Lapas karte
AA+A++
A AAA

Noslēgusies orientēšanās spēle "Tveram pavasari Iršos"

06.04.2021

24.jpgAizraujošās spēles uzdevums bija no 15. marta līdz 31. martam meklēt un atrast 30 volejbola bumbas simbolus Iršu pagastā. Tie bija paslēpti dažādās vietās - pie ēkām, koku zaros, logos.

Atrodot simbolu, tas bija jānofotografē, kā arī jāuzraksta tā atrašanās vieta. Sportiskajā aktivitātē iesaistījās 36 dalībnieki gan individuāli, gan pāros, gan ģimenes – kopumā iesūtot 16 darbus.

Pērses sākumskolas pirmsskolas grupas bērniem kopā  ar skolotāju Daigu Andersoni arī izdevās atrast visas bumbas. Piedalījās arī  ģimene no Vietalvas, kura, nepazīstot labi Iršu pagastu, spēja atrast 23 bumbas. Vietalvieši atzīst, ka galvenais jau nav uzvarēt, bet gan piedalīties. Tā arī domā  pārējie dalībnieki, jo šis  neparastais laiks ir ļoti nogurdinošs visiem, un, lai izrautos no ikdienas rutīnas, ir nepieciešams kustēties un doties svaigā gaisā. Kas parasti ir grūtākais? Tieši iziešana no savas istabas, dzīvokļa vai mājas.

 Visas 30 bumbas atrada 11 dalībnieki, kuru starpā tika veikta izloze. Galveno balvu ieguva Mārtiņš Rudzons. Balva jau ir nogādāta uzvarētājam, arī pārējie dalībnieki saņēma  pateicības un saldumiņus.

Liels paldies visiem dalībniekiem par piedalīšanos! Galvenais, atceries: "Iršos kustos, lai labi justos!"

Lāsma Rutkovska,

Sporta darba organizatore 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top