faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Koknesei uzvara ANČ telpu futbolā20.02.2017

Kā jau pēdējos gados ierasts, arī šajā ziemas sezonā Aizkraukles sporta centrā norisinājās ikgadējais Aizkraukles novada atklātais čempionāts telpu futbolā, kur pēdējos gados komandu skaits vairs nav tik liels, kā pirms gadiem pieciem, bet to sastāvs palicis diezgan stabils un cīņas izvēršas visnotaļ interesantas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Koknese sporto 26.pasākums, telpu futbols

20.02.2017 18:30 - 22:00 kur : Kokneses sporta centrs

Nu jau aizritējis 26. “Koknese sporto” pasākums. Nav vairs ilgi jāgaida, kad “Koknese sporto” pasākumu skaits pārsniegs manu gadu skaitu, bet tas ir tikai pozitīvi. Šoreiz spēlējām telpu futbolu un pavisam 38 interesenti ieradās uz kopīgo sportošanu, kas nozīmēja 7 komandu turnīru divās apakšgrupās. A grupā tika ielozētas 4 komandas, kuras nosauktas kapteiņu vārdos  – Edgara Ancelāna komanda, Raivo “Bībera” Grīšļa komanda, akmenscietā Andreja Pavļenkova komanda un Otto Bērziņa komanda, bet B grupā trīs komandas, kur kapteiņi bija Ivo “Ipis” Kokins, Dāvis Kalniņš un Edgars Saulītis, kurš gan komandu pameta vēl turnīra gaitā, tāpēc kapteiņa statuss pārgāja nākamajam pieredzējušajam Ralfam “trīssoļfeidijam” Eihentālam.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Koknesietis Ralfs Eihentāls sacensībās Minskā iegūst sesto vietu27.02.2017

Aizvadītās nedēļas pēdējās dienas trīssoļlēcējs Ralfs Eihentāls pabija ārpus Latvijas. Ralfs devās uz sacensībām, kuras notika Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā. Šoreiz Ralfam izcīnīta sestā vieta no astoņiem dalībniekiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

Koknesieši startē U-16 Latvijas čempionātā vieglatlētikā28.02.2017

Februāris ir laiks, kad aktīvi norisinās Latvijas čempionāti vieglatlētikā telpās. 24. februārī Rīgā tas notika U-16 vecuma grupas sportistiem. Uz Rīgu devās četri koknesieši, lai sacenstos ar labākajiem savā vecuma grupā. Koknesieši piedalījās trīs disciplīnās – 60 metru skriešanā, 2000 metru skriešanā un trīssoļlēkšanā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (1)

SPARTIEŠA & VILKU Bara skrējiens Koknesē

15.07.2017 kur : Kokneses estrāde

15. jūlijā Kokneses parkā pie Daugavas un Pērses norisinājās vēl nebijis pasākums  - dienesta un mājas suņu sacensības - Spartieša & Vilku bara skrējiens "Kokneses kauss 2017".

Sacensību mērķis bija popularizēt aktīvu dzīvesveidu un brīvā laika pavadīšanas iespējas sportojot kopā ar saviem mīluļiem mājdzīvniekiem, labāko un neatlaidīgāko dalībnieku noteikšana gan individuālā, gan komandu vērtējumā, praktiskās pieredzes apmaiņa starp sacensību dalībniekiem un organizatoriem, kā arī suņu biatlona sacensību popularizēšana Latvijā un ārvalstīs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Latvijas junioru un jaunatnes čempionāts Ventspilī04.07.2017

1.jūlijā, ap pulkstens 08:00, uz Ventspili devās Kokneses vieglatlēti, lai startētu Latvijas čempionātā U-18 un U-20 grupās. Pirmajā sacensību dienā, mūsu atlēti piedalījās tādās disciplīnās kā tālums, 100m skrējiens, lodes grūšanā un 4x100m stafetē. Otrajā dienā, Kokneses vieglatlēti izgāja uz starta trīssoļlēkšanā, 2000m kavēkļu skrējienā, 800m, vesera mešanā un diska mešanā.

printēt Lasīt visu ziņu

Koknesieši piedalās Latvijas Jaunatnes Olimpiādē 201711.07.2017

Latvijas olimpiskā komiteja sadarbībā ar sporta federācijām un Cēsu pilsētu no 7. – 9.jūlijam organizēja VII Latvijas Jaunatnes Olimpiādi. Latvijas Jaunatnes Olimpiāde ir komplekss sporta pasākums, kurā notiek sacensības 27 olimpiskajos sporta veidos un arī divos neolimpiskajos – florbolā un orientēšanās sportā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (5)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top