faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

1. posms Kokneses atklātajā čempionātā pludmales volejbolā Vecbebros

27.05.2017 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

27. maija rītā Vecbebru stadions pulcināja volejbola cienītājus, kur bija iespēja izspēlēt 1. posmu Kokneses atklātajā čempionātā pludmales volejbolā. Spēle notika uz diviem smilšu laukumiem. Zālienā bija uzlikts arī viens papildus tīkls un laukums iesildīšanās vajadzībām, brīvos brīžos tur spēlēja skatītāji un līdzjutēji - skolēni. Spēlē ar prasmēm mērojās trīs sieviešu un deviņas vīru komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Koknese sporto 30. Strītbols

15.05.2017 18:00 - 20:00

Pagājušajā pirmdienā norisinājās 30. “Koknese sporto” pasākums, kurā tika paredzēts spēlēt strītbolu, bet tā kā tieši tajā brīdī uznāca diezgan jaudīgs lietus, tad tika nolemts doties uz kādu sausāku vietu – sporta halli, kur veikli uz trīs laukumiem tika aizvadīts “Koknese sporto” pasākums.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Ielu sacensības 2017, Hokeja turnīrs

12.05.2017 22:00 - 23:55 kur : Kokneses sporta centrs

Daudzi jau bija par to aizmirsuši, ilgi nekas nebija dzirdēts par to un diezgan ilgi nekas netika darīts ap to, bet uztraukumam nebija un nav pamata, jo Kokneses novada Ielu sacensības 2017 tomēr norisinās un tās pastāvēs arī turpmāk. Šoreiz, 12.maija vēlā vakara stundā devāmies uz Ogres ledus halli, lai aizvadītu ikgadējo hokeja turnīru. Pastāstīsim, kā sekmējās ar ripas raidīšanu vārtos un slidošanu.

printēt Lasīt visu ziņu

Sacensībās skeitparkā Vecbebros kļuvušas par tradīciju

11.05.2017 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Šis pavasaris nav mūs lutinājis ar saulainām aprīļa beigu un maija sākuma nedēļām, tāpēc tradicionālās sacensības skeitparkā Vecbebru stadionā notika bez ziedošās bumbieres baltā vainaga klātbūtnes. Brīžiem bija doma, ka pasākums atceļams, jo reti kurš iepriekš bija paspējis savas iemaņas skeitparkā atjaunot.

Tomēr pasākuma dienas laika apstākļi un paši dalībnieki bija ļoti labi noskaņoti, un viss izdevās aktīvi un interesanti, ieskaitot izklaides ārpus pasākuma nolikuma.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Koknesieši Latvijas autokrosa čempionātā02.05.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē 29. un 30. aprīlī Tepera trasē Smiltenē norisinājās Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) pirmais 2017. gada Latvijas autokrosa čempionāta posms. Ar jauniem spēkiem, komandas sastāvu, īpašu auto dizainu un jaunu enerģiju turp devās arī Sporta biedrības "Koknesis" komanda. Šogad pagājušā gada dalībnieku sastāvam - Edgaram Elstam (VAZ Klasika), Markusam Ūtēnam (Mini bagiji) un Andim Ūtēnam (1600) ir pievienojies koknesietis Didzis Mirošņiks (2000 Super klase).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Kokneses jaunajām soļotājām sudrabs un bronza Latvijas čempionātā27.04.2017

22.aprīlī Ogres stadionā norisinājās Latvijas čempionāts soļošanā, kurā piedalījās arī Kokneses parstāvji, kurus sacensībām gatavoja vieglatlētikas treneris Viktors Ņuhtiļins. Šoreiz pa visām vecuma grupām izdevās iegūt divas medaļas – vienu sudraba un vienu bronzas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

KSC atklātās sacensības peldēšanā

22.04.2017 11:00 - 13:00 kur : Kokneses sporta centrs

Otro gadu pēc kārtas Kokneses sporta centrs sadarbībā ar peldēšanas treneri Jolantu Gruguli organizēja Kokneses sporta centra atklātās peldēšanas sacensības, kurās šogad piedalījās vairāk nekā 60 dalībnieki. Pavisam sacensības norisinājās 8 vecuma grupās un dicos peldēšanas stilos – brīvajā stilā un peldēšanā uz muguras, bet vecākajā grupā peldējums uz muguras tika aizvietots ar peldējumu brasā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Noskaidroti Kokneses sporta centra kausa ieguvēji krosmintonā

22.04.2017 kur : Kokneses sporta centrs

Nedēļas nogalē Kokneses Sporta centrs savās telpās uzņēma jaunu, dinamisku, ļoti demokrātisku un arvien lielāku popularitāti iegūstošu sporta veidu - krosmintonu (iepriekš saukts par spīdmintonu).

Aizvadītajā nedēļas nogalē, sestdien, 22. aprīlī, Kokneses sporta centrā tika aizvadīts Latvijas krosmintona līgas 5. posms - Kokneses sporta centra kausa izcīņa krosmintonā, kur sacensības norisinājās astoņās dažādās vecuma kategorijās, un kopskaitā dalību ņēma 68 krosmintonisti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Kokneses florbolisti sezonas noslēgumā izcīna sudraba medaļas11.04.2017

Ar fināla spēli Valmieras olimpiskajā sporta centrā tika noslēgta Latvijas florbola čempionāta 2.līgas 2016./2017.gada sezona. Tajā piedalījās arī Kokneses komanda, kas finālā tomēr bija spiesta atzīt Limbaži/Im par komandas pārākumu, piekāpjoties ar 6:9.

Šajā sezonā Koknese turnīru iesāka 2.līgas Vidzemes zonā, regulārajā sezonā cīnoties visnotaļ veiksmīgi, ierindojoties 2.vietā uzreiz aiz Limbažiem, bet savstarpējās spēlēs dalot punktus uz pusēm. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā ar 2-0 tika pieveikta Ķekava, bet otrajā kārtā sīvā sērijā ar 3-2 tika pieveikta Tērvetes komanda, kas deva ceļazīmi uz finālu, kur bija jātiekas ar Limbažu spēlētājiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Koknesiešu panākumi volejbola sacensībās11.04.2017

8.aprīlī Rīgā, Skonto sporta kompleksā, sešpadsmito reizi notika tradicionālās skolu jaunatnes volejbola sacensības "LĀSES KAUSS 2017".

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sportisti bija ieguvuši tiesības pārstāvēt savu skolu pamatskolas zēnu un vidusskolas jauniešu grupās. Lāses kausa finālā piedalījās 123 komandas no Latvijas skolām, kas pārstāvēja 48 novadus. Kokneses novadu pārstāvēja arī Bebru pamatskolas meiteņu komanda.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Turpina spīdēt „Iršu zelts”

11.04.2017 kur : Iršu pagasta sporta halle

2017.gada 11.martā hallē „IRŠI” notika ikgadējais Iršu pagasta ģimeņu sporta pasākums „Iršu zelts”. Saskaņā ar nolikumu sacensībās varēja piedalīties jebkurš Iršos dzīvojošais jeb strādājošais iedzīvotājs ar savu radu saimi.

Saulainajā dienā - hallē „Irši”, plkst. 14:00 pulcējās sportisti ar savām lielajām un mazajām atvasēm. Netrūka arī līdzjutēju. Kopumā pieteicās 4 komandas. Esam gandarīti, ka sportošanas gars nav zudis iepriekšējo gadu komandām - „Dzeguzīte”, „Riekstiņi” un „Riekststāri”. Savukārt komanda „Visi nav Rutki”, dalību atsāka pēc vairāku gadu pauzes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Koknese sporto 29. Futbols

10.04.2017 18:00 - 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

Kārtējā pirmdienas vakarā “Koknese sporto” organizatoriskās komandas vadībā norisinājās 29.pasākums, kurā šoreiz spēlējām futbolu. Futbols iepriekš bija piesaistījis pat līdz 40 dalībniekiem, bet šoreiz ieradās 20 lieli un mazi futbolisti.

printēt Lasīt visu ziņu

PAVASARA BEBRU MEDĪBAS

08.04.2017 kur : Ozolkalnu šautuve

Jauno medību sezonu Kokneses pagasta mednieku klubs „Ķepainis” 8. aprīlī Ozolkalnos atklāja ar sacensībām „Pavasara bebru medības”. Uz „Ķepaiņa” aicinājumu piedalīties pirmajā sezonas pasākumā atsaucās gan Kokneses novada mednieku kolektīvi, gan mednieku klubu biedri no Skrīveriem, Jumpravas, Rīgas, Aizkraukles, Pļaviņām un Madonas. Kopumā sacensībās piedalījās 41 dalībnieks.

Sacensības iesākās medniekiem sacenšoties šaušanā pa trapu, kā arī atbildot uz dažādiem jautājumiem par medību tēmu, jo viens no pasākuma mērķiem bija atsvaidzināt praktiskās iemaņas un teoriju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Iršu kausi - 2017

04.04.2017 kur : Iršu pagasta sporta halle

4. martā Iršu pagasta sporta hallē norisinājās tradicionālais veterānu turnīrs volejbolā „Iršu kausi - 2017”. Pat gandrīz neizbraucamie grants ceļi nespēja „nobiedēt” šo sacensību uzticamākās komandas! Šoreiz gan vīriešu, gan sieviešu komandas spēles aizvadīja kopā- Iršu hallē, savu spēļu starplaikos allaž interesanti pavērot uz blakus laukuma esošos notikumus!

Sieviešu konkurencē uzvarētāju godā Saulkrastu komanda, 2. vietā – Jelgava, 3. vietā – Madonas spēlētājas. Vīriešiem par uzvarētājiem kļuva mājinieki- iršēnieši, otrie – viesi no Daugavpils, trešie – madonieši.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top