Lapas karte
AA+A++
A AAA

QR kodu skrējiena/jautājumu spēles 2. kārtas atskats

26.10.2020

whatsapp_image_2020_10_25_at_14_26_05.jpg25. oktobra laika apstākļi bija draudzīgi un termometrs rādīja vairāk par +10 grādiem, kad Vecbebru stadionā pamazām viens pēc otra ierādās QR kodu spēles cienītāju pulciņš. Šajā spēles kārtā bija jāatrod 15 kontrolpunkti un šīs reizes jautājumu tematika bija "Sports". 

Dalībnieki pārstāvēja gan ģimenes, gan draugus un kopā piedalījās 8 komandas ar 22 dalībniekiem un līdzjutējiem. Spēlē piedalījās komandas "Pērles", "Pikaču", "4 vienā", "Silikona ieleja", "Salti", "Nēģeri", "BB4", "Maize". 

Trasē pavadītais laiks bija no 54 min līdz 1 h50 min, labākos atbilžu rezultātus ar 13 pareizām atbildēm un 2 kļūdām ieguva komandas: "Pērles"- Mikālu ģimene, "BB4" - apvienotā Krēsliņu un Brūkļu ģimene, "Maize" - Andrejs un Rūdolfs Zvejnieki, ar 12 pareizām atbildēm un 3 kļūdām komanda "4 vienā" - Agita un Sveta ar mazajiem, 11 pareizām un 4 kļūdām komanda "Pikaču" - Egija un Gabriela. 

Dalībnieki balvās par izturību un zinātkāri saņēma atstarotājus, tomēr medaļas par pilnīgi pareizu jautājumu atbildēšanu atkal palika neizcīnītas.  

Tiekamies TUMSAS posmā pēc 2 nedēļām 7. novembrī (sestdienā) plkst. 16.00.

Par godu Helovīna un budēļu laikam, kas vēlas - drīkst ierasties spocīgs, rotāties ar lampiņām vai atstarotājiem, nākt maskās!

Starts aizvien individuāls - ar 5 minūšu starplaikiem.

Atkal tiks iedegts grila ugunskurs un 3. kārtas jautājumu tēma būs "Literatūra". 

Paldies visiem, kas pieliek roku pasākuma tapšanā.

 Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators 


Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top