Lapas karte
AA+A++
A AAA

QR kodu 4. kārtas atskats Vecbebros

27.11.2020

whatsapp_image_2020_11_22_at_12_46_40.jpg22. novembra viegli lietainā priekšpusdienā Vecbebru centrā bija izlikti QR kodu skrējiena 4. kārtas 15 kontrolpunkti ar jautājumu tēmu - "Vēsture".  

Trase dalībniekus veda uz pagasta pārvaldes pagalmu, Muižu, Mežaparku, Ornicānu dīķa peldvietu un tad atpakaļ uz starta/finiša vietu stadionā ar kopējo garumu 4,5 km. 

Apkopojot pareizās atbildes, šoreiz bija patīkams sasniegums, jo komanda "Pērles" pareizi atbildēja uz visiem 15 jautājumiem. 

Papildus diskusijas un izpēte notika par vienu jautājumu - "Kura pilsēta bija Latvijas pagaidu galvaspilsēta 1919. gadā. Uzzinājām, ka pagaidu galvaspilsēta no 1919. gada 6. janvāra līdz 1919. gada 7. jūlijam bija Liepāja, savukārt uz 2 nedēļām (no 1919. gada 10. oktobra) pagaidu valdības mītne bija Cēsis. 

Pasākumā piedalījās 2 komandas - "Pērles" un "Tik Tok".  

Komanda "Pērles" saņēma medaļas, kā arī abas komandas saņēma AS "Virši" pildspalvas. Jāatzīmē, ka medaļas nevienā no iepriekšējām 3 kārtām līdz šim nav bijušas izcīnītas. 

Līdz ar šo kārtu seriāls ir noslēdzies. Apmeklējums ir bijis pietiekoši labs. Esam ieguvuši daudzas veselīgas stundas svaigā gaisā, stiprinājuši savas zināšanas un domāšanas sparu, ieguvuši jaunu piedzīvojumu. Pasākums vērtējams kā labs izmēģinājums aktīvu kustību un izziņas savienošanā un tiks realizēts arī citreiz nākotnē. 

Artis Zvejnieks,

Sporta pasākumu organizators Bebru pagastā

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top