AA+A++
A AAA

Sports

FK "Koknese" izcīna bronzas medaļas

22.03.2014 kur : Kokneses sporta centrs

fk-koknese-3v.jpgSestdien, 22.martā, Kokneses sporta centra hallē norisinājās Latvijas florbola 2.līgas spēle par trešo vietu, kur spēkiem mērojās mājnieki FK "Koknese" un komanda "Pēdu nav".

Spēle iesākās ar diviem precīziem Riharda Kraukļa metieniem, bet neilgi pirms pirmā perioda beigām Oskars Betaks vienus vārtus atguva, komandām ejot pārtraukumā rezultāts bija 2:1 par labu Koknesei. Otrajā periodā izpaudās koknesiešu pārākums, kad tika gūti 3 bezatbildes vārti. Ar precīziem metieniem izcēlās Nauris Korklišs, Gatis Egle un Raivis Kurnigins. Arī trešo periodu pārliecinoši iesāka koknesieši, kad pēc Kaspara Židova, Mārtiņa Briškas un Kristapa Brieža metieniem tika panākts jau graujošs rezultāts - 8:1. Līdz spēles beigām gan "Pēdu nav" florbolisti divus vārtus atguva, uzstādot gala rezultātu 8:3. Līdz ar to sveicam FK "Koknese" komandu ar bronzas medaļām Latvijas florbola 2.līgas čempionātā !

Lasīt visu ziņu

Izcīnīts pirmais Kokneses zolmeistara tituls

22.03.2014 kur : Kokneses sporta centrs

dsc_0244_1.jpg22.martā Kokneses sporta centrā tika aizvadīts zolītes turnīrs "Kokneses zolmeistars", kur piedalījās 11 spēlētāji. Turnīra formāts paredzēja, ka visi dalībnieki aizvadīs 7.kārtas pa 24 partijām vai 45 minūtēm. Turnīrs sākās 10:30 un ilga līdz pat 17:00, kad tika noskaidrotas galīgās vietas.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kungiem trešā vieta veterānu spēlēs

17.03.2014

15.martā Ozolniekos notika Latvijas sporta veterānu 51.sporta spēles volejbolā kungiem 50+ grupā. Šajās sacensībās piedalījās arī Kokneses komanda, kas izcīnīja augsto 3.vietu. Apakšgrupā tika izcīnīta 1.vieta, pārspējot Ludzu, Valmieru un Lejaskurzemi. Finālspēlēs tika gūta uzvara pār Daugavpili un piedzīvots zaudējums pret Līvāniem, kas rezultātā deva 3.vietu 10 komandu konkurencē. Kokneses komanda iekļuva medaļnieku pulkā jau 4. gadu pēc kārtas.

Kokneses sporta centrs

Kokneses volejbolistiem trešā vieta Aizkraukles volejbola čempionātā

17.03.2014

Ar finālspēlēm 16.martā noslēdzās Aizkraukles novada atklātais čempionāts volejbolā, kur 3.vietu izcīnīja komanda "Koknese". 1/4 finālā tika uzveikta komanda "Jēkabpils H2O", bet pusfinālā piedzīvots zaudējums pret citu Jēkabpils komandu "Viadukts". Spēlē par trešo vietu tika izcīnīta uzvara pār komandu "Tīnūži" ar 2:0. 2.vietu izcīnīja cita Kokneses novada komanda "Irši", kas fināla atzina "Viadukta" pārākumu ar 0:2. Jāpiezīmē, ka "Koknese" bija vienīgā skolēnu komanda, kas startēja šajā čempionātā.

Ivars Māliņš

Telpu futbola turnīrā uzvar „TENTE” no Rīgas

15.03.2014 kur : Kokneses sporta centrs

ldghgs.jpg5.martā Kokneses sporta centrā norisinājās Kokneses novada turnīrs telpu futbolā. Pavisam turnīrā dalību pieteica 10 komandas no Kokneses, Aizkraukles, Rīgas, Skrīveriem un Lielvārdes.

Vispirms komandas aizvadīja grupu turnīru, kur tika noskaidrotas 8 labākās komandas, kas iekļuva ceturtdaļfināla spēlēs. Pusfinālam kvalificējās „Tente” no Rīgas, „EA7” no Kokneses, „Step Trans” no Aizkraukles un komanda „Skrīveri”. Pirmajā pusfinālā „Tente” pēcspēles soda sitienu sērijā ar 1:0 uzvarēja „Skrīverus”, bet otrā pusfinālā „EA7” ar 2:0 pieveica „Step Trans”. Finālā spraigā spēlē vēl minūti līdz spēles beigām rezultāts bija 1:1, bet tad 2:1 panāca „Tentes” uzbrucējs Aleksandrs Škoļņikovs ar superprecīzu un spēcīgu sitienu. „EA7” riskēja un ielaida vēl divus vārtus – galarezultāts 4:1 „Tentes” labā. Spēlē par trešo vietu „Skrīveri” pārliecinoši ar 4:0 apspēlēja „Step Trans”.

Lasīt visu ziņu galerija (9)

Noslēgušās piecu kārtu sacensības peldēšanā

10.03.2014

picture-1971.jpgŠī gada 8. martā Jēkabpils novada Salas peldbaseinā notika piecu kārtu sacensību peldēšanā piektā - noslēdzošā kārta. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 62 peldētāji, dažādās vecuma grupās. Koknesieši bija aktīvi dalībnieki visās sacensību kārtās.

Šoreiz piektās kārtas dalībnieki sacentās distancēs - brīvajā stilā un 50m stafetes peldējumā. Koknesi pārstāvēja: Atis Āre, Ričards Andžāns un Rebeka Andžāne un Viktors Morevs.

Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ceturtās kārtas rezultāti peldēšanas sacensībās

03.03.2014

Šī gada 1. martā Jēkabpils novada Salas peldbaseinā notika 5 kārtu sacensību peldēšanā ceturtā kārta. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 66 peldētāji dažādās vecuma grupās.

Šajās sacensībās dalībnieki sacentās distancēs - brīvajā stilā un 100m kompleksā.

Koknesi sacensībās pārstāvēja: Atis Āre, Ričards Andžāns un Rebeka Andžāne.

Savā vecuma grupā 50m brīvajā stilā 2. vieta Rebekai Andžānei.

Savā vecuma grupā 100m brīvajā stilā 2. vieta Atim Ārem. 3. vieta Ričardam Andžānam.

Trenere: Jolanta Grugule (mob.tālr. 26440397)

Koknesieši atkal finālā

28.02.2014

27. februārī Aizkraukles SC notika populāro volejbola sacensību "Lāses kauss 2014" pirmais posms skolu komandām. Turnīrā piedalījās komandas no Aizkraukles, Kokneses un Neretas novadu skolām, kopā 14 komandas.Sacensības notika zēniem un meitenēm divās vecuma grupās - 1994.-1997.gadā un 1998.-2001. gadā dzimušajiem. Ļoti labus rezultātus sasniedza Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas volejbolisti. Pirmās vietas un ceļa zīmi uz  finālsacensībām 29.martā Rīgā ieguva vidusskolas jauniešu un pamatskolas zēnu komandas. Pamatskolas meiteņu komandai otrā vieta un vidusskolas meiteņu komandai trešā vieta. Komandas startam sagatavoja sporta skolotāji Dace Skopāne un Ivars Māliņš.

Pagājušajā mācību gadā Kokneses vidusskolas 6.-9. klašu zānu komanda finālsacensībās Rīgā ieguva augsto otro vietu starp visām Latvijas skolām. Lai veicās arī šogad!

Latvijas čempionātā distanču slēpošanā Priekuļos Patrīcijai un Ralfam Eidukiem zelta medaļas!

26.02.2014

Latvijas čempionātā distanču slēpošanā Priekuļos piedalījās ne tikai sportisti no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas, Kanādas un Brazīlijas. Pirmajā sacensību dienā 22. februārī norisinājās sacensības slēpošanā klasiskajā solī, nākamajā dienā – slidsolī. Patrīcijai Eidukai S14 grupā abās dienās veicās vislabāk – izcīnītās zelta medaļas ir kā apliecinājums viņas mērķtiecībai un talantam. Ralfs Eiduks V18 grupā klasiskajā solī izcīnīja zelta medaļu, bet slidsolī – bronzu, atpaliekot no Igaunijas un Lietuvas sportistiem. Jaunākais brālis Edijs Eiduks V12 grupā pirmajā dienā ieguva devīto vietu, bet otrajā dienā – piekto. Patrīcija un Ralfs mācās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, bet Edijs Bebru pamatskolā. Veiksmīgie starti sasniegti pateicoties regulārajiem treniņiem ar treneri – viņu tēvu Ingu Eiduku.

Kokneses Novada Vēstis

Aizvadīts Kokneses novada volejbola turnīrs

25.02.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

20140225_212321.jpgfebruārī Iršos tika aizvadīts Kokneses novada volejbola turnīrs, kur piedalījās 4 komandas no Iršiem, Kokneses un Jaunjelgavas. Vislabākie izrādījās Iršu volejbolisti, kas uzvarēja visās spēlēs un ieguva pirmo vietu. Otro vietu izcīnīja Jaunjelgavas volejbolisti, bet trešā vieta I.Gaiša Kokneses vidusskolas komandai. Ceturtajā vietā šoreiz komanda "Veterāni".

Kokneses Sporta centrs

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Arī trešās kārtas sacensībās peldēšanā koknesiešiem godalgotas vietas

17.02.2014

dsc02582.jpgŠī gada 15. februārī Jēkabpils novada Salas peldbaseinā notika 5 kārtu sacensību peldēšanā trešā kārta. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 69 peldētāji dažādās vecuma grupās. Dalībnieki sacentās distancēs - brīvajā stilā un tauriņstilā. Koknesi šajās sacensībās pārstāvēja: Atis Āre, Lelde Āre, Ričards Andžāns, Rebeka Andžāne, Milana Moreva, Reinholds Sprukulis, Rūdolfs Sprukulis un jaunākais šo sacensību dalībnieks, kurš dzimis 2008. gadā - Viktors Morevs.

Lasīt visu ziņu galerija (3)

Jaunajiem vieglatlētiem medaļas Latvijas čempionātā

17.02.2014

14. un 15. februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā Junioriem un A grupai, kur sacensībās piedalījās arī 7 jaunie Kokneses novada sportisti.

Lasīt visu ziņu

Rīgas atklātais čempionāts vieglatlētikā telpās

10.02.2014

7. un 8. februārī norisinājās Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā telpās. Kokneses vieglatlēti izcīnīja divas godalgas - lodes grūšanā vīriešiem Mārtiņš Broks - otrais, 1500 m distancē juniorēm Jana Fedotovska - otrā.

Ralfs un Patrīcija uzvar Latvijas čempionātā biatlonā

04.02.2014

Šajā sezonā Ralfs un Patrīcija Eiduki braši turas uz uzvarētāju pjedestāla. To apliecināja arī 1. un 2. februārī aizvadītais Latvijas čempionāts biatlonā Madonā. Pirmajā sacensību dienā sprintā Patrīcija C grupā jaunietēm pārliecinoši izcīnīja uzvaru. Arī Ralfam B grupā jauniešiem bija vislabākais rezultāts. 2. februārī masu startos Patrīcija savā vecumā grupā ieguva 1. vietu, bet B grupā uzvarēja Ralfs. Apsveicam ar uzvarām mūsu novada jaunos sportistus!

Kokneses Novada Vēstis

Vieglatlēti startē Rīgā un Jēkabpilī

03.02.2014

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kokneses novada vieglatlēti piedalījās dažāda vecuma sacensībās Rīgā un Jēkabpilī. Ceturtdien, 30.janvārī Rīgas sporta manēžā Studentu sacensību ietvaros 2.vietu lodes grūšanā izcīnīja Mārtiņš Broks ar rezultātu 15,53 metri. Savukārt trīssoļlēkšanā 2.vietu ieguva Dāvis Kalniņš, kas aizlēca 13,97 metrus tālu.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top