faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Asina prātu un sacenšas veiklībā

21.03.2015 kur : Bebru pamatskola

21. marta pēcpusdienā Bebru pamatskolas sporta zālē norisinājās dambretes, šautriņu mešanas un lidmašīnu tāllidināšanas pēcpusdiena.

Šautriņu mešana notika ar 2 metienu sērijām, kur katrā sērijā bija pa pieciem metieniem, ar visu rezultātu summēšanu. Daudziem dalībniekiem šī bija pirmā šautriņu mešanas spēles pieredze, citiem sen nedarīta izklaide. Visiem mešana sagādāja jautras emocijas. Bērnu grupā 1. vietu ieguva Andrejs Tomass Zvejnieks, 2.vietu - Rūdolfs Emīls Zvejnieks, 3. vietu - Lelde Sīpola. Pieaugušo konkurencē pārliecinoši lielu punktu skaitu un 1. vietu ieguva Lidija Degtjareva (185 p.), 2. vietu - Gita Kosmačevska (173 p.), Maija Ancāne (140 p.).

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

Ar zelta un bronzas godalgām noslēdz slēpošanas sezonu16.03.2015

14. un 15.martā Madonā, slēpošanas trasē „Smeceres sils”, norisinājās Latvijas Slēpošanas savienības rīkotais Latvijas čempionāts distanču slēpošanā – šīs sezonas noslēguma sacensības. Ar teicamiem rezultātiem sezona aizritējusi un arī šajās sacensībās labi veicās bebrēniešiem, Aizkraukles novada sporta skolas audzēkņiem Ralfam, Patrīcijai un Edijam Eidukiem. 15. martā distanču slēpošanā brīvajā stilā 15 kilometru distancē V18 grupā Ralfs Eiduks pārliecinoši izcīnīja uzvaru, arī Patrīcija Eiduka, S18 grupā, 10 kilometru distancē brīvajā stilā bija vislabākā, lai godam saņemtu zelta medaļu. Jaunākais brālis Edijs Eiduks V12 grupā 4 kilometru distancē brīvajā stilā ieguva 3. vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (0)

Pirmais slēpju pārgājiens Vecbebri – Koknese ir noticis!

12.04.2015 - 14.02.2015 kur : Bebru pirts "Ozoliņi"

14. februāra priekšpusdienā pulksten 11.30 izsludinātā slēpju pārgājiena dalībnieki pulcējās Vecbebru pirts „Ozoliņi” pagalmā, kur notika savstarpēja iepazīšanās un pārgājiena atklāšana ar bērnu nodziedātu dziesmu popūriju. Kad visi bija nofotografējušies, saņēmuši dalībnieka piemiņas kartīti un maršruta shēmu, atrādījuši un sakārtojuši slēpju komplektus, slēpotāji devās cauri vietējiem mazdārziņiem pirmās atpūtas vietas (5 km attālumā pie Apaļu ceļa) virzienā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (37)

Slēpju pārgājiens Vecbebri - Koknese

14.02.2015

Slēpju pārgājiens 14.02.2015.

Pasākuma sākuma un beigu laiki ir saskaņoti ar satiksmes autobusu pienākšanas laikiem.

Pulcēšanās plkst 11.30-12.00 Vecbebru centrā- pirts "Ozoliņi" pagalmā.

Ierašanās, reģistrēšanās, silta ēdiena pasūtīšana un dalībnieku Valentīndienas iepazīšanās būs 30 minūšu intervālā.

Slēpojuma ilgums 4-6 stundas. Maršrutā paredzētas 2 atpūtas pauzes (vietās, kur pārgājiens šķērso meža/lauku ceļus). Otrajā pauzē būs ugunskurs, kur apsildīties, patīkami atpūsties.

Pauzēs iespējama kāda rotaļa.

Slēpojums ir salīdzinoši līdzenā apvidū.

Pasākuma otrajā pauzē (mežā) vai pašā noslēgumā Kokneses kafejnīca Rūdolfs nodrošinās siltu zupu (jāpiesaka un jāsamaksā katram dalībniekam pasākuma sākumā vai jau iepriekšēji).

Slēpes jāizvēlas vienkāršas, piemērotas nesagatavotai trasei (piemērotas pļavai, mežam, grāvju malām, ceļu malām), nūjas attaisnosies ar lielākiem atbalsta laukumiem - lejas galā (lai neskrien dziļi sniega kupenā, no kurienes to vēlāk grūti izvilkt laukā).

Līdzi jāņem termoss ar siltu dzeramo, nelielas uzkodas vai saldumi, telefons, kabatas nauda, pēc paša ieskatiem - kaut kas no rezerves apģērba (zeķes, maiņas apavi).

Var veikt arī daļu maršruta (līdz vai no kādas no paredzētajām atpūtas vietām), bet pašam jānodrošina ierašanās un/vai prom došanās.

Pasākuma laikā dalībnieki aicināti veidot foto kolekciju ar vēlākam vērtējumam nododamām tematiskām nominācijām.

Pasākums iecerēts kā 3 pārgājienu sērija, kur katrā no posmiem tiks dota piemiņas zīme. Visu pārgājienu dalībniekiem būs iespēja saņemt gandarījuma balvu.

Pieteikšanās termiņš 10.02.2015. Pieteikšanās pagarināta līdz 13.02.2014. plkst. 12.00

Pieteikšanās un papildus informācija: artis.zvejnieks@koknese.lv, mob. 26417257. Web: koknese.lv

Slēpju nomu ar pašu iniciatīvu un organizēšanos iespējams sarunāt no SIA Mežmalas -Latvju spīķeris pie Liepkalnu maizes ceptuves.

Vietējiem iedzīvotājiem - Slēpju iemēģināšanas vakari Vecbebru stadionā Trd (-ās) 20.00-20.30, Koknesē Ctd (-ās) 19.00-19.30, -slēpošanas aplī pie pilsdrupu stāvlaukuma.

Bebru pagasta pārvalde

Sesto gadu kopā sagaida Voldemāra Jākobsona dzimšanas dienu

24.01.2015 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Janvāris ir mūsu dižā novadnieka - tēlnieka, skolotāja un sportista Voldemāra Jākobsona dzimšanas dienas mēnesis. 27. janvārī, mākslinieka 116. dzimšanas dienā, viņa atdusas vietā Bebru pagasta Zutēnu kapos iedegsies sveču liesmiņas, bet 24. janvārī lieli un mazi bebrēnieši uz sportiskām aktivitātēm pulcējās Mežaparkā. Šī Bebru pagasta pārvaldes un tēlnieka Voldemāra Jākobsona memoriālās mājas – muzeja iedibinātā tradīcija jau sesto gadu aicināja baudīt ziemas priekus un atcerēties izcilā skolotāja vēlējumu: „Visi uz slēpēm!”

printēt Lasīt visu ziņu galerija (65)

Vingrošanas nodarbības būs arī Bebros!13.10.2014

Kokneses Novada Vēstis oktobra numurā tika publicēta informācija, ka trenere Ausma Dandēna atsākusi vadīt vingrošanas nodarbības Kokneses sporta centrā otrdienās no pulksten 19, kā arī tika minēts, ka Bebros šogad nodarbības nenotiks. Tomēr, pateicoties aktīvajām bebrēnietēm, svētdienās no pulksten 19 Vecbebru Profesionālās un vispārizglītojošās internātvidusskolas zālē notiks vingrošanas nodarbības kopā ar treneri Ausmu Dandēnu. Maksa par nodarbību: EUR 2,50.

Kokneses Novada Vēstis

printēt

Ralfam, Patrīcijai un Edijam Eidukiem medaļas Latvijas čempionātā rollerslēpošanā24.09.2014

20. septembrī, Priekuļu slēpošanas un biatlona kompleksā, Latvijas Slēpošanas savienības (LSS) un Cēsu Olimpiskā centra rīkotajā Latvijas čempionāta otrajā posmā rollerslēpošanā sacentās distanču slēpotāji un daži biatlonisti. Čempionātā piedalījās arī Patrīcija, Ralfs un Edijs Eiduki, kuri mācās I. Gaiša Kokneses vidusskolā un Aizkraukles sporta skolā. Sacensību programmā bija garās distances brīvajā stilā ar intervāla startu. Vīriešiem elites grupā 31,2km distancē brīvajā stilā ar intervālu interesantā cīņā uzvarēja olimpietis Arvis Liepiņš, aiz sevis nepilnu pusotru minūti atstājot titulēto biatlonistu Ilmāru Brici.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4)

KNAČ pludmales volejbolā noslēgums Bebros

30.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Foto galerija: 30. augustā Bebros noslēdzās Kokneses novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā. Bildēs - III kārtas un kopvērtējuma uzvarētāju apbalvošana. Dzintara Greļa foto.

Augusta pēdējā sestdienā Bebros norisinājās Sporta svētki

30.08.2014 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Kā katru gadu, pasākums Bebru pagasta sporta svētki notika arī šogad. Sporta svētku programmā individuālie starti vieglatlētikas disciplīnās – sprints, tāllēkšana visās vecuma grupās, komandu starti – volejbolā 4x4 un virves vilkšanā, pāru sacensības un dažādi netradicionālie sporta veidi gan bērniem, gan pieaugušajiem. Visi sacensību uzvarētāji saņēma pagasta pārvaldes diplomus, medaļas, komandu cīņās arī kausus. Pirmsskolas vecuma bērni un skolnieki tika apbalvoti ar saldajām balvām. Sacensību noslēgumā, pateicoties Bebru pagasta zemnieku saimniecību un uzņēmumu atbalstam, visi dalībnieki piedalījās loterejā.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (9)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top