Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/sporta_dzive_koknese/spelejam_spitejot_lietum
Drukas datums: 13:52:32 05.12.2020

Spēlējam spītējot lietum!02.07.2020

Biedrība "Kokneses jauniešu biedrība" sadarbībā ar Kokneses sporta centru 29. jūnijā rīkoja strītbola sacensības. Neskatoties uz sliktajiem laika apstākļiem, pasākumu kopumā apmeklēja vairāk nekā 80 cilvēki, no kuriem 48 bija dalībnieki. Kopumā sacensībām pieteicās 12 komandas no Kokneses, Iršiem, Bebriem, Rīteriem, Pļaviņām, Jēkabpils, Aizkraukles un Rīgas.

Sacensības tika organizētas, komandas sadalot 2 grupās pa 6 komandām katrā. Pirmajā posmā tika izspēlētas 5 minūšu garas saspēles. Katrai saspēlei tika fiksēts rezultāts un attiecīgi piešķirti  punkti par zaudējumu, neizšķirtu spēli un vinnestu. Saskaitot rezultātus, 8 komandas tālāk tika izvirzītas uz ceturtdaļfināliem. Ceturtdaļfinālos komandas spēlēja līdz 11 punktu rezultātam, bet finālos iekļuvušās komandas līdz 15 punktu rezultātam. 

Sīvā cīņā goda trijnieks izveidojās šāds: 3. vietu ieguva komanda "Ir ko darīt, bet necenšas", kuras sastāvā spēlēja koknesieši Aldis Sproģis, Matīss Petjukevičs, Ralfs Eihentāls un Andrejs Grustāns, 2. vietā ierindojās komanda "Adrians", kur spēlēja Otto Bērziņš, Edgars Kalnozols, Niklāvs Vanags un Adrians Čiekurs un godpilnās 1. vietas ieguvēji - komanda no Jēkabpils -“Poēma "Čīča", kuru pārstāvēja Ritvars Zalāns, Kristers Tumšs, Kristers Elksnītis un Renārs Spūlis. Apsveicam uzvarētājus! Paldies par atsaucību pārējiem dalībniekiem un  komandām: "Es, tu, viņš un Drūpis" (Jēkabpils), "Leģionāra atgriešanās" (Koknese), "Aigars" (Aizkraukle), "Mambas" (Bebri), "Rīteri" (Rīteri), "Zicelītes" (Koknese), "Akciju Sabiedrība Zakidons" (Rīga), "Irši" (Irši), "Maz tur bija" (Pļaviņas). Sakām lielu paldies arī visiem skatītājiem un atbalstītājiem – Kokneses sporta centrs un SIA "Aizkraukles saldumi", kuri palīdzēja rīkot pasākumu un atbalstīja ar balvām.

Šajā vasarā mums gaidāmas daudz un dažādas aktivitātes, atrodi sev piemērotāko un nepalaid garām konkursus un izaicinājumus – seko mums sociālajos tīklos Facebook https://www.facebook.com/YouthSocietyOfKoknese

Instagrammā https://www.instagram.com/kjb_biedriba/

Biedrība "Kokneses jauniešu biedrība"