AA+A++
A AAA

Noslēgums Latvijas veselības nedēļai 2019

10.10.2019

img_20191003_wa0008.jpg3. oktobrī plkst. 14.00 "Pepsi centrā", Rīgā, norisinājās Move Week (Latvijas veselības nedēļa 2019) noslēguma pasākums. Šis pasākums ļāva atcerēties kustīgos mirkļus no vasaras sākuma un skolas beigām. Izlasot Latvijas veselības nedēļas piedāvājumu, nāca prātā vārdi "Kopā mēs varam!". Sadarbojoties Pērses sākumskolai, muzejam, bibliotēkai, ĢAC "Dzeguzītei" un viņu draugiem no Gaisa spēkiem kā arī pagasta darbiniekiem, īstenojām aktīvu veselības nedēļu Iršos. Iršu pagasts lepojas ar savu iestāžu kopīgiem darbiem uz kopīgu mērķi - Iršus padarīt arvien labākus.

 Noslēguma pasākumā tika aicināti visi Move Week nedēļas pasākumu organizētāji, kuri bija kuplā skaitā - vairāk kā 200, no dažādām Latvijas vietā.  Diemžēl visi nebija ieradušies, taču tas nemazināja aktīvu laika pavadīšanu. Pasākuma laikā organizatori klātesošos aicināja izkustēties. Visiem bija lieliska iespēja iepazīt un izmēģināt spēli "MAMAnet". To var salīdzināt ar volejbola spēli, kura ir piemērota jebkurai auditorijai. Dalībnieki dalījās ar pieredzes stāstiem par dažām aktivitātēm no šī gada pasākumiem Move Week nedēļā- 27.05.-2.06.

Latvijas veselības nedēļas organizatori Iršos ir priecīgi par saņemto  novērtējumu – dāvanu karti sporta inventāra iegādei.

Lielu paldies saku palīgiem pasākuma organizēšanā - Lāsmai Ružai- Riekstiņai, Dacei Grelei, Santai Kalniņai, Valdai Kalniņai,  Initai Bērzkalnei ar draugiem no Gaisa Spēkiem.

Uz veiksmīgu sadarbību nākamajā gadā!

Move Week koordinatore Iršos Olita Ruža                                    

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top