faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Kokneses novada sporta svētki 2017

17.06.2017 10:00 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

Šā gada 17.jūnijā, ap pulkstens 10:00 no rīta, Kokneses stadionā un tā apkārtnē, jau ceturto gadu pēc kārtas norisinājās Kokneses novada sporta svētki. Ar ļoti patīkamiem laika apstākļiem, šo dienu varēja sākt pludmales volejbolisti (KNAČ 3. Posms), vēlāk jau futbolisti līdz 13 gadu vecumam, un tad jau frīsbija spēlēt gribētāji, bet ap pulkstens 16:00, strītbola cienītāji, kā arī visas dienas garumā varēja piedalīties dažādās individuālajās sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesiešiem 3.vieta ANČ volejbolā10.03.2017

28.februārī,1. un 8.martā Aizkraukles SC notika “Aizkraukles novada atklātais čempionāts” volejbolā vīriešiem. Čempionātā piedalījās deviņas komandas no Aizkraukles, Jēkabpils, Kokneses, Vecbebriem, Sērenes un Neretas.

Kokneses vidusskola šajā čempionātā tika pārstāvēta ar divām komandām. “Koknese-1”, kurā spēlēja 7.-9.kl. audzēkņi un “Koknese-2”, kurā spēlēja 10.-12.kl. audzēkņi. Priekšsacīkšu cīņās abas komanda rādīja labu spēli un “Koknese-1” ieņēma 1.vietu apakšgrupā, bet “Koknese-2” ieņēma otro vietu apakšgrupā. Pēc sacensību nolikuma apakšgrupās pirmo vietu ieņēmušās komandas gaida (Koknese-1 un Vecbebri) izslēgšanas spēļu uzvarētājus, lai turpinātu cīņas pusfinālā un finālā.

printēt Lasīt visu ziņu

Aizkraukles novada sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā02.12.2014

27.novembrī ar I. Gaiša Kokneses vidusskolas komandu dubultuzvaru (jauniešiem un jaunietēm) noslēdzās Aizkraukles novada Sporta skolas reģionālās sacensības basketbolā. Jauniešu komandā spēlēja Mārcis Bīmanis, Kārlis Beikerts, Reinis Otto, Ilmārs Kalniņš, Niklāvs Vingris, Krists Kučinskis, Edijs Lutinskis, jaunietēm - Agne Matušonoka, Jana Fedotovska, Gunta Apīne, Liene Ivanova, Everita Glazirina, Elza Lācīte, Vanda Voikiva, Arita Jerohina, Lelde Āre. Abas komandas savus pretiniekus uzvarēja visās spēlēs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Notiks Kokneses novada basketbola turnīrs un Kokneses novada atklātais čempionāts volejbolā27.01.2014

Kokneses sporta centrs informē: 2.februārī plānots Kokneses novada basketbola turnīrs, kur aicinātas piedalīties jebkura līmeņa komandas. Sacensību sākums plkst. 10:30. Tāpat volejbola cienītāji laipni aicināti pieteikties Kokneses novada atklātajam čempionātam volejbolā. Pieteikšanās beigu termiņš – 5.februāris.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesieši piedalās Latvijas čempionātā vieglatlētikā un izcīna bronzas medaļu04.08.2014

1. un 2.augustā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kur piedalījās arī vairāki vieglatlēti no Kokneses. Vesera mešanā bronzas medaļu ar 55,81 metru tālu metienu ieguva Andrejs Pavļenkovs. 4.vieta trīssoļlēkšanā ar 14,01 metru Dāvim Kalniņam, bet Ilmārs Kalniņš šoreiz pie ieskaitīta mēģinājuma netika. Lodes grūšanā vīriešiem 5.vieta ar 14,86 metru tālu raidījumu Mārtiņam Brokam, bet 400 m skrējienā dāmām Jana Fedotovska uzrādīja rezultātu 1:03,87.

printēt

Koknese sporto 32. pasākums - frisbijs

12.06.2017 kur : Kokneses sporta centrs

12.jūnijā Kokneses sporta hallē tika aizvadīts kārtējais “Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz notika frīsbija spēles apmācība. Pie mums ciemos bija atbraukuši Ogres frīsbija kluba pārstāvji treneres Dzirkstītes Žindigas vadībā.

Frīsbijs ir lieliska brīvā laika pavadīšanas iespēja, jo sporta veidam ir ļoti vienkārš inventārs un tā apguve iesācēju līmenī ir diezgan ātra. Tāpat frīsbiju savos treniņos var izmantot citu sporta veidu pārstāvji, lai iemācītos dažādus elementus – pārvietošanos bez spēles priekšmeta, aizsardzības taktikas, uzbrukuma taktikas, piespēļu izdarīšanas prasmes u.c.

Pasākuma ievadā viesi pastāstīja par frīsbija spēles pamatnoteikumiem un veica iesildīšanās pasākumus. Pēc tam notika pamatelementu – piespēļu apguve, pēc kā sekoja dažādi vingrinājumi ar piespēļu pielietošanu spēles situācijās. Pēc nepilnu četrdesmit minūšu vingrināšanās, visi sanākušie bija gatavi spēles uzsākšanai. Tika izveidotas 2 komandas, katrā pa 7 dalībniekiem, kas aizvadīja treniņspēli. Visi dalībnieki bija labi apguvuši spēles pamatnoteikumus un spēle aizritēja raiti un skatāmi. Kā atzina lielākā daļa pasākuma dalībnieku, tad šis bija ļoti vērtīgs pasākums, jo tika apgūtas daudz jaunas un iepriekš nezināmas lietas.

Liels paldies Ogres frīsbija kluba pārstāvjiem par lielisko atklāto frīsbija treniņu un par to, ka beidzot arī Koknesē zināsim frīsbija noteikumus.

Dāvis Kalniņš, KSC

„Ielu sacensības 2014/2015” Kokneses novada iedzīvotājiem sāksies jau 6.septembrī26.08.2014

Ar futbola sacensībām 2014. gada 6.septembrī Kokneses stadionā aizsākās Kokneses novada „Ielu sacensības 2014/2015”, kurās aicināti piedalīties visi Kokneses novada iedzīvotāji.

„Ielu sacensības” Koknesē notika pirms vairāk nekā 10 gadiem, kad savā starpā dažādos sporta veidos sacentās koknesiešu komandas, kuru sastāvus veidoja uz viena ielas vai vienā reģionā dzīvojoši Kokneses iedzīvotāji. Sacensības bija īpašas ar to, ka tika veidots kopvērtējums, kur katras ielas komandai bija jāpiedalās pēc iespējas vairāk sporta veidos un jāsakrāj pēc iespējas vairāk ieskaites punktu, kas motivēja cilvēkus apmeklēt pēc iespējas vairāk sacensības un iekļaut komandās arvien jaunus dalībniekus. Sacensību noslēgumā vienmēr bija noslēguma pasākums, kur notika lielā apbalvošana un dejas.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top