Koknesieši piedalās Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 201711.07.2017

Latvijas olimpiskā komiteja sadarbībā ar sporta federācijām un Cēsu pilsētu no 7. – 9.jūlijam organizēja VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādi. Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir komplekss sporta pasākums, kurā notiek sacensības 27 olimpiskajos sporta veidos un arī divos neolimpiskajos – florbolā un orientēšanās sportā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

Vasaras sporta spēles Gulbenē05.07.2017

3.jūlijā Gulbenē notika LVF organizēto vasaras sporta spēļu pirmā kārta volejbolā. Koknesi šajās sacensībās pārstāvēja trīs komandas. Visjaunākajā zēnu grupā (2006.-2007.g.dz.) startēja divas koknesiešu komandas.

printēt Lasīt visu ziņu

Latvijas junioru un jaunatnes čempionāts Ventspilī04.07.2017

1.jūlijā, ap pulkstens 08:00, uz Ventspili devās Kokneses vieglatlēti, lai startētu Latvijas čempionātā U-18 un U-20 grupās. Pirmajā sacensību dienā, mūsu atlēti piedalījās tādās disciplīnās kā tālums, 100m skrējiens, lodes grūšanā un 4x100m stafetē. Otrajā dienā, Kokneses vieglatlēti izgāja uz starta trīssoļlēkšanā, 2000m kavēkļu skrējienā, 800m, vesera mešanā un diska mešanā.

printēt Lasīt visu ziņu

Kokneses novada sporta svētki 2017

17.06.2017 10:00 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

Šā gada 17.jūnijā, ap pulkstens 10:00 no rīta, Kokneses stadionā un tā apkārtnē, jau ceturto gadu pēc kārtas norisinājās Kokneses novada sporta svētki. Ar ļoti patīkamiem laika apstākļiem, šo dienu varēja sākt pludmales volejbolisti (KNAČ 3. Posms), vēlāk jau futbolisti līdz 13 gadu vecumam, un tad jau frīsbija spēlēt gribētāji, bet ap pulkstens 16:00, strītbola cienītāji, kā arī visas dienas garumā varēja piedalīties dažādās individuālajās sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu

Mednieku kluba "Ķepainis" "JĀŅU BUKA" kausa izcīņa

17.06.2017 kur : Ozolkalnu šautuve

2017. gada 17. jūnijā Kokneses pagasta "Ozolkalnos" notiks mednieku kluba "Ķepainis" organizētā "JĀŅU BUKA" kausa izcīņa.  Programmā: Sportings, Amerikāņu traps un Skrejošā meža cūka. Kausa izcīņas Nolikumu skatīt:  šeit

Koknesieši piedalās LSVS 52. Veterānu sporta spēlēs13.06.2017

18. un 19.jūlijā Bauskā norisinājās LSVS 52. Sporta spēles veterāniem, kur piedalījās arī volejbolisti un vieglatlēti no Kokneses novada.

Volejbola sacensībās 1.vietu izcīnīja Kokneses novada komanda grupā 35+, kur spēlē spēlētāji, kas sasnieguši vismaz 35 gadu vecumu, bet grupā 45+ Kokneses novada komandai šoreiz sīvā cīņā 5.vieta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Koknese sporto 32. pasākums - frisbijs

12.06.2017 kur : Kokneses sporta centrs

12.jūnijā Kokneses sporta hallē tika aizvadīts kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz notika frīsbija spēles apmācība. Pie mums ciemos bija atbraukuši Ogres frīsbija kluba pārstāvji treneres Dzirkstītes Žindigas vadībā.

Frīsbijs ir lieliska brīvā laika pavadīšanas iespēja, jo sporta veidam ir ļoti vienkārš inventārs un tā apguve iesācēju līmenī ir diezgan ātra. Tāpat frīsbiju savos treniņos var izmantot citu sporta veidu pārstāvji, lai iemācītos dažādus elementus – pārvietošanos bez spēles priekšmeta, aizsardzības taktikas, uzbrukuma taktikas, piespēļu izdarīšanas prasmes u.c.

Pasākuma ievadā viesi pastāstīja par frīsbija spēles pamatnoteikumiem un veica iesildīšanās pasākumus. Pēc tam notika pamatelementu – piespēļu apguve, pēc kā sekoja dažādi vingrinājumi ar piespēļu pielietošanu spēles situācijās. Pēc nepilnu četrdesmit minūšu vingrināšanās, visi sanākušie bija gatavi spēles uzsākšanai. Tika izveidotas 2 komandas, katrā pa 7 dalībniekiem, kas aizvadīja treniņspēli. Visi dalībnieki bija labi apguvuši spēles pamatnoteikumus un spēle aizritēja raiti un skatāmi. Kā atzina lielākā daļa pasākuma dalībnieku, tad šis bija ļoti vērtīgs pasākums, jo tika apgūtas daudz jaunas un iepriekš nezināmas lietas.

Liels paldies Ogres frīsbija kluba pārstāvjiem par lielisko atklāto frīsbija treniņu un par to, ka beidzot arī Koknesē zināsim frīsbija noteikumus.

Dāvis Kalniņš, KSC

Kokneses atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem "Viestura kauss 2017"

03.06.2017 12:00 - 16:00 kur : Kokneses sporta centrs

3.jūnijā Kokneses stadionā norisinājās Kokneses atklātais čempionāts vieglatlētikā veterāniem, kas kopš 2016.gada tiek saukts par “Viestura kausu” par godu bijušajam ilggadējam vieglatlētikas trenerim un Kokneses pagasta pārvaldes vadītājam Viesturam Cīrulim.

Pavisam sacensībās tika sadalīti 23 medaļu komplekti veterānu katrgorijā un viens medaļu komplekts sievietēm, jo pirms veterānu startiem norisinājās atklatās sacensības 1km soļošanā sievietēm. Šajās sacensībās ātrākā bija Līna Gražule, kas distanci veica 5:25 minūtēs.

Pavisam veterānu sacensībās piedalījās ap simts sportistu no visas Latvijas. Augstvērtīgākie rezultāti šoreiz Valdim Celam un Dacei Faitušai, kas abi arī ieguva savā īpašumā speciāli veidotos Viestura kausus. Valdis Cela augstlēkšanā veica augstumu 1.55 metri, kas ar koeficientu bija 2.39 m. Savukārt Dace Viestura kausu saņēma par savu rezultātu 200 metru skrējienā, distanci veicot 28.05 sekundēs.

Kokneses sportistiem šoreiz šādas sekmes. Mārim Eglītim 5.vieta tāllēkšanā un trīssoļlēkšanā, Ivaram Māliņam 11.vieta lodes grūšanā, Ditai Martinsonei 13.vieta lodes grūšanā un 8.vieta diska mešanā, Laurim Miķelsonam 8.vieta 3000 metros un 14.vieta lodes grūšanā. Atzīmēsim arī mūsu kaimiņu aizkraukliešu rezultātus: Jānim Gusevam 3.vieta 200 metros, 4.vieta 100metros un 6.vieta tāllēkšanā, bet Aināram Kvedaravičam uzvara 3000 metru skrējienā.

REZULTĀTI


Sporta un atpūtas svētki Iršos

03.06.2017 kur : Iršu pagasta sporta halle

Saulainā, vējaini vēsā dienā Iršos noritēja sporta un atpūtas svētki, kas aicināja pagasta iedzīvotājus ģimeniski pavadīt laiku Iršu sporta laukumā. Laika apstākļi nespēja ietekmēt sportošanas garu un atpūšanās prieku. Sporta un atpūtas svētki sākās ar individuālajām disciplīnām  -šautriņu mešanu, basketbola soda metieniem un šaušanu ar pneimatisko šauteni. Bērnus un pārsteigumu cienītājus izklaidēja brīnumdare Daiga Igaune. Kopā ar Daigu bērni varēja rotaļāties, konstruēt, eksperimentēt un piedalīties dažādās aktivitātēs.

Dienas vidū bērni izbaudīja piepūšamo atrakciju prieku - Funny Land no Daugavpils, kuras bērniem sagādāja uzņēmums SIA "Jeld-Wen. Visi varēja izjust Mega slīdkalniņu un iepazīt labirintu. Lielās rindas, kas veidojās pie atrakciju vārtiņiem, liecināja, ka bērniem patika darboties. Kā jau katru gadu - arī šogad, svētkos notika tradicionālā orientēšanās sacensības "Vai tu pazīsti Iršus?" Sacensībām pieteicās 8 komandas – salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem - vislielākais skaits. Ir liels prieks, ka šī patriotiskā aktivitāte, kas saistīta ar pagasta izzināšanu un dzimtās puses cienīšanu pulcina arvien vairāk dalībnieku!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (25)

Skeitparka sacensības “Koknese Xtreme 2017”

02.06.2017 18:00 - 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

Kokneses skeitparkā 2. Jūnijā, ap pulkstens 18:00 vakarā, norisinājās skeitparka sacensības. Sacensību sākumā nebija ļoti labi laika apstākļi, pat lija lietus, bet uz sacensību beigām laika apstākļi nedaudz noskaidrojās, tomēr saule mūs šoreiz neiepriecināja ar savu klātbūtni, bet vējš deva vaļā no visa spēka. Lai arī laika apstākļi nebija ļoti labi, šajās sacensībās piedalījās 14 braukt gribētāju un triku rādītāju.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Jaunajiem vieglatlētiem veiksmīgi starti ANSS sacensībās30.05.2017

18. maijā un 23.maijā Aizkraukles stadionā norisinājās Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības vieglatlētikā, kur piedalījās arī diezgan daudz I.Gaiša Kokneses vidusskolas audzēkņi. 18.maijā sacentās vidējo grupu – U16 un U14 grupu sportisti, bet 23.maijā sacentās paši mazākie – U12 un U10 grupas sportisti. Šajā rakstā par rezultātiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (12)

Koknese sporto 31. Pludmales volejbols

29.05.2017 18:00 - 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

29.maijā Kokneses sporta centrs organizēja “Koknese sporto” pasākumu, kurā šoreiz tika apgūta pludmales volejbola spēle. Šoreiz pasākumā piedalījās arī volejbola un pludmales volejbola speciālists Ivars Māliņš.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)

“Koknese sporto” pasākumā apgūstam pludmales volejbolu

29.05.2017 kur : Kokneses sporta centrs

29.maijā Kokneses sporta centrs organizēja “Koknese sporto” pasākumu, kurā šoreiz tika apgūta pludmales volejbola spēle. Šoreiz pasākumā piedalījās arī volejbola un pludmales volejbola speciālists Ivars Māliņš.

printēt Lasīt visu ziņu

1. posms Kokneses atklātajā čempionātā pludmales volejbolā Vecbebros

27.05.2017 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

27. maija rītā Vecbebru stadions pulcināja volejbola cienītājus, kur bija iespēja izspēlēt 1. posmu Kokneses atklātajā čempionātā pludmales volejbolā. Spēle notika uz diviem smilšu laukumiem. Zālienā bija uzlikts arī viens papildus tīkls un laukums iesildīšanās vajadzībām, brīvos brīžos tur spēlēja skatītāji un līdzjutēji - skolēni. Spēlē ar prasmēm mērojās trīs sieviešu un deviņas vīru komandas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top