faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Ralfs un Patrīcija uzvar Latvijas čempionātā rollerslēpošanā un „Rollertour 2012”!04.10.2012

Bebrēnieši Ralfs Eiduks un Patrīcija Eiduka 30. septembrī Priekuļos, slēpošanas un biatlona kompleksā, piedalījās Latvijas čempionātā rollerslēpošanā, kas vienlaikus bija arī Baltijas kausa un rollerslēpošanas sacensību sērijas „Rollertour 2012” noslēdzošais ceturtais posms. Pēc spraigi pavadītas vasaras ikdienas treniņos un trīs treniņnometnēs, šajās sacensībās gūtie augstie rezultāti Patrīcijai un Ralfam ir vislabākais novērtējums viņu neatlaidībai un gribasspēkam. Apsveicam Ralfu Eiduku ar kopvērtējumā izcīnīto 1. vietu rollerslēpošanā garajā distancē V16 grupā! Tikpat labi veicās arī Patrīcijai S14 grupā rollerslēpošanā garajā distancē, kurā viņa startēja kopā gan ar sava vecuma, gan gadu vecākām, 1999. gadā dzimušām meitenēm. Viņai veiksmīgi izdevās apsteigt savu sīvāko konkurenti Vinetu Pētersoni no Cēsīm un iegūt uzvarētājas titulu. Vērojot Ralfa un Patrīcijas darbošanos, arī jaunākais brālis Edijs dodas viņu pēdās. Šajās sacensībās 2003. gadā dzimušais Edijs rollerslēpošanā V12 grupā sacentās ar divus gadus vecākiem zēniem un ierindojās 6. vietā.

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta svētki Vecbebros

25.08.2012 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Gadu gadu gaitā ierasts, ka augusta pēdējā sestdienā Vecbebros svin sporta svētkus. Arī šoreiz, 25. augustā, Vecbebru stadionā sportisko cīņas garu apliecināja ne tikai bebrēnieši, bet aktīvā dzīvesveida piekritēji no kaimiņu pagastiem un tālākām Latvijas vietām.

Kā sporta svētku galvenā tradīcija Vecbebros izsenis godā celts volejbols. Volejbola sacensībās piedalījās 16 vīru komandas un 5 meiteņu komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarētāju laurus guva mājnieki – komanda „Vecbebri”, kurā spēlēja Modris Vilcāns, Aigars Auzenbergs, Kaspars Greļs, Arnis Grunšteins. Arī meiteņu komandu konkurencē nepārspētas palika mūsējās: Daila Jansone-Ieviņa, Gunta Andersone, Agita Ābele, Ilze Valaine, kuras startēja komandā „Vecbebri”.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)

Patrīcija un Ralfs Eiduki labākie distanču slēpošanā aizvadītajā sezonā01.06.2012

26. maijā Siguldā, kluba „Bebri” sporta kompleksā notika 2011./2012. gada Latvijas slēpošanas savienības noslēguma pasākums, kurā apbalvoja labākos sportistus un komandas distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā un snovbordā. 23 komandu konkurencē Aizkraukles sporta skolas slēpotāju komanda ar izcīnītajiem 2100 punktiem ieguva trešo vietu. Ar vislabākajiem panākumiem Aizkraukles sporta skolas komandā ir startējuši bebrēnieši Patrīcija Eiduka un Ralfs Eiduks. Patrīcija S12 grupā ir atzīta par labāko distanču slēpotāju un apbalvošanas pasākumā saņēma Latvijas slēpošanas savienības kausu, tāpat kā brālis Ralfs, kurš savā vecuma grupā V16 arī ir izcīnījis pirmo vietu. Divatā viņi ir ieguvuši gandrīz pusi no sporta skolas komandas kopīgi izcīnītajiem punktiem.Viņu treneris Ingus Eiduks ir gandarīts par Patrīcijas un Ralfa paveikto. „Kokneses Novada Vēstīm” viņš pastāstīja, ka apbalvošanas pasākums kluba „Bebri” sporta kompleksā bija ļoti labi noorganizēts. Dienas gaitā sportisti varēja piedalīties dažādās sporta aktivitātēs - sacensties futbolā, basketbola soda metienos un pievelkoties pie stieņa, kā arī vizināties ar motorlaivu un braukt ar ūdensslēpēm. Sieviešu un meiteņu grupā sacenšoties, kura vairāk reizes pievilksies pie stieņa, ar 14 reizēm uzvarēja Patrīcija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (2)

Sporta svētkos Vecbebros vispopulārākais volejbols!

27.08.2011 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Visi, kas draugos ar sportu zina, ka augusta nogalē Vecbebros būs gaidīti sporta svētkos! Šogad tie notika jau 49. reizi. 27. augustā priecēja gan saulainais laiks, gan svētku dalībnieku un skatītāju atsaucība. Dažādos sporta veidos piedalījās ne tikai vietējie, bet arī sportotgribētāji no Aizkraukles reģiona novadiem un Jēkabpils.

Vecbebros izsenis vispopulārākais ir bijis volejbols, tā bija arī šajos sporta svētkos. Šo sportaveidu spēlēt bija pieteikušās 14 komandas. Volejbolā vīriešiem uzvarēja savējie – komanda „Kapeika”’, bet dāmu konkurencē uzvarētāju tituls tika spēlētājām no Bebru un Iršu apvienotās komandas. Savukārt futbolā vislabāk veicās komandai no Meņģeles.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (18)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top