faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Par domes priekšsēdētāja atvaļinājumu16.07.2018

Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris atvaļinājumā no 16.jūlija līdz 19. augustam (ieskaitot). 

D. Vingra atvaļinājuma  laikā domes priekšsēdētāja  pienākumus  veic domes priekšsēdētāja vietnieks Māris Reinbergs.

printēt

Šķiroto atkritumu savākšanas laukums

Paugu iela 1d

Koknese, Kokneses pagasts Kokneses novads

Darba laiks:

Pirmdiena - brīvs

Otrdiena, trešdiena no 10.00 – 16.00

Ceturtdiena, piektdiena no 12.00 – 18.00

Sestdiena, svētdiena no 10.00 – 18.00

 

SIA “ Clean R”,

Vietalvas iela 5, Rīga, LV-1009

Mob.:26854584

T.:+371 67111001

www.cleanr.lv

Koknesē atklāts Kokneses novada dalīto atkritumu savākšanas laukums. Laukuma uzdevums ir nodrošināt Kokneses un novada iedzīvotājiem iespēju kvalitatīvā, videi un sabiedrībai nekaitīgā veidā nodot tās sadzīves atkritumu frakcijas, kuras ir iespējams pārstrādāt vai, kuras nedrīkst likt parastajā sadzīves atkritumu konteinerā. Laukumu izveidoja Koknese novada pašvaldība, bet apsaimniekošanu un uzturēšanu veic vides pakalpojumu uzņēmums "Clean R".

Laukums atrodas Paugu ielā 1d un tajā Kokneses novada iedzīvotāji var nodot no sadzīves atkritumiem nodalītu papīru, kartonu, plastmasas iepakojumu, metāla iepakojumu, koksni, nolietoto elektroniku, baterijas un akumulatorus, kā arī lielgabarīta atkritumus.

printēt

"Clean R" aicina Kokneses novada vasaras sezonas iedzīvotājus savlaicīgi slēgt sezonas atkritumu apsaimniekošanas līgumus06.04.2018

Vides pakalpojumu un sadzīves atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums "Clean R" aicina Kokneses novada iedzīvotājus, kuri šeit uzturas pavasara un vasaras sezonā, savlaicīgi pieteikt sezonālo sadzīves atkritumu izvešanas pakalpojumu.

Lai nodrošinātu savlaicīgu pakalpojuma uzsākšanu un precizētu vēlamo sezonas sākuma datumu, beigu datumu, kā arī izvešanas biežumu, aicinām sazināties ar "Clean R". Savukārt, ja sezonas līguma izvešanas nosacījumi nav mainījušies, aicinām pārliecināties par sezonas līguma uzsākšanas dienu.

Visas sezonas laikā klientiem ir iespēja mainīt atkritumu izvešanas biežumu un pieteikt papildu atkritumu izvešanas reizes. Kokneses novada sezonālie iedzīvotāji, kuri sadzīves atkritumu apsaimniekošanas līgumu slēdza pērn, tuvāko dienu laikā e-pastā saņems informāciju ar jau sagatavotu, precizētu pakalpojuma anketu. Savukārt pārējos sezonas iedzīvotājus, kuri līgumu līdz šim nav slēguši, aicinām sazināties ar "Clean R" klientu centru telefoniski vai rakstot e-pastu.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top