Ģimenes veselības dienas un 57. Vecbebru sporta svētku atskats 05.09.2019

31. augustā Vecbebru stadionā norisinājās Ģimenes veselības diena - 57 .Sporta svētki, projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/019 "Koknese- veselīgākā vide visiem!" pasākuma "Ģimenes veselības diena" ietvaros, kas pulcēja vairāk kā 100 apmeklētājus un kuri bija ieradušies no Bebriem, Kokneses, Meņģeles, Madlienas, Ķeipenes, Vērenes, Pļaviņām, Vietalvas.

Diena sākās ar reģistrēšanos no plkst. 9.00, savukārt plkst. 10.00 visi sakārtojās svinīgajā līnijā, jaunā Vecbebru sporta karoga pacelšanas ceremonijā.

Sporta svētku programma ietvēra trīscīņas (sprints, tāllēkšana, maisa mešana), šķēršļu joslas, šautriņu mešanas, šaušanas ar pneimatisko ieroci, apvidus skrējiena (900 m, 1800 m, 2700 m), volejbola "Pro" un "Tautas" grupās, pāru stafetes,  baļķa celšanas un virves vilkšanas sporta disciplīnas un vingrošanas nodarbības fizioterapeites Janīnas Grinsones vadībā, uztura speciālistes Ilzes Začestes lekciju "Veselīga uztura un dzīvesveida metodes- svara kontrolei, slimību profilaksei". Papildus sportošanai priekšpusdienā trīs stundas darbojās “bērnu stūrītis” ar tuneļiem, laipām, riņķiem, ko nodrošināja PII Bitītes personāls un vienu stundu vakarpusē - raķešu šaušanas un putu čūsku atrakcija, ko organizēja biedrības "Zaļā ozollapa" vadītāja Daiga Igaune.

Patīkami, ka programmu stiprināja lauku vides spēcīgas sastāvdaļas ar motoriem - traktors T-25 (vilkšanas atrakcijā pieaugušajiem), zāles pļāvējs (vilkšanas atrakcijā skolēniem), teleskopiskais iekrāvējs (šķēršļu joslas disciplīnā).

Šis gads zīmīgs ar to, ka sporta svētku sekretariāts un uztura lektore varēja izmantot svaigi remontētās stadiona ēkas telpas un dalībniekiem skriešanas disciplīnās bija jauni numurkrekli ar Vecbebriem nozīmīgu, šogad maketētu simboliku, kā arī tiesnešiem bija jauni un vienoti T-krekli. Jaunajos Vecbebru sporta kreklos mēs nākamgad labprāt apmeklētu arī citu ciematu sporta svētkus.

Atzinība izsakāma kuplajam tiesnešu pulkam un viņu izturībai, kā arī Bebru pagasta pārvaldei, skolēniem, iedzīvotājiem, bērnu vecākiem, kas ieguldīja lielu darbu pasākuma tapšanā un norisē.

Pasākuma balvu fondu kuplināja “Ievas siers”, DUS “Virši-A”, veikals “Ziedi”, Kokneses  sporta centrs, Kokneses tūrisma centrs, mednieku veikals "Artemīda".

Sporta disciplīnu rezultāti

Trīscīņa (sprints, tāllēkšana, maisa mešana):

grupā meitenes līdz 8 gadiem 1.v Egija Leķe (6 punkti), 2. v. Megija Paļčevska (8 p), 3. v. Laura Leķe (15 p),

grupā zēni līdz 8 gadiem 1.v Sandis Deņisovs (3 p), 2. v. Alekss Bičenko (8 p), 3. v. Klāvs Strazdiņš (9 p),

grupā meitenes 9-12 gadi 1.v Viktorija Daube (4 p), 2. v Estere Zavele (5p), 3. v. Evelīna Šlesere (14 p),

grupā zēni 9-12 gadi 1.v Daniels Bičenko (4 p), 2. v. Kristers Bičenko (11 p), 3. v. Edgars Deņisovs (12 p),

grupā meitenes 13-15 gadi 1.v Ramona Bičenko (4 p), 2. v. Kristiāna Knēģere (5 p),

grupā zēni 13-15 gadi 1.v. Edijs Kosmačevskis (3 p), 2. v. Mihails Priļepiševs (6 p),

grupā sievietes no 16 gadiem 1.v Anija Derkača (3 p), 2. v. Lelde Sīpola (6 p),

grupā kungi no 16 gadiem 1.v Viesturs Mozga (6 p), 2. v. Aldis Sproģis (7 p.), 3. v. Renāts Cīrulis (10 p).

 Florbola sitieni:

grupā meitenes līdz 12 gadiem 1. v. Evelīna Šlesere (22 p), 2.v. Agija Leķe (15 p), 3.v. Kate Brakovska (14 p),

grupā zēni līdz 12 gadiem 16 dalībnieku konkurencē 1. v. Ritvars Ancāns (22 p), 2.v. Deivids Dzerkalis (19 p), 3.v. Kristers Bičenko (18 p),

grupā sievietes no 13 gadiem 17 dalībnieku konkurencē 1.v. Gunta Andersone (30 p), 2. v. Ieva Luste (24 p), 3.v. Amanda Krista Kosmačevska (23 p),

grupā kungi no 13 gadiem 20 dalībnieku konkurencē 1. v. Zintis Miltināns (38 p), 2.v. Kirils Feoktistovs (37 p), 3.v. Kristers Leķis (32 p).

 Šaušana ar pneimatisko ieroci:

grupā meitenes līdz 12 gadiem 1. v. Estere Zavele (13 p), 2.v. Sanita Priļepiševa (5 p),

grupā zēni līdz 12 gadiem 9 dalībnieku konkurencē 1. v. Deivids Dzerkalis (19 p), 2.v. Daniels Bičenko (17 p), 3.v. Edgars Deņisovs (13 p),

grupā kungi no 13 gadiem 30 dalībnieku konkurencē 1. v. Aleksejs Lentovičs (35 p), 2.v. Edijs Eiduks (33 p), 3.v. Toms Ceders (29 p),

grupā sievietes no 13 gadiem 14 dalībnieku konkurencē 1.v. Eva Tomaševska (33 p), 2. v. Sanda Naudiņs (27 p), 3.v. Linda Dumpe (12 p).

 Šautriņas (dārts):

grupā meitenes līdz 12 gadiem 1. v. Evelīna Šlesere (74 p), 2.v. Sanita Priļepiševa (49 p), 3.v. Esēnija Vilcāne (46 p),

grupā zēni līdz 12 gadiem 16 dalībnieku konkurencē 1. v. Edgars Deņisovs (130 p), 2.v. Ritvars Ancāns (106 p), 3.v. Daniels Bičenko (76 p),

grupā sievietes no 13 gadiem 22 dalībnieku konkurencē 1.v. Jolanta Pīķe (125 p), 2. v. Santa Naumova (119 p), 3.v. Anita Tirne (111 p),

grupā kungi no 13 gadiem 28 dalībnieku konkurencē 1. v. Emīls Viducis (103 p), 2.v. Aldis Piliens (99 p), 3.v. Gints Marcinkevičs (82 p).

 Apvidus skrējiens:

grupā meitenes līdz 8 gadiem 1.v Evelīna Deņisova (4 min. 23 sek), 2. v. Esēnija Vilcāne (4 min. 33 sek.),

grupā zēni līdz 8 gadiem 1.v Sandis Deņisovs (4 min. 41 sek), 2. v. Alekss Bičenko (4 min. 43 sek.), 3. v. Klāvs Strazdiņš (5 min 12 sek.),

grupā meitenes 9-12 gadi 1.v Estere Zavele (4 min. 21 sek), 2. v Kintija Polačenko (5 min. 15 sek.), 3. v. Elīna Āriņa (5 min 17 sek.),

grupā zēni 9-12 gadi 1.v Daniels Bičenko (3 min. 45 sek), 2. v.Kristers Bičenko (3 min. 51 sek.), 3. v. Edgars Deņisovs (3 min 53 sek.),

grupā meitenes 13-15 gadi 1.v Ramona Bičenko (9 min. 19 sek),

grupā zēni 13-15 gadi 1.v Edijs Eiduks (7 min. 32 sek), 2. v. Vairis Cīrulis (7 min. 50 sek.), 3. v. Edijs Kosmačevskis (9 min 9 sek.),

grupā kungi no 16 gadiem 1.v Artis Zvejnieks (11 min. 18 sek), 2. v. Zintis Miltināns (12 min. 3 sek.), 3. v. Zigmārs Ozols (16 min 14 sek.).

 Šķēršļu josla

Grupā zēni līdz 12 g 1. v. Daniels Bičenko (2 min 12 sek), 2.v. Dāvids Naudiņš (2 min 58 sek), 3. v. Kristaps Mitrovskis (3 min 9 sek),

grupā sievietes no 13 gadiem 1.v. Esēnija Marcinkeviča (2 min 55 sek), 2. v. Linda Dumpe (3 min 5 sek), 3.v. Ramona Bičenko (3 min 12 sek),

grupā kungi no 13 gadiem 1.v. Ludis Dupušs (1 min 22 sek), 2. v. Sergejs Deņisovs (1 min 42 sek), 3.v. Zintis Miltināns (1 min 57 sek).

 Traktora vilkšana:

Pieaugušajiem 13 dalībnieku konkurencē 1.v. Māris Knēģeris (21.81 sek), 2. v. Toms Ceders (25.61sek.), 3.v. Dainis Petriks (27.19 sek.).

skolēniem (zāles pļāvēja vilkšana) 18 dalībnieku konkurencē 1.v. Kristiāna Knēģere (4.69 sek), 2.v. Amanda Krista Kosmačevska (4.80 sek), 3.v. Edijs Kosmačevskis (4.82 sek).

 Volejbols

“Tautas” grupā:

1. v. komandai “Degviela” ar dalībniekiem Kristīne Teicāne, Sindija Vītoliņa, Aldis Sproģis, Matīss Šumskis,

2.v. komandai “Vietējie” ar dalībniekiem Jānis Leķis, Gunta Andersone, Maija Zeilāne, Armands Zeilāns,

3.v. komandai “Pikaču” ar dalībniekiem Ramona Bičenko , Kristiāna Knēģere, Artis Jirgens, Sandis Skrupskis,

“PRO” grupā:

1. v. komandai “Vecbebri” ar dalībniekiem Renāts Cīrulis , Viesturs Mozga, Raivis Pālēns, Nauris Fridrihsons,

2.v. komandai “z/s Bezdelīgas” ar dalībniekiem Raivis Brašus, Gatis Kučinskis, Krists Kučinskis, Niklāvs Vingris,

3.v. komandai “Nenāk prātā” ar dalībniekiem Gerda Sedoja , Emīls Smilškalns, Guntis Lazdiņš, Emīls Viducis.

Pāra stafete: 1.v. Sergejs un Ramona (1 min. 34 sek), 2.v. Lelde un Annija (1.min 39 sek.), 3.v. Elīna un Lana (1 min. 46 sek.).

Baļķa celšana:

1.v. Ludis Dupušs (21 reize), 2.v. Ralfs Riekstiņš (20 reizes), 3. v. Aivis Kosmačevskis (20 reizes).

Virves vilkšana

1. v. komandai “Meitenes” ar dalībniekiem Ketija Jekaterina Kmita, Māris Knēģeris, Jānis Krūmiņš, Kristiāna Knēģere, Annija Derkača, Maija Zeilāne,

2.v. komandai “Tumšais gals” ar dalībniekiem Ludis Dupušs, Normunds Bots, Kintija Dupuša, Sigita Brokovska,Ramona Bičenko, Kristers Paļčevskis,

3.v. komandai “Komanda” ar dalībniekiem Eva Tomaševska Elīna Deņisova, Egija Šķerberga, Renāte Jaudzeme, Nauris Fridrihsons, Jānis Lielauza.

 Informāciju sagatavoja:

Artis Zvejnieks, Bebru pagasta pārvaldes sporta organizators

Daiga Igaune, biedrības “Zaļā ozollapa” vadītāja

 

back to top