faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Jāņa Krievāra piemiņas kauss volejbolā

02.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

2.augustā Vecbebros, pieminot sporta tradīciju aizsācēju un entuziastu Jāni Krievāru, norisināsies volejbola sacensības „Jāņa Krievāra piemiņas kauss”. Pirms gadiem piecdesmit katru gadu augusta pirmajā svētdienā notika Bebru pagasta sporta svētki. Atceroties šo tradīciju, bebrēnietes Lības Zukules vairāku gadu garumā loloto ieceri apņēmies īstenot viņas dēls Raitis ar domubiedriem. Lūgums – ja kādam ir saglabājušās sporta svētku vai citas fotogrāfijas, kas saistītas ar Jāņa Krievāra darbības laiku – zvanīt pa tālruni 26423431.

Pludmales volejbola sacensības Vecbebros

31.05.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

31. maijā Bebru stadionā norisinājās pludmales volejbola sacensības „Bebru kauss 2014" . Vīriešu grupā 1. vietu ieguva Jurijs Tomaševskis un Aigars Lācis, 2. vietu - Aigars Auzenbergs un Krists Kučinskis, bet trešie labākie bija Dzintars Greļš un Māris Belorags.

Sieviešu grupā uzvarēja Mairita un Māra Tomaševskas, 2. vietu ieguva Marika Cegele un Agita Leķe, 3. vietu - Iveta Rutkovska un Eva Tomaševska.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam mūsējos – „Nordea” Rīgas maratona dalībniekus!20.05.2014

19. maijā Rīgā aizvadīts tradicionālais „Nordea” Rīgas maratons, kas ir gada nozīmīgākās skriešanas sacensības Latvijā. 5 kilometru distancē piedalījās 11656 dalībnieki. Ar labiem panākumiem šajā distancē startēja Eiduku ģimenes jaunākie sportisti. Sieviešu konkurencē Patrīcija Eiduka, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 7. klases skolniece, izcīnīja 3. vietu. Ralfs Eiduks vīriešu konkurencē ieguva 35. vietu, bet 11 gadus vecais Edijs Eiduks ierindojās 69. vietā. Ralfs mācās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 10. klasē, bet Edijs Eiduks Bebru pamatskolas 5. klasē.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Latvijas čempionātā distanču slēpošanā Priekuļos Patrīcijai un Ralfam Eidukiem zelta medaļas!26.02.2014

Latvijas čempionātā distanču slēpošanā Priekuļos piedalījās ne tikai sportisti no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas, Kanādas un Brazīlijas. Pirmajā sacensību dienā 22. februārī norisinājās sacensības slēpošanā klasiskajā solī, nākamajā dienā – slidsolī. Patrīcijai Eidukai S14 grupā abās dienās veicās vislabāk – izcīnītās zelta medaļas ir kā apliecinājums viņas mērķtiecībai un talantam. Ralfs Eiduks V18 grupā klasiskajā solī izcīnīja zelta medaļu, bet slidsolī – bronzu, atpaliekot no Igaunijas un Lietuvas sportistiem. Jaunākais brālis Edijs Eiduks V12 grupā pirmajā dienā ieguva devīto vietu, bet otrajā dienā – piekto. Patrīcija un Ralfs mācās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, bet Edijs Bebru pamatskolā. Veiksmīgie starti sasniegti pateicoties regulārajiem treniņiem ar treneri – viņu tēvu Ingu Eiduku.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Ralfs un Patrīcija uzvar Latvijas čempionātā biatlonā04.02.2014

Šajā sezonā Ralfs un Patrīcija Eiduki braši turas uz uzvarētāju pjedestāla. To apliecināja arī 1. un 2. februārī aizvadītais Latvijas čempionāts biatlonā Madonā. Pirmajā sacensību dienā sprintā Patrīcija C grupā jaunietēm pārliecinoši izcīnīja uzvaru. Arī Ralfam B grupā jauniešiem bija vislabākais rezultāts. 2. februārī masu startos Patrīcija savā vecumā grupā ieguva 1. vietu, bet B grupā uzvarēja Ralfs. Apsveicam ar uzvarām mūsu novada jaunos sportistus!

Kokneses Novada Vēstis

printēt

No Swedbank kausa izcīņas Igaunijā pārved zelta medaļu31.01.2014

25. janvārī, Igaunijā, pilsētā Mammaste norisinājās Swedbank kausa izcīņa distanču slēpošanā. No Kokneses novada uz kaimiņzemi devās jaunie distanču slēpotāji: Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas skolēni Ralfs un Patrīcija Eiduki, Bebru pamatskolas skolēns Edijs Eiduks. Viņi ir arī Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi. Treneris Ingus Eiduks pastāstīja, ka vērienīgajās sacensībās piedalījās 600 dalībnieki no Igaunijas un Latvijas vecumā līdz 23 gadiem. Ralfs Eiduks V18 grupā 7,5 kilometru distancē startēja kopā ar gados vecākiem slēpotājiem. Distanci viņš veica ar 8. labāko rezultātu, bet kopvērtējumā savā vecuma grupā ieguva 3. vietu. Patrīcija Eiduka S14 grupā 2,5 kilometru slēpojumā, apsteidzot nopietnas konkurentes, izcīnīja zelta medaļu! V12 grupā, noslēpojot kilometru garu distanci, Edijs Eiduks ieguva 5. vietu un arī medaļu, jo šajās sacensībās medaļas pasniedza pirmo piecu vietu ieguvējiem. Augstie rezultāti ir kaldināti pacietīgā ikdienas darbā - katru dienu pēc mācībām skolā Ralfs, Patrīcija un Edijs vairākas stundas pavada trenējoties trasēs Pļaviņās vai Madonā. Izcīnītās uzvaras dod jaunu sparu nākamajiem mērķiem!

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Patrīcijai un Ralfam Eidukiem zelta medaļas Latvijas čempionātā distanču slēpošanā pirmajā posmā24.01.2014

18. un 19. janvārī Madonas sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils” norisinājās Latvijas čempionāts distanču slēpošanā pirmajā posmā, kurā ar teicamiem rezultātiem pārliecinoši startēja Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņi – bebrēnieši Ralfs, Patrīcija un Edijs Eiduki. Pirmajā dienā sacensību dalībnieki veica sprinta distanci 1,1 kilometra garumā slidsolī, nākamajā dienā tādu pašu distanci klasiskajā solī. Sniega trūkuma dēļ distances bija tik īsas. Pirmajā dienā Ralfs Eiduks V18 grupā izcīnīja pirmo vietu, bet vīriešu konkurencē starp labākajiem Latvijas un Igaunijas sportistiem, viņam bija 17. rezultāts. Patrīcijai Eidukai S14 grupā arī ieguva pirmo vietu. Labi veicās jaunākajam brālim Edijam Eidukam V12 grupā – viņš ieguva otro vietu. Arī otrajā sacensību dienā Ralfs Eiduks V18 grupā pārliecinoši uzvarēja, bet vīriešu konkurencē viņam bija sestais labākais rezultāts. Patrīcija Eiduka līdzjutējus iepriecināja ar vēl labāku rezultātu kā pirmajā dienā, kvalifikācijas braucienā viņa nokļuva ar gandrīz 40 sekunžu pārsvaru, finālā iegūstot zelta medaļu. Edijs Eiduks kvalifikācijas braucienā V12 grupā ieguva desmito, bet finālā 11. vietu.

Novēlam, lai ziema dāvā sniegu un slēpošanas sezona veiksmīgi turpinās!

Kokneses Novada Vēstis

Foto no www.infoski.lv

printēt

Patrīcijai Eidukai zelta medaļa Latvijas čempionātā rolerslēpošanā08.10.2013

6. oktobrī Priekuļos Latvijas čempionātā rolerslēpošanā brīvajā solī, pārstāvot Aizkraukles novada sporta skolu, veiksmīgi startēja bebrēnieši Patrīcija, Ralfs un Edijs Eiduki. Vislabāk veicās Patrīcijai, S14 grupā meitenēm viņa ieguva 1. vietu. V18 grupā Ralfs izcīnīja godalgoto 3. vietu, bet jaunākajam brālim Edijam V12 grupā bija piektais labākais rezultāts.

Kokneses Novada Vēstis

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sacensības skeitparkā 2013

19.09.2013 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Kur visbiežāk sastopami Bebru pagasta zēni un jaunieši? Atbilde nav ilgi jādomā - skeitparkā! Pirms diviem rudeņiem biedrība „Bites” atklāja šo atpūtas vietu mūsu jaunajai paaudzei. Pagājušajā rudenī skeitparkā notika pirmās sacensības. Nu atkal pēc gada, 19. septembrī, pēc pašu zēnu ierosmes, viņi sacentās savā prasmē. Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza, atklājot sacensības, pastāstīja: „Puikas atnāca uz pagasta pārvaldi un teica – gribam sacensības tāpat kā pagājušajā gadā!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (10)

Edijam Eidukam 4. vieta Latvijas čempionātā vasaras biatlonā jauniešiem29.08.2013

15. augustā Pļaviņās, sporta bāzē „Jankas”, norisinājās Latvijas čempionāts vasaras biatlonā jauniešiem. D grupā (2001. gadā dzimušie un jaunāka vecuma zēni) veiksmīgi startēja bebrēnietis Edijs Eiduks. Apsveicam Ediju ar iegūto 4. vietu! Trešās vietas ieguvējam viņš zaudēja tikai vienu sekundi. Edijs ir dzimis 2003. gadā, viņam nācās sacensties ar pārsvarā divus gadus vecākiem sacensību dalībniekiem. Šaušanu mērķī ar pneimatisko šauteni viņš veica bez soda punktiem, kas arī liecināja par labu sacensību rezultātu. Šoruden Edijs turpinās mācīties Bebru pamatskolas 4. klasē, bet vasara viņam, tāpat kā māsai Patrīcijai un vecākajam brālim Ralfam, būs pagājusi cītīgi trenējoties jaunajai ziemas sporta sezonai.

Kokneses Novada Vēstis

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top