Pakavs, veikals

Aptieka, Vecbebri, Bebru pagasts, Kokneses novads, Latvija, LV-5135
Juridiskais nosaukums : Pakavs SIA

Uzņēmums dibināts 1992. gadā Kokneses novada Bebru pagastā kā neliels specializēts veikals lauksaimniekiem. 20 gadu pastāvēšanas laikā SIA „PAKAVS” kļuvis par mūsdienīgu, konkurētspējīgu uzņēmumu, kas nodarbina vairāk kā 30 darbiniekus. Nepārtraukta uzņēmuma izaugsme, paaugstinot produktivitāti, uzlabojot kvalitāti un attīstot kompetenci ir ļāvusi atvērt vēl divas struktūrvienības - Aizkrauklē 2000. gadā, kas apkalpo lielāko daļu Zemgales un Vidzemes novadu iedzīvotājus, un Jēkabpilī 2005. gadā, kas ar plašo sortimentu pieejama Latgales reģiona lauksaimniekiem.

Galvenie darbības virzieni ir lauksaimniecības preču tirdzniecība, arī lauksaimniecības tehnika, tās rezerves daļas, piensaimniecības - fermu aprīkojums, lopbarība, lopbarības piedevas, graudkopības, augļkopības un saimniecības preču tirdzniecība un arī transporta pārvadājumu pakalpojumi.

Uzņēmuma mērķis – kvalitatīva apkalpošana un apmierināts pircējs.

SIA „PAKAVS” lielākie piegādātāji ir SIA „Baltic agro”, A/S „Dobeles dzirnavnieks”, SIA „Best fert”, SIA „Latvijas šķirnes sēklas”, SIA „Skrīveru sēklkopības sabiedrība”, SIA „Tukuma straume” un ārzemju sadarbības partneri no Lietuvas – „JSC Arvi fertis”, „Agrokoncernas”, Igaunijas – „Dairy Tec OŪ”, „Osauūing Alve:, Dānijas – „Agribusiness Consulting Aps”, Zviedrijas – ”MPG”, „AgriScandi AB”, Polijas – „Can Agri” un „Rolstal”, Vācijas – „Wilfelm Fricke Gmbh”, „Fink Tec Gmbh”.


Dati sagatavoti sadarbībā ar uzziņu portālu www.viss.lv Pakavs, veikals
back to top