faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ielu sacensības 2017, STRĪTBOLA turnīrs

18.08.2017 18:00 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

Esiet sveicināti cienījamie lasītāji! Pagājušajā piektdienā Kokneses stadionā norisinājās Kokneses novada Ielu sacensības strītbolā, kur vienlaicīgi uz trīs laukumiem cīņā par 1.vietu devās 10 komandas - visas veidotas no Kokneses pārstāvjiem. Esmu sagatavojis informāciju par komandu gaitām un veicis arī padziļinātu analīzi par parādīto sniegumu un pasākumu kā tādu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (52)

I.Gaiša Kokneses vidusskola uzvar krosa sacensībās10.10.2016

Šā gada 4.oktobrī Pļaviņu novada sporta bāzē “Jaujas” norisinājās ikgadējās sacensības krosā, kur piedalījās bijušā Aizkraukles rajona skolu skolēni. Sacensības ka jau ierasts organizēja Aizkraukles novada sporta skola.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

IGKV izcīna vēl divas uzvaras basketbola sacensībās02.12.2016

1.decembrī Kokneses sporta hallē norisinājās ANSS reģionālās skolu sacensības basketbolā zēniem un meitenēm. Tāpat kā vidusskolu grupā, arī pamatskolu vecuma grupā labākās izrādījās komandas no Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas, kas uzvarēja visās spēlēs un svinēja arī panākumu visā turnīrā.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknese sporto 21, Vieglatlētika

05.12.2016 18:30 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

5.decembrī norisinājās 21.”Koknese sporto” pasākums, kurā šoreiz tika izmēģināti dažādi vieglatlētikas vingrinājumi – 30 metru skrējiens gaitā, pildbumbas mešana atmuguriski, lekšana ar pieciem soļiem no vietas un apmēram 400 metru skrējiens. Šoreiz gan piedalījās salīdzinoši maz dalībnieku – ar pašiem mazākajiem, Robertu un Loti kopā sanāca 17 sportotāji.

printēt Lasīt visu ziņu

U-16 volejbolisti izcīna LVF kausu08.12.2016

Ir noslēgušās 2016. gada Latvijas Volejbola Federācijas “Kausa izcīņas” sacensības jauniešiem U-16 (2001.dz.g.) grupā. Aizkraukles NSS šajā turnīrā pārstāvēja Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 8.-9.klašu zēnu komanda. Finālturnīrs notika 3.- 4.decembrī Daugavpils volejbola skolā. Tiesības startēt finālā bija ieguvušas piecas labākās šā vecuma sporta skolu komandas – Daugavpils volejbola skola, Rīgas volejbola skola, Kuldīgas novada sporta skola, Viļakas novada sporta skola un Aizkraukles novada sporta skola.

printēt Lasīt visu ziņu

Vieglatlēti uzsāk ziemas sezonu ar startiem Jēkabpilī un Madonā12.01.2017

Aizvadītās nedēļas pēdējās dienās iesākās ziemas sporta sezona vieglatlētiem, kuri aizvadīja savas pirmās sacensības telpu apstākļos, piedaloties sacensībās Madonā un Jēkabpilī, bet par Latvijas čempionātu soļošanā telpās, kur mūsējie ieguva vairākas medaļas, jau ziņojām.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Kokneses sportistiem augstvērtīgi rezultāti ”SPORTLAND KAUSA” ietvaros19.01.2017

2017. gada 14. janvārī, Kuldīgā norisinājās Sportland kausa vieglatlētikā 1. posms kurā Koknesi pārstāvēja 2 sportisti – Ilmārs Kalniņš un Mārtiņš Broks.

printēt Lasīt visu ziņu
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top