Papildināts ar foto. Latvijas un Baltijas kauss koknesiešiem!27.11.2013

23.-24. novembrī Rīgā, Rīgas volejbola skolā notika LVF kausa izcīņas finālsacensības volejbolā D1 (2001.-2002.g.dz.) grupas zēniem. Tiesības spēlēt finālā bija izcīnījušas sešas Latvijas labākās jauno volejbolistu komandas no Rīgas (divas komandas), Daugavpils, Jelgavas, Kuldīgas un Kokneses. Spraigas cīņas, spēlējot volejbolu, risinājās divas dienas, kas prasīja daudz prasmju, iemaņu, enerģijas un koncentrēšanās spēka no jaunajiem volejbolistiem un viņu treneriem. Kokneses novada komanda šajā turnīrā izcīnīja pārliecinošu pirmo vietu, uzvarot visas piecas pretinieku komandas. Komandā spēlēja Matīss Petjukēvičs, Aldis Sproģis, Kristers Dardzāns, Dāvis Derkačs, Matīss Šumskis, Edgars Kalnozols, Jurģis Rēķis, Helmuts Sokolovs no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, kā arī Raivis Pālēns un Andris Reinfelds no Pērses pamatskolas. LVF kausa izcīņā D1 grupā zēniem komandas sarindojās šādā secībā - Koknese - 1.v., Kuldīga- 2.v., Daugavpils- 3.v., Rīga I- 4.v., Rīga II- 5.v., Jelgava- 6.v.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Daugavpils pilsētas sporta pārvaldes atklāto sacensību peldēšanā sestā A. Marcinkeviča ceļojošā kausa izcīņas REZULTĀTI25.11.2013

Šī gada 23. novembrī Kokneses peldētāji piedalījās Daugavpils pilsētas sporta pārvaldes organizētajās sacensībās. Šajās sacensībās piedalījās peldētāji no Rēzeknes, Rīgas komanda „Gold Swimmer”, trīs Daugavpils komandas, Lietuvas pilsētas Visaginas komanda, Kokneses un Jēkabpils peldētāji. Koknesi pārstāvēja 2 peldētāji: Atis Āre un Ričards Andžāns.

Atim Ārem 1. vieta 50m brīvajā stilā, ar personīgo rekordu 30.20. Atis uzlaboja savu personīgo rekordu distancē 200m uz muguras, ar rezultātu 2:52.34, izcīnot 4. vietu.

Ričardam Andžānam 50m brīvajā stilā rezultāts 34.11 un 200m uz muguras personīgais rekords 3:09.53.

Trenere: Jolanta Grugule (mob.tālr. 26440397)

printēt

Patrīcijai Eidukai zelta medaļa Latvijas čempionātā rolerslēpošanā08.10.2013

6. oktobrī Priekuļos Latvijas čempionātā rolerslēpošanā brīvajā solī, pārstāvot Aizkraukles novada sporta skolu, veiksmīgi startēja bebrēnieši Patrīcija, Ralfs un Edijs Eiduki. Vislabāk veicās Patrīcijai, S14 grupā meitenēm viņa ieguva 1. vietu. V18 grupā Ralfs izcīnīja godalgoto 3. vietu, bet jaunākajam brālim Edijam V12 grupā bija piektais labākais rezultāts.

Kokneses Novada Vēstis

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Starptautiskajās soļošanas sacensībās uzvaru gūst koknesiete07.10.2013

Sestdien, 5.oktobrī Zilupē notika tradicionālās starptautiskās sacensības soļošanā, kurās sportisti sacentās par uzvarām astoņās vecuma grupās. Šogad četrās distancēs uzvarēja Lietuvas, divpadsmit - Latvijas soļotāji. Šajās sacensībās divās distancēs uzvarēja arī Aizkraukles novada Sporta skolas audzēkņi. 3000m distancē jaunietēm uzvarēja koknesiete Jana Fedotovska un 5000m distancē jauniešiem Janas treniņgrupas biedrs Krišs Rudzons. Jana par šo sacensību uzvarētāju kļuvusi atkārtoti - pirmo reizi 2011. gadā.

printēt

Ar uzvaru uzsāk jauno florbola sezonu

04.10.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Kokneses florbola komandai „Koknese” tikko sākusies ceturtā sezona. 4. oktobrī puiši Kokneses sporta hallē uzvarēja debijas spēlē Latvijas florbola čempionāta 2. līgā. Spēles pretinieki bija Kalsnavas komanda, kura šajā līgā nav pirmo gadu. Par aizvadīto spēli stāsta Edgars Ancelāns: "Spēle iesākās ne pārāk patīkami, ar rezultātu 0:3. Ar mums raksturīgo cīņas garu, ķērāmies pie labvēlīga rezultāta izveides un pirmo periodu beidzām jau vadībā ar rezultātu 5:3. Otro periodu aizvadījām līdzīgi un to noslēdzām ar rezultātu 9:5, tā palielinot savu pārsvaru. Veiksme bija ar mums arī trešajā, izšķirošajā periodā. Spēli beidzām ar rezultātu 12:6 un svinējām savas komandas debijas spēles uzvaru Latvijas 2. līgas čempionātā. Rezultatīvākais spēlētājs mūsu rindās bija Guntars Skudra, kurš komandas labā guva 4 vārtus un atdeva 1 rezultatīvo piespēli."

Pasaules čempionātā krosā 2013.gadā Latviju pārstāvēs Jana Fedotovska03.10.2013

2. oktobrī Jēkabpilī Mežaparka trasē Latvijas skolu sporta federācijas rīkotajās Atlases sacensībās vieglatlētikas krosā uz Pasaules čempionātu Aizkraukles novada Sporta skolas audzēkne, koknesiete Jana Fedotovska 3.2 km distancē jaunietēm ieguva tiesības pārstāvēt Latviju Pasaules čempionātā skolēniem, kas notiks 2014.gada aprīlī Izraēlā. Sacensības notiek vienu reizi divos gados. Šāda mēroga sacensībās Jana startēja arī 2012. gadā Maltā. 2006 gadā Itālijā mūsu valsti pārstāvēja koknesietis Jānis Višķers.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Jāņa Daliņa piemiņas sacensībās soļošanā labi panākumi koknesiešiem30.09.2013

Sestdien, 28. septembrī, Ogrē notika mūsu leģendārā soļotāja Jāņa Daliņa piemiņas sacensības soļošanā, kurās piedalījās kā pašmāju, tā arī sportisti no Lietuvas un Zviedrijas. Pieaugušie sacentās 10 000m, jaunieši un jaunietes 3000m, zēni un meitenes 1000m distancē. No Aizkraukles novada Sporta skolas Kokneses nodaļas startējošiem soļotājiem 3000m distancē jaunietēm uzvarēja Jana Fedotovska, jauniešiem Kalvis Lāzers otrais, 1000m distancē meitenēm Elīza Matušonoka trešā.

printēt

Cēsu kauss 201324.09.2013

Ar emociju pārpilnām spēlēm, tiesnešu svilpju pavadījumā 21.-22.septembrī Cēsīs notika Cēsu pilsētas sporta skolas organizētais turnīrs volejbolā „Cēsu kauss 2013”. Gan zēniem, gan meitenēm sacensības norisinājās D1 vecuma grupā (2001.g. dzimušie un jaunāki) un tas ir pēdējais nopietnais spēku pārbaudījums pirms Latvijas Volejbola Federācijas organizētajā „Kausa izcīņas jauniešiem” sacensībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Veterāni cīnās par Kokneses kausiem mešanu disciplīnās

22.09.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Fotogalerija. 22. septembrī Kokneses stadionā norisinājās rudens sacensības mešanu disciplīnās vieglatlētikā veterāniem „Kokneses kauss 2013”. Sacensībās startēja sievietes no 30 gadu vecuma, vīrieši no 35 gadu vecuma un vecāki. Sacensības notika sekojošās disciplīnās: dāmām - lodes grūšana, diska mešana, šķēpa mešana; kungiem - lodes grūšana, diska mešana, vesera mešana, šķēpa mešana.

Rudens sacensības mešanu disciplīnās jauniešiem

21.09.2013 kur : Kokneses sporta centrs

Fotogalerija. 21.septembrī Kokneses stadionā norisinājās rudens sacensības mešanu disciplīnās vieglatlētikā "Kokneses kauss 2013". Sacensībās piedalījās sporta skolu audzēkņi 3 vecuma grupās - 1996./1997.g.dz. jaunieši un jaunietes „A” grupā; 1998./1999.g.dz. zēni un meitenes „B” grupā; 2000./2001.g.dz. zēni un meitenes „C” grupā. Dalībnieki ceļu bija mērojuši no tālām un tuvākām Latvijas vietām, kā arī kaimiņvalsts - Lietuvas, Rokišķiem. Sacensības norisinājās vieglatlētikas mešanu disciplīnās - lode, disks, šķēps, veseris. Labus rezultātus uzrādīja arī koknesieši - medaļu, kausu un diplomu par izcīnīto pirmo vietu šķēpa mešanā A grupas jaunietēm ieguva Agnese Vilcāne, bet vesera mešanā B grupā zēniem pirmo vietu izcīnīja Otto Asmuss.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Edijam Eidukam 4. vieta Latvijas čempionātā vasaras biatlonā jauniešiem29.08.2013

15. augustā Pļaviņās, sporta bāzē „Jankas”, norisinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā jauniešiem. D grupā (2001. gadā dzimušie un jaunāka vecuma zēni) veiksmīgi startēja bebrēnietis Edijs Eiduks. Apsveicam Ediju ar iegūto 4. vietu! Trešās vietas ieguvējam viņš zaudēja tikai vienu sekundi. Edijs ir dzimis 2003. gadā, viņam nācās sacensties ar pārsvarā divus gadus vecākiem sacensību dalībniekiem. Šaušanu mērķī ar pneimatisko šauteni viņš veica bez soda punktiem, kas arī liecināja par labu sacensību rezultātu. Šoruden Edijs turpinās mācīties Bebru pamatskolas 4. klasē, bet vasara viņam, tāpat kā māsai Patrīcijai un vecākajam brālim Ralfam, būs pagājusi cītīgi trenējoties jaunajai ziemas sporta sezonai.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

„Pludmales vējos” sezonas noslēgums

24.08.2013 kur : Iršu pagasta sporta halle

24. augustā – saulainā sestdienā, Iršos pulcējās pludmales volejbolisti. Uz sezonas noslēguma sacensībām bija ieradušās 3 sieviešu un 9 vīriešu komandas.

Izspēlējot „riņķa” sistēmu un jau sadalot vietas, meitenes izlēma turpināt sacensties pēc individuālas sistēmas. Katru setu no jauna izlozējot sev pārinieces, tādā veidā krājot individuālos punktus. Šinī – individuālajā vērtējumā, 1. vieta – Dailai Jansonei – Ieviņai, 2. vieta – Elīnai Vitkovskai, 3. vieta Dagnijai Grelei.

Tradicionālajā vērtējumā madaļas un balvas par 1. vietu ieguva Daila un Gunta Andersone, 2. vietā Dagnija un Elīna, 3. vietā – Ella Strazda un Agnese Vilcāne.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

“Nike Riga Run” un Latvijas čempionāts 10000 metru skrējienā21.08.2013

Svētdien Mežaparkā notika Baltijā lielākais sporta labdarības pasākums "Nike Riga Run". Vienlaikus tas bija arī Latvijas čempionāts 10 000 metru skrējienā, kurā startēja arī Aizkraukles novada sporta skolas audzēknes.

10 000 metru distancē junioru vidū otrā vieta un sudraba godalga koknesietei Evitai Skruļai. Skrējēji savu dalības maksu ziedoja organizācijas "Ziedot.lv" projektam "Mazajām sirsniņām".

Attēlā: Evita Skruļa - pirmā no kreisās.

printēt

Godalgotas vietas Latvijas čempionātā vieglatlētikā06.08.2013

26. un 27. jūlijā Jēkabpilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā piedalījās arī Kokneses novada vieglatlēti. Koknesieši izcīnīja trīs godalgas. Latvijas čempiona titulu 3000 m distancē izcīnīja Jānis Višķers, uzrādot sezonas labāko rezultātu valstī. Sudraba godalga vesera mešanā Andrejam Pavļenkovam, bronzas medaļa trīsoļlekšanā - Dāvim Kalniņam. Lodes grūšanā Mārtiņam Brokam piektā vieta.

printēt

Kokneses kauss 2013

03.08.2013

2013. gada 3. augustā Koknesē, Ozolkalnu šautuvē norisināsies mednieku kluba "Ķepainis" organizētās atklātās sacensības "Kokneses kauss 2013". Sacensībās drīkst piedalīties ikviena fiziska persona, kura samaksājusi sacensību dalības maksu, apguvusi nepieciešamās iemaņas pareizi rīkoties ar ieroci. Informācija par sacensībām: MK "Ķepainis" vadītājs Jānis Bērziņš, tel. 29253546.

Sacensību NOLIKUMS un sacensību NORISE.

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top