56. Vecbebru sporta svētku/ Ģimenes veselības dienas atskats02.09.2018

56. Vecbebru sporta svētki bija sākušies un atkal kaimiņi, radi, draugi, klasesbiedri un bērnības draugi pulcējās Bebru pagasta stadionā. Svinīgais sākuma brīdis bija atklāšanas līnija un 56. sporta svētku karoga pacelšana mastā ģenerāļa J. Baloža parādes marša pavadījumā.

Par spīti laika prognozēm, situācija tomēr bija draudzīga- īslaicīgi salija vai nosala tikai reti kurš, jo aizvien bija, ko darīt- skriet 60 m, 100 m, spēlēt volejbolu, mest florbola vārtos vai spert futbola bumbu, mest šautriņas vai šaut ar pneimatisko ieroci, skriet apvidus skrējienu vai vilkt zāles pļāvēju traktorīti, vai starp vīriem cīkstēties traktora T25 vilkšanā, vai baļķa celšanā, vai pašā noslēgumā pievienoties skarbajai, spēkus izsūcošajai virves vilkšanai, vai arī satikt citus mazos bērnus un kopīgi rotaļāties bērnu stūrītī, tikt pie vēja dzirnaviņām, sejas apgleznojumiem vai ledū iesaldētām mantiņām. Daudz bij’ ko darīt!

Balvās dalībnieki saņēma saldumus un citus atbalstītāju sarūpētus iepriecinājumus, pie tam mazajiem bērniem- pat neskatoties uz uzrādīto laiku vai sportisko sniegumu, ikkatru Apvidus skrējiena finišā sagaidīja balviņa- mazā sulas paka.

Sacensībā tika izcīnīti 46 medaļu un 4 kausu komplekti.

Disciplīnu apmeklējums bija aptuveni šāds: šautriņas-  103 , florbols- 81, futbola soda sitieni- 84, šaušana- 56, vieglatlētika- ap 70, traktora vilkšana- 18, baļķa celšana- 5, virves vilkšana- 24 cilv. Kopā pasākuma apmeklējums ap 150 cilvēkiem.

Kopumā par sporta svētkiem droši var atzīt, ka tie ir izdevušies un attaisnojās arī izvēlētās jaunā pieeja pasākuma programmai- vingrošana fizioterapeita vadībā, tikšanās ar bērnu ārsti Dainu Eglīti, dažas tradicionālās disciplīnas (tāllēkšana, basketbola metieni) no programmas izņemt un to vietā ielikt jaunas citas (traktora vilkšana, šaušana ar pneimatisko ieroci, florbola metieni). Un liels paldies kultūras darba organizatorei Jolantai, kura ierosināja un veica pasākuma apskaņošanas darbu, šis pēdējos nebija ticis realizēts.

 Visi sasniegtie rezultāti glabāsies sporta svētku protokolos, bet labākā liecība ir saņemtās medaļas, diplomi un sacensību laikā uz pjedestāla iegūtās fotogrāfijas, savukārt, ja uz pjedestāla nelaimējās būt, tad tomēr der atcerēties un piekrist teicienam “SAMAKSA PAR DARBU IR PATS ŠIS DARBS!”- tā mums ieguvums bija kopā būšana šajos Vecbebru ciemata tradicionālajos sporta svētkos!

Pasākums ārpus stadiona turpinājās Mežaparka estrādē kopā ar grupu "Bruģis" un kā balles un sporta svētku sasaiste bija svētku salūts pļavā, kas ziemā aizvien gaida “visus uz slēpēm”.

 Par pasākuma izdošanos liels paldies sakāms-

katram, kurš pielika roku, ideju, rūpes iepriekš un pašā pasākuma laikā,

bērniem un pieaugušajiem, kas ieguldīja milzu darbu inventāra uzstādīšanā un novākšanā,

Bebru pagasta pārvaldei,

Tiesnešu kolēģijai- vismaz 10 cilvēki.

Atbalstītājiem:

Projekts “Koknese- veselīgākā vide visiem” – ‘’Ģimenes veselības dienas ietvaros”

“Ievas Siers”

Kokneses Sporta centrs

AS Virši

Veikals “Ziedi”

Medn. veikals “Artemīda”.

 

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators

Artis Zvejnieks

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top