Lapas karte
AA+A++
A AAA

KNAČ 2019 noslēdzas

02.07.2019

irsi290619_8.jpgAr spraigām cīņām smilšu laukumos Iršos 29. jūnijā noslēdzās KNAČ (Kokneses novada atklātais čempionāts) pludmales volejbolā.

 Rīts – pelēks un vējains, kā uz raudāšanu sataisījies, bet pamazām diena uzplauka un sacensību noslēgumā smaidīja arī saule! Nemīlīgais rīta cēliens, iespējams, izbiedēja dažu labu sieviešu komandu, jo tikai divi pāri dalīja vietas Iršu posmā. Stiprāks šoreiz bija Annas Bluzgas un Evas Tomaševskas pāris. Otrās – Daila Jansone - Ieviņa un Laila Riekstiņa. Čempionāta kopvērtējumā pirmās  - L. Sudāre/ S. Šreibere (11. punkti), otrās – A. Bluzga/ E. Tomaševska (10 punkti), trešās D. Jansone – Ieviņa/  L. Riekstiņa (8 punkti).

Savukārt puišiem kupls dalībnieku skaits – 16 komandas. Aizraujošas spēles jau grupās, jo tikai divas labākās no katras iekļuva finālsešiniekā. Bez zaudējumiem turnīru aizvadīja un par posmu uzvarētājiem kļuva Edgars Glāznieks un Zigurds Adamovičs (Latvijas izlases spēlētājs klasiskajā volejbolā). Otrie – Audris Arzovs un Niklāvs Vingris, trešie – Edgars Līcītis un Vasilijs Trusovs no Madonas. Kopvērtējumā gan stabilu pārsvaru (17 punkti) noturēja un par KNAČ 2019 sezonas uzvarētājiem kļuva Niklāvs un Audris, kuri uzvarēja iepriekšējos 2 posmos Bebros un Koknesē. Otrie kopvērtējumā – E. Glāznieks, Z. Adamovičs, L. Larionovs (11 punkti), trešie – V. Trusovs, E. Līcītis ar 9 punktiem.

Paldies dalībniekiem par dalību tradicionālajā turnīrā, Bebru un Iršu pagasta pārvaldēm un Kokneses SC par sacensības vietas medaļu un balvu klāstu nodrošināšanu.

Turpinājumā novada volejbols pārceļas uz zālāju laukumiem- 13. jūlijā plkst 11:00 Iršos tradicionālais turnīrs „Irši zied” un 20. jūlijā J. Krievāra piemiņas kauss Bebros. Sacensību formāts 4:4.

 Uz tikšanos Iršos un Bebros!

 Dzintars Greļs,

Sporta darba organizators Iršu pagastā 

 

 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top