faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kokneses vieglatlēti ar panākumiem startē gada svarīgākajās sacensībās!18.07.2011

Jūlija sākumā Jūrmalā, Slokā, norisinājās Latvijas Jaunatnes Olimpiādes sacensības. Tajās veiksmīgi startēja arī mūsu novada jaunie un talantīgie sportisti, mājās pārvedot trīs medaļas – 2 sudraba un vienu bronzas.

Olimpiādē piedalījās četri Kokneses novada labākie sportisti. 3000 m soļošanā sudrabu mājās pārveda Evita Skruļa. Šajā pašā distancē Martai Pavlovičai vieta olimpiskajā sešiniekā – 5.pozīcija. Sudrabs vesera mešanā (5kg), uzstādot personisko rekordu, arī Laurim Karlušam, bronza – Laurim Magonam. Jaunietes startam gatavoja treneris V.Ņuhtiļins, bet jauniešus I.Lulle.

printēt Lasīt visu ziņu

Zelta medaļu lietus Jelgavā04.07.2011

Ar vieglatlētikas sacensībām 25.-26.jūnijā Jelgavā ir noslēgušās Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēles.

Šajās sacensībās teicams starts izdevās Kokneses novada vieglatlētikas veterāniem. Izcīnītas trīsdesmit medaļas, no kurām četrpadsmit ir zelta, trīspadsmit – sudraba un trīs – bronzas medaļas. Trīsdesmit divu komandu konkurencē mūsu vieglatlēti ar 317 punktiem izcīnīja 6.vietu (2010.gadā – 9.vieta). Tikai viens punkts Kokneses novada komandu šķīra no piektās un ceturtās vietas, kuras ieņēma Līvānu novads un Valmiera. Atšķirībā no Līvānu novada, mūsu komandā startēja tikai Kokneses novadā dzīvojošie vai strādājošie sportisti. Šogad komandas ilggadējiem sporta veterāniem pievienojās vairāki gados jauni dalībnieki no Kokneses pagasta, tāpēc izdevās komandu nokomplektēt bez tā saucamajiem „viesstrādniekiem”. Optimismu turpmākajiem startiem rada arī tas fakts, ka aiz mums palika ļoti spēcīgās Rīgas, Jūrmalas un Ventspils (pagājušā gada uzvarētāja) vieglatlētu komandas. Vēlējums Kokneses novada komandas dalībniekiem ir turpināt aktīvi trenēties un gatavoties nākošā gada sacensībām un tiem, kuri pirms un šajās sacensībās satraumējās, ātrāk atveseļoties un atgriezties treniņu un sacensību apritē.

printēt Lasīt visu ziņu

Četri Iršos

02.07.2011 kur : Pērses sākumskola

Aiz jaunās sporta halles „Irši” sienām noslēpies, blakus vecajai Pērses pamatskolas ēkai, atrodas Iršu sporta laukums. Pagājušajā gadā sācis mainīt savu „seju” – atjaunots zālājs, šogad iesākti darbi zaļās zonas sakārtošanai, skatītāju ērtībām ierīkoti pārvietojamie soli.

2. jūlijā, saulainā, bet ļoti vējainā dienā, uz volejbola sacensībām 4:4 ieradās sešas vīriešu un divas sieviešu komandas. Ropažu meitenes izrādījās pārliecinoši spēcīgākas par jaunajām Bebru volejbolistēm un tika aicinātas mēroties spēkiem arī vīru konkurencē. Pie nedaudz atvieglotiem noteikumiem, ropažnieces turējās godam un divas spēles ar puišiem noslēdza līdzīgi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Iršu volejbolisti sīvā cīņā tiek pie sudraba medaļām29.06.2011

Turpinot startus, Latvijas Sporta veterānu Savienības (LSVS) 48. sporta spēlēs, 18. jūnijā Jūrmalā – Dubultu pludmalē, kārtējās sacensības aizvadīja Kokneses novada volejbolisti. Vecuma grupā 50+ astoņu komandu konkurencē, finālā, sīvā cīņā, ar 17:19 un 13:15, zaudēts Līvānu novada pludmales volejbolistiem un izcīnīta 2. vieta!

Komandā spēlēja un vicečempionu titulu izcīnīja – Māris Kravalis, Jānis Feodorovs, Modris Vilcāns un Dzintars Greļs. Līdz ar to, šogad Iršu volejbolisti republikā ieguvuši gan zelta (50+ grupā), gan nupat sudraba (50+ pludmales volejbolā), gan bronzas medaļas (45+ grupā).

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada atklātās 3.sporta spēles vieglatlētikā senioriem04.06.2011

Disciplīnu un dalībnieku saraksts Kokneses novada atklātajām 3.sporta spēlēm vieglatlētikā senioriem (04.06.2011.)

printēt

Sporta spēļu programma vieglatlētikā25.05.2011

Kokneses novada atklāto sporta spēļu programma vieglatlētikā(04.06.2011)

printēt

Sporta spēļu kausu iegūst I. Gaiša Kokneses vidusskola25.05.2011

Ar florbola sacensībām noslēdzās P/A „Kokneses sporta centrs” kausa izcīņa sporta spēles Kokneses novada skolām. Arī florbola sacensībās labāki izrādījās I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi, kuriem ļoti sīkstu pretestību izrādīja Bebru pamatskolas skolēni, kas izcīnīja otro vietu.

Par kausa ieguvējiem sporta spēļu kopvērtējumā volejbolā, minifutbolā un florbolā kļuva I.Gaiša Kokneses vidusskola, aiz sevis atstājot Bebru pamatskolu un Pērses pamatskolu.

Kokneses sporta darba organizators,

Andris Vītols

printēt

NOLIKUMS Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā20.05.2011

NOLIKUMS - Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā

printēt

Svaru bumbu celšanas un virves vilkšanas sacensības tūrisma sezonas atklāšanā

14.05.2011

14. maijā Kokneses novada Zaļajā tirgū, reizē ar tūrisma sezonas atklāšanu - Sama modināšanas svētkiem, notika svaru bumbu celšanas un virves vilkšanas sacensības. Sacensību uzvarētāji svaru bumbu celšanā raušanas vingrinājumā: sievietēm līdz 63kg par uzvarētāju kļuva Antra Vītola, bet virs 63kg Agra Bērziņa. Savukārt vīriešiem līdz 85kg labākais bija Raitis Kveska, bet svaru kategorijā 85+kg pārliecinoši spēcīgākais bija Didzis Bērziņš. Veterānu grupā no 50 – 59g.v. līdz 85kg stiprākais izrādījās koknesietis Uldis Bērziņš, bet šajā vecuma grupā svaru kategorijā 85+kg spēcīgākais bija Aizkrauklietis Staņislavs Rasims. Vecuma grupā virs 60 gadiem līdz 85kg uzvarēja Anatolijs Kuzmins, bet virs 85kg Arvīds Vītols.

printēt Lasīt visu ziņu

NOLIKUMS Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem11.05.2011

Nolikums - Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem

printēt

Virves vilkšanas sacensību „Nerausti samu aiz ūsām!” nolikums03.05.2011

Virves vilkšanas sacensību „Nerausti samu aiz ūsām!” nolikums.

printēt

NOLIKUMS „Kokneses sama” balvu izcīņas sacensībām27.04.2011

NOLIKUMS  2011.gada atklātajām „Kokneses sama” balvu izcīņas sacensībām svarbumbu celšanā, raušanas vingrinājumā

printēt

Volejbolisti Ventspilī – pirmie!

16.04.2011

Ik gadu Latvijas Sporta Veterānu Savienība (LSVS) rīko sporta spēles dažādos sporta veidos veterānu vecumu sasniegušajiem, vēl aktīvi sportot gribošajiem visas Latvijas novadu un pilsētu iedzīvotājiem. Šīs sacensības uzskatāmas par republikas čempionātu un notiek dažādās vecuma grupās. Jau iepriekš rakstīju, ka 45+ grupā Kokneses novada komanda (kuras sastāvs tiek veidots uz Iršu pagasta vienības bāzes) šī gada martā Jelgavā izcīnīja 3.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Veterānu sacensības volejbolā – Iršu kausi - 2011

02.04.2011 kur : Iršu pagasta sporta halle

2. aprīlī Iršu sporta hallē notika veterānu sacensības volejbolā – „Iršu kausi - 2011”, kurās spēkiem mērojās 10 komandas no dažādiem Latvijas novadiem – vistālāko ceļu mērojušas komandas no Talsiem, Daugavpils, Saulkrastiem.

Sieviešu konkurencē (35+) pārākas izrādījās jelgavnieces, otrās talsenieces, trešajā vietā Cēsu un ceturtajā Saulkrastu komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top