AA+A++
A AAA

Sports

Gada nogalē 3. sporta spēļu sacensības volejbolā Iršos

17.12.2011 kur : Iršu pagasta sporta halle

img_1784.jpgGada nogalē – 17. decembrī aizvadītas vienas no pēdējām sacensībām 2011. gadā. Kokneses novada 3. sporta spēļu sacensības volejbolā Iršos pulcēja 6 vīriešu komandas. Patīkami, ka mēroties spēkiem ar pieredzējušiem volejbolistiem nebaidījās arī Pērses, Bebru un Kokneses skolu audzēkņi. Atbilstoši meistarības līmenim tika izveidotas divas grupas – „JAUNIE ” un „VECIE”. „JAUNO” grupas labākajai – Kokneses vidusskolas trenera I. Māliņa vadītajai zēnu komandai, līdz medaļām aizsniegties vēl neizdevās, bet pieredzi un pārliecību par savām iespējām tā noteikti ieguva.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Iršu hallei 2. dzimšanas diena

03.12.2011 kur : Iršu pagasta sporta halle

img_1738.jpgDecembra pirmā sestdiena Iršos jau trešo gadu pēc kārtas izjauc ierasto dzīves ritmu pagastā – centra laukums pārvēršas par lielu autostāvvietu, nebeidzama kņada un rosība pie sporta halles „Irši”, bet pašā hallē – azartiskas cīņas volejbola laukumos visas dienas garumā.

Sporta halles „Irši” otrās gadadienas pasākumā spēkiem mērojās 6 vīriešu un 5 sieviešu komandas. Ļoti labs un līdzīgs sportiskās meistarības līmenis vīriešu komandām, jo neviena no tām neiztika bez zaudējuma kādā spēlē. Finālā tomēr mazliet meistarīgāki izrādījās puiši no Ropažiem ar 2:1 pieveicot pagājušā gada uzvarētājus – Vecbebru komandu. Trešo vietu ieguva mājinieki – Iršu volejbolisti.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

S/E/B kausi 4:4 Iršos

05.11.2011 kur : Pērses sākumskola

5. novembrī uz tradicionālo turnīru „S.E.B. KAUSI 4:4 ” Iršos ieradās 8 vīriešu komandas. Vispirms spēlējot divās apakšgrupās, tad izslēgšanas spēlēs, noskaidrojās labāko četrinieks.

Nedaudz negaidīti no cīņas par medaļām priekšlaicīgi tika izslēgti Vecbebru volejbolisti, kurus uzvarēja komanda no Ērgļiem un kurai pietrūka tikai 1 punkta, lai iekļūtu lielajā finālā.

Kā jau Iršos bieži ierasts, kāda no mājinieku komandām gūst panākumu – arī šoreiz finālā, līdzīgā cīņā tika pieveikta Aizkraukles komanda. Trešie - arī mājinieku komanda – „Iršu labie”. 1. vietas ieguvēji saņēma S.E.B. bankas kausus, 2.-3. vietas dalībnieki – medaļas. No dalības naudām izveidotais prēmiju fonds tika sadalīts starp 3 labākajām komandām – uzvarētāju ieguvums – 50 Ls. Uzvarētāju komandā spēlēja – Imants Ungurs, Raitis Zukuls, Kaspars Greļs, Modris Vilcāns.

Lasīt visu ziņu

Sporta svētkos Vecbebros vispopulārākais volejbols!

27.08.2011 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

p1190492.jpgVisi, kas draugos ar sportu zina, ka augusta nogalē Vecbebros būs gaidīti sporta svētkos! Šogad tie notika jau 49. reizi. 27. augustā priecēja gan saulainais laiks, gan svētku dalībnieku un skatītāju atsaucība. Dažādos sporta veidos piedalījās ne tikai vietējie, bet arī sportotgribētāji no Aizkraukles reģiona novadiem un Jēkabpils.

Vecbebros izsenis vispopulārākais ir bijis volejbols, tā bija arī šajos sporta svētkos. Šo sportaveidu spēlēt bija pieteikušās 14 komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarēja savējie – komanda „Kapeika”’, bet dāmu konkurencē uzvarētāju tituls tika spēlētājām no Bebru un Iršu apvienotās komandas. Savukārt futbolā vislabāk veicās komandai no Meņģeles.

Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kokneses vieglatlēti ar panākumiem startē gada svarīgākajās sacensībās!

18.07.2011

dsc06378.jpgJūlija sākumā Jūrmalā, Slokā, norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības. Tajās veiksmīgi startēja arī mūsu novada jaunie un talantīgie sportisti, mājās pārvedot trīs medaļas – 2 sudraba un vienu bronzas.

Olimpiādē piedalījās četri Kokneses novada labākie sportisti. 3000 m soļošanā sudrabu mājās pārveda Evita Skruļa. Šajā pašā distancē Martai Pavlovičai vieta olimpiskajā sešiniekā – 5.pozīcija. Sudrabs vesera mešanā (5kg), uzstādot personisko rekordu, arī Laurim Karlušam, bronza – Laurim Magonam. Jaunietes startam gatavoja treneris V.Ņuhtiļins, bet jauniešus I.Lulle.

Lasīt visu ziņu

Zelta medaļu lietus Jelgavā

04.07.2011

Ar vieglatlētikas sacensībām 25.-26.jūnijā Jelgavā ir noslēgušās Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēles.

Šajās sacensībās teicams starts izdevās Kokneses novada vieglatlētikas veterāniem. Izcīnītas trīsdesmit medaļas, no kurām četrpadsmit ir zelta, trīspadsmit – sudraba un trīs – bronzas medaļas. Trīsdesmit divu komandu konkurencē mūsu vieglatlēti ar 317 punktiem izcīnīja 6.vietu (2010.gadā – 9.vieta). Tikai viens punkts Kokneses novada komandu šķīra no piektās un ceturtās vietas, kuras ieņēma Līvānu novads un Valmiera. Atšķirībā no Līvānu novada, mūsu komandā startēja tikai Kokneses novadā dzīvojošie vai strādājošie sportisti. Šogad komandas ilggadējiem sporta veterāniem pievienojās vairāki gados jauni dalībnieki no Kokneses pagasta, tāpēc izdevās komandu nokomplektēt bez tā saucamajiem „viesstrādniekiem”. Optimismu turpmākajiem startiem rada arī tas fakts, ka aiz mums palika ļoti spēcīgās Rīgas, Jūrmalas un Ventspils (pagājušā gada uzvarētāja) vieglatlētu komandas. Vēlējums Kokneses novada komandas dalībniekiem ir turpināt aktīvi trenēties un gatavoties nākošā gada sacensībām un tiem, kuri pirms un šajās sacensībās satraumējās, ātrāk atveseļoties un atgriezties treniņu un sacensību apritē.

Lasīt visu ziņu

Četri Iršos

02.07.2011 kur : Pērses sākumskola

img_0930.jpgAiz jaunās sporta halles „Irši” sienām noslēpies, blakus vecajai Pērses pamatskolas ēkai, atrodas Iršu sporta laukums. Pagājušajā gadā sācis mainīt savu „seju” – atjaunots zālājs, šogad iesākti darbi zaļās zonas sakārtošanai, skatītāju ērtībām ierīkoti pārvietojamie soli.

2. jūlijā, saulainā, bet ļoti vējainā dienā, uz volejbola sacensībām 4:4 ieradās sešas vīriešu un divas sieviešu komandas. Ropažu meitenes izrādījās pārliecinoši spēcīgākas par jaunajām Bebru volejbolistēm un tika aicinātas mēroties spēkiem arī vīru konkurencē. Pie nedaudz atvieglotiem noteikumiem, ropažnieces turējās godam un divas spēles ar puišiem noslēdza līdzīgi.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Iršu volejbolisti sīvā cīņā tiek pie sudraba medaļām

29.06.2011

img_4903.jpgTurpinot startus, Latvijas Sporta veterānu Savienības (LSVS) 48. sporta spēlēs, 18. jūnijā Jūrmalā – Dubultu pludmalē, kārtējās sacensības aizvadīja Kokneses novada volejbolisti. Vecuma grupā 50+ astoņu komandu konkurencē, finālā, sīvā cīņā, ar 17:19 un 13:15, zaudēts Līvānu novada pludmales volejbolistiem un izcīnīta 2. vieta!

Komandā spēlēja un vicečempionu titulu izcīnīja – Māris Kravalis, Jānis Feodorovs, Modris Vilcāns un Dzintars Greļs. Līdz ar to, šogad Iršu volejbolisti republikā ieguvuši gan zelta (50+ grupā), gan nupat sudraba (50+ pludmales volejbolā), gan bronzas medaļas (45+ grupā).

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada atklātās 3.sporta spēles vieglatlētikā senioriem

04.06.2011

Disciplīnu un dalībnieku saraksts Kokneses novada atklātajām 3.sporta spēlēm vieglatlētikā senioriem (04.06.2011.)

Sporta spēļu programma vieglatlētikā

25.05.2011

Kokneses novada atklāto sporta spēļu programma vieglatlētikā(04.06.2011)

Sporta spēļu kausu iegūst I. Gaiša Kokneses vidusskola

25.05.2011

Ar florbola sacensībām noslēdzās P/A „Kokneses sporta centrs” kausa izcīņa sporta spēles Kokneses novada skolām. Arī florbola sacensībās labāki izrādījās I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi, kuriem ļoti sīkstu pretestību izrādīja Bebru pamatskolas skolēni, kas izcīnīja otro vietu.

Par kausa ieguvējiem sporta spēļu kopvērtējumā volejbolā, minifutbolā un florbolā kļuva I.Gaiša Kokneses vidusskola, aiz sevis atstājot Bebru pamatskolu un Pērses pamatskolu.

Kokneses sporta darba organizators,

Andris Vītols

NOLIKUMS Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā

20.05.2011

NOLIKUMS - Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā

Svaru bumbu celšanas un virves vilkšanas sacensības tūrisma sezonas atklāšanā

14.05.2011

14. maijā Kokneses novada Zaļajā tirgū, reizē ar tūrisma sezonas atklāšanu - Sama modināšanas svētkiem, notika svaru bumbu celšanas un virves vilkšanas sacensības. Sacensību uzvarētāji svaru bumbu celšanā raušanas vingrinājumā: sievietēm līdz 63kg par uzvarētāju kļuva Antra Vītola, bet virs 63kg Agra Bērziņa. Savukārt vīriešiem līdz 85kg labākais bija Raitis Kveska, bet svaru kategorijā 85+kg pārliecinoši spēcīgākais bija Didzis Bērziņš. Veterānu grupā no 50 – 59g.v. līdz 85kg stiprākais izrādījās koknesietis Uldis Bērziņš, bet šajā vecuma grupā svaru kategorijā 85+kg spēcīgākais bija Aizkrauklietis Staņislavs Rasims. Vecuma grupā virs 60 gadiem līdz 85kg uzvarēja Anatolijs Kuzmins, bet virs 85kg Arvīds Vītols.

Lasīt visu ziņu

NOLIKUMS Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem

11.05.2011

Nolikums - Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem

Virves vilkšanas sacensību „Nerausti samu aiz ūsām!” nolikums

03.05.2011

Virves vilkšanas sacensību „Nerausti samu aiz ūsām!” nolikums.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top