Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta dzīve Koknesē

No 15.jūnija iedzīvotājiem būs pieejams peldbaseins un trenažieru zāle

14.06.2021

Pamatojoties uz Ministru kabineta 10. jūnija pieņemto lēmumu veikt izmaiņas, kas atvieglo sporta, kultūras un citu pasākumu un treniņu norisi, informējam, ka no 15. jūnija Kokneses sporta centru drīkstēs apmeklēt personas, kuras varēs uzrādīt derīgu sadarbspējīgu Covid 19 vakcinācijas, pārslimošanas vai testēšanas sertifikātu (kas veikts ne ilgāk kā 48 h pirms apmeklējuma).

Vasaras periodā Kokneses sporta centrs uzņem sporta nometnes, līdz ar to peldbaseins iedzīvotājiem būs pieejams šādos laikos (par tālākiem datumiem informācija tiks periodiski atjaunota):

pieejamie_baseina_laiki_15_06__22_06.jpg

Mazajā peldbaseinā šajos laikos vienlaikus drīkstēs atrasties ne vairāk kā 3 personas (izņemot gadījumus, ja visi ir no vienas mājsaimniecības).

SPA zonā šobrīd būs pieejama tikai tvaika pirts!Tā kā apmeklētāju skaits ir ierobežots, aicinām pieteikties apmeklējumam zvanot:
* 29935266 (līdz plkst. 16:00) 
* 65161790 (pēc plkst. 16:00)

Lasīt visu ziņu

Lācītis un Ozoliņš uzstāda personīgos rekordus Jelgavā

08.06.2021

wqfynrvwdn1d1ysf49nn.jpg5.jūnijā Jelgavā norisinājās Latvijas vieglatlētikas savienības organizētais SPORTLAND kauss, kurā piedalījās arī trīs Kokneses vieglatlēti, kas ikdienā trenējas Aizkraukles novada sporta skolas treniņu grupās – U18 grupas diska metējs Ričards Rolfs Lācītis, U20 grupas sprinteris Gustavs Alfrēds Ozoliņš un pieaugušo grupas trīssoļlēcējs Dāvis Kalniņš.

Šīs bija pirmās viegatlētikas sacensības Latvijā šajā sezonā, kur sportistiem tika piedāvāta tik plaša disciplīnu programma. Lai gan sacensības notika bez skatītājiem, jo stadionā drīkstēja atrasties vien sportisti, treneri un apkalpojošais personāls, tomēr sacensību gaisotne bija ļoti patīkama un sacensības praktiski neatšķīrās no tā, kādas tās būtu ierastos apstākļos.

Lasīt visu ziņu

Kokneses novada autosportisti joprojām gaida sezonas sākumu

03.06.2021

c9fec4f8_8a2b_4b26_ae46_aded8a4c94cd.jpgAutokrosa sezonu bija paredzēts uzsākt jau 23. maijā ar Latvijas autokrosa čempionāta 1.posmu Brenguļu autotrasē, taču valstī noteikto ierobežojumu dēļ to nācās pārcelt uz vēlāku. Sacīts – darīts, kalendārā tika atzīmēts 12/13. jūnijs, kad varētu startēt Latvijas autokrosa čempionāts un Folkreisa Vasaras kausa posms Brenguļos, bet tomēr atkal nācās apstāties pie sarkanās gaismas. Neraugoties uz situāciju, autosportisti un viņu komandas pozitīvisma un cerību pilni turpina darbu pie spēkratu uzlabošanas un treniņbraucieniem.

Lasīt visu ziņu galerija (12)

Šķēpmetēja Lazdiņa ar personīgo rekordu atklāj sezonu Tartu

31.05.2021

elza.jpgBeidzot jauno vieglatlētikas sezonu uzsākuši arī Kokneses vieglatlēti. Kā pirmā to izdarīja U16 grupas šķēpmetēja Elza Lazdiņa, kas sacensībās Igaunijas pilsētā Tartu izcīnīja 4.vietu, uzstādot arī jaunu personīgo rekordu – 41.27 metri.

Tā kā Latvijā pagaidām vieglatlētikas sacensības notiek tikai daļai sportistu, tad vieglatlēti meklē sacensību iespējas kaimiņu valstīs Igaunijā un Lietuvā, lai gūtu vērtīgo sacensību pieredzi. 28.maijā Igaunijas pilsētā Tartu notika Jauno metēju sacensību trešais posms, uz kuru devās arī Aizkraukles novada sporta skolas Kokneses nodaļas audzēkne Elza Lazdiņa. Elza ir valsts izlases dalībniece savā vecumā grupā un apzinīgi trenējoties bija nopelnījusi startu ārpus valsts robežām, lai labāk sagatavotos sezonas lielākajiem mačiem, kuri, cerams, vasarā notiks.

Lasīt visu ziņu

PII "Gundega" audzēkņi atzīmē Olimpisko mēnesi

27.05.2021

dsc04560.jpgAtzīmējot Latvijas Olimpiskās komitejas dibināšanas 99. gadadienu, 23. aprīlī notika Olimpiskā mēneša atklāšana. Pielāgojoties esošajai situācijai un noteiktajiem ierobežojumiem, Kokneses sporta centrs par godu šim notikumam uz sportiskām aktivitātēm divu dienu garumā aicināja pašus mazākos novadniekus. Tā kā 25. maija rītā laikapstākļi škietami atgādināja par vasaras tuvošanos, Kokneses stadionā pirmie plkst.10:00 ieradās enerģiskie “Cālīšu” grupiņas audzēkņi, vēlāk ieradās “Ezīši”, “Sprīdīši” un “Kamenītes”. Kokneses sporta centra direktora un vieglatlētikas trenera Dāvja Kalniņa vadībā mazajiem aktīvistiem tika iemācīts “Olimpiskās dienas 2021” vingrojumu komplekss, kā arī citas aktivitātes, iekļaujoties katras grupiņas paredzētajā aktivitāšu laikā. Nākošajā dienā uz aktivitātēm ieradās arī pārējās bērnudārza grupiņas – “Zaķīši”, “Lācīši”, “Vāverītes” un “Zvaniņi”. Arī šajā dienā jaunie sportotgribētāji mācījās Olimpiskās dienas vingrojumu kompleksu, stafetes un piedalījās citās aktivitātes.

Paldies PII “Gundega” pedagogiem, auklītēm un īpaši liels paldies sporta skolotājai I.Briģei par aktīvu iesaistīšanos šajās aktivitātēs. Gaidīsim jūs vēl!

KSC

No 25.marta iedzīvotājiem pieejama "āra trenažieru zāle"

24.03.2021

ara_trenazieri.jpgNo 25.marta darba dienās no plkst. 16:00 – 19:00 iedzīvotājiem būs pieejama āra trenažieru zāle bez maksas.

Halles galā pie stadiona būs pieejami svaru statīvi, svaru stieņi, ripas, soli un hanteles. Nepieciešamības gadījumā sportotgribētāji varēs saņemt arī citus rīkus.
Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām pieteikties iepriekš pa tālr. 29935266.

Atgādinām, ka treniņa laikā jāievēro valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi : 2 metru distance, roku un inventāra dezinficēšana pirms un pēc tā lietošanas.

Pēdējiem vakara sportotājiem lūgums palīdzēt ar inventāra novietošanu telpās!

KSC

Noslēdzies KSC fotokonkurss "Mana ģimene kustībā"!

19.03.2021

afisa_konkursa.jpgFotokonkursam “Mana ģimene kustībā” atsaucās seši dalībnieki, kas bija pietiekoši drosmīgi parādīt kādas aktivitātes šajā laikā ir piekopuši ģimenes lokā.

Tiesa, ka bijām cerējuši uz lielāku atsaucību, tomēr esam ļoti gandarīti par iesūtītajiem foto, jo katrs no tiem ir oriģināls un pozitīvisma pilns. Ticam un ceram, ka arī pārējie iedzīvotāji ikdienā ir gana aktīvi un kustīgi.
Lai gan konkursa nolikums sākotnēji paredzēja, ka galveno balvu iegūs KSC žūrijas favorītbilde, bet skatītāju simpātiju balvas ieguvējs tiks noskaidrots balsošanas ceļā KSC Facebook profilā, nolēmām, ka atsevišķa skatītāju balsošana nenotiks un pie simpātiju balvām tiks visi konkursa dalībnieki.

Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top