faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Vairāki U-14 vecuma vieglatlēti no Kokneses dosies uz Latvijas čempionātu06.02.2017

Pagājušajā ceturtdienā Jēkabpilī norisinājās Jēkabpils zonas atlases sacensības uz Latvijas čempionātu U-14 vecuma grupai, kurās piedalījās arī seši vieglatlēti no Kokneses. Trīs no viņiem iekļuva piecu labāko skaitā savās disciplīnās un ieguva iespēju piedalīties Latvijas čempionātā telpās šajā vecuma grupā, kas notiks šo svētdien 12.februārī Rīgas sporta manēžā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Edijam Eidukam uzvara un 2.vieta LSZOF06.02.2017

3. un 4.februārī Ērgļos norisinājās Latvijas skolu ziemas Olimpiskais festivāls, kas iepriekš bija pazīstams kā Latvijas skolu ziemas Olimpiāde, kurā piedalās labākie Latvijas jaunie ziemas sporta veidu pārstāvji. Lieliski šajā gadā nostartēja IGKV audzeknis Edijs Eiduks, kurš izcīnīja uzvaru distanču slēpošanā un tika pie otrās vietas biatlonā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Koknesieši no Latvijas čempionāta atved pilnu medaļu komplektu07.02.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē Kuldīgā savā starpā sacentās labākie Latvijas vieglatlēti U18 un U20 grupās. Uz Kuldīgu devās arī Kokneses jaunie sportisti un pierādīja, uz ko ir spējīgi. No Kuldīgas Koknesieši atveda pilnu medaļu komplektu, kas ir teicams rezultāts, ņemot vērā to, ka uz Kuldīgu devās tikai 5 Kokneses jaunie sportisti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Koknese sporto 25.pasākums - basketbols

06.02.2017 18:30 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

Kārtējā pirmdienas vakara Kokneses sporta centrā norisinājās “Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz spēlējām basketbolu – atsaucība bija ļoti liela, kopā pulcējot 35 dalībniekus, pat neskatoties uz to, ka vel daži potenciālie spēlētāji Aizkrauklē spēlēja florbolu, bet vēl citi bija kādā ļoti svarīgā ģenerālmēģinājumā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

KSC atklātās sacensības galda tenisā un novusā

11.02.2017 10:00 - 16:00 kur : Kokneses sporta centrs

Aizvadītajā sestdienā Kokneses sporta centrā norisinājās KSC atklātās sacensības galda tenisā un novusā. Šis pasākums sapulcēja plašu dalībnieku pulku. Abus sporta veidus kopā ņemot, pasākumā piedalījās 33 dalībnieki. Skaits varēja būt krietni lielāks, ja iepriekšējās dienas vakarā nebūtu norisinājies Žetonvakars I. Gaiša Kokneses vidusskolā. Skolā notikušais pasākums daudziem potenciālajiem dalībniekiem laupīja miegu un liedza ierasties, lai spēkotos ar sāncenšiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Koknesieši pēc Rīgas čempionāta papildina savus medaļu krājumus14.02.2017

Ir februāra vidus un vieglatlētikas sezona telpās rit pilnā sparā. Arī pagājušo nedēļas nogali vairāki sportisti pavadīja startējot Rīgas atklātajā čempionātā vieglatlētikā, kas norisinājās Rīgas sporta manēžā. Atkal aplausus ir pelnījuši Kokneses sportisti, kuri vēlreiz pierādīja, ka no Kokneses vieglatlētiem var sagaidīt lielas lietas. Uz Rīgu devās pieci sportisti, skaits nav liels, taču panākumi gan. Rīgā Kokneses sportisti spēja izcīnīt 4 medaļas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kokneses jaunie vieglatlēti no Rīgas atved bronzas medaļu18.02.2017

15.februārī Rīgas sporta manēžā norisinājās sporta skolas “Arkādija” sacensības trīscīņā U-12 vecuma grupas zēniem un meitenēm. Kopā piedalījās gandrīz 200 dalībnieki no Rīgas, Bauskas, Jēkabpils, Siguldas, Gulbenes, Dobeles, Kandavas, Rojas, Madlienas un citām vietām, tai skaitā 6 dalībnieki no Kokneses.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top