faceboktwitter
lapas galvaKokneses novads

„Ielu sacensības 2014/2015” Kokneses novada iedzīvotājiem sāksies jau 6.septembrī26.08.2014

Ar futbola sacensībām 2014. gada 6.septembrī Kokneses stadionā aizsākās Kokneses novada „Ielu sacensības 2014/2015”, kurās aicināti piedalīties visi Kokneses novada iedzīvotāji.

„Ielu sacensības” Koknesē notika pirms vairāk nekā 10 gadiem, kad savā starpā dažādos sporta veidos sacentās koknesiešu komandas, kuru sastāvus veidoja uz viena ielas vai vienā reģionā dzīvojoši Kokneses iedzīvotāji. Sacensības bija īpašas ar to, ka tika veidots kopvērtējums, kur katras ielas komandai bija jāpiedalās pēc iespējas vairāk sporta veidos un jāsakrāj pēc iespējas vairāk ieskaites punktu, kas motivēja cilvēkus apmeklēt pēc iespējas vairāk sacensības un iekļaut komandās arvien jaunus dalībniekus. Sacensību noslēgumā vienmēr bija noslēguma pasākums, kur notika lielā apbalvošana un dejas.

Kokneses sporta centrs nolēmis atjaunot šīs lieliskās sacensības, lai Kokneses novada iedzīvotājiem būtu iespēja piedalīties dažādu sporta veidu sacensībās un pārbaudīt savus spēkus, sportojot līdzās citiem Kokneses novada iedzīvotājiem. Pavisam ir plānotas sacensības 17 sporta veidos 9 mēnešu garumā. Sacensībās aicinātas piedalīties Kokneses novada ielu un teritoriju komandas, kurās vismaz 50% dalībnieku „pieder” šai ielai vai teritorijai. Par iegūtajām vietām katrās no 17 sacensībām, ielu komandas iegūst kopvērtējuma punktus, kas noteiks galīgo sacensību uzvarētāju komandu. Katrai komandai nav obligāti jāpiedalās visās 17 sacensībās, bet lielāks sacensību apmeklējums dos lielāku iespēju iegūt vairāk kopvērtējuma punktus.

„Ielu sacensību 2014/2015” nolikumā ir sīkāk aprakstīti dažādi jautājumi par komandu veidošanas nosacījumiem un punktu iegūšanu. Tāpat ir sporta veidu uzskaitījums, punktu iegūšanas sistēma katrā sporta veidā un provizoriskie sacensību norises laiki. Tāpat vēlamies uzreiz pateikt, ka nolikumā iespējamas izmaiņas sacensību laikā, lai nolikums tiktu pilnveidots un uzlabots (līdz ar to, nolikuma saturs vēl aizvien ir atvērts diskusijām).

Kokneses sporta centrs aicina ikvienu Kokneses novada iedzīvotāju piedalīties kaut vienā no 17 piedāvātajām sacensībām jau šosezon. Jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši sazinieties ar Kokneses sporta centru – sportacentrs@koknese.lv vai 29360940.

Dāvis Kalniņš, Kokneses sporta centrs

Sazinies ar Kokneses novada domi
Pasākumu kalendārs
<>
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top