Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta dzīve Koknesē

KSC STRĪTBOLA TURNĪRS

29.07.2021 18:00 - 21:00 kur : Kokneses sporta centrs

Komandā var pieteikt 4 dalībniekus (3+1). Komandu pieteikšanās līdz 28.07 plkst. 15:00, sūtot e-pastu: sportacentrs@koknese.lv . Komandu skaits ierobežots. 29_julija_plkst_1800.jpg

Lasīt visu ziņu

Mirošņikam smaga cīņa par trešo vietu; Junioros uzvar Ūtēns

20.07.2021

219727517_6008115839259419_5455122870870375809_n.jpg18. jūlijā Latvijas autokrosa čempionāta un kausa pirmais posms Pilskalnu autotrasē pulcēja gandrīz 80 sportistus no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. 

Mini bagiju klasē 14 dalībnieku konkurencē startēja četri sportisti no Kokneses un Iršiem. Trešo vietu izcīnīja pērnā gada Latvijas čempions un Lietuvas vicečempions Emīls Mirošņiks. Pirmajā kvalifikācijas braucienā Emīls izcīnīja pārliecinošu uzvaru, taču pavisam drīz sākās tehniskas problēmas. Otrajā kvalifikācijā pēc nobrauktiem diviem apļiem bagija motors noklusa, laiks līdz trešajam kvalifikācijas braucienam nebija ilgs, bet pietiekošs, lai komandas mehāniķi spētu novērst šo problēmu. Trešo iebraucienu Emīls uzsāka no trešās starta rindas, un bija jau izvirzījies līderpozīcijā, līdz atkal pēc viena nobraukta apļa pievīla motors. Tomēr ar punktiem, kas tika iegūti trīs kvalifikāciju summā pietika, lai sportists tiktu finālā. Izšķirošo braucienu Mirošņikam bija jāuzsāk no tālās – piektās starta rindas, 12.pozīcijas. Pirmo starta rindu ieņēma lietuviešu autobraucēji, kuriem pēc veiksmīga starta izdevās izrauties un izvairīties no pirmā līkuma burzmas. Sešu apļu garumā Emīls apsteidza astoņus konkurentus un pietuvojās lietuviešu trīniekam, līdz pēdējā apļa pēdējā līkumā pirms finiša taisnes viņam tomēr izdevās noķert un apsteigt arī Ažulu Dungvecki, izcīnot vietu uz pjedestāla trešā pakāpiena. Pirmajā un otrajā vietā finišēja Kristaps un Agņus Pilipaviči.
10. vietā finiša karogu sasniedza debitants Markuss Žvagins no Iršiem, kuram pēc trīs iebraucieniem izdevās nodrošināt sev 5.pozīciju uz finālu. 12. vietā finišēja Klāvs Žvagins, bet ārpus fināla šajās sacensībās palika Emīlija Ūtēna, kurai šīs bija pirmās sacensības.

Latvijas autokrosa kausa izcīņā Xtreme Junior klasē startēja un uzvaru pirmajā posmā izcīnīja mini bagiju absolvents Markuss Ūtēns. Pēc pēdējā gada mini bagijos sportistam sanācis samērā liels pārtraukums dalībai autokrosa sacensībās, jo vecuma ierobežojums tobrīd īsti neļāva startēt kādā citā klasē, taču aizvadītajā gadā izveidotā Junior Xtreme klase šo iespēju ir devusi.
Lai atgūtu iekavēto un pierastu pie jaudīgās tehnikas Markuss ir aizvadījis vairākus treniņus, ko apliecināja arī viņa sniegums sacensībās.
Pirmajā kvalifikācijas braucienā Ūtēns ierindojās 2.vietā aiz pieredzējušāka braucēja Raivo Jāņa Beierbaha, otrajā kvalifikācijā izdevās izvirzīties līderpozīcijā un šo braucienu noslēgt pirmajā vietā. Trešajā kvalifikācijā, tāpat kā pirmajā sasniegta 2.vieta. Fināla brauciens šajā klasē izvērtās dramatisks, jo uzreiz pēc starta smagu kūleņošanu piedzīvoja Beierbahs un brauciens tika apturēts ar sarkanajiem karogiem. Uz atkārtotu finālbrauciena startu stājās nu vien trīs sportisti, kur pēc veiksmīga starta finiša karogu pirmais sasniedza Ūtēns, otrais Marks Jeršovs, bet trešais Jānis Kozlovkis juniors.

Foto: Klāvs Benefelds; autocross.lv

KSC

Lazdiņa un Bērzkalna izcīna trīs medaļas LČ vieglatlētikā U16 grupā

19.07.2021

1.jpg15. un 16.jūlijā Ogrē norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U16 grupas zēniem un meitenēm, kas bija pirmspēdējais (vēl atlicis tikai LČ daudzcīņās U14, U16, U18) jaunatnes čempionāts šajā sezonā. Iepriekšējos čempionātos (U14, U18 un U20) Kokneses vieglatlētiem izdevās izcīnīt pilnu medaļu komplektu, un izņēmums nebija arī šis čempionāts. Lai gan mums bija tikai divas pārstāves, kas kopā startēja 3 veidos, arī šajā čempionātā tika izcīnīts zelts, sudrabs un bronza.

Lasīt visu ziņu

Užulei zelts un bronza, Kalniņai sudrabs LČ Tukumā

15.07.2021

lc_u14_1.jpg13.jūlijā Tukuma stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma grupas sportistiem, kurā piedalījās arī 4 sportisti no Kokneses – Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi Marta Užule, Elizabete Kalniņa, Kadrija Birkāne, kā arī Kokneses sporta centru pārstāvošais Alfrēds Lejiņš.

Lasīt visu ziņu galerija (4)

Koknesē jau trešo reizi aizvada Māra Bružika trīssoļlēkšanas sacensības

09.07.2021 16:00 - 20:00 kur : Kokneses sporta centrs

mara_bruzika_kausa_izcina_trissolleksana.jpg9. jūlijā Kokneses stadionā tika aizvadītas Māra Bružika kausa izcīņas sacensības trīssoļlēkšanā, kurās piedalījās vairāk kā 40 dalībnieki no visas Latvijas. Sacensības klātienē vēroja un apbalvošanas ceremonijā piedalījās arī pats Māris Bružiks, personīgi sveicot sacensību medaļniekus un kausu ieguvējus.

Lasīt visu ziņu

Augstlēcēja Užule izcīna trīs medaļas Ogrē

15.07.2021

marta_uzule.jpg6.jūlijā Ogrē norisinājās atklātās sacensības vieglatlētikā U14 grupai, kurās piedalījās arī divas vieglatlētes no Kokneses. Marta Užule izcīnīja uzvaru augstlēkšanā un divas trešās vietas barjersprintā un tāllēkšanā, bet Kadrija Amanda Birkāne uzstādīja jaunu personīgo rekordu tāllēkšanā.

Marta startēja trīs disciplīnās un izcīnīja uzvaru augstlēkšanas sacensībās, pārlecot 1.52 metru augstumu. Tika mēģināts lekt arī 1.57 metru augstumā novietoto latiņu, bet šoreiz vel nedaudz pietrūka. Martai izdevās izcīnīt vēl divas godalgas – 80 metru barjerskrējienā Marta uzrādīja 13.49 sekundes un ar to bija pietiekami trešajai vietai, bet tāllēkšanā jauns personīgais rekords 4.93 metri un arī trešā vieta. Jāpiebilst, ka tāllēkšanā kopā piedalījās 85 dalībnieces.

Kadrija Amanda Birkāne šoreiz startēja tāllēkšanā un augstlēkšanā. Vispirms augstlēkšanas sektorā Kadrija atkārtoja savu personīgo rekordu 135cm augstumā, bet 140cm šoreiz vēl nepadevās un 20 dalībnieču konkurencē šoreiz dalīta 7.vieta. Savukārt tāllēkšanā tika sasniegts jauns personīgais rekords 4.44 metri, kas deva augsto 9.vietu.

Jau 13.jūlijā Tukumā notiks Latvijas čempionāts vieglatlētikā U14 vecuma sportistiem, kurā plānots starts pavisam četriem jaunajiem vieglatlētiem no Kokneses. Bez jau pieminētajām Martas un Kadrijas,startēt plānots arī šķēpmetējai Elizabetei Kalniņai un diska metējam Alfrēdam Lejiņam. Visi pieminētie sportisti startiem gatavojas trenere Dāvja Kalniņa vadībā.

REZULTĀTI

KSC

LČ Ogrē Kokneses vieglatlētiem pilns medaļu komplekts

06.07.2021

5.jpg2. un 3.jūlijā Ogres novada sporta centra stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā U18 un U20 vecuma grupām, kurā piedalījās arī astoņi vieglatlēti no Kokneses, kuri ikdienā trenējas Aizkraukles novada sporta skolas Kokneses filiālē.

Zelta medaļu izcīnīja Gundega Beķere, kas ar rezultātu 19:07.8 bija labākā 3000 metru soļojumā U18 grupā. 5000 metru soļošanā sudrabu izcīnīja Megija Čakste, uzrādot rezultātu 30:19.6. Sudraba medaļa arī U20 grupas vesera metējai Unai Gadzānei, kura četrus kilogramus smago veseri meta 28.87 metrus tālu. Savu pirmo medaļu valsts meistarsacīkstēs izcīnīja arī Gustavs Alfrēds Ozoliņš, kurš bija trešais labākais trīssoļlēkšanā U20 grupā ar rezultātu 12.56 metri.

Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top