Koknesieši piedalās Latvijas čempionātā vieglatlētikā un izcīna bronzas medaļu04.08.2014

1. un 2.augustā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kur piedalījās arī vairāki vieglatlēti no Kokneses. Vesera mešanā bronzas medaļu ar 55,81 metru tālu metienu ieguva Andrejs Pavļenkovs. 4.vieta trīssoļlēkšanā ar 14,01 metru Dāvim Kalniņam, bet Ilmārs Kalniņš šoreiz pie ieskaitīta mēģinājuma netika. Lodes grūšanā vīriešiem 5.vieta ar 14,86 metru tālu raidījumu Mārtiņam Brokam, bet 400 m skrējienā dāmām Jana Fedotovska uzrādīja rezultātu 1:03,87.

printēt

Jāņa Krievāra piemiņas kauss volejbolā

02.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

2.augustā Vecbebros, pieminot sporta tradīciju aizsācēju un entuziastu Jāni Krievāru, norisināsies volejbola sacensības „Jāņa Krievāra piemiņas kauss”. Pirms gadiem piecdesmit katru gadu augusta pirmajā svētdienā notika Bebru pagasta sporta svētki. Atceroties šo tradīciju, bebrēnietes Lības Zukules vairāku gadu garumā loloto ieceri apņēmies īstenot viņas dēls Raitis ar domubiedriem. Lūgums – ja kādam ir saglabājušās sporta svētku vai citas fotogrāfijas, kas saistītas ar Jāņa Krievāra darbības laiku – zvanīt pa tālruni 26423431.

Starptautiskā Miera skrējiena dalībnieki apstājas Koknesē

29.07.2014

29. jūlijā Koknesē apstājās Starptautiskā Miera skrējiena „Peace run” komanda, kas jau 14. reizi apceļo pasauli, skrienot un nesot miera lāpu. Uz Rīgas – Daugavpils šosejas pie Kokneses autobusu pieturas „Laimdotas”, pulksten 11:30, kad saules tveice visspožākā, Kokneses sporta centra (KSC) direktora Dāvja Kalniņa aicināti, komandas izturīgos skrējējus sagaidīja Kokneses sportiskie jaunieši un Rīgas volejbola skolas skolēni, kuriem pašreiz ir treniņu nometne Koknesē. Ar skaļām gavilēm sagaidītāji sveica Miera skrējiena dalībniekus un piebiedrojās skrējienam līdz Kokneses jaunajām pilsdrupām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (34)

Iršos aizvadīts Latvijas amatieru čempionāta posms pludmales volejbolā

26.07.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

Īsti vasarīgā, tveicīgā sestdiena – 26. jūlijs, nelika bīties aktīvajiem pludmales volejbolistiem. Pirmo reizi Iršos – „Pludmales vējos”, notika Latvijas amatieru čempionāts „Joker Beachball” 11. posms pludmales volejbolā. Kā zināms, šāda veida turnīrs notiek no jūnija līdz septembrim dažādās Latvijas pilsētās, pagastos – kur ir vismaz 3 smilšu volejbola laukumi. Uz sacensībām Iršos ieradās 10 vīriešu komandas, spēlētāji no Jēkabpils, Jaunjelgavas, Rīgas, Neretas, Ļaudonas, Ērgļiem, Vecbebriem, Iršiem.

Karstais laiks bija īsta gribasspēka un izturības pārbaude, bet pat sacensību starplaikā dalībnieki azartiski piedalījās improvizētā individuālā spēlē – precīzākā apakšējā piespēle tempā. Balvu ieguva Kaspars Greļs!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Baltijas čempionāts vieglatlētikā U-1821.07.2014

Divas dienas (18-19.07.) Valmierā norisinājās Baltijas čempionāts vieglatlētikā jauniešiem (U-18). Latvijas jaunatnes izlases sastavā startēja arī Kokneses novada jaunie vieglatlēti Ilmārs Kalniņš (trīssoļlēkšanā) un Līna Gražule (2000m kavēkļu skrējienā ), individuāli izcīnot ceturtās vietas. Komandu kopvērtējumā uzvaru svinēja Lietuvas, otrā-Latvijas, trešā-Igaunijas izlase.

printēt

Latvijas čempionāts junioriem un B grupa14.07.2014

11.,12.jūlijā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā junioriem un B grupai. Aizkraukles novada sporta skolas komandā piedalījās arī jaunie Kokneses vieglatlēti, izcīnot piecas godalgas.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesieši Latvijas pašvaldību sporta veterānu savienības 51. sporta spēlēs izcīna 13 zelta medaļas!14.07.2014

Latvijas sporta veterānu savienības (LSVS) 51. sporta spēlēs, kas norisinājās Jelgavas Olimpiskā centra stadionā no 27. – 28. jūnijam, kārtējo reizi apliecināja, ka Kokneses novada sporta veterāni vieglatlētikā spēj sasniegt visaugstākās virsotnes. Kokneses novada komandā startēja 18 dalībnieki. Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šajās spēlēs viņi izcīnīja 13 zelta medaļas! Mājup pārvestas arī 9 sudraba un 9 bronzas godalgas, bet kopvērtējumā starp 37 komandām, godam iegūtā augstā 9. vieta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

„Irši zied” zied jau ceturto vasaru

12.07.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

12. jūlijā norisinājās tradicionālās sacensības volejbolā „Irši zied”. Lai gan vasarā ļoti populārs ir pludmales volejbols, uz zālāju laukumiem formātā 4 pret 4 šāda veida turnīrs Iršos notiek jau ceturto gadu. Šoreiz sacensībās piedalījās 9 komandas.

Jauniešu komandas izcēlās ar azartiskumu, sīkstu spēli, ilggadējāki spēlētāji lika pretī pieredzi. Kā allaž - sīvākā sacensība norisēja pusfinālos un cīņās par medaļām. Trešo vietu dramatiskā spēlē, ar rezultātu 2:1 (14:21 ; 30:28 ; 15:13 ) pārspējot jēkabpiliešus, izcīnīja VETERĀNI, (Ivars Māliņš, Modris Vilcāns, Guntars Joksts, Dzintars Greļs). Galvenajā finālā VECBEBRI (Jurijs Tomaševskis, Aigars Lācis, Edgars Ratnieks, Juris Sirmais ) pārspēja BEBRU jauniešus (Krists Kučinskis, Raitis Zukuls, Dainis Vilcāns, Aigars Auzenbergs).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Aizvadīti Kokneses novada sporta svētki

27.06.2014 kur : Kokneses sporta centrs

21.jūnijā Kokneses stadionā notika Kokneses novada sporta svētki, kuros bija aicināti piedalīties Kokneses novada iedzīvotāji un ciemiņi no citiem novadiem. Pavisam norisinājās sacensības 9 sporta veidos un disciplīnās visas dienas garumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Kokneses novada jaunie volejbolisti - Latvijas čempioni!

10.06.2014 - 11.06.2014 kur : Kokneses sporta centrs

10.-11. maijā Kokneses sporta centrā notika LVF Jaunatnes volejbola čempionāta finālsacensības D1 cecuma grupas zēnu komandām. Turnīrā piedalījās sešas spēcīgākās šī vecuma grupas komandas no Rīgas, Daugavpils, Jelgavas, Kuldīgas, Jēkabpils un Kokneses. Katra komanda tikās ar katru, spēlējot četrus setus, tas ir - divās dienās jānospēlē divdesmit seti. Pārliecinošu uzvaru Latvijas čempionātā izcīnīja Kokneses komanda - zaudējot tikai vienu setu Daugavpils komandai. Otrajā vietā - Rīgas Volejbola Skola, trešajā vietā - Kuldīgas NSS. Tālāk - Daugavpils BJSS, Jēkabpils SS un Jelgavas NSC. Komandā spēlēja Matīss Petjukēvičs, Kristers Dardzāns, Dāvis Derkačs, Edgars Kalnozols, Matīss Šumskis, Jurģis Rēķis, Raivis Viļums, Helmuts Sokolovs, Aldis Sproģis no Kokneses vidusskolas, Raivis Pālēns un Andris Reinfelds no Pērses pamatskolas. Kokneses komandā labākā spēlētāja balvu par izcilu spēli saņēma Matīss Petjukēvičs. Kokneses Sporta centra speciālbalvu par vislielāko progresu volejbola spēlē saņēma Kristers Dardzāns no Kokneses. Komandu sagatavoja volejbola treneris Ivars Māliņš. Pagājušajā sezonā Kokneses komanda izcīnīja bronzas medaļas Latvijas čempionātā, šogad - zelta, par ko arī lielā mērā jāpateicās audzēkņu vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu visas sezonas garumā. Novēlam tā turpināt arī nākošajā gadā!

Kokneses novads Aizkraukles minifutbola čempionātā pārstāvēts ar divām komandām09.06.2014

Ar pirmajām spēlēm 4.jūnijā sākās Aizkraukles novada atklātais čempionāts minifutbolā, kur šogad piedalās arī divas komandas no Kokneses, tāpat kā iepriekšējā gadā. Pavisam turnīrā šogad piedalās 7 komandas, kas vispirms izspēlēs viena apļa turnīru, bet pēc tam izslēgšanas spēlēs noskaidros medaļniekus un sacensību uzvarētājus. Kokneses novadu sacensībās pārstāv komanda „Koknese”, kas pirmajā spēlē ar 11:1 apspēlēja „Daudzesi”, bet otra koknesiešu komanda „Leģendas” pirmajā turnīra spēlē ar 1:2 piekāpās „Aizkrauklei”. Nākamās cīņas notiks jau šonedēļ Aizkraukles stadionā, pie tam šajā kārtā abas Kokneses komandas spēlēs savā starpā, spēles sākums 20:30.

printēt

Jaunie futbolisti tiekas futbola draudzības turnīrā “Vasariņai vārti vaļā”

08.06.2014 kur : Kokneses sporta centrs

Jau iepriekš vēstīts, ka Kokneses sporta centrā bērnus no četru gadu vecuma aicina uz futbola nodarbībām. Ir pagājuši pāris mēneši kopš pirmajām tikšanās reizēm sporta centra hallē. Nu mazie futbolisti savus treniņus pavada Kokneses stadionā, kur divas reizes nedēļā divu stundu garās nodarbībās nopietni apgūst pirmās iemaņas futbola spēlē – veic veiklības un koordinācijas vingrinājumus, mācās vadīt bumbu, ieklausīties svilpes skaņās un darboties komandā. Jāpiemin, ka par futbolu interesējas ne tikai zēni, bet arī meitenes ar prieku spēlē futbolu un tiek īpaši gaidītas uz šīm nodarbībām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Sporta un atpūtas svētki Iršos

07.06.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

Vēlme atpūsties, sacensties, vienkārši labi pavadīt laiku uz tradicionālajiem Sporta un atpūtas svētkiem 7. jūnijā Iršos pulcēja kuplu ļaužu pulku.

Bērniem tika dota iespēja izbaudīt piepūšamo gumijas atrakciju priekus. Jau tradicionāli šo pasākumu sponsorē SIA „Jeld - Wen” Aizkraukles uzņēmums – liels „Paldies!” par bērniem dāvāto sajūsmu!

Visas dienas garumā spraigas spēles norisinājās pludmales volejbola laukumos – startēja Kokneses novada atklātais čempionāts, I kārta. Mazāka konkurence sieviešu grupā, kur 1. v. I. Rutkovskai un G. Sedojai, otrās – māsas Tomaševskas, trešajā vietā – S. Dušele un G. Vītola. Vīru grupā 12 komandas sīvi cīnījās par atbalstītāju – Kokneses novada domes, Iršu pagasta pārvaldes un AS SEB rūpētām balvām, kā arī punktiem turnīra kopvērtējumā. Rezultātā 1. v. R. Zukuls un A. Auzenbergs, 2.v. – A. Ivanovs un A. Soboļevs, 3. v. D. Vilcāns un E. Riekstiņš. Bet punktus kopvērtējumam iekrāja arī tālāko vietu ieguvēji- 4. v. R. Krauklis/ K. Arzovs, 5.v. M. Belorags, M. Vilcāns/ Dz. Greļs, 6.v. – A. Bambulis/ J. Kokins.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Notiks Kokneses novada atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem

01.06.2014 kur : Kokneses sporta centrs

1.jūnijā Kokneses stadionā notika vieglatlētikas sacensības veterāniem, kur piedalījās vairāk nekā 100 sportisti no visas Latvijas. Pavisam sacensības notika 20 disciplīnās, kā arī tika izcīnīti kausi trīscīņas kopvērtējumā. Trīscīņā tika ņemti vērā trīs labāko disciplīnu rezultāti un pielīdzināti punktu tabulām, kas veidoja trīscīņas galīgo rezultātu. Kungu konkurencē trīscīņā 1.vieta Jānim Mankovskim no Rīgas, bet dāmu konkurencē labākā Mārīte Kozlovska no Rēzeknes.

Koknesi sacensībās pārstāvēja Arvīds Vītols (1.vieta tāllēkšana un trīssolī, 3.vieta trīscīņā), Māris Eglītis (4.vieta tāllēkšanā un trīssolī), Normunds Skangalis (2.vieta lodes grūšanā un diska mešanā), kā arī Lidija Degtjareva, Aija Vītola un Dainis Ozoliņš.

printēt Lasīt visu ziņu

Pludmales volejbola sacensības Vecbebros

31.05.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

31. maijā Bebru stadionā norisinājās pludmales volejbola sacensības „Bebru kauss 2014" . Vīriešu grupā 1. vietu ieguva Jurijs Tomaševskis un Aigars Lācis, 2. vietu - Aigars Auzenbergs un Krists Kučinskis, bet trešie labākie bija Dzintars Greļš un Māris Belorags.

Sieviešu grupā uzvarēja Mairita un Māra Tomaševskas, 2. vietu ieguva Marika Cegele un Agita Leķe, 3. vietu - Iveta Rutkovska un Eva Tomaševska.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top