Pavasaris Ģimenes atbalsta dienas centrā08.04.2014

austra-133.jpgGan mazi, gan lieli koknesieši šopavasar aktīvi piedalījās dažādos Ģimenes atbalsta dienas centra rīkotajos pasākumos un aktivitātēs.

Ikdienā centra telpās darbojas pirmsskolas un skolas vecuma bērni, fotokluba "Kokneses kadrs" (vadītājs Ainārs Briedis), senioru klubiņš "Pīlādzītis"(vadītāja Marita Radvila), vecāki, kuru bērniem ir īpašas vajadzības, kā arī pieejamas psiholoģes Elitas Feodorovas konsultācijas.

Skolēni devās pārgājienā pa Koknesi. Laiks pagāja nemanot, īpaši parka estrādē, kur spēlējām spēles un sporta laukumā, kur vingrojām uz stieņiem. Pārgājiena noslēgumā mielojāmies ar ugunskurā ceptām desiņām.

printēt Lasīt visu ziņu

7. marta valsis Ģimenes atbalsta dienas centrā

07.03.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

mcb_6991.jpg"Bērniņ, mazā baltā dvēselīt! Tu kā trausls asniņš vēlies saulei uzsmaidīt. Kā man tavu sirsniņu sasildīt, Kādā gaismā tavu dzīvi ievadīt?” Jau kādu laiku pirms septītā marta pēcpusdienas mūsu centrā bija dzirdamas valša skaņas. Bērni mācījās deju soļus, cepa cepumus, gatavoja apsveikumus un pūpolu pušķus, veidoja koncertprogrammu Starptautiskajai Sieviešu dienai. Koncertā 7. martā, iepriecinot koknesietes, viņi izpildīja savas mīļākās dziesmas, dejas, deklamēja pašsacerētus dzejoļus.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (15)

Māmiņu klubā sarunas par bērnu drošību

03.03.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

dscf0542.jpg3.marta pēcpusdienā mēs atkal tikāmies "Māmiņu klubā". Šoreiz runājām par bērnu drošību. Paldies Inesei Skujai par interesanto lekciju, kuras laikā gan uzzinājām kaut ko jaunu, gan atcerējāmies zināmas, bet reizēm piemirstas lietas. Galvenais - mazulim ir jāļauj kustēties, darboties, attīstīties. Bet tam ir jānotiek drošā vidē. Un par to ir jārūpējas pieaugušajiem.

Nākošajā "Māmiņu kluba" tikšanās reizē vingrosim kopā ar mazuļiem. Tāpēc vēlams ērti apģērbties un paņemt līdzi segu vai vingrošanas paklājiņu. Uz tikšanos 10. martā plkst. 16.30 Kokneses kultūras nama Mazajā zālē.

Renāra mamma

Atbalsta grupa vecākiem11.02.2014

Patiesa mīlestība un neizmērojama pacietība nepieciešama vecākiem, kuri ģimenē audzina savas mazās atvasītes, taču vēl lielāka mīlestība un pacietība ir vajadzīga to bērnu vecākiem, kuru bērniem ir dažāda veida attīstības traucējumi. Tas ir emocionāli un arī fiziski smagi. Vairumā gadījumu vecākiem ir jāpakārto sava dzīve, darbs, attiecības ar draugiem par labu sava bērna attīstībai, veselībai un pat dzīvībai. Ikvienā situācijā vecākiem ir jāspēj pieņemt, ka dzīve mainās neatkarīgi no mūsu gribas vai sapņiem. Nebeidzamas ir rūpes par bērnu, tās nozīmē ne tikai viņa aprūpi un uzraudzību, bet arī mīlestību, iedrošināšanu, kopīgus pārdzīvojumus un piedzīvojumus. Vecākiem bieži vien trūkst zināšanu, atbalsta un arī pakalpojumu, lai varētu rūpēties par bērnu ar īpašam vajadzībām. Vecākiem ir jābūt iespējai runāt par dažādajām vajadzībām un problēmām, ar kurām nākas saskarties bērna aprūpes laikā, par bezspēcību un bailēm, kuras nomāc un ļoti traucē ikdienā, par piedzīvotu prieku, ko devis kāds bērna sasniegums.

printēt Lasīt visu ziņu

Māmiņu klubā apgūst pirkstiņ rotaļas un skaitām pantus17.01.2014

dscf0274-001.jpgJanvāra sākumā ĢADC „Māmiņu klubiņā” ar savām zināšanām un prasmi dalījās Marija Vilde. Viņa māmiņām mācīja kā pagatavot interesantas un attīstošas rotaļlietas, kuras kalpo kā mūzikas instrumenti, kā arī piesaista mazuļu uzmanību. Marija mācīja māmiņām pirkstiņ rotaļas un skaitām pantus. Ritma mācīšana, muzicēšana, kopā dziedāšana mazuļiem rada patīkamas emocijas, kas ir svarīgi, lai bērniņš varētu augt vesels un justies drošs.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (21)

Māmiņu kluba tikšanās

08.01.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

dscf0082.jpgZiemassvētku gaidās un pārdomās par šiem svētkiem, kavējoties atmiņās, tika pavadīts vakars „Māmiņu klubā”. Apguvām un atkārtojām pirkstiņ rotaļas, kā arī skaitāmpantiņus. ”Māmiņu klubiņam”, domājot par mazuļu un māmiņu labsajūtu, dienas centrā ir sarūpēti paklāji, lielās bumbas un attīstošās bumbiņas.

Vēlu ikvienam gaišus, mierpilnus un mīlestības bagātus Ziemassvētkus!!! Uz tikšanos „Māmiņu klubiņā” Jaunajā 2014. gadā. Tiksimies 8. janvārī.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

Decembra mēneša aktivitātes Ģimenes atbalsta dienas centrā06.01.2014

dscf9906.jpgDecembris ĢADC ir bijis radošu aktivitāšu pilns. Kopā ar bērniem un senioru klubiņu „Pīlādzītis” gatavojām Ziemassvētku apsveikumus, kuri tālāk devās iepriecināt Kokneses ļaudis.

Īsi pirms Ziemassvētkiem mācījāmies rakstīt vēstuli Eņģeļiem un mācījāmies saņemt atbildi no tiem. Lasījām Ziemassvētku stāstus.

Ietērpām Diemas centru Ziemassvētku noskaņās un kopā ar Kokneses Jauniešu biedrību veidojām muzikālo uzvedumu, kurš bija skatāms 23. decembra vakarā I.Gaiša Kokneses vidusskolas ēdnīcas zālē.

Aija Rimša,

ĢADC vadītāja

printēt Lasīt visu ziņu galerija (11)
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top