faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Latvijas čempionātā volejbolā uzvaras gūst koknesieši!16.02.2015

Latvijas jaunatnes čempionāts volejbolā ir uzņēmis apgriezienus. Spēles notiek visās vecuma grupās daudzās Latvijas pilsētās. Kokneses novada 2001.-2003.gadā dzimušo zēnu komanda ir jau nospēlējusi Latvijas Jaunatnes volejbola čempionātā četras spēles. Daugavpilī 25.janvārī ar rezultātu 2:0 tika uzvarēta Daugavpils Volejbola skola un ar rezultātu 2:0 Jēkabpils Sporta skola. 14. februārī Rīgā tika izcīnīta uzvara pret Rīgas Volejbola skolu ar rezultātu 2:0 un arī pret Kuldīgas Novada Sporta skolu - 2:0. Komandā spēlēja Matīss Petjukēvičs, Kristers Dardzāns, Dāvis Derkačs, Jurģis Rēķis, Edgars Kalnozols, Raivis Pālēns, Helmuts Sokolovs, Otto Bērziņš un Aldis Sproģis. Tagad komanda jau gatavojās LVF Jaunatnes volejbola čempionāta finālturnīram, kas notiks 28.-29.martā. Iepriekšējā sezonā šī komanda Latvijas čempionātā izcīnīja pirmo vietu, jācer uz uzvaru arī šogad!

Ivars Māliņš

printēt

Koknesiešu panākumi volejbola sacensībās11.04.2017

8.aprīlī Rīgā, Skonto sporta kompleksā, sešpadsmito reizi notika tradicionālās skolu jaunatnes volejbola sacensības "LĀSES KAUSS 2017".

Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas sportisti bija ieguvuši tiesības pārstāvēt savu skolu pamatskolas zēnu un vidusskolas jauniešu grupās. Lāses kausa finālā piedalījās 123 komandas no Latvijas skolām, kas pārstāvēja 48 novadus. Kokneses novadu pārstāvēja arī Bebru pamatskolas meiteņu komanda.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Latvijas valsts izlases soļotājiem sudrabs!27.04.2015

Sestdien, 25.aprīlī, Lietuvas pilsētā Birštonā notika Baltijas valstu jauno soļotāju sacensības un vienlaicīgi Latvijas, Lietuvas, Zviedrijas un Igaunijas mačs. Jaunajiem soļotājiem kopvērtējumā uzvarēja Lietuvas valsts izlase ar 65 punktiem, Latvijai - 42 punkti, Igaunijai - 22 punkti. Arī četru valstu mačā kārtējo reizi uzvarēja Lietuvas komanda - 55 punkti, Latvijai - 40 punkti, Zviedrijai - 20 punkti un Igaunijai - 18 punkti. Latvijas Valsts izlases sastāvā startēja un otro vietu izcīnīt palīdzēja koknesietes Līna Gražule (3km distancē jaunietēm 5. vieta) un Jana Fedotovska (10km distancē juniorēm - 7. vieta)

Treneris Viktors Ņuhtiļins

printēt

"Ielu sacensību 2017" 2. posms – Novuss

19.11.2016 kur : Kokneses sporta centrs

19. novembrī, dienu pēc Latvijas dzimšanas dienas svētkiem, Kokneses sporta centrā koknesieši tika aicināti uz novusa turnīru, lai noskaidrotu labākos “Ielu sacensību” ietvaros. Pavisam šo iespēju izmantoja 22 dalībnieki (vīrieši un sievietes), kas atnāca un piedalījās, kā arī cīnījās par medaļām, balvām un uzvarētāja titulu.

Sieviešu konkurencē pieteicās 4 dalībnieces, pa divām dalībniecēm no jau esošajām “Ielu sacensību” komandām. Bilstiņus pārstāvēja Laila Kalniņa un Krista Štrausa, bet Beisi pārstāvēja Lita Grāve un Ineta Eihentāle. Dubultuzvara šoreiz Bilstiņiem. Laila Kalniņa uzvarēja visās spēlēs un ar 8 punktiem ieguva 1.vietu, bet otrā bija Krista, kas zaudēja Litai un Lailai, bet kopā ieguva 4 punktus. Pa 3 punktiem šoreiz Litai un Inetai, bet tā kā Ineta ieguva labāku punktu attiecību (6:8 pret 5:8), tad šoreiz ieguva 3.vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top