faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

No Swedbank kausa izcīņas Igaunijā pārved zelta medaļu31.01.2014

25. janvārī, Igaunijā, pilsētā Mammaste norisinājās Swedbank kausa izcīņa distanču slēpošanā. No Kokneses novada uz kaimiņzemi devās jaunie distanču slēpotāji: Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni Ralfs un Patrīcija Eiduki, Bebru pamatskolas skolēns Edijs Eiduks. Viņi ir arī Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi. Treneris Ingus Eiduks pastāstīja, ka vērienīgajās sacensībās piedalījās 600 dalībnieki no Igaunijas un Latvijas vecumā līdz 23 gadiem. Ralfs Eiduks V18 grupā 7,5 kilometru distancē startēja kopā ar gados vecākiem slēpotājiem. Distanci viņš veica ar 8. labāko rezultātu, bet kopvērtējumā savā vecuma grupā ieguva 3. vietu. Patrīcija Eiduka S14 grupā 2,5 kilometru slēpojumā, apsteidzot nopietnas konkurentes, izcīnīja zelta medaļu! V12 grupā, noslēpojot kilometru garu distanci, Edijs Eiduks ieguva 5. vietu un arī medaļu, jo šajās sacensībās medaļas pasniedza pirmo piecu vietu ieguvējiem. Augstie rezultāti ir kaldināti pacietīgā ikdienas darbā - katru dienu pēc mācībām skolā Ralfs, Patrīcija un Edijs vairākas stundas pavada trenējoties trasēs Pļaviņās vai Madonā. Izcīnītās uzvaras dod jaunu sparu nākamajiem mērķiem!

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Patrīcijai un Ralfam Eidukiem zelta medaļas Latvijas čempionātā distanču slēpošanā pirmajā posmā24.01.2014

18. un 19. janvārī Madonas sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils” norisinājās Latvijas čempionāts distanču slēpošanā pirmajā posmā, kurā ar teicamiem rezultātiem pārliecinoši startēja Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi – bebrēnieši Ralfs, Patrīcija un Edijs Eiduki. Pirmajā dienā sacensību dalībnieki veica sprinta distanci 1,1 kilometra garumā slidsolī, nākamajā dienā tādu pašu distanci klasiskajā solī. Sniega trūkuma dēļ distances bija tik īsas. Pirmajā dienā Ralfs Eiduks V18 grupā izcīnīja pirmo vietu, bet vīriešu konkurencē starp labākajiem Latvijas un Igaunijas sportistiem, viņam bija 17. rezultāts. Patrīcijai Eidukai S14 grupā arī ieguva pirmo vietu. Labi veicās jaunākajam brālim Edijam Eidukam V12 grupā – viņš ieguva otro vietu. Arī otrajā sacensību dienā Ralfs Eiduks V18 grupā pārliecinoši uzvarēja, bet vīriešu konkurencē viņam bija sestais labākais rezultāts. Patrīcija Eiduka līdzjutējus iepriecināja ar vēl labāku rezultātu kā pirmajā dienā, kvalifikācijas braucienā viņa nokļuva ar gandrīz 40 sekunžu pārsvaru, finālā iegūstot zelta medaļu. Edijs Eiduks kvalifikācijas braucienā V12 grupā ieguva desmito, bet finālā 11. vietu.

Novēlam, lai ziema dāvā sniegu un slēpošanas sezona veiksmīgi turpinās!

Kokneses Novada Vēstis

Foto no www.infoski.lv

printēt

Patrīcijai Eidukai zelta medaļa Latvijas čempionātā rolerslēpošanā08.10.2013

6. oktobrī Priekuļos Latvijas čempionātā rolerslēpošanā brīvajā solī, pārstāvot Aizkraukles novada sporta skolu, veiksmīgi startēja bebrēnieši Patrīcija, Ralfs un Edijs Eiduki. Vislabāk veicās Patrīcijai, S14 grupā meitenēm viņa ieguva 1. vietu. V18 grupā Ralfs izcīnīja godalgoto 3. vietu, bet jaunākajam brālim Edijam V12 grupā bija piektais labākais rezultāts.

Kokneses Novada Vēstis

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sacensības skeitparkā 2013

19.09.2013 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Kur visbiežāk sastopami Bebru pagasta zēni un jaunieši? Atbilde nav ilgi jādomā - skeitparkā! Pirms diviem rudeņiem biedrība „Bites” atklāja šo atpūtas vietu mūsu jaunajai paaudzei. Pagājušajā rudenī skeitparkā notika pirmās sacensības. Nu atkal pēc gada, 19. septembrī, pēc pašu zēnu ierosmes, viņi sacentās savā prasmē. Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza, atklājot sacensības, pastāstīja: „Puikas atnāca uz pagasta pārvaldi un teica – gribam sacensības tāpat kā pagājušajā gadā!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Edijam Eidukam 4. vieta Latvijas čempionātā vasaras biatlonā jauniešiem29.08.2013

15. augustā Pļaviņās, sporta bāzē „Jankas”, norisinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā jauniešiem. D grupā (2001. gadā dzimušie un jaunāka vecuma zēni) veiksmīgi startēja bebrēnietis Edijs Eiduks. Apsveicam Ediju ar iegūto 4. vietu! Trešās vietas ieguvējam viņš zaudēja tikai vienu sekundi. Edijs ir dzimis 2003. gadā, viņam nācās sacensties ar pārsvarā divus gadus vecākiem sacensību dalībniekiem. Šaušanu mērķī ar pneimatisko šauteni viņš veica bez soda punktiem, kas arī liecināja par labu sacensību rezultātu. Šoruden Edijs turpinās mācīties Bebru pamatskolas 4. klasē, bet vasara viņam, tāpat kā māsai Patrīcijai un vecākajam brālim Ralfam, būs pagājusi cītīgi trenējoties jaunajai ziemas sporta sezonai.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Pludmales sacensībās Vecbebros cīnās par „Bebru kausu-2013”

25.05.2013 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Lietainajā 25.maija dienā, jau otro gadu pēc kārtas, Kokneses novada Vecbebros norisinājās pludmales volejbola sacensības sievietēm un vīriešiem - „Bebru kauss-2013”. Pasākumu organizēja Bebru pagasta pārvalde, bet tā vadīšanu bija uzņēmies sporta mīļotājs, bebrēnietis Jurijs Tomaševskis.

Sacensības vienoja sportistus ne tikai no Kokneses, Bebriem un Iršiem, bet arī no Aizkraukles un Neretas. Kopumā startēja 22 komandas – 17 vīriešu grupā un 5 sieviešu grupā. Neskatoties uz lietaino laiku, volejbols saliedēja desmitiem cilvēku – gan sportistu, gan atbalstītāju. Jurijs Tomaševskis, stāsta, ka šāda veida pasākumus viņu rosina organizēt lielā aizraušanās ar sportu. Protams, sacensību rīkošana nav viegla, taču redzot, ka cilvēki dara to, kas sirdij tuvs, visas pūles attaisnojas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (16)

Ralfa un Patrīcijas Eiduku veiksmīgie starti Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiādē un Latvijas čempionātā distanču slēpošanā21.02.2013

9.- 10. februārī Ērgļos noslēdzās Latvijas Jaunatnes ziemas olimpiāde, kurā piedalījās vairāk nekā tūkstoš skolēnu jeb 131 komanda, to starpā arī Bebru pamatskolas jaunie sportisti. Sacensības norisinājās piecos sportaveidos: distanču slēpošanā, biatlonā, hokejā, kamaniņu sportā un snovbordā. Bebrēnieši gūstot panākumus, spēkiem sacentās distanču slēpošanā un biatlonā. Olimpiādes pirmajā dienā distanču slēpošanā meitenēm S3 grupā divu kilometru distancē otro vietu ieguva Bebru pamatskolas skolniece Patrīcija Eiduka, bet V2 grupā zēniem piecu kilometru slēpojumā uzvarēja Bebru pamatskolas skolnieks Ralfs Eiduks. Biatlonā sprintā S3 grupā starp pārējām dalībniecēm pārliecinoši uzvarēja Patrīcija Eiduka. Kopvērtējumā šajā olimpiādē uzvarēja Alūksnes novada vidusskolas komanda, bet Bebru pamatskolas komanda ieguva 4. vietu, savukārt kaimiņu novada – Pļaviņu novada ģimnāzijas komanda ierindojās 14. vietā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

No sacensībām Igaunijā atgriežas ar labiem rezultātiem!22.01.2013

Igaunijā, Pannjarvē, 20. janvārī norisinājās viens no distanču slēpošanas sacensību posmiem „Swedbank” kausa izcīņā jauniešiem vecumā līdz 23 gadiem. Šajās sacensībās piedalījās arī jaunieši no Latvijas - no Cēsīm un mūsu novada jaunie sportisti: Ralfs, Patrīcija un Edijs Eiduki no Bebriem. Nebēdājot par auksto ziemas dienu ar -15°C, spēkiem sacentās 630 dalībnieki. Vislabāk veicās Patrīcijai Eidukai N13 grupā , 34 dalībnieču konkurencē, 2 km slēpojumā brīvajā stilā. Apsveicam Patrīciju ar 1. vietu! Ralfs Eiduks, veicot 5 km distanci brīvajā stilā M16 grupā, izcīnīja 8. vietu 30 dalībnieku konkurencē, bet jaunākais brālis Edijs M11 grupā, kurā sacentās 50 dalībnieki, 2 km distancē brīvajā stilā, ieguva 10. vietu.

Kokneses Novada Vēstis

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Ralfam un Patrīcijai Eidukiem jaunajā gadā jaunas uzvaras16.01.2013

Veiksmīgi jaunais gads iesācies bebrēniešiem – Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņiem Ralfam Eidukam un Patrīcijai Eidukai. 5. un 6. janvārī viņi Madonā piedalījās Latvijas kausa pirmās kārtas biatlona sacensībās. Kopā ar Latvijas sportistiem sacentās arī lietuvieši. Ralfs Eiduks B grupā sprintā izcīnīja pirmo vietu, bet masu startā 2. vietu. Patrīcija Eiduka C grupā sprintā ieguva 4. vietu, bet masu startā godpilno 1. vietu.

Ralfs un Patrīcija labi nostartēja arī 12. un 13. janvārī Priekuļ

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Bebros pirmās sacensības skeitparkā

02.10.2012 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Pagājušajā rudenī Bebros atklātais skeitparks kļuvis par bērnu un jauniešu iecienītāko atpūtas vietu. Ik dienas, piemērotos laika apstākļos, varam vērot ar kādu aizrautību viņi darbojas skeitparkā. Ar parastām skrituļslidām vai inline, skeitdēli, skrejriteni vai BMX velosipēdu katrs apgūst jaunas iemaņas un sasniedz savus personiskos rekordus.

Bērnu vecāku paldies biedrībai „Bites” par skeitparka ierīkošanas projekta īstenošanu! 2. oktobrī, sagaidot skeitparka pirmo dzimšanas dienu, notika pirmās sacensības, kurās piedalījās ne tika Bebru pamatskolas zēni, savu prasmi atklāja jau pieredzējuši BMX braucēji un skrituļotāji no I. Gaiša Kokneses vidusskolas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top