LSVS 50.jubilejas sporta spēles atklātas22.02.2013

Ar galda tenisistu un vieglatlētu startiem Kokneses novada sporta veterāni ir uzsākuši cīņas Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) 50.jubilejas sporta spēlēs. Šogad šīs sporta spēles ir starptautiskas.

2.un 3.februārī Iecavā teicams starts izdevās galda tenisistu komandai, kuru sacensībām gatavoja ilggadējais šī sporta veida entuziasts Ernests Skopāns. Par sporta spēļu čempioniem 40+ vecuma grupā kļuva Juris Siliņš. 40+ vecuma grupā sievietēm sudraba medaļu izcīnīja Irina Paščenko, bet 70+ vecuma grupā bronzas godalga Annai Lullei. Komandu vērtējumā koknesiešiem nebijis panākums – 25 komandu konkurencē izcīnīta trešā vieta, kuru iegūt palīdzēja arī Vladimirs Balabanovs (5.vieta) un Andris Krūmiņš (13.vieta).

16.februārī Rīgas Sporta manēžā cīņas par LSVS 50.jubilejas sporta spēļu medaļām pabeidza arī vieglatlēti. Arī vieglatlētiem izdevās sacensības pabeigt ar teicamiem rezultātiem. Izcīnītas deviņas zelta, septiņas sudraba un četras bronzas medaļas. Komandu vērtējumā no 33 komandām koknesiešiem sestā vieta, tāpat kā galda tenisistiem vēl nebijis panākums.

  • Kokneses novada komandas rezultāti Latvijas pašvaldību sporta veterānu (senioru) savienības 50. sporta spēlēs vieglatlētikā telpās

Kokneses PA „Kokneses Sporta centrs” direktors Arvīds Vītols

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top