Vecbebru 30 minūšu skrējiena seriāls ir noslēdzies ar spraigu 10. kārtu17.09.2020

Bija neticami silta 16. septembra trešdiena, kad pulcējāmies desmitajā, jau pēdējā - Vecbebru 30 minūšu skrējiena kārtā. Stadions, sāncenši un laika biedri jau ilgi bija trenējuši mūsu visu izturību un spēku. Uz starta nostājās 16 dalībnieki. Starta un finiša sektorā bija līdzjutēji un palīgi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Aizvadīta Vecbebru 30 minūšu skrējiena 9. kārta10.09.2020

9. septembris mums dāvināja saulainu un patīkamu Vecbebru 30 minūšu skrējiena 9. kārtu. Sacensībā piedalījās 15 dalībnieki un kopā ieguvām 129 apļus, kas mērāmi 50 kilometru kopgarumā. Dalībnieku degsme un rezultāti aizvien ir iespaidīgāki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Vecbebru skrējiena 8. kārtas atskats03.09.2020

Vecbebru 30 minūšu skrējiena 8. kārta ir notikusi. Laika apstākļi bija teicami vēsi, kas ļāva taupīt spēkus skrējienam, nevis atdot tos karstas saules sviedriem. Dalībnieki bija mazākā skaitā nekā ierasts, bet tāda ir tik ilgas sacensības seja un skolas laika sākuma iezīme. Kopā bijām 10 skrējēji. Iegūto apļu daudzums bija robežās no 6 līdz 19 apļi (21 aplis- ārpus konkurences) un labākos apļu skaitu sasniedza Edvards Krievārs - 15 apļi un Edijs Eiduks - 19 apļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vecbebros turpinās sporta svētku tradīcija

29.08.2020 09:00 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Veiksmīgi aizvadīti sporta svētki Vecbebros, kas tradicionāli norisinājās augusta ceturtajā sestdienā. 29. augusta rītā Vecbebru stadionā pulcējās vietējie iedzīvotāji, radi un draugi, lai izmēģinātu savus spēkus dažādās sporta disciplīnās, iegūtu jaunus piedzīvojumus un atmiņas, pamazām atvadoties no vasaras sporta aktivitātēm.

Uz svētku atklāšanu pulcējās vairāk nekā 70 dalībnieki, kuriem sportisku noskaņojumu vēlēja Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza. Visas dienas garumā notika spēku un veiksmes pārbaudes skriešanā, lekšanā, mešanā, velšanā, florbola, basketbola elementos, volejbola spēlē. Pārbaude bija arī drosmē, pacietībā un pasākuma pēcpusdienas daļā arī lietus izturībā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (105)

Aizvadīta Vecbebru skrējiena 7. kārta 27.08.2020

Vecbebru stadionā 30 minūšu skrējiena 7. kārtā pulcējāmies un startējām 20 dalībnieki. Šoreiz labākos rezultātus uzrādīja Lauris Bičenko un Kristers Bičenko, abi izcīnot 15 apļus. Atkal lietojām biedrības "Daugavas ceļotājs" Sporta Identu aprīkojumu, šoreiz  to apkalpojām saviem spēkiem. Nācās secināt, ka līdz veiksmīgam rezultātam mums vēl nedaudz jāpatrenējas, savukārt skolotājas Ļenas rezultātu uzskaite tabulā darbojās bez kļūmēm. 

printēt Lasīt visu ziņu

Sporta klubi atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru21.08.2020

Sporta klubi un skolas atzinīgi novērtē Kokneses novadā pieejamo infrastruktūru un tās daudzveidīgo piedāvājumu. Vecbebru tehnikuma kompleksā pieejamo 120 gultasvietu daudzums un plaši sakārtotās infrastruktūras un labiekārtotās apkārtnes rezultātā viens no sporta klubiem jau 20 gadus par savu nometņu mītnes vietu izvēlējušies Vecbebrus.

Vasaras ir bērnu un jauniešu nometņu un treniņprogrammu laiks un Vecbebrus par savām mājām šobrīd sauc 139 nometņu un treniņprogrammu dalībnieki. Līdz šim Vecbebros ir veiksmīgi noritējušas 17 nometnes un treniņu programmas.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (8)

Atskats uz sportiskās trešdienas vakariem Vecbebros

VI kārtas skrējiena atskats

Vecbebru 30 minūšu skrējiena 6. kārta ir notikusi. Tā bija zīmīga ar līdz šim lielāko dalībnieku skaitu - 28 dalībnieki. Labos un nedaudz karstos laika apstākļos visi kopā sasniedzām 250 apļus, kas mērāms pieveiktu 100 kilometru garumā. Šoreiz atkal bija daudz jaunu dalībnieku un apļu uzskaitei pielietojām gan vizuālu, gan elektronisku uzskaiti ar SI sistēmu.

Kārtas ātrākā skrējēja medaļu izcīnīja Ģirts Radčenko -  ar rezultātu 17 apļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (4) galerija (4) galerija (1)

Kross Vecbebru Mežaparkā

16.06.2020 17:30

16. jūnijā norisinājās "Vecbebru Mežaparka" kross. Dalībnieku ērtībai bija sagatavota  teicama trase - uz kokiem uzlikts lapiņu marķējums, sānu takas noslēgtas ar norobežojošo lentu, uz taku saknēm uzpūsts sarkans aerosols, lai neķeras kājas virziena un sarežģītāku pagriezienu vietās, uz takas uzvilktas sarkanas bultas. Krosa garums bija 700 metru liels aplis. Atbilstoši vecumgrupai bija jāveic 1-3 apļi (distance "Bebriņš"), stiprākiem skrējējiem bija iespēja skriet 7 apļus (distance "Ūdrs"), vai izvēlēties vecumgrupai atbilstošo apļu skaitu bez laika kontroles (distance "Ūdele").

printēt Lasīt visu ziņu galerija (29)

Kas meklē, tas atrod!

01.06.2020 14:00 - 16:00 kur : Vecbebru Mežaparka estrāde

Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā Bebru pagasta Mežaparkā bērnus un jauniešus gaidīja aktīva darbošanās - orientēšanās un jautājumu/uzdevumu trase. Vējainajā, bet siltajā 1. jūnija dienā pasākumu apmeklēja 20 dalībnieki. Takās bija izvietoti 25 punkti, kas bija numurēti ar cipariem, katrs no tiem bija jāatrod. Ikvienā vietā bija uzzīmēts kāds vienkāršs simbols un uzrakstīts vienkāršs jautājums vai mīkla - piemēram, JUMIS un "kas ir Latvijas galvaspilsēta?", simbols bija jāpārzīmē un atminējums jāuzraksta dalībnieka uzdevuma lapā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top