Trūcīgie iedzīvotāji nākamgad varēs saņemt Eiropas Savienības atbalstu09.07.2014

Tuvāko septiņu gadu laikā 41,02 miljonus eiro Eiropas Savienības finansējuma plānots ieguldīt tā saucamo pārtikas paku un cita materiālā atbalsta nodrošināšanai vistrūcīgākajiem iedzīvotājiem. Paredzēts, ka turpmāk līdz šim zināmo pārtikas palīdzības sniegšanu pilnveidos, un cilvēki saņems ne tikai pārtiku, bet arī citu atbalstu materiālā vai pakalpojumu veidā, par ko informē Labklājības ministrija.

Plānots, ka trūcīgās ģimenes minēto Eiropas Savienības atbalstu varētu saņemt, sākot ar 2015.gadu. Lai nodrošinātu Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām pārvaldību un kontroli, procesā iesaistītas vairākas institūcijas - Labklājības ministrija, Sabiedrības integrācijas fonds un Finanšu ministrija. Sabiedrības integrācijas fonds organizēs pārtikas un/vai pamata materiālās palīdzības iepirkumu, t.sk. līgumā paredzot preču nogādāšanu uz partnerorganizāciju (pašvaldību vai nevalstisko organizāciju) noliktavām.

printēt Lasīt visu ziņu

Drēbju dienas augustā09.07.2014

7.un 8.augustā no pl.11.00 līdz 18.00 Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā, Vērenes ielā 1, Koknesē -DRĒBJU DIENAS. Aicinām iedzīvotājus, kuriem ir lietotas, bet vēl labas drēbes, apavi, sadzīves lietas, rotaļlietas un spēles bērniem, skolai noderīgas mantas skolēniem, atnest tās uz dienas centru. Iespējams, ka jūsu atnestās mantas piedzīvos otru mūžu pie cita saimnieka, kurš būs priecīgs un pateicīgs par to.

printēt

Bērnu aizsardzības dienai veltīts pasākums ĢADC06.06.2014

Mēs visi nākam no savas bērnības, un nekā nav skaistāka par to..." tā savu apsveikuma runu Ģimenes atbalsta dienas centra (ĢADC) apmeklētājiem uzsāka Kokneses novada Sociālā dienesta vadītāja Baiba Tālmane, novēlot visiem jauku dienu un veiksmīgus startus.

Svētku diena iesākās ar sportiskajām aktivitātēm - šautriņu mešanu, kur 1.vietu ieguva Evija Makareni, 2.vietā ierindojās Annija Derkača, bet 3.vietu izpelnījās Annija Ermiča.

Savu veiklību un precizitāti skolēni varēja parādīt futbola sacensībās, kur visvairāk reizes, četras, bumbu pretinieku komandas vārtos izdevās iesist Annijai Derkačai. Henrijs Kalniņš un Annija Ermiča šajā disciplīnā dalīja 2. un 3. vietu.

printēt Lasīt visu ziņu galerija (43)

“3 + Ģimenes karte” - jaunas iespējas daudzbērnu ģimenēm!03.06.2014

Latvijas Goda ģimenes apliecība “3+ Ģimenes karte” ir valsts veidota atbalsta sistēma daudzbērnu ģimenēm, kas reizē kalpos arī kā apliecinošs dokuments tam, ka ģimenē aug trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem. Šīs kartes īpašniekiem turpmāk būs iespēja saņemt atlaides, izmantojot pakalpojumus, kurus piedāvā valsts un privātie uzņēmumi Latvijā.

Kurš var saņemt karti?

Karte pienākas, ja personai (pašai vai kopā ar laulāto) vai tās laulātajam ir trīs vai vairāk bērni līdz 18 gadu vecumam (arī aizbildnībā esoši vai audžuģimenē ievietoti bērni) un personai un tās laulātajam un minētajiem bērniem ir deklarēta dzīvesvieta Latvijas Republikā. Abiem vecākiem ir tiesības saņemt šādu karti.

printēt Lasīt visu ziņu

Informācija vecākiem, kuri ģimenē audzina bērnu ar īpašām vajadzībām03.06.2014

Biedrība "Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs ORANŽAIS STARS" vecākus no Kokneses novada ielūdz uz tikšanos, kas notiks 12.jūnijā Rīgā, Balasta dambī 1 (tā ir Swedbank centrālā ēka). Sākums no pl.9:00.

Darba kārtībā:

9:30-11:00 lekcija par vakcināciju (dr.Edgars Mednis)

11:00-12:00 pusdienas

12:00 - 14:00 tikšanās ar Labklājības ministrijas un Veselības ministrijas pārstāvjiem - diskusijas tēma "Pakalpojumu pieejamība bērniem un jauniešiem ar invaliditāti".

14:00-14:30 pauze

14:30-15:00 saruna ar mācītāju Edgaru Maži

Interesentus lūdzam pieteikties, zvanot uz sociālo dienestu. Mob.t. 29142149.

printēt

Atgādinājums iedzīvotājiem par iespēju saņemt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli03.06.2014

Valsts ieņēmumu dienests atgādina, ka fiziskās personas, kuras neveic nekāda veida saimniecisko darbību un brīvprātīgi vēlas iesniegt gada ienākumu deklarāciju, lai saņemtu atpakaļ pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem (apmaksātajiem izglītības un ārstniecības pakalpojumiem, iemaksām pensiju fondos, veiktajiem apdrošināšanas prēmiju maksājumiem atbilstoši dzīvības apdrošināšanas līgumam u.c.), var iesniegt gada ienākumu deklarāciju par 2013.gadu kopā ar attaisnojuma dokumentiem (čekiem un kvītīm) līdz pat 2017.gada 16.jūnijam. Tāpat 2014.gada laikā vēl var pieprasīt pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli arī par 2011. un 2012.gadu.

printēt Lasīt visu ziņu

Māmiņu kluba Lielā pastaiga

01.06.2014 kur : Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrs

1. jūnijā Latvijā notika ikgadējais pasākums „Lielā Ratu pastaiga 5”, kura laikā simtiem māmiņu un tētu ar mazuļiem vienlaicīgi pulksten 12 sāka savu gājienu. Māmiņu kluba vadītāja Koknesē Aija Rimša pastāstīja: „Lielā Ratu pastaiga” ir sociāla akcija, kad vienā laikā vairākas vietās notiek gājiens ar mazuļiem ratiņos. „Lielā Ratu Pastaiga” notika jau piekto gadu, bet mūsu Māmiņu klubiņš tajā piedalījās pirmo reizi. Pastaigu no Zaļā tirgus laukuma uz Likteņdārza pusi sākām ar izrotātiem ratiņiem un lielisku noskaņojumu. Dabas takā pie Daugavas mūs sagaidīja Taurenis, kurš māmiņām novēlēja savām atvasītēm dziedāt šūpuļdziesmas un lasīt pasakas. Atgriežoties Blaumaņa ielas lapenē mielojāmies ar svētku kliņģeri un ar Taureņa uzdāvinātajiem ziepju burbuļiem ieburbuļojām siltu un līksmu vasaru. Apbalvojām foto orientēšanās sacensību uzvarētājus. Nebēdājot par lietaino dienu, mūsu Lielā pastaiga bija izdevusies!”

Kokneses Novada Vēstis

Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top