Sporta spēles Jūrmalā20.07.2012

LSVS 49.sporta spēles ir noslēgušās ar vieglatlētu un volejbolistu startiem Jūrmalas sporta bāzēs. 30.jūnijā cīņas volejbola laukumā ar izcīnīto 3.vietu 45+ vecuma grupā pabeidza Iršu volejbolisti. 1.jūlijā divu dienu sacensības pabeidza arī vieglatlēti. Aizkraukles un Kokneses novadu apvienotā vieglatlētu komanda izcīnīja 16 zelta, 8 sudraba, un 4 bronzas medaļas, kas komandu ieskaitē deva 8.vietu. Absolūtajā vērtējumā (11 labākie sporta veidi, tajā skaitā – vieglatlētika) Aizkraukles un Kokneses novadu apvienotā komanda aiz Jūrmalas, Rīgas, Daugavpils, Bauskas un Rundāles novadu apvienotās komandas, Tukuma un Līvānu novadiem izcīnīja 7.vietu.

Lielāko novadu vērtējumā 1.grupā (9 labākie sporta veidi) Aizkraukles un Kokneses apvienotā komanda aiz Bauskas un Rundāles novadu apvienotās komandas un Tukuma novada ierindojās trešajā vietā. Pavisam šajās LSVS 49.sporta spēlēs aizkrauklieši un koknesieši startēja ar 19 komandām dažādos sporta veidos un vecuma grupās. Izcīnītā 3.vieta lielāko novadu grupā vērtējama kā labs sasniegums abu kaimiņu novadu sporta veterānu sadarbībā.

Nākošajā gadā notiks LSVS 50.jubilejas sporta spēles. Lai starti šajās spēlēs izdotos tikpat veiksmīgi kā šogad, gatavošanās šīm sacensībām jāsāk jau tagad. Abu novadu sporta veterāni ir optimistiski noskaņoti, un labākais novēlējums viņiem ir laba veselība sagatavošanās periodā.