Lapas karte
AA+A++
A AAA

Volejbola sezona turpinās

20.07.2012

img_3050.jpgAr labiem rezultātiem Kokneses novada veterāniem noslēgušās LSVS 49. sporta spēles. Volejbolistiem, lai arī neizdevās izcīnīt tik spožas medaļas kā gadu iepriekš, starts veiksmīgs. 50+ grupā – 2.vieta un 45+ - 3.vieta.

Pludmales volejbolā šogad neparocīga izloze (vienā grupā ar turnīra uzvarētājiem Līvānu novadu un otrās vietas ieguvēju Jūrmalu) un kopvērtējumā 5. vieta. Skatot kopvērtējuma tabulu, volejbolisti (šogad startēja apvienotā Kokneses/ Aizkraukles komanda )- izcīnījuši trīs medaļas, ieskaitot 40+ grupā.

Kā zināms, no 6.-8. jūlijam Liepājā risinājās III Latvijas Olimpiāde. Kokneses novadu tajā pārstāvēja arī pludmales volejbola pāris Raitis Zukuls no Bebriem un Kaspars Greļs no Iršiem. Puiši kopā spēlē tikai otro sezonu un 32 komandu konkurencē dalīja 9. vietu ar pieredzējušiem Cēsu, Aizkraukles un Rīgas (kurā spēlēja 2011. g. King of the Beach uzvarētājs Ingars Ivanovs un Toms Vanags) pludmales volejbola pāriem. Tas ir atzīstams sniegums, jo arī reitingā puiši tika izlikti ar zemāku – 13.numuru. Pludmales sezona Raitim un Kasparam turpinās, vēlam labus rezultātus arī citos smilšu laukumos!

Brīvdabas volejbola sezona uzņēmusi strauju gaitu- tas nekas, ka zobgalīgā vasara ķircina ar neparedzamiem laika apstākļiem.

Sportiskās dzīves aktivitātes ir tik lielas, ka dažkārt nākas izšķirties par dalību vienā vai otrā vietā un pasākumā.

Tā sestdien, 14. jūlijā, bija sportiskiem un kultūras pasākumiem bagāta diena tuvākos un tālākos novados – sporta svētki Aizkrauklē, Pļaviņās, Secē, Kokneses novada svētki Vecbebros. Bet Iršos otro gadu pēc kārtas tika rīkotas sacensības volejbolā 4:4 uz zālāju laukumiem „Irši zied”. Startēja sešas vīriešu komandas – atsaucīgi bija Bebru volejbolisti, kas startēja ar divām komandām, bet pārstāvēts tika arī Aizkraukles, Madonas, Kokneses, pat Mārupes volejbols. Šoreiz patīkami pārsteidza Bebru jauniešu komandas spēle – savam vecumam ļoti skatāma, nepiekāpīga, ar labu spēles izpratni. Redzams, puiši var un grib spēlēt un pašreiz krāj pieredzi.

Trešo vietu līdzīgā spēlē ieguva komanda JAUKTEŅI – Māris Kravalis, Reinis Otto ( no Aizkraukles ), Jānis Vitte (Irši), Raivis Bambulis (Rīga). Finālspēlē ar rezultātu 2:1 savu pārākumu apliecināja komanda Irši ( Modris Vilcāns, Raitis Zukuls, Kaspars Greļs, Arnis Grunšteins ), otrajā vietā SVEŠIE – 2 ( Imants Ungurs, Vladislavs Laba, Oļegs Uhvatkins, Armands Knēģeris).

Medaļas un balvas saņēma pirmo trīs vietu ieguvēji, pusdienās dalībnieki tika cienāti ar auksto zupu, debesis virs Iršiem bija mānīgas, bet labvēlīgi noskaņotas – viss par to, lai arī nākošgad jūlija sākumā sacensības „Irši zied” notiek!

Sporta darba organizators Iršos Dzintars Greļs

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top