faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Koknesieši pēc Rīgas čempionāta papildina savus medaļu krājumus14.02.2017

Ir februāra vidus un vieglatlētikas sezona telpās rit pilnā sparā. Arī pagājušo nedēļas nogali vairāki sportisti pavadīja startējot Rīgas atklātajā čempionātā vieglatlētikā, kas norisinājās Rīgas sporta manēžā. Atkal aplausus ir pelnījuši Kokneses sportisti, kuri vēlreiz pierādīja, ka no Kokneses vieglatlētiem var sagaidīt lielas lietas. Uz Rīgu devās pieci sportisti, skaits nav liels, taču panākumi gan. Rīgā Kokneses sportisti spēja izcīnīt 4 medaļas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kokneses jaunie vieglatlēti no Rīgas atved bronzas medaļu18.02.2017

15.februārī Rīgas sporta manēžā norisinājās sporta skolas “Arkādija” sacensības trīscīņā U-12 vecuma grupas zēniem un meitenēm. Kopā piedalījās gandrīz 200 dalībnieki no Rīgas, Bauskas, Jēkabpils, Siguldas, Gulbenes, Dobeles, Kandavas, Rojas, Madlienas un citām vietām, tai skaitā 6 dalībnieki no Kokneses.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

Koknesei uzvara ANČ telpu futbolā20.02.2017

Kā jau pēdējos gados ierasts, arī šajā ziemas sezonā Aizkraukles sporta centrā norisinājās ikgadējais Aizkraukles novada atklātais čempionāts telpu futbolā, kur pēdējos gados komandu skaits vairs nav tik liels, kā pirms gadiem pieciem, bet to sastāvs palicis diezgan stabils un cīņas izvēršas visnotaļ interesantas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Koknese sporto 26.pasākums, telpu futbols

20.02.2017 18:30 - 22:00 kur : Kokneses sporta centrs

Nu jau aizritējis 26. “Koknese sporto” pasākums. Nav vairs ilgi jāgaida, kad “Koknese sporto” pasākumu skaits pārsniegs manu gadu skaitu, bet tas ir tikai pozitīvi. Šoreiz spēlējām telpu futbolu un pavisam 38 interesenti ieradās uz kopīgo sportošanu, kas nozīmēja 7 komandu turnīru divās apakšgrupās. A grupā tika ielozētas 4 komandas, kuras nosauktas kapteiņu vārdos  – Edgara Ancelāna komanda, Raivo “Bībera” Grīšļa komanda, akmenscietā Andreja Pavļenkova komanda un Otto Bērziņa komanda, bet B grupā trīs komandas, kur kapteiņi bija Ivo “Ipis” Kokins, Dāvis Kalniņš un Edgars Saulītis, kurš gan komandu pameta vēl turnīra gaitā, tāpēc kapteiņa statuss pārgāja nākamajam pieredzējušajam Ralfam “trīssoļfeidijam” Eihentālam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Koknesietis Ralfs Eihentāls sacensībās Minskā iegūst sesto vietu27.02.2017

Aizvadītās nedēļas pēdējās dienas trīssoļlēcējs Ralfs Eihentāls pabija ārpus Latvijas. Ralfs devās uz sacensībām, kuras notika Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Šoreiz Ralfam izcīnīta sestā vieta no astoņiem dalībniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Koknesieši startē U-16 Latvijas čempionātā vieglatlētikā28.02.2017

Februāris ir laiks, kad aktīvi norisinās Latvijas čempionāti vieglatlētikā telpās. 24. februārī Rīgā tas notika U-16 vecuma grupas sportistiem. Uz Rīgu devās četri koknesieši, lai sacenstos ar labākajiem savā vecuma grupā. Koknesieši piedalījās trīs disciplīnās – 60 metru skriešanā, 2000 metru skriešanā un trīssoļlēkšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

SPARTIEŠA & VILKU Bara skrējiens Koknesē

15.07.2017 kur : Kokneses estrāde

15. jūlijā Kokneses parkā pie Daugavas un Pērses norisinājās vēl nebijis pasākums  - dienesta un mājas suņu sacensības - Spartieša & Vilku bara skrējiens "Kokneses kauss 2017".

Sacensību mērķis bija popularizēt aktīvu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanas iespējas sportojot kopā ar saviem mīluļiem mājdzīvniekiem, labāko un neatlaidīgāko dalībnieku noteikšana gan individuālā, gan komandu vērtējumā, praktiskās pieredzes apmaiņa starp sacensību dalībniekiem un organizatoriem, kā arī suņu biatlona sacensību popularizēšana Latvijā un ārvalstīs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top