Novusa turnīrs Iršos20.02.2017

Garos ziemas vakarus īsinot, Iršu sporta hallē aizvadīts novusa turnīrs. Vairāku nedēļu garumā mazie spēlētāji apguva novusa noteikumus un iemēģināja prasmes. Pieaugušie spēlētāji „atsvaidzināja” iemaņas.

Sacensības norisinājās nedēļas garumā. Skolēni sacentās katrs ar katru divās kārtās. Medaļas un balvas šogad izcīnīja: 1. vieta Rinalds Kalniņš, 2. vieta Olivers Lapselis, 3. vieta Valters Kalniņš, bet ieguvēji bija visi – arī Egīls Miķelāns, Matīss Šutka, Aldris Miķelāns, Emīls Nikolajevs, Marija Sabrina Ločmele – par iegūto spēļu pieredzi.

Pieaugušie savstarpēji izspēlēja vienu kārtu un divi labākie papildus tikās superfinālā. Tajā ar rezultātu 3:1 Dzintars Meiers uzvarēja Dzintaru Greļu un kļuva par turnīra uzvarētāju. Trešajā vietā – Raivo Lapainis.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Turpina spīdēt „Iršu zelts”

11.04.2017 kur : Iršu pagasta sporta halle

2017.gada 11.martā hallē „IRŠI” notika ikgadējais Iršu pagasta ģimeņu sporta pasākums „Iršu zelts”. Saskaņā ar nolikumu sacensībās varēja piedalīties jebkurš Iršos dzīvojošais jeb strādājošais iedzīvotājs ar savu radu saimi.

Saulainajā dienā - hallē „Irši”, plkst. 14:00 pulcējās sportisti ar savām lielajām un mazajām atvasēm. Netrūka arī līdzjutēju. Kopumā pieteicās 4 komandas. Esam gandarīti, ka sportošanas gars nav zudis iepriekšējo gadu komandām - „Dzeguzīte”, „Riekstiņi” un „Riekststāri”. Savukārt komanda „Visi nav Rutki”, dalību atsāka pēc vairāku gadu pauzes.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Sporta hallei „Irši” 7. dzimšanas diena

10.12.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

Atzīmējot sporta halles „Irši” atklāšanas 7. gadadienu, 10. decembrī Iršos norisinājās tradicionālais volejbola turnīrs sieviešu un vīriešu komandām. Kā allaž, sacensību sportiskais līmenis bija ļoti augsts, bet komandu sporta veidos ļoti svarīgs faktors ir savstarpēja sapratne laukumā starp spēlētājiem. Vīru konkurencē vislabāko kopdarbību rādīja un pirmo vietu izcīnīja Mētrienas komanda. ( A. Fridrihsons, V. Trusovs, J. Seržāns, A. Seržāns, J. Gruduls, R. Aģis, Dz. Šķēls). Otrajā vietā Vecbebru komanda, trešie – mājinieki iršēnieši. Dāmu grupā labākā komanda – Mārupe ( S. Kuprašova, Z. Gradinarova, M. Urbāne, M. Teilāne, R. Rubule, B. Kučika). Gulbenes spēlētājas otrajā vietā un trešajā – Lizuma volejbolistes.

Turnīra labāko spēlētāju balvas saņēma – Monta Urbāne ( Mārupe), Agnese Vaska (Gulbene), Nauris Pulkstenis ( Vecbebri), Jānis Krēmers ( Vecumnieki).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Sacensības volejbolā „IRŠI 4:4 SEB”

05.11.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

5. novembrī Iršu pagasta sporta hallē norisinājās tradicionālās sacensības volejbolā „IRŠI 4:4 SEB”. 2010. gadā iedibinātā turnīra ikgadējais atbalstītājs – kausu, medaļu un balvu gādātājs, ir AS SEB banka. Šogad sacensībās piedalījās 6 komandas. Vispirms tika izspēlēta „apļa” sistēma. Un tad sekoja visaizraujošākās un sīvākās izslēgšanas spēles. Rezultātā 3. vietu ieguva komanda „SKAISTUĻI” (R. Zukuls, V. Laba, R. Bambulis, K. Skudra). Finālspēlē mājinieku komanda „IRŠI” (K. Greļs, K. Kučinskis, R. Dzenis, A. Vitte) piekāpās komandai „JAUNĪBA”. Uzvarētāju kausus saņēma brāļi Valts un Toms Benjavi, kā arī Reinis Otto un Edgars Glāznieks. Edgars un Raimonds Dzenis kā turnīra labākie spēlētāji saņēma Iršu sporta halles dāvātās balvas. Gandarījuma balva izlozes kārtībā tika 4. vietas ieguvējiem – komandai „DEGRILL” no Vecbebriem.

Paldies sacensību atbalstītājiem - AS SEB bankai, Iršu pagasta pārvaldei un tiesnešu brigādei par darbu!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (14)

Sporta un atpūtas svētki Iršos

30.07.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

2016.gadā 30.jūlijā Iršos norisinājās Sporta un atpūtas svētki, pulcējot vairākus desmitus sporta un atpūtas mīļotājus ar saviem bērniem.

Pasākuma apmeklētājus desmitos sagaidīja Misters Burkāns, kas palīdzēja bērniem un viņu līdzgājējiem iepriecināt saules starus un uzsākt aktīvo dienas rītu ar rotaļām un spēlēm. Pēc Mistera Burkāna iesildošās rosīšanās bērnus gaidīja piepūšamās atrakcijas „Milzu Krokodils" un velogokarts, kurās viņi varēja izpriecāties, izbraukāties, izlēkāties no sirds patikas, bet pārējie apmeklētāji izmēģināja savu veiksmi šautriņu mešanā, basketbola soda metienos un šaušanā ar pneimatisko šauteni.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (36)

Joprojām spīd „Iršu zelts"

02.04.2016 kur : Iršu pagasta sporta halle

2016.gada 2.aprīlī hallē „IRŠI” notika ikgadējais ģimenisks sporta pasākums „Iršu zelts”. Sacensībās varēja piedalīties jebkurš Iršos dzīvojošais jeb strādājošais iedzīvotājs ar savu radu saimi (saskaņā ar nolikumu).

Šajā saulainajā rītā hallē „Irši” plkst 11:00 pulcējās sportisti ar savām lielajām un mazajām atvasēm. Netrūka arī atbalstītāju. Kopumā pieteicās 3 komandas - „Dzeguzīte”, „Melnās panteras” un „Riekststāri”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Hallei „IRŠI” – 6

04.12.2015 kur : Iršu pagasta sporta halle

4. decembrī sporta halle „IRŠI” svinēja savu 6. gadadienu. Šim notikumam par godu 12. decembrī tika rīkotas volejbola sacensības sieviešu un vīriešu komandām.

Sieviešu konkurencē jau tradicionāli spēcīgākā Ropažu komanda (Sanda Liepiņlauska, Anda un Zanda Mičules, Sanda Ragozina, Maija Strazdiņa, Kristīne Lece). Otrās – „Baltsport.lv” spēlētājas, trešās – Talsu volejbolistes.

Vīriešu grupā pirmo reizi uzvarētāju godā Vecumnieku puiši (Jānis Zadovskis, Kristaps Lisovskis, Rolands Plēsnieks, Jānis Krēmers, Jegors Lukjaņins, Armands Grudulis, Jorens Janišonis, Jānis Gabranovs).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (17)

Sacensības volejbolā "Irši 4:4 SEB"

07.11.2015 kur : Iršu pagasta sporta halle

7. novembrī Iršu sporta hallē norisinājās tradicionālās sacensības volejbolā. „IRŠI 4:4 SEB.” Ne pārāk kupls dalībnieku skaits, toties ļoti augstvērtīgs volejbols. Pēc grupu turnīra labākie izrādījās Iršu volejbolisti, bet izslēgšanas spēlēs savas iespējas labāk izmantoja un mazāk kļūdījās pieredzējušie Nacionālās līgas spēlētāji – Eriks Baiks, Vadims Ustjancevs, Staņislavs Hatiņecs, kā arī Pjotrs Kuhlejs (viesis no Baltkrievijas) – viņiem kopvērtējumā 1. vieta. Otrajā vietā komanda „MODRIS” (Modris Vilcāns, Roberts Krauklis, Audris Arzovs, Jānis Purviņš), trešie – „ VIADUKTS ” (Aigars Ločmelis, Andrejs Ivanovs, Aivars Bambulis, Aigars Rumjancevs). Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts Raitis Zukuls.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Iršos „Joker BeachBall - 2015”

25.07.2015 kur : Pērses sākumskola

25. jūlijā Iršos norisinājās Latvijas amatieru čempionāta posms pludmales volejbolā „Joker BeachBall - 2015”. Salīdzinot ar pagājušo gadu, komandu skaits pieaudzis līdz 12 komandām.

Smilšu volejbolam, ļoti patīkamos laika apstākļos, norisēja azartiskas, intriģējošas spēles. Sevišķi saistošas izvērtās pusfinālu cīņas. Savukārt finālā dramatiskā 3 setu spēlē ar 2:1 uzvarēja un 1. vietu ieguva duets – Vasilijs Trusovs / Kaspars Greļs. Otrie – Artūrs Plūme / Valts Benjavs. Trešie – vistālākie sacensību dalībnieki no Balviem – Arvis Zelčs / Reinis Zelčs. Jāpiebilst, ka komandu „ģeogrāfija” bija gana plaša – no Madonas, Balviem, Ļaudonas, Neretas, Rīgas, Aizkraukles.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Volejbola sacensībās „Irši zied” uzvar mājinieki

04.07.2015 kur : Pērses sākumskola

Plaukstošās vasaras viducī, tveices un spirgtu vēju pavadītas, Iršos, aizritēja volejbola sacensības uz zālāju laukumiem „Irši zied.” Lai gan novada ļaudis tobrīd pulcējās krāšņam gājienam Koknesē, „nelabojamākie” volejbola fanātiķi no 5 komandām sacentās volejbola laukumos.

Pirms izšķirošajām spēlēm norisinājās individuālās un komandu sacensības atsevišķos sporta veidos.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

KNAČ – I posms Iršos

06.06.2015 kur : Pērses sākumskola, Iršu pagasta sporta halle

6. jūnijā Iršos notika Kokneses novada atklātā čempionāta (KNAČ ) I posms pludmales volejbolā. Rekordliels komandu skaits – 18 vīriešu un 5 sieviešu pāri, spraigajās cīņās sadalīja vietas šajā posmā un krāja punktus kopvērtējuma ieskaitei.

Sieviešu konkurencē par Iršu posma uzvarētājām kļuva Iveta Rutkovska un Ger

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Sporta svētki Iršos

30.05.2015 kur : Pērses sākumskola

Saules siltuma un spirgtu vēju pavadīti 30. maijā aizritēja Sporta un atpūtas svētki Iršos, kad sporta halle un Pērses pamatskolas sporta laukums pārvērtās par sacensību un atpūtas vietu.

Lielisku dāvanu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai sagādāja SIA Jeld – Wen Aizkrauklē, uzdāvājot bērniem iespēju teju pus dienas garumā baudīt piepūšamo gumijas atrakciju priekus. Paldies sponsoriem!

printēt Lasīt visu ziņu galerija (26)

Panākumiem bagātā sporta sezona iršēniešiem14.05.2015

Klasiskā volejbola sezona tuvojas noslēgumam. Iršu volejbolistiem atlicis vien godam pārstāvēt Kokneses novadu LSVS. 52. sporta spēļu sacensībās 18. jūlijā Bauskā, V 45+ grupā.

Atskatoties uz paveikto sezonā, jāsaka – tik panākumiem bagāta kā nekad! Veterāni , kas par savas sezonas atskaites punktu uzskata pirmās sacensības septembrī Cēsīs, sāka ar izcīnīto 3. vietu. Tad oktobrī 2. vieta Priekuļos, un pēc kārtas izcīnītas 1. vietas Lubānā ( 6. decembris), Neretā (31. janvāris), Tirzā (21. februāris), Iršos (28. februāris). Lielākais gandarījums par zelta medaļām Latvijas sporta veterānu 52. sporta spēļu sacensībās 50+ grupā Ozolniekos 14. martā (skatīt foto)! Arī turpmāk – 1. vieta Madonā ( 21. martā), pat 4.vieta LSVS čempionātā 40+ grupā vērtējams kā labs rezultāts, kas dod Kokneses novadam krietnu punktu bagāžu kopvērtējuma tabulā. Un, sezonas izskaņā – 1. vietas turnīros Talsos ( 11. aprīlī) un Gulbenē ( 25. aprīlis), kā arī 4. vieta Saulkrastos (2. maijs).

printēt Lasīt visu ziņu

Iršos iemirdzas „Iršu zelts”

28.04.2015 kur : Vecbebru tehnikums

2015.gadā 28. martā sporta pasākums „Pērses zelts” ir pārtapis par sporta pasākumu „Iršu zelts” , lai tajā varētu piedalīties ne tikai Pērses pamatskolas darbinieki, izglītojamie un viņu vecāki, bet arī jebkurš Iršu iedzīvotājs, kurš vēlas vienu nedēļas nogali pavadīt aktīvi sportojot. Šogad komandas tika veidotas pēc nolikuma, kā rezultāta pieteicās 5 komandas - „Cukuriņi”, „Jauniešu māja”, „Optimisti”, „Līkās ielas gāzēji”, „Plānā galdiņa urbēji”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top