Sporta spēļu programma vieglatlētikā25.05.2011

Kokneses novada atklāto sporta spēļu programma vieglatlētikā(04.06.2011)

printēt

Sporta spēļu kausu iegūst I. Gaiša Kokneses vidusskola25.05.2011

Ar florbola sacensībām noslēdzās P/A „Kokneses sporta centrs” kausa izcīņa sporta spēles Kokneses novada skolām. Arī florbola sacensībās labāki izrādījās I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi, kuriem ļoti sīkstu pretestību izrādīja Bebru pamatskolas skolēni, kas izcīnīja otro vietu.

Par kausa ieguvējiem sporta spēļu kopvērtējumā volejbolā, minifutbolā un florbolā kļuva I.Gaiša Kokneses vidusskola, aiz sevis atstājot Bebru pamatskolu un Pērses pamatskolu.

14.05.2011

14. maijā Kokneses novada Zaļajā tirgū, reizē ar tūrisma sezonas atklāšanu - Sama modināšanas svētkiem, notika svaru bumbu celšanas un virves vilkšanas sacensības. Sacensību uzvarētāji svaru bumbu celšanā raušanas vingrinājumā: sievietēm līdz 63kg par uzvarētāju kļuva Antra Vītola, bet virs 63kg Agra Bērziņa. Savukārt vīriešiem līdz 85kg labākais bija Raitis Kveska, bet svaru kategorijā 85+kg pārliecinoši spēcīgākais bija Didzis Bērziņš. Veterānu grupā no 50 – 59g.v. līdz 85kg stiprākais izrādījās koknesietis Uldis Bērziņš, bet šajā vecuma grupā svaru kategorijā 85+kg spēcīgākais bija Aizkrauklietis Staņislavs Rasims. Vecuma grupā virs 60 gadiem līdz 85kg uzvarēja Anatolijs Kuzmins, bet virs 85kg Arvīds Vītols.

printēt Lasīt visu ziņu

NOLIKUMS Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem11.05.2011

Nolikums - Kokneses novada atklātās sporta spēles vieglatlētikā veterāniem

printēt

Virves vilkšanas sacensību „Nerausti samu aiz ūsām!” nolikums03.05.2011

Virves vilkšanas sacensību „Nerausti samu aiz ūsām!” nolikums.

printēt

NOLIKUMS „Kokneses sama” balvu izcīņas sacensībām27.04.2011

NOLIKUMS  2011.gada atklātajām „Kokneses sama” balvu izcīņas sacensībām svarbumbu celšanā, raušanas vingrinājumā

printēt

Volejbolisti Ventspilī – pirmie!

16.04.2011

Ik gadu Latvijas Sporta Veterānu Savienība (LSVS) rīko sporta spēles dažādos sporta veidos veterānu vecumu sasniegušajiem, vēl aktīvi sportot gribošajiem visas Latvijas novadu un pilsētu iedzīvotājiem. Šīs sacensības uzskatāmas par republikas čempionātu un notiek dažādās vecuma grupās. Jau iepriekš rakstīju, ka 45+ grupā Kokneses novada komanda (kuras sastāvs tiek veidots uz Iršu pagasta vienības bāzes) šī gada martā Jelgavā izcīnīja 3.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Veterānu sacensības volejbolā – Iršu kausi - 2011

02.04.2011 kur : Iršu pagasta sporta halle

2. aprīlī Iršu sporta hallē notika veterānu sacensības volejbolā – „Iršu kausi - 2011”, kurās spēkiem mērojās 10 komandas no dažādiem Latvijas novadiem – vistālāko ceļu mērojušas komandas no Talsiem, Daugavpils, Saulkrastiem.

Sieviešu konkurencē (35+) pārākas izrādījās jelgavnieces, otrās talsenieces, trešajā vietā Cēsu un ceturtajā Saulkrastu komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Latvijas pašvaldību sporta veterānu 48.sporta spēles vieglatlētikā telpās07.03.2011

26.februārī Rīgas sporta manēžā notika Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 48.sporta spēles vieglatlētikā telpās. Kokneses novada komandas dalībnieki šajās sacensībās izcīnīja sešas zelta, septiņas sudraba un piecas bronzas medaļas. Komandu vērtējumā mūsu vieglatlēti ierindojās 10.vietā (2010.gadā 13.vietā). Pavisam startēja 25 komandas. Novadu vērtējumā koknesieši aiz Līvānu, Gulbenes, Bauskas un Tukuma novadiem ierindojās 5.vietā. Cerēsim, ka ne mazāk veiksmīgs starts Kokneses novada vieglatlētu komandai būs arī vasaras sacensībās, kuras notiks 25. – 26.jūnijā Jelgavā.

Aizvadīts Kokneses novada atklātais čempionāts florbolā

02.03.2011 kur : Kokneses sporta centrs

Kokneses sporta hallē 2.aprīlī notika Kokneses novada atklātais čempionāts florbolā. Sīvā cīņā, tikai pēcspēles metienos, uzvaru izcīnīja FK „Fans” (Aizkraukle), otrajā vietā atstājot „P.M.K.” no Kokneses. Arī trešās vietas likteni izšķīra pēcspēles metieni. Bronzas medaļas izcīnīja „Bārbele”, 4.vietā atstājot „Silarozes”. Pavisam piedalījās desmit komandas. Turnīra nobeigumā komandas sarindojās sekojošā kārtībā: