faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

Velo pārgājiens - Vecbebru Upītes tilti un laipas

04.10.2015

Ar mērķi pavadīt saulainu rudens dienu svaigā gaisā, labā kompānijā, un uzzināt ko jaunu, 4.oktobrī, apņēmīgie velosipēdisti nobrauca 23 km. Velo pārgājiens bija aizraujošs, bet pavisam nesteidzīgi viegls. Kopīgi uzbraucām Brencēnkalnā, gar Stalidzēniem un Paskuli, caur Blankām, Zemgaļiem, Lejas Siljāņiem, Vecsiljāņiem, Cūkkalniem, Beņķiem, Rosmēm un Vīndedzēm.

Uzzinājām cik liela vai maza ir daudzkārt sastaptā Bebrupe, redzējām arī upīti - Paskule. Skatījām neparasti stiprus Bebrupes tiltus, kas uzbūvēti no betona pārlaidumiem pirms vairāk kā 30.gadiem. Savukārt pie Beņķiem Bebrupi šķērsojām pa resniem kritušajiem kokiem. savukārt koka tiltu uzgājām pie mājām Vīndedzes, kur tilts ir pašu saimnieku būvēts.

Nākamiem velo pārgājieniem un citiem atklājumiem mums palika nepārbraukts tilts pie Bebriņiem. Vēlu vakarā sasmēlušies iespaidus un vēja appūstiem vaigiem sasniedzām Vecbebrus, kur arī noslēdzām braucienu.

Paldies velo pārgājiena dalībniekiem par kompāniju ceļā un sarunām pie pikniku maizītēm.

Artis Zvejnieks

Olimpiskajā dienā sporto arī Bebru pagasta pārvalde

25.09.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

25. septembrī Latvijā norisinās „OLIMPISKĀ DIENA 2015” ar devīzi “Nebrīnies. Piedalies!” un tā ir veltīta Olimpiskā sporta veida – basketbola popularizēšanai.

Šīs dienas rītā arī Bebru pagasta pārvaldes pagalmā noritēja olimpiskā rīta vingrošana, kas iesākās ar simbolisku Olimpiskā zvēresta nodošanu.

Turpinājumā sekoja aktīva iesildīšanās ar dažādām sportiskām aktivitātēm. Kopā ar pagasta pārvaldes darbiniekiem Olimpiskās dienas pasākumā iesaistījās arī citi pagasta iedzīvotāji.

Daila Riekstiņa,

Kultūras darba organizatore Bebru pagastā

53. Vecbebru sporta spēles

04.09.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Šie bija jau 53. Sporta svētki, nevis sporta spēles vai sporta sacensības. Diena, kad atceramies sportu un izkustēšanos, redzam, ko vēl varam paši un ko var citi. Izkustamies kaut kur stadiona sarkanā skrejceļa vai zālienā un esam pacilātā noskaņojumā.

Šogad tika organizētas sekojošas individuālās sacensības: 60m, 100m, tāllēkšana, futbola sitieni, basketbola metieni, šautriņu mešana, skaidu maisa mešana, baļķa celšana, apvidus skrējiens „Mežaparks” (pa Vecbebru ceļiem – 750m, 1,5km, 2,2km). Komandu sacenšanās notika volejbola spēlē, kluču torņa celšanā, virves vilkšanā. „Dusmīgajos putnos” pāri sacentās 5 posmu stafetē. Bērni saldumus nopelnīja lidojošo šķīvīšu un riņķīšu mešanā, kā arī „bērnu pusstundā” jautrās rotaļās, ko vadīja PII „Bitīte” darbinieces Ilona un Nellija.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (111)

Jāņa Krievāra piemiņas kausa izcīņā volejbolā piedalās augsta līmeņa spēlētāji

01.08.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

1.augustā, pieminot sporta aktīvistu Jāni Krievāru, Kokneses novada Bebru pagasta stadionā otro reizi norisinājās dižā bebrēnieša piemiņai veltīta kausa izcīņa volejbolā. Galvenās balvas vīriešu un sieviešu uzvarētāju komandām ziedoja Jāņa Krievāra dēls Uldis Krievārs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (30)

Foto orientēšanās Vecbebros

03.07.2015 14:00 kur : Kokneses novada Bebru pagasta pārvalde

3.jūlijā no plkst.14 Vecbebru centrā sākās karšu, fotogrāfiju un sarakstu izsniegšana komandām, kuras bija reģistrējušās foto orientēšanās-rogaining sacensībām. Ziņkārīgajiem dalībniekiem smalki tika izskaidroti sacensību noteikumi – izplānot maršrutu starp sev izdevīgākajiem dažādu vērtību kontrolpunktiem, paturot prātā ka ir 40 kontrolvietas, bet atļautajā kontrollaikā var paspēt atrast un nofotografēt 20 līdz 30 punktus, bet par kontrollaika pārsniegšanu tiek skaitīti soda punkti.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (24)

Pludmales volejbola atklāšanas turnīrs Vecbebros

30.05.2015 10:00 kur : Vecbebru tehnikums

Saulainā rītā plkst. 10.00 Vecbebru stadionā sākās dalībnieku reģistrācija Pludmales volejbola turnīram Vecbebru stadionā. Spēlei bija sagatavoti 3 laukumi: sievietēm smilšu laukums pie stadiona ieejas vārtiem, vīriem- smilšu laukums stadiona vidusdaļā, bērniem (līdz pamatskolas 9. klasei)- futbola laukuma zālienā.

printēt Lasīt visu ziņu

Velo pēcpusdiena

22.06.2015 17:30 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

22.jūnijā Vecbebros Bērnu laukumiņā Velo pēcpusdienas ietvaros notika Velo entuziastu tikšanās. Uz tikšanos bija ieradušies 11 velosipēdisti un to pavadītāji. Pēc reģistrācijas sākas velosipēdu modeļu un tehnisko rādītāju uzskaite. Tas dalībniekiem deva iespēju labāk izprast savu iemīļoto velosipēdu, kā arī salīdzināt tos ar citiem modeļiem. Sekoja diskusija par velosipēda uzbūvi, braukšanas drošību un velobraucēju apģērbu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vecbebros gadskārtējās sacensības skeitparkā

08.05.2015 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Vecbebros, stadionā ierīkotais skeitparks, ir iecienīta pagasta bērnu un jauniešu atpūtas vieta, kur pilnveidot savas sportiskās iemaņas, braucot ar skrituļslidām, skrituļdēli vai BMX velosipēdu. Jau iepriekšējos gados skeitparkā ir notikušas sacensības. 8. maijā pievakarē pagasta jaunā paaudze un jaunieši no Kokneses ar lielu aizrautību skeitparkā piedalījās Bebru pagasta pārvaldes rīkotajās sacensībās. To gaitu organizēja un sniegumus vērtēja trīs tiesnešu žūrija: Artis Zvejnieks, Ilze Pabērza un Lība Zukule. Savu māku demonstrēja 20 sacensību dalībnieki, startējot ar skrituļslidām, skrejriteņiem un BMX velosipēdiem.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (32)
Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top