QR kodu 4. kārtas atskats Vecbebros27.11.2020

22. novembra viegli lietainā priekšpusdienā Vecbebru centrā bija izlikti QR kodu skrējiena 4. kārtas 15 kontrolpunkti ar jautājumu tēmu - "Vēsture".  

Trase dalībniekus veda uz pagasta pārvaldes pagalmu, Muižu, Mežaparku, Ornicānu dīķa peldvietu un tad atpakaļ uz starta/finiša vietu stadionā ar kopējo garumu 4,5 km. 

Apkopojot pareizās atbildes, šoreiz bija patīkams sasniegums, jo komanda "Pērles" pareizi atbildēja uz visiem 15 jautājumiem. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (7)

QR kodu skrējiena/jautājumu spēles 3. kārtas atskats 11.11.2020

7. novembra  pulksten 16 jau varēja nojaust dienas gaismas drīzu aiziešanu, kad stadionā ieradās 3. etapa dalībnieki - 5 komandas (9  cilvēki).

Spēlē piedalījās komandas "Putnu biedēklis", "Nider batoni", "Bicīši", 'Es nezinu",  "Maize". 

Plānotā tumsa iestājās ap 16:40 un visiem dalībniekiem vairāk par pusi no dalības laika bija jāveic tikai savu lukturīšu un ceļā esošo ielu laternu gaismās. Maršrutā malējie punkti bija Biškopības muzejs, dārzniecība, stadions, pagasta pārvalde, dīķis, muiža, estrāde, ozols pie Mežaparka.  Tas noteikti nebija neinteresanti...

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

QR kodu skrējiena/jautājumu spēles 2. kārtas atskats26.10.2020

25. oktobra laika apstākļi bija draudzīgi un termometrs rādīja vairāk par +10 grādiem, kad Vecbebru stadionā pamazām viens pēc otra ierādās QR kodu spēles cienītāju pulciņš. Šajā spēles kārtā bija jāatrod 15 kontrolpunkti un šīs reizes jautājumu tematika bija "Sports". 

Dalībnieki pārstāvēja gan ģimenes, gan draugus un kopā piedalījās 8 komandas ar 22 dalībniekiem un līdzjutējiem. Spēlē piedalījās komandas "Pērles", "Pikaču", "4 vienā", "Silikona ieleja", "Salti", "Nēģeri", "BB4", "Maize". 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (6)

QR jautājumu skrējiena 1. kārtas atskats12.10.2020

Skrējiena 1. kārtā laika apstākļi bija jau nedaudz rudenīgi, bet tas nemazināja interesi 4 komandām izmēģināt jauno pasākumu Vecbebros. Visiem telefoni bija gatavi lietojumam un ar 5 minūšu intervālu komandas "Sporta komanda", "Trijotne", "Silikona ieleja", "Pērles' devās atšifrēt un atrast atbildes 15 kontrolpunktos, pierakstīt iekodētos ciparus. Pie tam finišā komandai bija jāuzrāda visu iegūto ciparu summa. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vecbebru 30 minūšu skrējiena seriāls ir noslēdzies ar spraigu 10. kārtu17.09.2020

Bija neticami silta 16. septembra trešdiena, kad pulcējāmies desmitajā, jau pēdējā - Vecbebru 30 minūšu skrējiena kārtā. Stadions, sāncenši un laika biedri jau ilgi bija trenējuši mūsu visu izturību un spēku. Uz starta nostājās 16 dalībnieki. Starta un finiša sektorā bija līdzjutēji un palīgi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (19)

Aizvadīta Vecbebru 30 minūšu skrējiena 9. kārta10.09.2020

9. septembris mums dāvināja saulainu un patīkamu Vecbebru 30 minūšu skrējiena 9. kārtu. Sacensībā piedalījās 15 dalībnieki un kopā ieguvām 129 apļus, kas mērāmi 50 kilometru kopgarumā. Dalībnieku degsme un rezultāti aizvien ir iespaidīgāki.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (13)

Vecbebru skrējiena 8. kārtas atskats03.09.2020

Vecbebru 30 minūšu skrējiena 8. kārta ir notikusi. Laika apstākļi bija teicami vēsi, kas ļāva taupīt spēkus skrējienam, nevis atdot tos karstas saules sviedriem. Dalībnieki bija mazākā skaitā nekā ierasts, bet tāda ir tik ilgas sacensības seja un skolas laika sākuma iezīme. Kopā bijām 10 skrējēji. Iegūto apļu daudzums bija robežās no 6 līdz 19 apļi (21 aplis- ārpus konkurences) un labākos apļu skaitu sasniedza Edvards Krievārs - 15 apļi un Edijs Eiduks - 19 apļi.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (3)

Vecbebros turpinās sporta svētku tradīcija

29.08.2020 09:00 kur : Bebru pagasta stadions un skeitparks

Veiksmīgi aizvadīti sporta svētki Vecbebros, kas tradicionāli norisinājās augusta ceturtajā sestdienā. 29. augusta rītā Vecbebru stadionā pulcējās vietējie iedzīvotāji, radi un draugi, lai izmēģinātu savus spēkus dažādās sporta disciplīnās, iegūtu jaunus piedzīvojumus un atmiņas, pamazām atvadoties no vasaras sporta aktivitātēm.

Uz svētku atklāšanu pulcējās vairāk nekā 70 dalībnieki, kuriem sportisku noskaņojumu vēlēja Bebru pagasta pārvaldes vadītāja Ilze Pabērza. Visas dienas garumā notika spēku un veiksmes pārbaudes skriešanā, lekšanā, mešanā, velšanā, florbola, basketbola elementos, volejbola spēlē. Pārbaude bija arī drosmē, pacietībā un pasākuma pēcpusdienas daļā arī lietus izturībā. 

printēt Lasīt visu ziņu galerija (105)

Aizvadīta Vecbebru skrējiena 7. kārta 27.08.2020

Vecbebru stadionā 30 minūšu skrējiena 7. kārtā pulcējāmies un startējām 20 dalībnieki. Šoreiz labākos rezultātus uzrādīja Lauris Bičenko un Kristers Bičenko, abi izcīnot 15 apļus. Atkal lietojām biedrības "Daugavas ceļotājs" Sporta Identu aprīkojumu, šoreiz  to apkalpojām saviem spēkiem. Nācās secināt, ka līdz veiksmīgam rezultātam mums vēl nedaudz jāpatrenējas, savukārt skolotājas Ļenas rezultātu uzskaite tabulā darbojās bez kļūmēm. 

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top