faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Vingrošanas nodarbības būs arī Bebros!13.10.2014

Kokneses Novada Vēstis oktobra numurā tika publicēta informācija, ka trenere Ausma Dandēna atsākusi vadīt vingrošanas nodarbības Kokneses sporta centrā otrdienās no pulksten 19, kā arī tika minēts, ka Bebros šogad nodarbības nenotiks. Tomēr, pateicoties aktīvajām bebrēnietēm, svētdienās no pulksten 19 Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē notiks vingrošanas nodarbības kopā ar treneri Ausmu Dandēnu. Maksa par nodarbību: EUR 2,50.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Ralfam, Patrīcijai un Edijam Eidukiem medaļas Latvijas čempionātā rollerslēpošanā24.09.2014

20. septembrī, Priekuļu slēpošanas un biatlona kompleksā, Latvijas Slēpošanas savienības (LSS) un Cēsu Olimpiskā centra rīkotajā Latvijas čempionāta otrajā posmā rollerslēpošanā sacentās distanču slēpotāji un daži biatlonisti. Čempionātā piedalījās arī Patrīcija, Ralfs un Edijs Eiduki, kuri mācās I. Gaiša Kokneses vidusskolā un Aizkraukles sporta skolā. Sacensību programmā bija garās distances brīvajā stilā ar intervāla startu. Vīriešiem elites grupā 31,2km distancē brīvajā stilā ar intervālu interesantā cīņā uzvarēja olimpietis Arvis Liepiņš, aiz sevis nepilnu pusotru minūti atstājot titulēto biatlonistu Ilmāru Brici.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

KNAČ pludmales volejbolā noslēgums Bebros

30.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Foto galerija: 30. augustā Bebros noslēdzās Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Bildēs - III kārtas un kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana. Dzintara Greļa foto.

Augusta pēdējā sestdienā Bebros norisinājās Sporta svētki

30.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Kā katru gadu, pasākums Bebru pagasta sporta svētki notika arī šogad. Sporta svētku programmā individuālie starti vieglatlētikas disciplīnās – sprints, tāllēkšana visās vecuma grupās, komandu starti – volejbolā 4x4 un virves vilkšanā, pāru sacensības un dažādi netradicionālie sporta veidi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Visi sacensību uzvarētāji saņēma pagasta pārvaldes diplomus, medaļas, komandu cīņās arī kausus. Pirmsskolas vecuma bērni un skolnieki tika apbalvoti ar saldajām balvām. Sacensību noslēgumā, pateicoties Bebru pagasta zemnieku saimniecību un uzņēmumu atbalstam, visi dalībnieki piedalījās loterejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)

Bebrēnieši Meņģeles sporta svētkos10.08.2014

„Meņģelē prot rīkot sporta svētkus!” – ar gandarījumu atzina bebrēnieši, kuri 9. augustā mēroja ceļu uz kaimiņu pagastu. Jau 67. reizi augusta otrajā sestdienā Meņģelē svinēja šos katru gadu gaidītos un īpašos svētkus. Sacensību programmā katrs interesents varēja atrast sev ko piemērotu. Bērnus gaidīja sejiņu apgleznošanas darbnīca, dažādas rotaļas un atrakcijas. Sacensības notika vairākās vieglatlētikas disciplīnās: 60m skrējienā bērniem un jauniešiem, 100m skrējienā sievietēm un vīriešiem, tāllēkšanā, lodes grūšanā, šautriņu mešanā. Kā allaž cieņā bija futbols un volejbols vīriešiem un sievietēm. Tradicionāli notika skrējiens un nūjošana apkārt Zvanu ezeram. Atbalstītāju netrūka netradicionālajam sporta veidam „Lēnāk brauksi – tālāk tiksi”, sacensībās „Vīru siena”, spēkavīru sacensībās un netradicionālajā virves vilkšanā ezerā. Bebrēnieši mājup pārbrauca ar izcīnītām zelta un sudraba medaļām dažādās sacensībās.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (23)

Jāņa Krievāra piemiņas kauss volejbolā

02.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

2.augustā Vecbebros, pieminot sporta tradīciju aizsācēju un entuziastu Jāni Krievāru, norisināsies volejbola sacensības „Jāņa Krievāra piemiņas kauss”. Pirms gadiem piecdesmit katru gadu augusta pirmajā svētdienā notika Bebru pagasta sporta svētki. Atceroties šo tradīciju, bebrēnietes Lības Zukules vairāku gadu garumā loloto ieceri apņēmies īstenot viņas dēls Raitis ar domubiedriem. Lūgums – ja kādam ir saglabājušās sporta svētku vai citas fotogrāfijas, kas saistītas ar Jāņa Krievāra darbības laiku – zvanīt pa tālruni 26423431.

Pludmales volejbola sacensības Vecbebros

31.05.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

31. maijā Bebru stadionā norisinājās pludmales volejbola sacensības „Bebru kauss 2014" . Vīriešu grupā 1. vietu ieguva Jurijs Tomaševskis un Aigars Lācis, 2. vietu - Aigars Auzenbergs un Krists Kučinskis, bet trešie labākie bija Dzintars Greļš un Māris Belorags.

Sieviešu grupā uzvarēja Mairita un Māra Tomaševskas, 2. vietu ieguva Marika Cegele un Agita Leķe, 3. vietu - Iveta Rutkovska un Eva Tomaševska.

printēt Lasīt visu ziņu

Sveicam mūsējos – „Nordea” Rīgas maratona dalībniekus!20.05.2014

19. maijā Rīgā aizvadīts tradicionālais „Nordea” Rīgas maratons, kas ir gada nozīmīgākās skriešanas sacensības Latvijā. 5 kilometru distancē piedalījās 11656 dalībnieki. Ar labiem panākumiem šajā distancē startēja Eiduku ģimenes jaunākie sportisti. Sieviešu konkurencē Patrīcija Eiduka, Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 7. klases skolniece, izcīnīja 3. vietu. Ralfs Eiduks vīriešu konkurencē ieguva 35. vietu, bet 11 gadus vecais Edijs Eiduks ierindojās 69. vietā. Ralfs mācās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolas 10. klasē, bet Edijs Eiduks Bebru pamatskolas 5. klasē.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Latvijas čempionātā distanču slēpošanā Priekuļos Patrīcijai un Ralfam Eidukiem zelta medaļas!26.02.2014

Latvijas čempionātā distanču slēpošanā Priekuļos piedalījās ne tikai sportisti no Latvijas, bet arī no Igaunijas, Lietuvas, Kanādas un Brazīlijas. Pirmajā sacensību dienā 22. februārī norisinājās sacensības slēpošanā klasiskajā solī, nākamajā dienā – slidsolī. Patrīcijai Eidukai S14 grupā abās dienās veicās vislabāk – izcīnītās zelta medaļas ir kā apliecinājums viņas mērķtiecībai un talantam. Ralfs Eiduks V18 grupā klasiskajā solī izcīnīja zelta medaļu, bet slidsolī – bronzu, atpaliekot no Igaunijas un Lietuvas sportistiem. Jaunākais brālis Edijs Eiduks V12 grupā pirmajā dienā ieguva devīto vietu, bet otrajā dienā – piekto. Patrīcija un Ralfs mācās Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskolā, bet Edijs Bebru pamatskolā. Veiksmīgie starti sasniegti pateicoties regulārajiem treniņiem ar treneri – viņu tēvu Ingu Eiduku.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Ralfs un Patrīcija uzvar Latvijas čempionātā biatlonā04.02.2014

Šajā sezonā Ralfs un Patrīcija Eiduki braši turas uz uzvarētāju pjedestāla. To apliecināja arī 1. un 2. februārī aizvadītais Latvijas čempionāts biatlonā Madonā. Pirmajā sacensību dienā sprintā Patrīcija C grupā jaunietēm pārliecinoši izcīnīja uzvaru. Arī Ralfam B grupā jauniešiem bija vislabākais rezultāts. 2. februārī masu startos Patrīcija savā vecumā grupā ieguva 1. vietu, bet B grupā uzvarēja Ralfs. Apsveicam ar uzvarām mūsu novada jaunos sportistus!

Kokneses Novada Vēstis

printēt
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top