Latvijas čempionāts soļošanā22.04.2014

17 aprīlī Ogres stadionā notika Latvijas čempionāts soļošanā, kurā startēja arī Kokneses jaunie vieglatlēti, pārvedot mājās trīs godalgas. 10 000 m sološanā juniorēm Jana Fedotovska un junioriem Krišs Rudzons finišu sasniedza trešie, 3000 m distancē meitenēm savu pirmo medaļu Latvijas čempionātā izcīnīja Līna Gražule, finišējot otrā.

printēt

Koknesieši aizvada draudzības spēles pret BK Jēkabpils

17.04.2014 kur : Kokneses sporta centrs

17.aprīlī Kokneses sporta centra hallē notika draudzības spēles basketbolā starp I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņiem un BK Jēkabpils jauniešu komandām, kur tika fiksēts arī viens neizšķirts

Vispirms cīņā devās 1997. un 1998.gadā dzimušie jaunieši. Spēle iesākās līdzīgi un rezultāts līdz pat pirmā puslaika beigām abām komandām auga līdzīgi. Otrā puslaika sākumā viesi no Jēkabpils spēlēja krietni jaudīgāk nekā spēles sākumā un ieguva drošāku pārsvaru, pakāpeniski to palielinot līdz 20 punktu pārsvaram. Spēles gala rezultāts 58:38 par labu Jēkabpilij. Koknesiešu komandas sastāvā 10 punktus guva Ilmārs Kalniņš, bet pa 9 pievienoja Niklāvs Vingris un Edijs Lutinskis.

printēt Lasīt visu ziņu

Pasaules čempionāts skolēniem vieglatlētikas krosā Izraēlā01.04.2014

Ar izcīnīto sesto vietu no Pasaules skolēnu čempionāta vieglatlētikas krosā, kas no 30.marta līdz 4.aprīlim norisinājās Izraēlā, atgriezās Latvijas jaunatnes izlase, kuras sastāvā startēja arī I.Gaiša Kokneses vidusskolas un Aizkraukles novada Sporta skolas audzēkne Jana Fedotovska.

Četros finālskrējienos par uzvaru cīnījās 24 valstu skolu un izlašu komandas jaunietēm un 26 komandas - jauniešiem. 3,5 km krosa distancē, startējot spēcīgāko grupā, Jana finišēja 34.vietā. Jaunietēm uzvarēja Austrālijas izlases skrējējas, otrajā vietā - Turcijas, trešajā - Izraēlas izlases komandas. Janas sportiskajā karjerā šis bija otrais Pasaules skolēnu čempionāts vieglatlētikas krosā. 2012.gadā pirmo reizi viņa debitēja Latvijas jaunatnes izlases sastāvā Maltā.

printēt

Koknesiešiem otrā un sestā vieta volejbola sacensībā LĀSES KAUSS-2014.01.04.2014

LĀSES KAUSS-2014 volejbola sacensībām ir divi posmi- atlases kārta un finālsacensības. Atlasē starp Kokneses, Aizkraukles un Neretas novadu skolu komandām mūsējie ieguva pirmās vietas un tiesības braukt uz Rīgu. Pirmajā posmā Latvijā šogad piedalījās 76 pilsētas un novadi, no kuriem tika pārstāvētas 246 skolas, 714 komandas, kopskaitā 5984 dalībnieki. Finālsacensībās piedalījās 118 komandas, kopskaitā 1298 dalībnieki no visas Latvijas, kas visas dienas garumā aizvadīja 528 spēles. Sacensībās piedalījās dalībnieki pamatskolu un vidusskolu grupās. Abās zēnu vecuma grupās bija 29 komandas. Iespaidīgajā Skonto sporta hallē sacensības notika uz 16 laukumiem vienlaicīgi no 11:15 līdz 17:30.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Iršu kauss - 2014

01.04.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

1. martā Iršu sporta halle uzņēma viesus no dažādiem Latvijas novadiem – 6 vīriešu un 5 sieviešu komandas. Jau ceturto reizi notika volejbola sacensības veterāniem „Iršu kauss”.

Rīts Iršos sacensību dalībnieces sagaidīja ar īpaši šim pasākumam gatavotu sveicienu – personalizēto „Skrīveru gotiņu” izskatā. Bet volejbola laukumos, kā allaž, netrūka ne saldu prieka, ne rūgtu zaudējuma mirkļu.

Sieviešu komandu vērtējumā pirmā vieta – Jelgavas, otrā – Litenes, trešā – Aizkraukles komandām. Vīru konkurencē viesus „apbēdināja” mājinieki- uzvar Iršu komanda, kuras sastāvā spēlēja Māris Belorags, Andris Stalidzāns, Jānis Feodorovs, Aivars Dambītis, Modris Vilcāns, Ainārs Ratnieks, Dzintars Greļs. Jāpiebilst, ka praktiski šādā sastāvā komanda 15. martā dodas uz Jelgavu aizstāvēt pirms gada izcīnīto čempionu titulu LSVS 52. sporta spēļu vērtējumā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizvadīta Kokneses novada Ģimeņu sporta diena

29.03.2014 kur : Kokneses sporta centrs

29.martā Kokneses sporta centra sporta hallē risinājās Kokneses novada Ģimeņu sporta dienas pasākums, kur piedalījās bērni, mammas un tēti. Tika aicināti pilnīgi visi, bet ieradās apmēram 12 mammas, 10 tēti un 20 bērni, kas kopā veidoja ļoti patīkamu un pozitīvu atmosfēru teju 5 stundu garumā.

Sacensības norisinājās vairākās disciplīnās. Katrai dalībnieku grupai bija speciālas disciplīnas, kurās startēt.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (64)

Kokneses peldētāji ar panākumiem atgriezušies no sacensībām "Medūzas kauss"24.03.2014

22.martā Kokneses peldētāji piedalījās Jūrmalas sporta centra organizētajās sacensībās „Medūzas kauss”. Šajās sacensībās piedalījās 12 komandas - Jūrmalas, Ventspils, Ķekavas, Daugmales, Ogres, Ādažu, Stopiņu, Dobeles, Daugavpils, Kokneses, Balvu un Jēkabpils. Koknesi sacensībās pārstāvēja Atis Āre, Rebeka Andžāne un Ričards Andžāns. Atim Ārem 2.vieta 50m brīvajā stilā, ar rezultātu 28:58. Ričardam Andžānam 3.vieta 200m uz muguras, ar rezultātu 3:01.68.

Trenere Jolanta Grugule (mob.tālr. 26440397)

printēt

FK "Koknese" izcīna bronzas medaļas

22.03.2014 kur : Kokneses sporta centrs

Sestdien, 22.martā, Kokneses sporta centra hallē norisinājās Latvijas florbola 2.līgas spēle par trešo vietu, kur spēkiem mērojās mājnieki FK "Koknese" un komanda "Pēdu nav".

Spēle iesākās ar diviem precīziem Riharda Kraukļa metieniem, bet neilgi pirms pirmā perioda beigām Oskars Betaks vienus vārtus atguva, komandām ejot pārtraukumā rezultāts bija 2:1 par labu Koknesei. Otrajā periodā izpaudās koknesiešu pārākums, kad tika gūti 3 bezatbildes vārti. Ar precīziem metieniem izcēlās Nauris Korklišs, Gatis Egle un Raivis Kurnigins. Arī trešo periodu pārliecinoši iesāka koknesieši, kad pēc Kaspara Židova, Mārtiņa Briškas un Kristapa Brieža metieniem tika panākts jau graujošs rezultāts - 8:1. Līdz spēles beigām gan "Pēdu nav" florbolisti divus vārtus atguva, uzstādot gala rezultātu 8:3. Līdz ar to sveicam FK "Koknese" komandu ar bronzas medaļām Latvijas florbola 2.līgas čempionātā !

printēt Lasīt visu ziņu

Izcīnīts pirmais Kokneses zolmeistara tituls

22.03.2014 kur : Kokneses sporta centrs

22.martā Kokneses sporta centrā tika aizvadīts zolītes turnīrs "Kokneses zolmeistars", kur piedalījās 11 spēlētāji. Turnīra formāts paredzēja, ka visi dalībnieki aizvadīs 7.kārtas pa 24 partijām vai 45 minūtēm. Turnīrs sākās 10:30 un ilga līdz pat 17:00, kad tika noskaidrotas galīgās vietas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Kungiem trešā vieta veterānu spēlēs17.03.2014

15.martā Ozolniekos notika Latvijas sporta veterānu 51.sporta spēles volejbolā kungiem 50+ grupā. Šajās sacensībās piedalījās arī Kokneses komanda, kas izcīnīja augsto 3.vietu. Apakšgrupā tika izcīnīta 1.vieta, pārspējot Ludzu, Valmieru un Lejaskurzemi. Finālspēlēs tika gūta uzvara pār Daugavpili un piedzīvots zaudējums pret Līvāniem, kas rezultātā deva 3.vietu 10 komandu konkurencē. Kokneses komanda iekļuva medaļnieku pulkā jau 4. gadu pēc kārtas.

Kokneses sporta centrs

printēt

Kokneses volejbolistiem trešā vieta Aizkraukles volejbola čempionātā17.03.2014

Ar finālspēlēm 16.martā noslēdzās Aizkraukles novada atklātais čempionāts volejbolā, kur 3.vietu izcīnīja komanda "Koknese". 1/4 finālā tika uzveikta komanda "Jēkabpils H2O", bet pusfinālā piedzīvots zaudējums pret citu Jēkabpils komandu "Viadukts". Spēlē par trešo vietu tika izcīnīta uzvara pār komandu "Tīnūži" ar 2:0. 2.vietu izcīnīja cita Kokneses novada komanda "Irši", kas fināla atzina "Viadukta" pārākumu ar 0:2. Jāpiezīmē, ka "Koknese" bija vienīgā skolēnu komanda, kas startēja šajā čempionātā.

Ivars Māliņš

printēt

Telpu futbola turnīrā uzvar „TENTE” no Rīgas

15.03.2014 kur : Kokneses sporta centrs

5.martā Kokneses sporta centrā norisinājās Kokneses novada turnīrs telpu futbolā. Pavisam turnīrā dalību pieteica 10 komandas no Kokneses, Aizkraukles, Rīgas, Skrīveriem un Lielvārdes.

Vispirms komandas aizvadīja grupu turnīru, kur tika noskaidrotas 8 labākās komandas, kas iekļuva ceturtdaļfināla spēlēs. Pusfinālam kvalificējās „Tente” no Rīgas, „EA7” no Kokneses, „Step Trans” no Aizkraukles un komanda „Skrīveri”. Pirmajā pusfinālā „Tente” pēcspēles soda sitienu sērijā ar 1:0 uzvarēja „Skrīverus”, bet otrā pusfinālā „EA7” ar 2:0 pieveica „Step Trans”. Finālā spraigā spēlē vēl minūti līdz spēles beigām rezultāts bija 1:1, bet tad 2:1 panāca „Tentes” uzbrucējs Aleksandrs Škoļņikovs ar superprecīzu un spēcīgu sitienu. „EA7” riskēja un ielaida vēl divus vārtus – galarezultāts 4:1 „Tentes” labā. Spēlē par trešo vietu „Skrīveri” pārliecinoši ar 4:0 apspēlēja „Step Trans”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Noslēgušās piecu kārtu sacensības peldēšanā10.03.2014

Šī gada 8. martā Jēkabpils novada Salas peldbaseinā notika piecu kārtu sacensību peldēšanā piektā - noslēdzošā kārta. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 62 peldētāji, dažādās vecuma grupās. Koknesieši bija aktīvi dalībnieki visās sacensību kārtās.

Šoreiz piektās kārtas dalībnieki sacentās distancēs - brīvajā stilā un 50m stafetes peldējumā. Koknesi pārstāvēja: Atis Āre, Ričards Andžāns un Rebeka Andžāne un Viktors Morevs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Ceturtās kārtas rezultāti peldēšanas sacensībās03.03.2014

Šī gada 1. martā Jēkabpils novada Salas peldbaseinā notika 5 kārtu sacensību peldēšanā ceturtā kārta. Kopumā šajās sacensībās piedalījās 66 peldētāji dažādās vecuma grupās.

Šajās sacensībās dalībnieki sacentās distancēs - brīvajā stilā un 100m kompleksā.

Koknesi sacensībās pārstāvēja: Atis Āre, Ričards Andžāns un Rebeka Andžāne.

Savā vecuma grupā 50m brīvajā stilā 2. vieta Rebekai Andžānei.

Savā vecuma grupā 100m brīvajā stilā 2. vieta Atim Ārem. 3. vieta Ričardam Andžānam.

Trenere: Jolanta Grugule (mob.tālr. 26440397)

printēt

Koknesieši atkal finālā28.02.2014

27. februārī Aizkraukles SC notika populāro volejbola sacensību "Lāses kauss 2014" pirmais posms skolu komandām. Turnīrā piedalījās komandas no Aizkraukles, Kokneses un Neretas novadu skolām, kopā 14 komandas.Sacensības notika zēniem un meitenēm divās vecuma grupās - 1994.-1997.gadā un 1998.-2001. gadā dzimušajiem. Ļoti labus rezultātus sasniedza Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas volejbolisti. Pirmās vietas un ceļa zīmi uz  finālsacensībām 29.martā Rīgā ieguva vidusskolas jauniešu un pamatskolas zēnu komandas. Pamatskolas meiteņu komandai otrā vieta un vidusskolas meiteņu komandai trešā vieta. Komandas startam sagatavoja sporta skolotāji Dace Skopāne un Ivars Māliņš.

Pagājušajā mācību gadā Kokneses vidusskolas 6.-9. klašu zānu komanda finālsacensībās Rīgā ieguva augsto otro vietu starp visām Latvijas skolām. Lai veicās arī šogad!

printēt
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top