Drukas resursa adrese: http://koknese.lv/sporta_dzive_irsu_pagasta/irsu_kausa__2020_uzvar_majinieki
Drukas datums: 12:29:27 23.01.2021

“Iršu kausā – 2020” uzvar mājinieki

09.03.2020

irsu_kauss_5_1.jpg29. februārī Iršu pagasta sporta hallē "IRŠI" norisinājās tradicionālais veterānu turnīrs volejbolā "Iršu kauss – 2020", kas pulcināja komandas no visiem Latvijas reģioniem. Šajā turnīrā gan vīriešu, gan sieviešu komandas visas spēles izspēlēja vienuviet hallē "Irši", katrs ar katru. 

Vīriešu komandas šajās sacensībās izspēlēja divus setus līdz 21 punktam, un tikai sīvās cīņās tika noskaidroti uzvarētāji. Tik līdzīgas cīņas netika redzētas, katrs izcīnītais punkts varēja mainīt gala iznākumu. Noslēgumā, lai noskaidrotu pašu labāko, bija jāizspēlē superfināls. Rezultātā vīriešu konkurencē par uzvarētājiem kļuva mājinieki – komanda "Irši", 2. vietu ieguva  komanda "Saulkrasti", bet 3. vietu izcīnīja komanda "Lubāna".

Sieviešu konkurencē trīs setu uzvarās, neuzvarama komanda bija "Jelgava", otrajā vietā ierindojās komanda "Saulkrasti", bet pjedestālu noslēdza komanda "Madona".

Visa turnīra laikā tika vērtēts labākais spēlētājs sieviešu un vīriešu komandās. Labāko spēlētāju titulus ieguva Gerda Salmiņa (Jelgava) un Modris Vilcāns (Irši).

Kā jau iepriekšējos četrus gadus, tā arī šogad tika pasniegta Arkādija Trukša piemiņas balva "….ar cieņu pret visu, ko dari…", tie ir vārdi, kas raksturoja Arkādiju kā cilvēku, kā volejbolistu. Šogad par šīs balvas īpašnieku, kļuva Ivars Bodžs no komandas "Lubāna".

Liels paldies par atbalstu pasākuma organizēšanā Iršu pagasta pārvaldes vadītājai Lāsmai Ružai- Riekstiņai, sacensību sekretāres pienākumu veicējai Lībai Zukulei, kā arī paldies par cienastu pasniegšanu Dacei Grelei, par kārtības uzturēšanu hallē Kristīnei Jirgenai, par tiesnešu nodrošināšanu un pienākumu apzinīgu pildīšanu Dzintaram Greļam, Modrim Liepiņlauskim, Gatim Kučinskim un Raivo Lapainim.

Uz tikšanos Iršos!

Olita Ruža,

Sporta pasākumu organizētāja Iršu pagastā