faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Sporta svētki Vecbebros

25.08.2012 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Gadu gadu gaitā ierasts, ka augusta pēdējā sestdienā Vecbebros svin sporta svētkus. Arī šoreiz, 25. augustā, Vecbebru stadionā sportisko cīņas garu apliecināja ne tikai bebrēnieši, bet aktīvā dzīvesveida piekritēji no kaimiņu pagastiem un tālākām Latvijas vietām.

Kā sporta svētku galvenā tradīcija Vecbebros izsenis godā celts volejbols. Volejbola sacensībās piedalījās 16 vīru komandas un 5 meiteņu komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarētāju laurus guva mājnieki – komanda „Vecbebri”, kurā spēlēja Modris Vilcāns, Aigars Auzenbergs, Kaspars Greļs, Arnis Grunšteins. Arī meiteņu komandu konkurencē nepārspētas palika mūsējās: Daila Jansone-Ieviņa, Gunta Andersone, Agita Ābele, Ilze Valaine, kuras startēja komandā „Vecbebri”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kokneša kauss

05.08.2012 kur : Kokneses estrāde

5. augustā vairāki tūkstoši skatītāju pulcējās Kokneses estrādē, kur norisinājās Latvijas Spēkavīru čempionāta superfināls un Kokneša kausa izcīņa, kuru organizēja jaunizveidotā sporta biedrība SB "KOKNESIS" kopā ar Latvijas Spēka atlētu federāciju.

Pasākumu atklāja un veiksmi sportistiem vēlēja Kokneses novada domes priekšsēdētājs Dainis Vingris. Par 2012. gada spēcīgākā Latvijas vīra titulu un uzvarētāju kausiem cīnījās deviņi spēkavīri. Ārpus konkurences piedalījās viens no spēcīgākajiem Krievijas un pasaules atlētiem Mihails Kokļājevs.

Spraigas sacensības norisinājās gan par "Kokneša kausu", gan vingrinājumos par čempionāta kausiem. Sacensību laikā publika atbalstīja un juta līdzi sportistiem. "Koknesē ir vislabākie līdzjutēji", atzina pasākuma vadītājs Raimonds Bergmanis un paši dalībnieki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (103)

Sporta spēles Jūrmalā20.07.2012

LSVS 49.sporta spēles ir noslēgušās ar vieglatlētu un volejbolistu startiem Jūrmalas sporta bāzēs. 30.jūnijā cīņas volejbola laukumā ar izcīnīto 3.vietu 45+ vecuma grupā pabeidza Iršu volejbolisti. 1.jūlijā divu dienu sacensības pabeidza arī vieglatlēti. Aizkraukles un Kokneses novadu apvienotā vieglatlētu komanda izcīnīja 16 zelta, 8 sudraba, un 4 bronzas medaļas, kas komandu ieskaitē deva 8.vietu. Absolūtajā vērtējumā (11 labākie sporta veidi, tajā skaitā – vieglatlētika) Aizkraukles un Kokneses novadu apvienotā komanda aiz Jūrmalas, Rīgas, Daugavpils, Bauskas un Rundāles novadu apvienotās komandas, Tukuma un Līvānu novadiem izcīnīja 7.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu

Volejbola sezona turpinās20.07.2012

Ar labiem rezultātiem Kokneses novada veterāniem noslēgušās LSVS 49. sporta spēles. Volejbolistiem, lai arī neizdevās izcīnīt tik spožas medaļas kā gadu iepriekš, starts veiksmīgs. 50+ grupā – 2.vieta un 45+ - 3.vieta.

Pludmales volejbolā šogad neparocīga izloze (vienā grupā ar turnīra uzvarētājiem Līvānu novadu un otrās vietas ieguvēju Jūrmalu) un kopvērtējumā 5. vieta. Skatot kopvērtējuma tabulu, volejbolisti (šogad startēja apvienotā Kokneses/ Aizkraukles komanda )- izcīnījuši trīs medaļas, ieskaitot 40+ grupā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Pasaules čempionāts Itālijā13.07.2012

20.jūnijā Itālijas kalnainajā pilsētā Tolmēzzo tika atklāts WASKO touchsparing (viegla kontakta kick boxing) pasaules čempionāts. Šajā čempionātā piedalījās vairāk kā 20 valstis, tostarp arī Latvija, kuru pārstāvēt un cīnīties par medaļām brauca Lielvārdes Taekwondo treneris Juris Kozlovskis-Stalažs (treneris, kurš Taekwondo nodarbības pasniedz arī mazajiem koknesiešiem), startējot trīs disciplīnās - Continius touch sparing (Kickboxing light contact) , Touch point (semi contact), Music forms. Cīnoties disciplīnā tocsparing, pārliecinoši uzvarot un finālā tiekoties ar galvas tiesu pārāko pretinieku no Itālijas, nācās tam piekāpties ar dažu punktu pārsvaru un ieņemt otro vietu. Touch point disciplīnā citu valstu pārstāvji bija pārāki un nedeva iespēju izcīnīt medaļu, bet disciplīnā Musical forms (paraugdemonstrējumi mūzikas pavadījumā, kur vērtē precīzu stāju un pareizi izpildītu sitienu un bloku salikumu) tika izcīnīta zelta medaļa.

printēt Lasīt visu ziņu

Vieglatlētikas veterāni atklāj sezonu

02.06.2012 kur : Kokneses sporta centrs

2.jūnijā, neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, Kokneses stadionā pulcējās Kokneses novada sportisti, kā arī piecdesmit pieci viesi no dažādiem Latvijas novadiem (Daugavpils, Madonas, Ventspils, Rīgas, Rēzeknes, Līvāniem u.c.), lai piedalītos kārtējās Kokneses novada atklātajās sporta spēlēs vieglatlētikā veterāniem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem

02.06.2012

2. jūnijā Kokneses stadionā notiks Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem. Sacensības notiks ar mērķi popularizēt un attīstīt veterānu vieglatlētiku Kokneses novadā un Latvijā. Sacensību sākums plkst. 12.00

Iršu kausi 2012

25.02.2012 kur : Iršu pagasta sporta halle

25. februārī uz tradicionālo volejbola turnīru veterāniem „Iršu kausi” pulcējās kopskaitā 10 sieviešu un vīriešu komandas. Jau trešo gadu Iršu sporta halle uzņem viesus no dažādiem Latvijas novadiem.

Līdzās komandām, kas jau iecienījušas volejbola sacensības Iršos, pirmo reizi pie mums viesojās sieviešu komanda no Madonas, kā arī vīri no Viļakas un Valmieras.

Kā allaž – sporta laukumos risinājās sīvas cīņas un vīru konkurencē trešo vietu tikai ar 1 „mazā” punkta pārsvaru pār Valmieru ieguva Neretas komanda. „Jaunpienācēji”- Viļķenes spēlētāji, saņēma sudraba medaļas, bet mājinieki iršēnieši atkal nebija īpaši „viesmīlīgi” un izcīnīja 1. vietu. Sieviešu konkurencē gandarījums par 1. vietu vistālāko ceļu braukušām sportistēm – talseniecēm, 2. v. – Jelgavas komanda, bet 3.v. – rīdzenieces. Šogad uzvarētājkomandu dalībnieki tika arī pie īpašām – Iršu pagasta pārvaldes sarūpētām, balvām- dvieļiem ar izšūtu Iršu sporta halles logo.

printēt Lasīt visu ziņu

Gada nogalē 3. sporta spēļu sacensības volejbolā Iršos

17.12.2011 kur : Iršu pagasta sporta halle

Gada nogalē – 17. decembrī aizvadītas vienas no pēdējām sacensībām 2011. gadā. Kokneses novada 3. sporta spēļu sacensības volejbolā Iršos pulcēja 6 vīriešu komandas. Patīkami, ka mēroties spēkiem ar pieredzējušiem volejbolistiem nebaidījās arī Pērses, Bebru un Kokneses skolu audzēkņi. Atbilstoši meistarības līmenim tika izveidotas divas grupas – „JAUNIE ” un „VECIE”. „JAUNO” grupas labākajai – Kokneses vidusskolas trenera I. Māliņa vadītajai zēnu komandai, līdz medaļām aizsniegties vēl neizdevās, bet pieredzi un pārliecību par savām iespējām tā noteikti ieguva.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Iršu hallei 2. dzimšanas diena

03.12.2011 kur : Iršu pagasta sporta halle

Decembra pirmā sestdiena Iršos jau trešo gadu pēc kārtas izjauc ierasto dzīves ritmu pagastā – centra laukums pārvēršas par lielu autostāvvietu, nebeidzama kņada un rosība pie sporta halles „Irši”, bet pašā hallē – azartiskas cīņas volejbola laukumos visas dienas garumā.

Sporta halles „Irši” otrās gadadienas pasākumā spēkiem mērojās 6 vīriešu un 5 sieviešu komandas. Ļoti labs un līdzīgs sportiskās meistarības līmenis vīriešu komandām, jo neviena no tām neiztika bez zaudējuma kādā spēlē. Finālā tomēr mazliet meistarīgāki izrādījās puiši no Ropažiem ar 2:1 pieveicot pagājušā gada uzvarētājus – Vecbebru komandu. Trešo vietu ieguva mājinieki – Iršu volejbolisti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

S/E/B kausi 4:4 Iršos

05.11.2011 kur : Pērses sākumskola

5. novembrī uz tradicionālo turnīru „S.E.B. KAUSI 4:4 ” Iršos ieradās 8 vīriešu komandas. Vispirms spēlējot divās apakšgrupās, tad izslēgšanas spēlēs, noskaidrojās labāko četrinieks.

Nedaudz negaidīti no cīņas par medaļām priekšlaicīgi tika izslēgti Vecbebru volejbolisti, kurus uzvarēja komanda no Ērgļiem un kurai pietrūka tikai 1 punkta, lai iekļūtu lielajā finālā.

Kā jau Iršos bieži ierasts, kāda no mājinieku komandām gūst panākumu – arī šoreiz finālā, līdzīgā cīņā tika pieveikta Aizkraukles komanda. Trešie - arī mājinieku komanda – „Iršu labie”. 1. vietas ieguvēji saņēma S.E.B. bankas kausus, 2.-3. vietas dalībnieki – medaļas. No dalības naudām izveidotais prēmiju fonds tika sadalīts starp 3 labākajām komandām – uzvarētāju ieguvums – 50 Ls. Uzvarētāju komandā spēlēja – Imants Ungurs, Raitis Zukuls, Kaspars Greļs, Modris Vilcāns.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta svētkos Vecbebros vispopulārākais volejbols!

27.08.2011 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Visi, kas draugos ar sportu zina, ka augusta nogalē Vecbebros būs gaidīti sporta svētkos! Šogad tie notika jau 49. reizi. 27. augustā priecēja gan saulainais laiks, gan svētku dalībnieku un skatītāju atsaucība. Dažādos sporta veidos piedalījās ne tikai vietējie, bet arī sportotgribētāji no Aizkraukles reģiona novadiem un Jēkabpils.

Vecbebros izsenis vispopulārākais ir bijis volejbols, tā bija arī šajos sporta svētkos. Šo sportaveidu spēlēt bija pieteikušās 14 komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarēja savējie – komanda „Kapeika”’, bet dāmu konkurencē uzvarētāju tituls tika spēlētājām no Bebru un Iršu apvienotās komandas. Savukārt futbolā vislabāk veicās komandai no Meņģeles.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Kokneses vieglatlēti ar panākumiem startē gada svarīgākajās sacensībās!18.07.2011

Jūlija sākumā Jūrmalā, Slokā, norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības. Tajās veiksmīgi startēja arī mūsu novada jaunie un talantīgie sportisti, mājās pārvedot trīs medaļas – 2 sudraba un vienu bronzas.

Olimpiādē piedalījās četri Kokneses novada labākie sportisti. 3000 m soļošanā sudrabu mājās pārveda Evita Skruļa. Šajā pašā distancē Martai Pavlovičai vieta olimpiskajā sešiniekā – 5.pozīcija. Sudrabs vesera mešanā (5kg), uzstādot personisko rekordu, arī Laurim Karlušam, bronza – Laurim Magonam. Jaunietes startam gatavoja treneris V.Ņuhtiļins, bet jauniešus I.Lulle.

printēt Lasīt visu ziņu

Zelta medaļu lietus Jelgavā04.07.2011

Ar vieglatlētikas sacensībām 25.-26.jūnijā Jelgavā ir noslēgušās Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēles.

Šajās sacensībās teicams starts izdevās Kokneses novada vieglatlētikas veterāniem. Izcīnītas trīsdesmit medaļas, no kurām četrpadsmit ir zelta, trīspadsmit – sudraba un trīs – bronzas medaļas. Trīsdesmit divu komandu konkurencē mūsu vieglatlēti ar 317 punktiem izcīnīja 6.vietu (2010.gadā – 9.vieta). Tikai viens punkts Kokneses novada komandu šķīra no piektās un ceturtās vietas, kuras ieņēma Līvānu novads un Valmiera. Atšķirībā no Līvānu novada, mūsu komandā startēja tikai Kokneses novadā dzīvojošie vai strādājošie sportisti. Šogad komandas ilggadējiem sporta veterāniem pievienojās vairāki gados jauni dalībnieki no Kokneses pagasta, tāpēc izdevās komandu nokomplektēt bez tā saucamajiem „viesstrādniekiem”. Optimismu turpmākajiem startiem rada arī tas fakts, ka aiz mums palika ļoti spēcīgās Rīgas, Jūrmalas un Ventspils (pagājušā gada uzvarētāja) vieglatlētu komandas. Vēlējums Kokneses novada komandas dalībniekiem ir turpināt aktīvi trenēties un gatavoties nākošā gada sacensībām un tiem, kuri pirms un šajās sacensībās satraumējās, ātrāk atveseļoties un atgriezties treniņu un sacensību apritē.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top