Lapas karte
AA+A++
A AAA

QR kodu skrējiena/jautājumu spēles 3. kārtas atskats

11.11.2020

whatsapp_image_2020_11_07_at_17_04_27.jpg7. novembra  pulksten 16 jau varēja nojaust dienas gaismas drīzu aiziešanu, kad stadionā ieradās 3. etapa dalībnieki - 5 komandas (9  cilvēki).

Spēlē piedalījās komandas "Putnu biedēklis", "Nider batoni", "Bicīši", 'Es nezinu",  "Maize". 

Plānotā tumsa iestājās ap 16:40 un visiem dalībniekiem vairāk par pusi no dalības laika bija jāveic tikai savu lukturīšu un ceļā esošo ielu laternu gaismās. Maršrutā malējie punkti bija Biškopības muzejs, dārzniecība, stadions, pagasta pārvalde, dīķis, muiža, estrāde, ozols pie Mežaparka.  Tas noteikti nebija neinteresanti...

Trasē pavadītais laiks bija no 1 h 12 min līdz 1 h 25 min, labāko atbilžu rezultāti bija - ar 14 pareizām atbildēm un 1 kļūdām komanda "Maize" (Andrejs un Rūdolfs Zvejnieki),  ar 10 pareizām atbildēm un 5 kļūdām komandas "Putnu biedēklis" (Tīna Cīrule un Evelīna Šlesere), "Nider batoni" (Lauris un Kristers Bičenko), "Bicīši" (Daniels Bičenko un Kristaps Mitrovskis). Uzslavējama ir 12 gadīgā Denija Timofejeva drosme, kas tumsā nebaidījās trasi veikt vienatnē un veiksmīgi atrada visus 15 kontrolpunktus.

Dalībnieki balvās par izturību un zinātkāri saņēma pildspalvas un lietusmētelīšus, tomēr medaļas par pilnīgi pareizu jautājumu atbildēšanu atkal palika neizcīnītas.  

Nākamās kārtas tēma (pēc 2 nedēļām) ir Vēsture. Noslēdzošās kārtas formāts var būt koriģēts saistībā ar Covid neizplatīšanas nosacījumiem.

Starts aizvien individuāls- ar vismaz 5 minūšu starplaikiem.

Paldies visiem, kas pielika roku pasākuma tapšanā, paldies Andrejam un Rūdim par grila uzstādīšanu un iekurināšanu.

 Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators


 

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top