Aizvadītais Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā

30.08.2014

Ar trešo posmu 30.augustā Vecbebros noslēdzās Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Vīru konkurencē par uzvarētājiem kopvērtējumā kļuva Vasīlijs Trusovs un Edmunds Malta, bet dāmu konkurencē – Gerda Sedoja un Iveta Rutkovska.

printēt Lasīt visu ziņu

Augusta pēdējā sestdienā Bebros norisinājās Sporta svētki

30.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Kā katru gadu, pasākums Bebru pagasta sporta svētki notika arī šogad. Sporta svētku programmā individuālie starti vieglatlētikas disciplīnās – sprints, tāllēkšana visās vecuma grupās, komandu starti – volejbolā 4x4 un virves vilkšanā, pāru sacensības un dažādi netradicionālie sporta veidi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Visi sacensību uzvarētāji saņēma pagasta pārvaldes diplomus, medaļas, komandu cīņās arī kausus. Pirmsskolas vecuma bērni un skolnieki tika apbalvoti ar saldajām balvām. Sacensību noslēgumā, pateicoties Bebru pagasta zemnieku saimniecību un uzņēmumu atbalstam, visi dalībnieki piedalījās loterejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

„Ielu sacensības 2014/2015” Kokneses novada iedzīvotājiem sāksies jau 6.septembrī26.08.2014

Ar futbola sacensībām 2014. gada 6.septembrī Kokneses stadionā aizsākās Kokneses novada „Ielu sacensības 2014/2015”, kurās aicināti piedalīties visi Kokneses novada iedzīvotāji.

„Ielu sacensības” Koknesē notika pirms vairāk nekā 10 gadiem, kad savā starpā dažādos sporta veidos sacentās koknesiešu komandas, kuru sastāvus veidoja uz viena ielas vai vienā reģionā dzīvojoši Kokneses iedzīvotāji. Sacensības bija īpašas ar to, ka tika veidots kopvērtējums, kur katras ielas komandai bija jāpiedalās pēc iespējas vairāk sporta veidos un jāsakrāj pēc iespējas vairāk ieskaites punktu, kas motivēja cilvēkus apmeklēt pēc iespējas vairāk sacensības un iekļaut komandās arvien jaunus dalībniekus. Sacensību noslēgumā vienmēr bija noslēguma pasākums, kur notika lielā apbalvošana un dejas.

printēt Lasīt visu ziņu

Jauna sporta treniņgrupa bērniem vecumā no 7-10 gadiem23.08.2014

Sākot ar 2014.gada septembri Koknesē tiek veidota jauna sporta treniņu mācību grupa programmā VIEGLATLĒTIKA bērniem vecumā no 7-10 gadiem. Mācību-treniņu grupa ir Aizkraukles novada sporta skolas sastāvdaļa un darbosies kā tās filiāle Koknesē. Treniņos tiks apgūti vieglatlētikas galveno disciplīnu pamati, kā arī populārāko sporta spēļu pamati. Visi interesenti tiek aicināti uz iepazīšanās sapulci 26.augustā plkst 18:00 Kokneses sporta centrā, kur treneris Dāvis Kalniņš izstāstīs sīkāk par treniņu norisi un programmu, kā arī atbildēs uz jebkuriem citiem Jums interesējošiem jautājumiem par treniņiem.

Telefons uzziņām – 26629622.

printēt

Kokneses jaunie volejbolisti spēlēs finālā Rīgā14.08.2014

1.jūlijā Stāmerienā un 8.augustā Lizumā notika priekšsacīkstes Daugavas labā krasta kmandām „PURE Chocolate” volejbola sacensībās bērniem un jauniešiem, kur piedalījās arī 4 komandas no Kokneses novada. Šajās sacensībās piedalās komandas no visas Latvijas un finālam izdevies kvalificēties visām trijām Kokneses komandām un vienai Bebru pagasta komandai.

B grupā zēniem (dzimuši 1997.gadā un jaunāki) Koknese Stāmerienā izcīnīja 1.vietu, bet Lizumā otro vietu, kas kopvērtējumā deva otro vietu aiz Daugavpils komandas. C2 grupā zēniem (dzimuši 2001. un 2002.gadā) Koknesi pārstāvēja divas komandas. Pirmā komanda uzvarēja abos posmos un finālam kvalificējās pārliecinošā pirmajā vietā, bet Kokneses otrā komanda parādīja īstu cīnītāju raksturu un pēc 7.vietas pirmajā posmā, tika iegūta 3.vieta otrajā posmā, kas summā deva 5.vietu un ceļazīmi uz finālu. Visas Kokneses komandas sacensībām gatavo treneris Ivars Māliņš.

printēt Lasīt visu ziņu

Bebrēnieši Meņģeles sporta svētkos10.08.2014

„Meņģelē prot rīkot sporta svētkus!” – ar gandarījumu atzina bebrēnieši, kuri 9. augustā mēroja ceļu uz kaimiņu pagastu. Jau 67. reizi augusta otrajā sestdienā Meņģelē svinēja šos katru gadu gaidītos un īpašos svētkus. Sacensību programmā katrs interesents varēja atrast sev ko piemērotu. Bērnus gaidīja sejiņu apgleznošanas darbnīca, dažādas rotaļas un atrakcijas. Sacensības notika vairākās vieglatlētikas disciplīnās: 60m skrējienā bērniem un jauniešiem, 100m skrējienā sievietēm un vīriešiem, tāllēkšanā, lodes grūšanā, šautriņu mešanā. Kā allaž cieņā bija futbols un volejbols vīriešiem un sievietēm. Tradicionāli notika skrējiens un nūjošana apkārt Zvanu ezeram. Atbalstītāju netrūka netradicionālajam sporta veidam „Lēnāk brauksi – tālāk tiksi”, sacensībās „Vīru siena”, spēkavīru sacensībās un netradicionālajā virves vilkšanā ezerā. Bebrēnieši mājup pārbrauca ar izcīnītām zelta un sudraba medaļām dažādās sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Aicinājums uz diskusiju par Kokneses novada „Ielu sacensībām 2014/2015”

06.08.2014 kur : Kokneses sporta centrs

6.augustā plkst 17:00 Kokneses sporta centrā notiks diskusija par sporta sacensību seriālu „Ielu sacensības 2014/2015”. „Ielu sacensības” ir sporta sacensības, kur savā starpā sacenšas Kokneses novada iedzīvotāju komandas dažādos sporta veidos. Uz diskusiju aicināts jebkurš interesents, kas vēlas uzzināt vairāk par ielu sacensībām vai sniegt priekšlikumus sacensību nolikuma pilnveidošanai. Tiekamies 6.augustā sporta centrā!

Dāvis Kalniņš, KS

Koknesieši piedalās Latvijas čempionātā vieglatlētikā un izcīna bronzas medaļu04.08.2014

1. un 2.augustā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kur piedalījās arī vairāki vieglatlēti no Kokneses. Vesera mešanā bronzas medaļu ar 55,81 metru tālu metienu ieguva Andrejs Pavļenkovs. 4.vieta trīssoļlēkšanā ar 14,01 metru Dāvim Kalniņam, bet Ilmārs Kalniņš šoreiz pie ieskaitīta mēģinājuma netika. Lodes grūšanā vīriešiem 5.vieta ar 14,86 metru tālu raidījumu Mārtiņam Brokam, bet 400 m skrējienā dāmām Jana Fedotovska uzrādīja rezultātu 1:03,87.

printēt

Jāņa Krievāra piemiņas kauss volejbolā

02.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

2.augustā Vecbebros, pieminot sporta tradīciju aizsācēju un entuziastu Jāni Krievāru, norisināsies volejbola sacensības „Jāņa Krievāra piemiņas kauss”. Pirms gadiem piecdesmit katru gadu augusta pirmajā svētdienā notika Bebru pagasta sporta svētki. Atceroties šo tradīciju, bebrēnietes Lības Zukules vairāku gadu garumā loloto ieceri apņēmies īstenot viņas dēls Raitis ar domubiedriem. Lūgums – ja kādam ir saglabājušās sporta svētku vai citas fotogrāfijas, kas saistītas ar Jāņa Krievāra darbības laiku – zvanīt pa tālruni 26423431.

Starptautiskā Miera skrējiena dalībnieki apstājas Koknesē

29.07.2014

29. jūlijā Koknesē apstājās Starptautiskā Miera skrējiena „Peace run” komanda, kas jau 14. reizi apceļo pasauli, skrienot un nesot miera lāpu. Uz Rīgas – Daugavpils šosejas pie Kokneses autobusu pieturas „Laimdotas”, pulksten 11:30, kad saules tveice visspožākā, Kokneses sporta centra (KSC) direktora Dāvja Kalniņa aicināti, komandas izturīgos skrējējus sagaidīja Kokneses sportiskie jaunieši un Rīgas volejbola skolas skolēni, kuriem pašreiz ir treniņu nometne Koknesē. Ar skaļām gavilēm sagaidītāji sveica Miera skrējiena dalībniekus un piebiedrojās skrējienam līdz Kokneses jaunajām pilsdrupām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Iršos aizvadīts Latvijas amatieru čempionāta posms pludmales volejbolā

26.07.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

Īsti vasarīgā, tveicīgā sestdiena – 26. jūlijs, nelika bīties aktīvajiem pludmales volejbolistiem. Pirmo reizi Iršos – „Pludmales vējos”, notika Latvijas amatieru čempionāts „Joker Beachball” 11. posms pludmales volejbolā. Kā zināms, šāda veida turnīrs notiek no jūnija līdz septembrim dažādās Latvijas pilsētās, pagastos – kur ir vismaz 3 smilšu volejbola laukumi. Uz sacensībām Iršos ieradās 10 vīriešu komandas, spēlētāji no Jēkabpils, Jaunjelgavas, Rīgas, Neretas, Ļaudonas, Ērgļiem, Vecbebriem, Iršiem.

Karstais laiks bija īsta gribasspēka un izturības pārbaude, bet pat sacensību starplaikā dalībnieki azartiski piedalījās improvizētā individuālā spēlē – precīzākā apakšējā piespēle tempā. Balvu ieguva Kaspars Greļs!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Baltijas čempionāts vieglatlētikā U-1821.07.2014

Divas dienas (18-19.07.) Valmierā norisinājās Baltijas čempionāts vieglatlētikā jauniešiem (U-18). Latvijas jaunatnes izlases sastavā startēja arī Kokneses novada jaunie vieglatlēti Ilmārs Kalniņš (trīssoļlēkšanā) un Līna Gražule (2000m kavēkļu skrējienā ), individuāli izcīnot ceturtās vietas. Komandu kopvērtējumā uzvaru svinēja Lietuvas, otrā-Latvijas, trešā-Igaunijas izlase.

printēt

Latvijas čempionāts junioriem un B grupa14.07.2014

11.,12.jūlijā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem un B grupai. Aizkraukles novada sporta skolas komandā piedalījās arī jaunie Kokneses vieglatlēti, izcīnot piecas godalgas.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesieši Latvijas pašvaldību sporta veterānu savienības 51. sporta spēlēs izcīna 13 zelta medaļas!14.07.2014

Latvijas sporta veterānu savienības (LSVS) 51. sporta spēlēs, kas norisinājās Jelgavas Olimpiskā centra stadionā no 27. – 28. jūnijam, kārtējo reizi apliecināja, ka Kokneses novada sporta veterāni vieglatlētikā spēj sasniegt visaugstākās virsotnes. Kokneses novada komandā startēja 18 dalībnieki. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šajās spēlēs viņi izcīnīja 13 zelta medaļas! Mājup pārvestas arī 9 sudraba un 9 bronzas godalgas, bet kopvērtējumā starp 37 komandām, godam iegūtā augstā 9. vieta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

„Irši zied” zied jau ceturto vasaru

12.07.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

12. jūlijā norisinājās tradicionālās sacensības volejbolā „Irši zied”. Lai gan vasarā ļoti populārs ir pludmales volejbols, uz zālāju laukumiem formātā 4 pret 4 šāda veida turnīrs Iršos notiek jau ceturto gadu. Šoreiz sacensībās piedalījās 9 komandas.

Jauniešu komandas izcēlās ar azartiskumu, sīkstu spēli, ilggadējāki spēlētāji lika pretī pieredzi. Kā allaž - sīvākā sacensība norisēja pusfinālos un cīņās par medaļām. Trešo vietu dramatiskā spēlē, ar rezultātu 2:1 (14:21 ; 30:28 ; 15:13 ) pārspējot jēkabpiliešus, izcīnīja VETERĀNI, (Ivars Māliņš, Modris Vilcāns, Guntars Joksts, Dzintars Greļs). Galvenajā finālā VECBEBRI (Jurijs Tomaševskis, Aigars Lācis, Edgars Ratnieks, Juris Sirmais ) pārspēja BEBRU jauniešus (Krists Kučinskis, Raitis Zukuls, Dainis Vilcāns, Aigars Auzenbergs).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top