Ziemas prieku diena Bebros

26.01.2017 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Bebru pagasta jaunā paaudze par dižā novadnieka – tēlnieka, skolotāja un sportista Voldemāra Jākobsona dzīves gaitām var uzzināt memoriālajā mājā - muzejā „Galdiņi”, kur joprojām goda vietā ir viņa slēpju pāri, ar kuriem savulaik mesti loki krietni tālāk par Bebru pakalniem. No 1944. līdz 1968. gadam, strādājot par fizkultūras skolotāju Bebru astoņgadīgajā skolā, sniegiem bagātajās ziemās viņš savus skolēnus rosināja: „Visi uz slēpēm!” Jau astoto gadu izcilā skolotāja vārds tiek atsaukts atmiņā, viņa dzimšanas dienu sagaidot sportiskā pasākumā, par moto ņemot reiz teiktos vārdus: „Visi uz slēpēm!” 27. janvārī Voldemāram Jākobsonam apritēja 118. mūža gadskārta. 28. janvārī Mežaparkā pulcējās mazi un lieli ziemas prieku baudītāji. Pasākumu atklāja sporta pasākumu organizētājs Artis Zvejnieks, Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza, tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas – muzeja vadītāja Justīne Pastore.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (38)

Vecpasākuma rediģēšana Pasākuma nosaukums gada Nakts pārgājiens

28.12.2016

Nelielai entuziastu grupiņai no Bebriem, pašiem negaidot, dzima ideja un tika nolemts izmēģināt nelielu pārgājienu pilnīgā tumsā. Tikšanās tika norunāta Vecbebros 28.decembra vēlā pēcpusdienā pie mājas “Avoti”.

Obligāts līdzi ņemamais veiksmīgai dalībai pārgājienā bija – izturība (pastaigas ilgums vairāk kā 2 stundas), lukturītis, telefons, pagale ugunskuram, maizītes un saldumi. Apģērbs un apavi atbilstoši laika apstākļiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

Pārgājiens pa Bānīša pēdām

12.11.2016

Pārgājiens noslēdzās ar skaidri redzamu uzbērumu tematiskās pastaigas turpināšanai nākamam 2017. gadam… Bet šī gada būšana svaigā gaisā un garā, nelielā uzbēruma meklējumi noritēja ļoti veiksmīgi. Meklējumu sākumpunktā (koord. X. 582007, y 285494) - pie Mazragāļu meža autoceļa un netālu no Kurzemnieku mājām - mežā devāmies 7 cilvēki. Katram mugursomā bija nokomplektēts norunāts nesamais - 2 malkas pagales, maizītes un termoss ar tēju, neizpalika arī individuāli saldumi. Cilvēku skaits ļāva organizēt efektīvu valnīša meklējumu shēmu, kas bija ļoti nepieciešama, lai 100- gadīgajā kartē rupji atzīmēto līniju veiksmīgi atrastu mūsdienu mežos un pļavās. Sākumā sadalījāmies 2 grupās, kur 1. grupa veica iešanu pa nelielu iespējamo valnīti un 2. grupa veica perpendikulārus klejojumus ap šo līniju, paejot turp un atpakaļ ap 200 -300 metrus, norunājot satikties pēc 20 minūtēm.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

ŠIFRĒTO NORĀŽU SKRĒJIENS

31.10.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Nav apturami bērni, kas 31. oktobra vakarā noilgojušies doties saldumu meklējumos ar devīzi “Saldumus vai izjokošu”… Tomēr šī paša vakara stundās (sākot no pulksten 18:30) pie Vecbebru stadiona mājas pulcējās jau nedaudz paklejojušie ciemata bērni, lai risinātu šifrētu maršrutu stadiona teritorijā. Atšķirībā no pagājušā gada, šī gada šifrēšanas shēma bija savādāka - ciparam atbilstoši burti, kur no ciparu virknes jāatpazīst vārds, piemēram, “dodies uz 3+7+10+2+28+14+31!” Pārbaudījumā piedalījās piecas bērnu komandas, kurās bija 2 vai 3 dalībnieki. Iziešana tumsā ar savu lukturīti, šifru atslēgu un zīmuli notika ar 1 minūtes intervālu. Pie tam bija 3 dažādi maršruti - sarkanais, zilais, zaļais. Komandu atgriešanās laiks bija robežās no 7 minūtēm līdz 19. Dalībnieki bija priecīgi par tumsas uzveikšanu un objektu veiksmīgu atrašanu, balvās saņemot Vecbebru 2016. gada pēdējos medaļu komplektus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

54. sporta svētki Vecbebros

03.09.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Laimējās silts rīts un saulaina visa diena, kad Vecbebros risinājās jau 54. sporta svētki. Šogad par godu šiem svētkiem tika izgatavots karogs, kura svinīga pacelšana par labiem sasniegumiem “Pure 2016” volejbola kausa izcīņā E grupā tika uzticēta jauniešu volejbola komandai (Renāts Cīrulis, Viesturs Mozga, Viesturs Dupušs, Ralfs Riekstiņš, Matīss Saldavs). Plānotā svētku programma ietvēra ap 15 dažādu veidu disciplīnām, kas vairākumā gadījumu arī tika realizēta.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (85)

Trešo vasaru Jāņa Krievāra piemiņas kausa izcīņa volejbolā

06.08.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Pieminot izcilo sporta entuziastu Jāni Krievāru, trešo reizi Bebru pagasta stadionā norisinājās viņa vārdā nosauktā piemiņas kausa izcīņa volejbolā. 6. augustā gan volejbolisti, gan sacensību līdzjutēji apliecināja, ka Jāņa Krievāra iedibinātās sporta tradīcijas veiksmīgi turpinās. Tāpat kā iepriekšējos gadus šīs volejbola sacensības organizēja bebrēniete Lība Zukule sadarbībā ar Bebru pagasta pārvaldi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (27)

Noslēdzies 2.posms pludmales volejbolā

16.07.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

16. jūlija rītā Vecbebru stadionā pulcējās Kokneses novada atklātā čempionāta pludmales volejbolā 2. posma dalībnieki. Šoreiz dalībnieku bija salīdzinoši maz - turnīrā sacentās tikai 3 sieviešu un 4 vīriešu komandas. Tomēr jāatzīmē, ka tie bija vieni no pašiem aizrautīgākajiem un dzīvespriecīgākajiem jauniešiem, pie tam lielākā daļa spēlētāju bija Kokneses pagasta pārstāvji.

Aicinu pārējos pludmales volejbolistus saņemties un aktīvāk piedalīties 3. sacensību posmā, kas notiks 30.jūlijā Iršos.

Mirkļus no 2. KNAČ posma varat vērot foto galerijā.

Artis Zvejnieks

Tveicīgā futbola diena

26.06.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

26.jūnija karstā pēcjāņu svētdienā Vecbebru stadionā pulcējās jaunieši, lai draudzīgi uzspēlētu futbolu. Laiks bija no tiesas karsts un slavējama ieradušos dalībnieku degsme sportot. Ēnā temperatūra sniedzās pāri + 30 grādiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)

Foto orientēšanās Bebros

01.06.2016 kur : Kokneses novada Bebru pagasta pārvalde

Pirmā jūnija pēcpusdienā pie Bebru pagasta pašvaldības pulcējās vietējie sporta aktīvisti, kurus vienoja kopīgs plāns piedalīties Foto orientēšanās - rogaininga sacensībā. Startam gatavojās vienpadsmit komandas (divu cilvēku sastāvā), kuru dalībniekiem tika izskaidroti punktu meklēšanas un sacensību vērtēšanas principi. Katrai komandai tika izsniegta karte, kurā 800 metru rādiusā no starta vietas bija iezīmēti 40 meklējamie punkti. Tikai daļa no meklējamajiem objektiem bija vizuāli labi pamanāmi, daudzi bija pavisam vienkārši, piemēram celms, traktora piekabe un ugunskura vieta, tomēr visi, vieglākai meklēšanai, precīzi atlikti kartē. Atrodot visus kartē atliktos punktus varēja savākt maksimālā punktu summu – 265 punktus.

Pulksten 16:20 tika dots starts un nofiksēts vienu stundu ilgs kontrollaiks. Ja komanda ierodas vēlāk, tad mīnus 3 punkti par katru kontrollaika pārsniegto minūti. Pēc stundu garas orientēšanās finišā, nepārsniedzot kontrollaiku, ieradās astoņas komandas, bet 3 komandām sanāca laiku pārsniegt.

Rezultātu apkopošanā nācās ilgstoši un rūpīgi pārskatīt telefonos safotogrāfētos orientēšanas punktus un salīdzināt tos ar kartes izdrukās izsniegtajiem attēliem. Vairākums dalībnieku bija atraduši gandrīz visus fotopunktus un arī dažu labu, kurš nebija iekļauts maršruta kartē. Sacensībā piedalījās sekojošas komandas: “Kaķi”, “Škoda”, “Vidzemes augstskola”, “Samsung”, “Mēs padomāsim”, “Cīnītāji”, “Līkais pērtiķis”, “Nulle”, “62”, “Spicie” un “Skrējēji”. Pats jaunākais sacensību dalībnieks bija 6 gadīgā Kintija Palačenko, kas kopā ar savu vecmāmiņu Ilzi Pabērzu startēja komandā “62”, nākamie jaunākie dalībnieki bija 3 astoņgadnieki komandā “Līkais pērtiķis”.

Iegūto punktu vērtība bija robežās no 118 līdz 239 punktiem. Labāko rezultātu sasniedza komanda “Kaķi”- 239 punkti (Viesturs Mozga un Juris Tomaševskis), 2. vietu izcīnīja “Mēs padomāsim”- 231 punkts (Krists Bitenbinders un Erlends Liepiņš), 3. vietu ar garāku kontrollaiku kā 2. vietai, bet to pašu punktu summu izcīnīja “Samsung” – 231 punkts (Linda Dumpe un Eva Tomaševska). Pirmajām trijām vietām balvās tika pasniegti dažādi sulīgi augļi - arbūzs, melone un persiki. Pārējie dalībnieki tika iepriecināti ar cepumu vai sulu paciņām.

Rezultāti no 4. līdz 11.vietai:

“62” (Ilze Pabērza un Kintija Palačenko”)- 220 p.,

“Vidzemes augstskola” (Monta Liepiņa, Sintija Aleksejeva)- 208 p.,

“Spicie” (Daniels Ošiņš, Jurijs Tomaševskis)- 191 p.,

“Skrējēji” (Andrejs Tomass Zvejnieks, Kristers Karlsons)- 160 p.,

“Škoda“ (Juris Bitenbinders, Edijs Eiduks)- 157 p.,

“Cīnītāji” (Lelde Sīpola, Meldra Eglīte)- 150 p.,

“Līkais pērtiķis” (Ritvars Ancāns, Rūdolfs Emīls Zvejnieks)- 118 p.,

“Nulle” (Kate Kondrāte, Annija Dumpe)- 118 p.

Jāatzīmē, ka iepriekšējā gadā līdzīgas grūtības pakāpes distancē lielākais piedalījās sešas komandas un lielākais punktu skaita bija 161. Tātad varam secināt, ka šogad sacensībās piedalās vairāk komandu un visi dalībnieki ir čaklāki un meistarīgāki punktu meklētāji.

Paldies visiem par aizrautīgo punktu meklēšanu un kopīgo 2016. gada foto orientēšanās - rogaininga piedzīvojumu.

Paldies visiem, kas pielika roku pasākuma tapšanā un norisē!

Bebru pagasta sporta organizators

Artis Zvejnieks

Pludmales volejbola sacensību atklāšana

28.05.2016 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

28. maijā pasākums notika iecerētā vietā un iecerētā laikā, ar pasākuma būtībai iecerētiem laika apstākļiem un spēlētājiem. Spēle notika 3 laukumos, kur katrā no tiem varēja cīnīties sava grupa - bērni (futbola laukuma zālienā), sievietes un vīrieši (volejbola smilšu laukumos) . Pa visām grupām kopā tika pieteiktas 22 komandas (bērni - 7, sievietes - 5, vīri - 10 komandas). Bija prieks redzēt tik aktīvu spēlētāju pulku.

Komandu spēļu izlozes un sadali apakšgrupās operatīvi organizēja Jurijs Tomaševskis. Paldies viņam! Pašas spēles pamatā tiesāja zaudētāju komanda un viss raiti ritēja uz stiprāko komandu noskaidrošanas pusi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (39)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top