faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Patrīcija un Ralfs Eiduki labākie distanču slēpošanā aizvadītajā sezonā01.06.2012

26. maijā Siguldā, kluba „Bebri” sporta kompleksā notika 2011./2012. gada Latvijas slēpošanas savienības noslēguma pasākums, kurā apbalvoja labākos sportistus un komandas distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā un snovbordā. 23 komandu konkurencē Aizkraukles sporta skolas slēpotāju komanda ar izcīnītajiem 2100 punktiem ieguva trešo vietu. Ar vislabākajiem panākumiem Aizkraukles sporta skolas komandā ir startējuši bebrēnieši Patrīcija Eiduka un Ralfs Eiduks. Patrīcija S12 grupā ir atzīta par labāko distanču slēpotāju un apbalvošanas pasākumā saņēma Latvijas slēpošanas savienības kausu, tāpat kā brālis Ralfs, kurš savā vecuma grupā V16 arī ir izcīnījis pirmo vietu. Divatā viņi ir ieguvuši gandrīz pusi no sporta skolas komandas kopīgi izcīnītajiem punktiem.Viņu treneris Ingus Eiduks ir gandarīts par Patrīcijas un Ralfa paveikto. „Kokneses Novada Vēstīm” viņš pastāstīja, ka apbalvošanas pasākums kluba „Bebri” sporta kompleksā bija ļoti labi noorganizēts. Dienas gaitā sportisti varēja piedalīties dažādās sporta aktivitātēs - sacensties futbolā, basketbola soda metienos un pievelkoties pie stieņa, kā arī vizināties ar motorlaivu un braukt ar ūdensslēpēm. Sieviešu un meiteņu grupā sacenšoties, kura vairāk reizes pievilksies pie stieņa, ar 14 reizēm uzvarēja Patrīcija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sporta svētkos Vecbebros vispopulārākais volejbols!

27.08.2011 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Visi, kas draugos ar sportu zina, ka augusta nogalē Vecbebros būs gaidīti sporta svētkos! Šogad tie notika jau 49. reizi. 27. augustā priecēja gan saulainais laiks, gan svētku dalībnieku un skatītāju atsaucība. Dažādos sporta veidos piedalījās ne tikai vietējie, bet arī sportotgribētāji no Aizkraukles reģiona novadiem un Jēkabpils.

Vecbebros izsenis vispopulārākais ir bijis volejbols, tā bija arī šajos sporta svētkos. Šo sportaveidu spēlēt bija pieteikušās 14 komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarēja savējie – komanda „Kapeika”’, bet dāmu konkurencē uzvarētāju tituls tika spēlētājām no Bebru un Iršu apvienotās komandas. Savukārt futbolā vislabāk veicās komandai no Meņģeles.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top