Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sports

Ralfs un Patrīcija uzvar Latvijas čempionātā biatlonā

04.02.2014

Šajā sezonā Ralfs un Patrīcija Eiduki braši turas uz uzvarētāju pjedestāla. To apliecināja arī 1. un 2. februārī aizvadītais Latvijas čempionāts biatlonā Madonā. Pirmajā sacensību dienā sprintā Patrīcija C grupā jaunietēm pārliecinoši izcīnīja uzvaru. Arī Ralfam B grupā jauniešiem bija vislabākais rezultāts. 2. februārī masu startos Patrīcija savā vecumā grupā ieguva 1. vietu, bet B grupā uzvarēja Ralfs. Apsveicam ar uzvarām mūsu novada jaunos sportistus!

Kokneses Novada Vēstis

Vieglatlēti startē Rīgā un Jēkabpilī

03.02.2014

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kokneses novada vieglatlēti piedalījās dažāda vecuma sacensībās Rīgā un Jēkabpilī. Ceturtdien, 30.janvārī Rīgas sporta manēžā Studentu sacensību ietvaros 2.vietu lodes grūšanā izcīnīja Mārtiņš Broks ar rezultātu 15,53 metri. Savukārt trīssoļlēkšanā 2.vietu ieguva Dāvis Kalniņš, kas aizlēca 13,97 metrus tālu.

Lasīt visu ziņu

Otrās kārtas sacensības peldēšanā Salas peldbaseinā

03.02.2014

Šī gada 1. februārī Jēkabpils novada Salas peldbaseinā notika tradicionālo 5 kārtu sacensību peldēšanā otrā kārta. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 67 peldētāji dažādās vecuma grupās. Šajās sacensībās dalībnieki sacentās distancēs - brīvajā stilā un brasā.

Lasīt visu ziņu

Aizvadīts Kokneses novada basketbola turnīrs

02.02.2014 kur : Kokneses sporta centrs

dsc_0258.jpg2.februārī Kokneses sporta centra sporta hallē norisinājās basketbola turnīrs, kur piedalījās 5 komandas no Kokneses novada. Visas komandas izspēlēja apļa turnīru jeb katra komanda spēlēja ar katru vienu spēli. Pavisam tika aizvadītas 10 spēles, katra spēle ilga 2 x 10 minūtes tīrā spēles laika. Pavisam komandu sastāvos uz laukuma izgāja 33 basketbolisti.

Lasīt visu ziņu

Koknesieši ar medaļām atgriezušies no Latvijas čempionāta soļošanā telpās

31.01.2014

25.janvārī Rīgā norisinājās Latvijas čempionāts soļošanā telpās visām vecuma grupām. Aizkraukles novada Sporta skolas Kokneses grupas audzēkņi pārveda mājās trīs godalgas: 1 - zelta, 1 - sudraba un 1 - bronzas.

Lasīt visu ziņu

No Swedbank kausa izcīņas Igaunijā pārved zelta medaļu

31.01.2014

dsc02691-sw.jpg25. janvārī, Igaunijā, pilsētā Mammaste norisinājās Swedbank kausa izcīņa distanču slēpošanā. No Kokneses novada uz kaimiņzemi devās jaunie distanču slēpotāji: Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni Ralfs un Patrīcija Eiduki, Bebru pamatskolas skolēns Edijs Eiduks. Viņi ir arī Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi. Treneris Ingus Eiduks pastāstīja, ka vērienīgajās sacensībās piedalījās 600 dalībnieki no Igaunijas un Latvijas vecumā līdz 23 gadiem. Ralfs Eiduks V18 grupā 7,5 kilometru distancē startēja kopā ar gados vecākiem slēpotājiem. Distanci viņš veica ar 8. labāko rezultātu, bet kopvērtējumā savā vecuma grupā ieguva 3. vietu. Patrīcija Eiduka S14 grupā 2,5 kilometru slēpojumā, apsteidzot nopietnas konkurentes, izcīnīja zelta medaļu! V12 grupā, noslēpojot kilometru garu distanci, Edijs Eiduks ieguva 5. vietu un arī medaļu, jo šajās sacensībās medaļas pasniedza pirmo piecu vietu ieguvējiem. Augstie rezultāti ir kaldināti pacietīgā ikdienas darbā - katru dienu pēc mācībām skolā Ralfs, Patrīcija un Edijs vairākas stundas pavada trenējoties trasēs Pļaviņās vai Madonā. Izcīnītās uzvaras dod jaunu sparu nākamajiem mērķiem!

Kokneses Novada Vēstis

Notiks Kokneses novada basketbola turnīrs un Kokneses novada atklātais čempionāts volejbolā

27.01.2014

Kokneses sporta centrs informē: 2.februārī plānots Kokneses novada basketbola turnīrs, kur aicinātas piedalīties jebkura līmeņa komandas. Sacensību sākums plkst. 10:30. Tāpat volejbola cienītāji laipni aicināti pieteikties Kokneses novada atklātajam čempionātam volejbolā. Pieteikšanās beigu termiņš – 5.februāris.

Lasīt visu ziņu

FK „KOKNESE” uzvar AFL regulārajā sezonā

26.01.2014 kur : Kokneses sporta centrs

fk-koknese.jpgVakar Kokneses sporta centrā tika aizvadītas pēdējās spēles Aizkraukles florbola līgas (AFL) regulārajā sezonā. Par turnīra uzvarētājiem kļuva FK „Koknese”, kas izrādījās labākā 10 komandu konkurencē. Koknesieši turnīra laikā piedzīvoja tikai vienu zaudējumu un vienu reizi nospēlēja neizšķirti pamatlaikā, pārējos 11 mačos gūstot uzvaras. Kopā 13 spēlēs FK „Koknese” guva 200 vārtus, kas ir pārliecinoši labākais rādītājs visā turnīrā un ielaida tikai 49 vārtus, kas arī ir labākais rādītājs turnīrā.

Lasīt visu ziņu

Novusa turnīrs Iršos

20.01.2014 - 24.01.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

picture-5450.jpgGarās ziemas vakaru stundas deldējot, Iršu sporta hallē aktīvi rosās novusa spēles cienītāji. Jau iepriekšējā gadā atklājās šīs spēles „maģija”- tā ir viegli pieejama, interesanta un neprasa īpašu iepriekšēju sagatavotību – vien koncentrēšanos un pacietību, trenējoties un slīpējot jau esošās iemaņas.

Nedēļas garumā – no 20. līdz 24. janvārim, 7 dalībnieki skolēnu grupā un 14 – atklātajā, izspēlēja „riņķa” sistēmu. Sacenšoties katrs ar katru līdz 3 uzvarētām partijām, par čempionu skolēnu grupā kļuva Alvis Reinfelds, otrais – Aivis Vītols, trešais – Andris Reinfelds. Kopējā grupā 1. vieta – Dzintars Greļs, otrajā – Dzintars Meiers, trešais – Ilmārs Skrīvers.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Koknesieši atgriežas ar labiem rezultātiem no pirmās kārtas sacensībām peldēšanā

20.01.2014

Šī gada 18. janvārī Jēkabpils novada Salas peldbaseinā notika tradicionālo 5 kārtu sacensību peldēšanā pirmā kārta. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 62 peldētāji dažādās vecuma grupās. Dalībnieki startēja vecumā no 6 - 77 gadiem.

Sacensībās dalībnieki sacentās distancēs - brīvajā stilā un uz muguras.

Lasīt visu ziņu

Koknesieši izcīna uzvaru Jaunatnes čempionāta 1.posmā

12.01.2014 kur : Kokneses sporta centrs

vol-2014.jpg12. janvārī Kokneses sporta centra hallē norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta 1.posma sacensības volejbolā D1 (dz. 2001 un jaunāki) grupā zēniem, kur uzvaru piecu komandu konkurencē izcīnīja laukuma saimnieki - Kokneses volejbolisti.

Koknesieši, kas sacensībās pārstāv Aizkraukles novada sporta skolu, ar 4:0 pārspēja Viļakas Sporta skolas komandu, ar 3:1 tika pārspēti pretinieki no Cēsīm un Daugavpils, bet pret Jēkabpils komandu tika fiksēts neizšķirts – 2:2. Tas kopā Koknesei deva 28 punktus, kas bija labākais rādītājs no visām komandām un pelnīta 1.vieta. Otro vietu ieguva Daugavpils jaunie volejbolisti ar 27 punktiem, bet trešajā vietā palika Jēkabpils komanda (24 punkti). Cēsīm 4.vieta ar 23 punktiem, 5.vieta Viļakas komandai – 18 punkti.

Lasīt visu ziņu

Hallei IRŠI – 4

14.12.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

picture-3460.jpgSporta halle „IRŠI” iesoļojusi piektajā pastāvēšanas gadā! 14. decembrī par godu halles atklāšanai notika tradicionālais halles dzimšanas dienas turnīrs volejbolā.

Līdz šim gadam sacensības notika tikai Iršu sporta hallē, kurā uz diviem volejbola laukumiem spēles maksimāli var aizvadīt 6 vīriešu un 6 sieviešu komandas. Šogad ieinteresētība bija augusi un 4 vīriešu komandas apakšgrupas spēles izspēlēja Bebru pamatskolas sporta zālē. Patīkami, ka tuvākie mūsu kaimiņi neatteica palīdzēt – paldies! Diemžēl no „Bebru” apakšgrupas nepaveicās vistālāk braukušajiem – Rēzeknes puišiem, kuri zaudēja tiesības „iemēģināt” Iršu sporta halles laukumus.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Koknesiešiem godalgotas vietas atklātajās sacensībās peldēšanā

14.12.2013

Šī gada 13. decembrī Salas peldbaseinā notika 2013.gada atklātās sacensības peldēšanā. Šajās sacensībās piedalījās peldētāji no Rēzeknes, Salaspils, Daugavpils, Dobeles, Kokneses un Jēkabpils. Koknesi šajās sacensībās pārstāvēja Atis Āre, Ričards Andžāns un Rebeka Andžāne.

Lasīt visu ziņu

Kokneses Sporta centra vadītājam pasniedz Lāčplēša fonda Goda zīmi. Ar Goda diplomiem apbalvo arī Kokneses novada sporta veterānu atbalstītājus un organizatorus.

02.12.2013

img_2693.jpg30.novembrī Rīgā, Lielajā Ģildē, notika Latvijas Sporta veterānu-senioru 50.jubilejas sporta spēlēm un rezultātiem Pasaules senioru sporta spēlēs Turīnā veltīts salidojums. Pasākumā notika LSVS 50.jubilejas sporta spēļu uzvarētāju komandu apbalvošana, 2013.gada Pasaules senioru sporta spēļu, pasaules, Eiropas veterānu čempionātu medaļu izcīnījušo Latvijas sportistu apbalvošana, kā arī pilsētu, novadu sabiedrisko brīvprātīgo aktīvistu, organizatoru apbalvošana.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Domes sēdē apstiprināts jaunais Kokneses Sporta centra vadītājs

29.11.2013

Kokneses novada dome oktobra beigās izsludināja pieteikšanos uz pašvaldības aģentūras “Kokneses Sporta centrs” direktora amatu, jo pašreizējam Sporta centra direktoram Arvīdam Vītolam gada nogalē beidzas noslēgtais 5 gadu darba līgums. Uz izsludināto vakanci bija pieteikušies 10 kandidāti, bet uz pārrunām aicināti tika 3 atbilstošākie. Komisija par vispiemērotāko kandidātu atzina koknesieti Dāvi Kalniņu, kuru ar balsu vairākumu 27. novembra Kokneses novada domes sēdē apstiprināja par nākošo Kokneses novada domes aģentūras „Kokneses Sporta centrs” direktoru laika posmā no 2014.gada 2.janvāra līdz 2018.gada 30.decembrim.

Lasīt visu ziņu galerija (2)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top