Aizvadīta Vecbebru 30 minūšu skrējiena 9. kārta10.09.2020

9. septembris mums dāvināja saulainu un patīkamu Vecbebru 30 minūšu skrējiena 9. kārtu. Sacensībā piedalījās 15 dalībnieki un kopā ieguvām 129 apļus, kas mērāmi 50 kilometru kopgarumā. Dalībnieku degsme un rezultāti aizvien ir iespaidīgāki.

Šajā kārtā izteiktā vadībā bija grupas V 9-12 trīs pārstāvji, kur lielāko skrējiena laiku 1. un 2. vietā ar trīs līdz piecu metru atstarpi atradās un mainījās Lauris Bičenko un Edvards Krievārs, savukārt 3. vietā ar desmit līdz divdesmit metru atstarpi stabili skrēja Rūdolfs Emīls Zvejnieks. Finiša aplis bija it sevišķi satraucošs un izšķirošs, priekšgala trijnieka pozīcijas izmainījās,  pēdējās sekundēs finiša līniju un jauna apļa ieskaiti paguva iegūt Lauris un Rūdolfs, savukārt Edvardam pietrūka vien 1-2 sekundes. Paldies puišiem par šo cīņu!
Uzslava visiem, kas šīs 30 minūtes trenēja savu izturību un spēkus. Tagad atlikusi vien 10. noslēdzošā kārta, kas norisināsies 16. septembrī.  Pēc skrējiena stadiona ēkas telpās notiks visu kārtu rezultātu apkopošana un apbalvošanas ceremonija.

9. kārtas rezultāti

Artis Zvejnieks,

Bebru pagasta sporta pasākumu organizators

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top