Lapas karte
AA+A++
A AAA

Sporta dzīve Koknesē

KSC prognožu konkurss

27.01.2021

ksc_logo_final_15.jpgPar cik joprojām klātienes sportošana nav pilnvērīgi iespējama un noteikti iespējama nav vietējo sacensību rīkošana, KSC piedāvā Tev lietderīgi pavadīt brīvo laiku un pārbaudīt savu gaišreģa talantu piedaloties KSC rīkotajā prognožu spēlē, lai laimētu foršas balvas no Kokneses sporta centra. Prognožu konkurss notiks trīs kārtās (katra vienu nedēļu gara). Katrā kārtā būs jāprognozē septiņi ar sportu saistīti notikumi. Labākie katras kārtas prognozētāji iegūs veicināšanas balvas no KSC, bet kopvērtējuma uzvarētājs lielo balvu – KSC džemperi un ziemas cepuri!

Prognožu veikšana notiks koknesessportacentrs.lv sadaļā PROGNOŽU SPĒLE. Šajā sadaļā katru nedēļu trīs nedēļu garumā varēs iesniegt prognozes, norādot savu vārdu, uzvārdu un epastu. Prognozes jāiesniedz līdz iepriekšējās nedēļas svētdienas 23:00. Piemēram, pirmajā kārtā būs jāprognozē sporta notikumi, kas notiks no 1.-7.februārim, līdz ar to prognozes uz šo nedēļi būs jāiesniedz līdz 31.janvāra plkst. 23:00. Punktu skaitīšana pavisam vienkārša: par pareizu atbildi – 1 punkts, par nepareizu – 0 punkti. Ja atbildējis precīzi nav neviens spēlētājs, tad punktu iegūst tuvākās precīzākās atbildes īpašnieks (piemēram, ja jautājumā prasīts, kuru vietu izcīnīs sportists un neviens nav uzminējis precīzi, tad punkts pienākas tam, kurš bijis vistuvāk šai vietai). 2.kārtas prognozes būs notikumiem no 08.-14.februārim, bet trešās kārtas prognozes būs notikumiem no 15.-21.februārim. Kopvērtējuma uzvarētāju paziņosim 23.februārī.

Sīkāk par noteikumiem skaties Prognožu spēles sadaļā. Lai veicas!

SPIED ŠEIT, lai piedalītos spēlē! 

KSC

Kokneses novada labākie sportisti: Eiduka, Nungurs un "Aizkraukle/Koknese" florbola komanda

27.01.2021

2020_new_year_written_blue_neon_style_1017_22195.jpgAizvadītais gads katram ir nesis jaunu pieredzi un spēju pielāgoties dažādām, ne no mums atkarīgām situācijām. Nenoliegsim, ka gads bija saraustīts, un ikviens būtu vēlējies to izdzīvot kādreiz ierastajā  formātā, kad nepastāvēja nekādi ierobežojumi un varējām brīvi ļauties savam ikdienas skrējienam. Arī sporta dzīvē esošajiem nācās pielāgoties jauniem apstākļiem, kas dažbrīd mainījās ik nedēļu. Vairākiem sportistiem šajā gadā būtiski mainījās treniņu režīms un apstākļi, kas mijās ar visapkārt valdošo neziņu – kad atsākies “normāla” dzīve. Tika atceltas vairākas sacensības un pasākumi, slēgti sporta centri, taču lielāko daļu tas neatturēja turpināt būt fiziski aktīviem un uzlabot savu fizisko varējumu. Gatavošanās sacensībām katram sportistam ir prasījusi lielu koncentrēšanās spēju, pašdisciplīnu, neatlaidību, smagu darbu un vēlmi ko sasniegt. Kokneses novadā nekad nav trūcis talantīgu, neatlaidīgu un uz mērķi orientētu sportistu. Kādam ievērojami panākumi tiek sasniegti jau uzsākot sportista gaitas, kādam meistarība veidojas vairāku gadu garumā. Šeit jāvērš uzmanība arī uz to, ka ne vienmēr ir svarīgi kurā vietā sasniedz finišu, reizēm nozīmīgāks ir pats gatavošanās process un attieksme, ar kādu viss tiek darīts.

Diemžēl šajā gadā tika atceltas daudzas sportistiem nozīmīgas sacensības, tomēr vairākas pandēmijas ierobežojumi neskāra un sportisti varēja iziet uz starta, lai cīnītos par godalgām. Latvijas, Baltijas čempionātos, Eiropas un Pasaules kausos 2020.gadā dažādos sporta veidos startēja teju 100 sportisti no Kokneses novada un katrs no šiem sportistiem ir atstājis savu parakstu arī novada sporta atzarā.

Lasīt visu ziņu

2020.gads Kokneses sporta dzīvē

29.12.2020

dsc03619.jpg2020.gads iesākās kā parasts, normāls gads, kuru katrs iesākām ar jaunu apņemšanos izdarīt ko labu un lielu, un tā tas bija gandrīz trīs mēnešus, kad marta vidū pasaule piedzīvoja kardinālas izmaiņas. Tolaik tas varēja šķist arī salīdzinoši īslaicīgi, bet, kā redzam tagad, tad sekas ir teju neatgriezeniskas un 2020.gads bija savā ziņā īpašs un kopumā ne pārāk pozitīvs. Sportiskie sasniegumi bija un pasākumi notika, bet kopējā emocionālā noskaņa diezgan skumīga un pat nedaudz sērojoša. Atskatīsimies uz 2020.gadu visi kopā, vērojot to caur Kokneses sporta dzīves skatlodziņu. Dažādus pozitīvus iespaidus savākt paspējām un būs ko atgādināt arī jums, mūsu dārgajiem un mīļajiem koknesessportacentrs.lv lasītājiem. Raksta formāts šoreiz sekojošs – hronoloģiski pa sporta veidiem un grupām.

Lasīt visu ziņu

No 21.12.2020. līdz 11.01.2021. Kokneses sporta centrs apmeklētājiem būs slēgts

18.12.2020

ksc_logo_final_15.jpgMinistru kabineta  2020. gada 17. decembra rīkojums  Nr. 777 “Grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 6. novembra rīkojumā Nr. 655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu“, paredz, ka laikā no 2020.gada 21.decembra – 2021.gada 11.janvārim ir jāpārtrauc sporta treniņu (nodarbību), tai skaitā individuālo apmeklējumu, norise iekštelpās. Līdz ar to paziņojam, ka šajā laika periodā Kokneses sporta centrs apmeklētājiem būs SLĒGTS!

Lūdzam būt saprotošiem un sekot līdzi aktuālākajai informācijai plašsaziņas līdzekļos, tai skaitā Kokneses novada mājas lapā www.koknese.lv, Kokneses sporta centra mājas lapā, kā arī sociālajos tīklos.

KSC

Kokneses sporta centra darba režīms no 9. novembra līdz 6. decembrim

09.11.2020

Valstī izsludinātā ārkārtas situācija ietekmē arī Kokneses sporta centru darbu un tā sniegtos pakalpojumus. Kokneses sporta centra direktors Dāvis Kalniņš informē, ka atšķirībā no pavasara, durvis jāslēdz ciet nebūs, bet ar atsevišķiem ierobežojumiem no 9. novembra ir jārēķinās.

PELDBASEINS

Peldbaseins joprojām darbosies.  Darba laiks paliek iepriekšējais – darba dienās no pulksten 16:00 – 22:00, sestdienās no pulksten 16:00 – 20:00 un svētdienās no pulksten 15:00 – 20:00. Diemžēl nebūs pieejami SPA pakalpojumi (džakuzi, sauna, tvaika pirts). Lielajā baseinā vienlaicīgi varēs atrasties 25 personas, bet mazajā peldbaseinā – 5 personas. Līdz ar to aicinām pieteikties uz peldēšanas laikiem apaļajās stundās, lai garantētu sev laiku mazajā baseinā.

Lasīt visu ziņu

Emīls Mirošņiks - Latvijas Čempions Mini bagiju klasē

06.10.2020

20201003_171235.jpgAr iespaidīgām cīņām aizvadīts Latvijas Autokrosa čempionāta noslēdzošais posms Brenguļu autotrasē. Ja pagājušo gadu čempioni tika noskaidroti Mūsas trasē, tad šogad visus punktus uz “i” sportisti salika 3.oktobrī Valmierā, to skaitā koknesietis Emīls Mirošņiks, kļūstot par Latvijas čempionu Mini bagiju klasē.

Pērn Emīls bija trešais labākais Latvijā, kas jau tobrīd komandai bija augsts sasniegums. Pašsaprotami, ka šī gada sezonai mērķis bija augstāks. Tā kā autosportā nemitīgi notiek attīstība tehniskajā lauciņā, arī Emīla tētis ziemas periodu nesnauda, bet aktīvi darbojās meklējot labāko risinājumu motora jaudas palielināšanai un citiem tehniskiem uzlabojumiem.

Lasīt visu ziņu galerija (3)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top