 5 darbinieki, tad šobrīd to skaits ir 20. Uzņēmumu vada tās valdes loceklis Aivis Ščerbinskis, uzņēmuma rīcībā ir sertificēti un pieredzējuši darbu vadītāji, projektētājs un pieredzējuši elektromontieri.

SIA „Hanza-elektro” galvenā prioritāte un mērķis ir apmierināts klients, tādēļ uzņēmuma galvenā rūpe ir augsta sava darba kvalitāte. Uzņēmumā ir ieviesta un darbojas kvalitātes vadības sistēma atbilstoši standartam ISO 9001:2008.

video

Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Hanza elektro, SIA
back to top