Spēkavīru čempionāta otrajā posmā Koknesē uzvar Artis Plivda

08.06.2013

Sestdien Koknesē norisinājās „Siltums Jums Latvijas spēkavīru čempionāta 2013” otrais posms, kurā atlētiem bija jāveic kopumā pieci vingrinājumi un daži patiesi pārsteidza ar savu sniegumu.

Jau pirmajā vingrinājumā, kas bija „Latvijas Dzelzceļa” mašīnas vilkšana no zemes, skatītāji varēja pārliecināties, ka jaunākajam spēkavīram Oskaram Martužanam spēka tiešām netrūkst. Atlēts salauza vingrinājuma inventāru un šis vingrinājums bija jāatceļ, veicot korekcijas turpmākajās sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu

Pludmales volejbola laukumu atklāšana Iršos

01.06.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

Pati daba 1.jūnijā parūpējās par sportiskām aktivitātēm piemērotu – saulainu un īsti vasarīgu dienu. Sporta – atpūtas dienas programma Iršos ietvēra jautras sportiskās aktivitātes, kā – zābaka mešana, virves vilkšana, šautriņu mešana, olu mešana – ķeršana, un ātrēdāja noteikšanas atrakcija „Ermanītis”. Bērni pēc sirds patikas varēja baudīt piepūšamo atrakciju piedāvātos priekus. Paldies par šo iespēju firmai Jeld – Wen Aizkrauklē!

Galvenais dienas pasākums risinājās jaunizveidoto pludmales volejbola laukumu sektorā. „Pludmales vēji ” – tā sauc šo vietu blakus Pērses pamatskolas sporta laukumam, kur pagājušajā gadā tika veikti pamatdarbi laukuma izveidei. Šopavasar tika nostiprināti stabi volejbola tīkla stiprināšanai, ierīkots aizsargžogs un iesēts zālājs.

printēt Lasīt visu ziņu

Ar skatu Jēkabpils virzienā

01.06.2013 kur : Kokneses sporta centrs

1.jūnijā Kokneses stadionā notika Kokneses novada atklātās 5.sporta spēles vieglatlētikā veterāniem , uz kurām bija ieradušies 77 sportisti no Rīgas, Jūrmalas, Tukuma, Jelgavas, Rēzeknes, Jēkabpils, Līvāniem, Babītes, Ogres, Madonas, Ķekavas, Talsiem, Varakļāniem un , protams, Kokneses.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (31)

Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem

01.06.2013 kur : Kokneses sporta centrs

1. jūnijā Kokneses stadionā notiks Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem. Sacensībās piedalīsies dāmas no 30 gadu vecuma, kungi no 35 gadu vecuma un vecāki.

Pludmales sacensībās Vecbebros cīnās par „Bebru kausu-2013”

25.05.2013 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Lietainajā 25.maija dienā, jau otro gadu pēc kārtas, Kokneses novada Vecbebros norisinājās pludmales volejbola sacensības sievietēm un vīriešiem - „Bebru kauss-2013”. Pasākumu organizēja Bebru pagasta pārvalde, bet tā vadīšanu bija uzņēmies sporta mīļotājs, bebrēnietis Jurijs Tomaševskis.

Sacensības vienoja sportistus ne tikai no Kokneses, Bebriem un Iršiem, bet arī no Aizkraukles un Neretas. Kopumā startēja 22 komandas – 17 vīriešu grupā un 5 sieviešu grupā. Neskatoties uz lietaino laiku, volejbols saliedēja desmitiem cilvēku – gan sportistu, gan atbalstītāju. Jurijs Tomaševskis, stāsta, ka šāda veida pasākumus viņu rosina organizēt lielā aizraušanās ar sportu. Protams, sacensību rīkošana nav viegla, taču redzot, ka cilvēki dara to, kas sirdij tuvs, visas pūles attaisnojas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Pludmales volejbola laukumi arī Iršos24.05.2013

Klasiskā volejbola sezona noslēgusies. Ziemas periodā, kā ikkatru gadu, aktīvi trenējās un dažāda mēroga sacensībās piedalījās arī Iršu volejbola veterāni. Šogad uz goda pjedestāla nācies „viesoties” gan Neretā 26.01- izcīnot 1.vietu Sēlijas kausā, tāpat Druvienā 23.02. – 1. vieta J. Grīnberga piemiņas kausā, gan 1. vieta savās „mājās” – „Iršu kausā” 9.03., - 2. vieta 6.04 sacensībās Gulbenē.

Aizstāvot Kokneses novada godu LSVS 50. sporta spēlēs ( lasīt – Latvijas veterānu čempionāts) 4. maijā Daugavpilī 50+ grupā izcīnīts čempionu tituls! Apakšgrupas spēlēs ar 2:0 pieveiktas Daugavpils un Lejaskurzemes ( Liepāja) komandas, bet fināltrijnieka savstarpējās spēlēs ar 2:1 pieveiktas gan Līvānu, gan Ventspils NT vienības. Uzvarētājkomandā spēlēja – Ainārs Ratnieks, Māris Belorags, Jānis Feodorovs, Modris Vilcāns, Māris Kravalis, Ivars Māliņš, Andris Stalidzāns, Dzintars Greļs.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada 5. sporta spēles galda tenisā

19.05.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Kokneses sporta centrā 19. maijā ar sacensībām galda tenisā noslēdzās aktīvo treniņu laiks. Vasaras sezonā ir iespējamas daudzas un dažādas fizisko treniņu aktivitātes brīvā dabā, tāpēc treniņus galda tenisā atsāksim šī gada rudenī.

Iepriecināja jauniešu aktivitāte un arī spēlēt māka ievērojami uzlabojusies Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas zēniem, kuri divas reizes nedēļā apmeklēja galda tenisa treniņus.

printēt Lasīt visu ziņu

5.sporta spēles svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma

11.05.2013 kur : Kokneses sporta centrs

2013.gada 11.maijā Kokneses PA „Kokneses Sporta centrs” hallē, Parka ielā 27a, notiks 2013. gada Kokneses novada slēgtās 5.sporta spēles svaru stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Reģstrēšanās sacensībām no plkst. 10.00 - 10.50. Sacensību sākums plkst. 11.00.

Latvijas čempionāts un Baltijas kausa izcīņa soļošanā26.04.2013

Sestdien, 20. aprīlī, Murjāņos norisinājās Latvijas čempionāts un vienlaicīgi Baltijas kausa izcīņa junioriem un jaunatnei soļošanā. Aizkraukles novada Sporta skolas audzēkņi Latvijas čempionāta ietvaros izcīnīja trīs sudraba godalgas. 10 000 metru soļošanā juniorēm otrā finišēja Evita Skruļa, junioriem - Matīss Pastars. 5000 metru distancē jaunietēm kā otrā finišu sasniedza Jana Fedotovska. Latvijas jaunatnes izlases sastāvā par Baltijas kausu cīnījās Evita Skruļa, kas 10000 metru distancē juniorēm izcīnīja trešo vietu, bet 5000 metru distancē jaunietēm Jana Fedotovska finišu sasniedza sestā.

printēt Lasīt visu ziņu

„FK – Koknese” uzvara Aizkraukles florbola līgas finālsacensībās11.04.2013

Aizkraukles florbola līgas sacensības 5. aprīlī noslēdzās ar florbola komandas „FK – Koknese” pārliecinošu uzvaru. Edgars Ancelāns, viens no komandas spēlētājiem, pastāstīja, ka finālsērija noritēja līdz kādas komandas trīs uzvarām. „FK – Koknese” – iepriekšējā gada vicečempioni pusfinālā vinnēja Daudzeses komandu, bet finālā uzvaru guva, spēlējot ar florbola komandu „Silarozes”. Kokneseši ir kļuvuši par šī gada čempioniem, atzīstot, ka uzvaru kaldināt palīdzēja viņu saliedētība, pacietīgais treniņu darbs un cīņas spars. „FK – Koknese” komandā spēlē: Edgars Ancelāns, Nauris Korklišs, Imants Klaucāns, Inita Voitiņa, Andrejs Pavļenkovs, Kristaps Ādamsons, Reinis Kuzma, Ivo Kokins, Raivis Kurnigins, Kristaps Briedis, Mārtiņš Briška un vārtsargs Jānis Karluša. Viņi pateicas koknesietim Andrim Volkmanim par atbalstu inventāra iegādē un citu sniegto palīdzību.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Panākums LĀSE 201309.04.2013

Nedēļas nogalē 6.aprīlī Rīgā, Skonto hallē jau divpadsmito reizi aizvadītas volejbola sacensības vispārizglītojošo skolu komandām „Lāse 2013” divās vecuma grupās meitenēm un zēniem.No pirmā posma sacensībām, kurās piedalījās 754 komandas ar 6787 dalībniekiem, tiesības startēt finālā izcīnīja 116 komandas. Gandrīz 1300 dalībnieki visas dienas garumā vienlaicīgi uz sešpadsmit laukumiem cīnījās par godalgotajām vietām. Zēnu grupā 1997.-2000. gadā dzimušajiem volejbolistiem otro vietu no 30 komandām izcīnīja Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 9.-8. klašu komanda. Komandā spēlēja Edijs Lutinskis, Edgars Glāznieks, Niklāvs Vingris, Krists Kučinskis, Kristiāns Butins, Dāvis Briedis, Alvis Voitkunskis, Lauris Larionovs un Artis Dandēns.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Jubilejas kausa izcīņa volejbolā

18.03.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Fotogalerija. 16. martā Kokneses sporta hallē notika Kokneses 25 gadu jubilejas kausa izcīņa volejbolā "Tikšanās vietu mainīt nedrīkst" vīriešu un sieviešu komandām. Plašāks materiāls par sacensībām tiks publicēts izdevumā Kokneses Novada Vēstis aprīļa numurā.

Iršu kauss - 2013

09.03.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

Neierasti auksts, bet spožas saules sildīts, 9. marta rīts Iršos uz tradicionālajām veterānu sacensībām volejbolā sagaidīja 6 sieviešu un 5 vīriešu komandas. Volejbola veterāni ir ļoti aktīvi braucot ciemos un organizējot sacensības savās mājās – turnīra grafiks zināms praktiski gadu uz priekšu. Marta sākums ir „pieturvieta” Iršos. Vistālāko ceļu mērojušas Talsu un Daugavpils komandas, bet pirmo reizi Iršos viesojās sieviešu komanda no Litenes, Gulbenes novadā.

Pēcsvētku rīts ikkatru sievieti – sacensību dalībnieci sagaidīja ar tradicionālo Sieviešu dienas ziedu – tulpīti, un maigais Rafaello baudījums deva enerģiju garajam spēļu cēlienam.

Spēlējot „riņķa” sistēmu, par uzvarētājiem vīru grupā kļuva Iršu komanda, otrie – neretieši, trešie – viesi no Saulkrastiem. Sieviešu grupā tika spēlēta „play - off” sistēma un triumfēja Jelgavas komanda, otrās – talsenieces, trešā – komanda no Saulkrastiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Novuss Iršu hallē

28.02.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

Visu februāri sporta hallē „Irši” aktīvi darbojās novusa spēles cienītāji. Novuss – tā ir spēle, kas prasa nosvērtību, koncentrēšanos, ģeometrijas un fizikas likumu zināšanu un izmantošanu. Šo aizrautīgo spēli mācību stundu starplaikos labprāt iecienījuši Pērses pamatskolas skolēni, bet vakaros viņiem pievienojās arī pieaugušie. Cits pat atcerējās pēdējo reizi kiju rokās turējis savos skolas laikos – padsmit un vairāk gadus atpakaļ. Nu spēles iemaņas tika atsvaidzinātas.

Februāra pēdējās nedēļas vakari tika veltīti pašām sacensībām. Skolēnu grupā (līdz 14 gadiem) piedalījās 6 drosmīgākie. Uzvarēja Andris Reinfelds no 5. klases, 2. v. – Valentīns Glušonoks (8.kl.), 3.v. Raivis Pālēns – (3.kl.)

Jauniešu – vīriešu grupā startēja 16 dalībnieki. Spēles risinājās līdz 3 vinnētām partijām, un nebūt ne viegli bija tikt galā ar sacensību satraukumu. Atzīstamu progresu mēneša laikā demonstrēja Ričards Reismanis, brāļi Gatis un Guntis Kļavinski. Par turnīra uzvarētāju kļuva Dzintars Greļs, otrajā vietā Mārtiņš Dombrovskis, trešais – Dzintars Meiers. Medaļas un balvas saņēma pirmo trīs vietu ieguvēji.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

LSVS 50.jubilejas sporta spēles atklātas22.02.2013

Ar galda tenisistu un vieglatlētu startiem Kokneses novada sporta veterāni ir uzsākuši cīņas Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 50.jubilejas sporta spēlēs. Šogad šīs sporta spēles ir starptautiskas.

2.un 3.februārī Iecavā teicams starts izdevās galda tenisistu komandai, kuru sacensībām gatavoja ilggadējais šī sporta veida entuziasts Ernests Skopāns. Par sporta spēļu čempioniem 40+ vecuma grupā kļuva Juris Siliņš. 40+ vecuma grupā sievietēm sudraba medaļu izcīnīja Irina Paščenko, bet 70+ vecuma grupā bronzas godalga Annai Lullei. Komandu vērtējumā koknesiešiem nebijis panākums – 25 komandu konkurencē izcīnīta trešā vieta, kuru iegūt palīdzēja arī Vladimirs Balabanovs (5.vieta) un Andris Krūmiņš (13.vieta).

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top