53. Vecbebru sporta spēles

04.09.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Šie bija jau 53. Sporta svētki, nevis sporta spēles vai sporta sacensības. Diena, kad atceramies sportu un izkustēšanos, redzam, ko vēl varam paši un ko var citi. Izkustamies kaut kur stadiona sarkanā skrejceļa vai zālienā un esam pacilātā noskaņojumā.

Šogad tika organizētas sekojošas individuālās sacensības: 60m, 100m, tāllēkšana, futbola sitieni, basketbola metieni, šautriņu mešana, skaidu maisa mešana, baļķa celšana, apvidus skrējiens „Mežaparks” (pa Vecbebru ceļiem – 750m, 1,5km, 2,2km). Komandu sacenšanās notika volejbola spēlē, kluču torņa celšanā, virves vilkšanā. „Dusmīgajos putnos” pāri sacentās 5 posmu stafetē. Bērni saldumus nopelnīja lidojošo šķīvīšu un riņķīšu mešanā, kā arī „bērnu pusstundā” jautrās rotaļās, ko vadīja PII „Bitīte” darbinieces Ilona un Nellija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (111)

Jāņa Krievāra piemiņas kausa izcīņā volejbolā piedalās augsta līmeņa spēlētāji

01.08.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

1.augustā, pieminot sporta aktīvistu Jāni Krievāru, Kokneses novada Bebru pagasta stadionā otro reizi norisinājās dižā bebrēnieša piemiņai veltīta kausa izcīņa volejbolā. Galvenās balvas vīriešu un sieviešu uzvarētāju komandām ziedoja Jāņa Krievāra dēls Uldis Krievārs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Foto orientēšanās Vecbebros

03.07.2015 14:00 kur : Kokneses novada Bebru pagasta pārvalde

3.jūlijā no plkst.14 Vecbebru centrā sākās karšu, fotogrāfiju un sarakstu izsniegšana komandām, kuras bija reģistrējušās foto orientēšanās-rogaining sacensībām. Ziņkārīgajiem dalībniekiem smalki tika izskaidroti sacensību noteikumi – izplānot maršrutu starp sev izdevīgākajiem dažādu vērtību kontrolpunktiem, paturot prātā ka ir 40 kontrolvietas, bet atļautajā kontrollaikā var paspēt atrast un nofotografēt 20 līdz 30 punktus, bet par kontrollaika pārsniegšanu tiek skaitīti soda punkti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Pludmales volejbola atklāšanas turnīrs Vecbebros

30.05.2015 10:00 kur : Vecbebru tehnikums

Saulainā rītā plkst. 10.00 Vecbebru stadionā sākās dalībnieku reģistrācija Pludmales volejbola turnīram Vecbebru stadionā. Spēlei bija sagatavoti 3 laukumi: sievietēm smilšu laukums pie stadiona ieejas vārtiem, vīriem- smilšu laukums stadiona vidusdaļā, bērniem (līdz pamatskolas 9. klasei)- futbola laukuma zālienā.

printēt Lasīt visu ziņu

Velo pēcpusdiena

22.06.2015 17:30 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

22.jūnijā Vecbebros Bērnu laukumiņā Velo pēcpusdienas ietvaros notika Velo entuziastu tikšanās. Uz tikšanos bija ieradušies 11 velosipēdisti un to pavadītāji. Pēc reģistrācijas sākas velosipēdu modeļu un tehnisko rādītāju uzskaite. Tas dalībniekiem deva iespēju labāk izprast savu iemīļoto velosipēdu, kā arī salīdzināt tos ar citiem modeļiem. Sekoja diskusija par velosipēda uzbūvi, braukšanas drošību un velobraucēju apģērbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vecbebros gadskārtējās sacensības skeitparkā

08.05.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Vecbebros, stadionā ierīkotais skeitparks, ir iecienīta pagasta bērnu un jauniešu atpūtas vieta, kur pilnveidot savas sportiskās iemaņas, braucot ar skrituļslidām, skrituļdēli vai BMX velosipēdu. Jau iepriekšējos gados skeitparkā ir notikušas sacensības. 8. maijā pievakarē pagasta jaunā paaudze un jaunieši no Kokneses ar lielu aizrautību skeitparkā piedalījās Bebru pagasta pārvaldes rīkotajās sacensībās. To gaitu organizēja un sniegumus vērtēja trīs tiesnešu žūrija: Artis Zvejnieks, Ilze Pabērza un Lība Zukule. Savu māku demonstrēja 20 sacensību dalībnieki, startējot ar skrituļslidām, skrejriteņiem un BMX velosipēdiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)

Asina prātu un sacenšas veiklībā

21.03.2015 kur : Bebru pamatskola

21. marta pēcpusdienā Bebru pamatskolas sporta zālē norisinājās dambretes, šautriņu mešanas un lidmašīnu tāllidināšanas pēcpusdiena.

Šautriņu mešana notika ar 2 metienu sērijām, kur katrā sērijā bija pa pieciem metieniem, ar visu rezultātu summēšanu. Daudziem dalībniekiem šī bija pirmā šautriņu mešanas spēles pieredze, citiem sen nedarīta izklaide. Visiem mešana sagādāja jautras emocijas. Bērnu grupā 1. vietu ieguva Andrejs Tomass Zvejnieks, 2.vietu - Rūdolfs Emīls Zvejnieks, 3. vietu - Lelde Sīpola. Pieaugušo konkurencē pārliecinoši lielu punktu skaitu un 1. vietu ieguva Lidija Degtjareva (185 p.), 2. vietu - Gita Kosmačevska (173 p.), Maija Ancāne (140 p.).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Ar zelta un bronzas godalgām noslēdz slēpošanas sezonu16.03.2015

14. un 15.martā Madonā, slēpošanas trasē „Smeceres sils”, norisinājās Latvijas Slēpošanas savienības rīkotais Latvijas čempionāts distanču slēpošanā – šīs sezonas noslēguma sacensības. Ar teicamiem rezultātiem sezona aizritējusi un arī šajās sacensībās labi veicās bebrēniešiem, Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņiem Ralfam, Patrīcijai un Edijam Eidukiem. 15. martā distanču slēpošanā brīvajā stilā 15 kilometru distancē V18 grupā Ralfs Eiduks pārliecinoši izcīnīja uzvaru, arī Patrīcija Eiduka, S18 grupā, 10 kilometru distancē brīvajā stilā bija vislabākā, lai godam saņemtu zelta medaļu. Jaunākais brālis Edijs Eiduks V12 grupā 4 kilometru distancē brīvajā stilā ieguva 3. vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top