AA+A++
A AAA

Sporta dzīve Iršu pagastā

Sporta un atpūtas svētki Iršos

30.07.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

irsu_sp_sv_16_1.jpg

2016.gadā 30.jūlijā Iršos norisinājās Sporta un atpūtas svētki, pulcējot vairākus desmitus sporta un atpūtas mīļotājus ar saviem bērniem.

Pasākuma apmeklētājus desmitos sagaidīja Misters Burkāns, kas palīdzēja bērniem un viņu līdzgājējiem iepriecināt saules starus un uzsākt aktīvo dienas rītu ar rotaļām un spēlēm. Pēc Mistera Burkāna iesildošās rosīšanās bērnus gaidīja piepūšamās atrakcijas „Milzu Krokodils" un velogokarts, kurās viņi varēja izpriecāties, izbraukāties, izlēkāties no sirds patikas, bet pārējie apmeklētāji izmēģināja savu veiksmi šautriņu mešanā, basketbola soda metienos un šaušanā ar pneimatisko šauteni.

Lasīt visu ziņu galerija (36)

Joprojām spīd „Iršu zelts"

02.04.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

03zel_1.jpg2016.gada 2.aprīlī hallē „IRŠI” notika ikgadējais ģimenisks sporta pasākums „Iršu zelts”. Sacensībās varēja piedalīties jebkurš Iršos dzīvojošais jeb strādājošais iedzīvotājs ar savu radu saimi (saskaņā ar nolikumu).

Šajā saulainajā rītā hallē „Irši” plkst 11:00 pulcējās sportisti ar savām lielajām un mazajām atvasēm. Netrūka arī atbalstītāju. Kopumā pieteicās 3 komandas - „Dzeguzīte”, „Melnās panteras” un „Riekststāri”.

Lasīt visu ziņu galerija (23)

Hallei „IRŠI” – 6

04.12.2015 kur : Iršu pagasta sporta halle

irsi121215_3_1.jpg4. decembrī sporta halle „IRŠI” svinēja savu 6. gadadienu. Šim notikumam par godu 12. decembrī tika rīkotas volejbola sacensības sieviešu un vīriešu komandām.

Sieviešu konkurencē jau tradicionāli spēcīgākā Ropažu komanda (Sanda Liepiņlauska, Anda un Zanda Mičules, Sanda Ragozina, Maija Strazdiņa, Kristīne Lece). Otrās – „Baltsport.lv” spēlētājas, trešās – Talsu volejbolistes.

Vīriešu grupā pirmo reizi uzvarētāju godā Vecumnieku puiši (Jānis Zadovskis, Kristaps Lisovskis, Rolands Plēsnieks, Jānis Krēmers, Jegors Lukjaņins, Armands Grudulis, Jorens Janišonis, Jānis Gabranovs).

Lasīt visu ziņu galerija (17)

Sacensības volejbolā "Irši 4:4 SEB"

07.11.2015 kur : Iršu pagasta sporta halle

irsi_071115_1_1.jpg7. novembrī Iršu sporta hallē norisinājās tradicionālās sacensības volejbolā. „IRŠI 4:4 SEB.” Ne pārāk kupls dalībnieku skaits, toties ļoti augstvērtīgs volejbols. Pēc grupu turnīra labākie izrādījās Iršu volejbolisti, bet izslēgšanas spēlēs savas iespējas labāk izmantoja un mazāk kļūdījās pieredzējušie Nacionālās līgas spēlētāji – Eriks Baiks, Vadims Ustjancevs, Staņislavs Hatiņecs, kā arī Pjotrs Kuhlejs (viesis no Baltkrievijas) – viņiem kopvērtējumā 1. vieta. Otrajā vietā komanda „MODRIS” (Modris Vilcāns, Roberts Krauklis, Audris Arzovs, Jānis Purviņš), trešie – „ VIADUKTS ” (Aigars Ločmelis, Andrejs Ivanovs, Aivars Bambulis, Aigars Rumjancevs). Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Raitis Zukuls.

Lasīt visu ziņu galerija (13)

Iršos „Joker BeachBall - 2015”

25.07.2015 kur : Pērses sākumskola

irsi_2507152_1.jpg25. jūlijā Iršos norisinājās Latvijas amatieru čempionāta posms pludmales volejbolā „Joker BeachBall - 2015”. Salīdzinot ar pagājušo gadu, komandu skaits pieaudzis līdz 12 komandām.

Smilšu volejbolam, ļoti patīkamos laika apstākļos, norisēja azartiskas, intriģējošas spēles. Sevišķi saistošas izvērtās pusfinālu cīņas. Savukārt finālā dramatiskā 3 setu spēlē ar 2:1 uzvarēja un 1. vietu ieguva duets – Vasilijs Trusovs / Kaspars Greļs. Otrie – Artūrs Plūme / Valts Benjavs. Trešie – vistālākie sacensību dalībnieki no Balviem – Arvis Zelčs / Reinis Zelčs. Jāpiebilst, ka komandu „ģeogrāfija” bija gana plaša – no Madonas, Balviem, Ļaudonas, Neretas, Rīgas, Aizkraukles.

Lasīt visu ziņu galerija (19)

Volejbola sacensībās „Irši zied” uzvar mājinieki

04.07.2015 kur : Pērses sākumskola

img_7321_1.jpgPlaukstošās vasaras viducī, tveices un spirgtu vēju pavadītas, Iršos, aizritēja volejbola sacensības uz zālāju laukumiem „Irši zied.” Lai gan novada ļaudis tobrīd pulcējās krāšņam gājienam Koknesē, „nelabojamākie” volejbola fanātiķi no 5 komandām sacentās volejbola laukumos.

Pirms izšķirošajām spēlēm norisinājās individuālās un komandu sacensības atsevišķos sporta veidos.

Lasīt visu ziņu galerija (23)

KNAČ – I posms Iršos

06.06.2015 kur : Pērses sākumskola, Iršu pagasta sporta halle

6. jūnijā Iršos notika Kokneses novada atklātā čempionāta (KNAČ ) I posms pludmales volejbolā. Rekordliels komandu skaits – 18 vīriešu un 5 sieviešu pāri, spraigajās cīņās sadalīja vietas šajā posmā un krāja punktus kopvērtējuma ieskaitei.

Sieviešu konkurencē par Iršu posma uzvarētājām kļuva Iveta Rutkovska un Ger

Lasīt visu ziņu galerija (21)

Sporta svētki Iršos

30.05.2015 kur : Pērses sākumskola

afisa-sporta-svetki-irsi-2015_1.jpg

Saules siltuma un spirgtu vēju pavadīti 30. maijā aizritēja Sporta un atpūtas svētki Iršos, kad sporta halle un Pērses pamatskolas sporta laukums pārvērtās par sacensību un atpūtas vietu.

Lielisku dāvanu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai sagādāja SIA Jeld – Wen Aizkrauklē, uzdāvājot bērniem iespēju teju pus dienas garumā baudīt piepūšamo gumijas atrakciju priekus. Paldies sponsoriem!

Lasīt visu ziņu galerija (26)

Panākumiem bagātā sporta sezona iršēniešiem

14.05.2015

img_6806_1.jpgKlasiskā volejbola sezona tuvojas noslēgumam. Iršu volejbolistiem atlicis vien godam pārstāvēt Kokneses novadu LSVS. 52. sporta spēļu sacensībās 18. jūlijā Bauskā, V 45+ grupā.

Atskatoties uz paveikto sezonā, jāsaka – tik panākumiem bagāta kā nekad! Veterāni , kas par savas sezonas atskaites punktu uzskata pirmās sacensības septembrī Cēsīs, sāka ar izcīnīto 3. vietu. Tad oktobrī 2. vieta Priekuļos, un pēc kārtas izcīnītas 1. vietas Lubānā ( 6. decembris), Neretā (31. janvāris), Tirzā (21. februāris), Iršos (28. februāris). Lielākais gandarījums par zelta medaļām Latvijas sporta veterānu 52. sporta spēļu sacensībās 50+ grupā Ozolniekos 14. martā (skatīt foto)! Arī turpmāk – 1. vieta Madonā ( 21. martā), pat 4.vieta LSVS čempionātā 40+ grupā vērtējams kā labs rezultāts, kas dod Kokneses novadam krietnu punktu bagāžu kopvērtējuma tabulā. Un, sezonas izskaņā – 1. vietas turnīros Talsos ( 11. aprīlī) un Gulbenē ( 25. aprīlis), kā arī 4. vieta Saulkrastos (2. maijs).

Lasīt visu ziņu

Iršos iemirdzas „Iršu zelts”

28.04.2015 kur : Vecbebru tehnikums

img_0286_1.jpg2015.gadā 28. martā sporta pasākums „Pērses zelts” ir pārtapis par sporta pasākumu „Iršu zelts” , lai tajā varētu piedalīties ne tikai Pērses pamatskolas darbinieki, izglītojamie un viņu vecāki, bet arī jebkurš Iršu iedzīvotājs, kurš vēlas vienu nedēļas nogali pavadīt aktīvi sportojot. Šogad komandas tika veidotas pēc nolikuma, kā rezultāta pieteicās 5 komandas - „Cukuriņi”, „Jauniešu māja”, „Optimisti”, „Līkās ielas gāzēji”, „Plānā galdiņa urbēji”.

Lasīt visu ziņu galerija (27)

Iršu kauss - 2015

28.02.2015

picture-7318_1.jpg28. februārī uz tradicionālajām sacensībām volejbolā pulcējās veterānu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Šogad tālākie ciemiņi no Daugavpils un Talsiem. Pati ierašanās Iršos gandrīz neizbraucamo ceļu dēļ gan sagādāja galvassāpes ciemiņiem un bažas organizatoriem, tomēr spraigā sacensību gaisotne un draudzīgā atmosfēra visa pasākuma garumā deva dalībniekiem pozitīvu noskaņu. Netrūka ne patiesa prieka par veiksmīgu izspēli un uzvaru, gan mirkļa pārdzīvojuma par kļūmi un neveiksmi.

Lasīt visu ziņu galerija (16)

Novusa sacensības Iršos

19.01.2015 - 23.01.2015 kur : Iršu pagasta sporta halle

picture-266.jpgGaros ziemas vakarus īsinot, divu nedēļu garumā Iršos norisinājās novusa turnīrs. Pirmajā – treniņa nedēļā, interesentiem tika dota iespēja „piešaut” roku, meklējot pareizo sadarbību ar novusa galdu, kiju un precīzākajiem leņķiem. Aktīvi bija jaumieši un skolēni, kas šo spēli sākuši apgūt tieši iepriekšējos turnīros. Prieks, ka meistarība un pārliecība tikai augusi.

Lasīt visu ziņu galerija (5)

Hallei „Irši” - 5

04.12.2014 kur : Iršu pagasta sporta halle

picture-2335.jpgGluži vai vēja spārniem aizlidojuši pieci gadi, kopš 2009. gada 4. decembrī durvis vēra Iršu sporta halle. Atzīmējot šo notikumu, katru gadu decembrī notiek volejbola turnīrs vīriešu un sieviešu komandām.

Sieviešu konkurencē šogad ne pats kuplākais komandu skaits, toties spēļu kvalitāte iespaidīga. Pirmo vietu diezgan pārliecinoši izcīnīja Ropažu meitenes – Sandra Ragozina, Kristīne Lece, Jana Bērziņa, Laima Lazdiņa, Zanda Mičule, Anda Mičule, Sanda Liepiņlauska, daudzas no kurām spēlē arī Baltijas līgā. Par pērējām vietām norisēja sīva cīņa, rezultātā otrās – Madona/ Heta meitenes, trešajā vietā – mārupietes.

Lasīt visu ziņu galerija (25)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top