Atvērto durvju diena Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrā20.10.2014

Atzīmējot Pasaules ergoterapeitu dienu, valsts SIA „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari”” Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs aicina uz Atvērto durvju dienu.

Atvērto durvju dienas laikā būs iespēja apskatīt par valsts budžeta līdzekļiem apmaksāto tehnisko palīglīdzekļu paraugus. Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra ergoterapeiti atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem par valsts apmaksātajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem, to izmantošanas iespējām un saņemšanas kārtību.

Interesenti tiek laipni gaidīti Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra telpās, Ventspils ielā 53, Rīgā, 2014.gada 29.oktobrī, no plkst.9:00 līdz 12:00.

printēt

Rīgā notiks jau trešā "Vecāku diena"17.10.2014

Mīļie vecāki! Informējam, ka 24.oktobrī pl.9:00 Rīgā notiks jau trešā "Vecāku diena", kur sadarbībā ar Ziedot.lv mēs pulcējam vecākus no visiem Latvijas reģioniem. Vecāku dienas tiek rīkotas Ziedot.lv sadarbībā ar biedrību "Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs Oranžais Stars". Vecāku dienas tiek rīkotas rūpju bērnu vecākiem, kurās jums, mīļie vecāki, dota iespēja sarunāties ar dažādu nozaru pārstāvjiem par jums aktuālām tēmām, tikties ar iedvesmojošām personībām, veltīt laiku sev, savai labsajūtai un visiem kopā satikties, lai dalītos pieredzē un pārrunātu aktuālos jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Garīgās veselības dienas ietvaros – 10. oktobrī organizē pasākumu „Jūties labi!” ar dažādu speciālistu piedalīšanos09.10.2014

garigas_veselibas_diena10_oktobri_09102014.docPasākumā iesaistīsies vairāk kā 100 speciālisti no 24 pilsētām! Visu speciālistu apmeklējumi 10. oktobrī – bezmaksas! Pasākumā piedalīsies psihologi, psihoterapeiti, psihiatri, arī alternatīvo terapiju pārstāvji: mākslas terapeiti, deju un kustību terapeiti, drāmas terapeiti, mūzikas terapeiti, smilšu spēļu terapeiti, kanisterapeiti (terapija ar suņiem), biodeju pasniedzēji un citi speciālisti, kuri var palīdzēt uzlabot cilvēka garīgo veselību. 10. oktobra pasākumā var pieteikties jebkurš interesents! Obligāti iepriekš sazinies personiski ar speciālistu, kuru Tu vēlies apmeklēt! IEROBEŽOTS vietu skaits! LIELS LŪGUMS! Ja esi pārdomājis, tad cieni speciālista laiku un sazinies ar viņu, lai informētu, ka neieradīsies!

Seko lapas informācijai! Tuvākajās dienās šeit tiks pievienoti vēl speciālisti. Informācija pieejama šeit: http://www.sauleszimes.lv

printēt

Aicina Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrība12.09.2014

2014.gada 20.septembrī pulksten 10.00 28.Rīgas vidusskolā aicinām uz biedrības kopsapulci Rīgā, Sliežu ielā 23 (5.tramvajs nākošā pietura aiz Aldara Sarkandaugavā). Aicinām visu daudzbērnu ģimeņu vecākus, īpaši tos, kuriem ir pieci un vairāk bērnu. Ikvienu nepilnu vai trūkumā nonākušu ģimeni, ja tie grib piedalīties ģimenes iespēju pilnveidošanā un paplašināšanā gan pašvaldību, gan valsts līmenī.

printēt Lasīt visu ziņu

Konsultāciju diena Kokneses novadā10.09.2014

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas (turpmāk tekstā – inspekcija) Daugavpils reģiona inspektores Iveta Plone un Edīte Milevska 2014.gada 17.septembrī no plkst.13.00 līdz plkst.15.00 Koknesē, Vērenes ielā 1, Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centra telpāssniegs konsultācijas un metodisko palīdzību Kokneses novada speciālistiem un iedzīvotājiem bērnu tiesību aizsardzības jomā.

Speciālisti un iedzīvotāji ir laipni aicināti konsultēties pie inspekcijas inspektorēm par jautājumiem saistībā ar bērnu drošību, pamatvajadzību un interešu nodrošināšanu, kā arī par savstarpējo attiecību jautājumiem. Papildus informāciju variet saņemt pa tālruņiem 65422336, 26809432 vai 26808567.

Uz tikšanos Koknesē, Kokneses Ģimenes atbalsta dienas centrā!

printēt

Latvenergo arī šogad turpina atbalstīt daudzbērnu ģimenes31.07.2014

latv-kartes.jpgAS „Latvenergo” arī 2014.gadā turpina sociālā atbalsta programmu ģimenēm ar trīs un vairāk bērniem, sniedzot atbalstu ar Dāvinājumu 84.24 EUR vērtībā.

Atbalsta saņemšanai daudzbērnu ģimenes no 1.augusta varēs ērti pieteikties AS "Latvenergo" Klientu apkalpošanas portālā www.e-latvenergo.lv, kā arī klientu apkalpošanas centros visā Latvijā līdz pat 2014.gada 31.decembrim.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad dāvanu kartes tiek dāvinātas sadarbībā ar Biedrību "Latvijas pašvaldību savienība". EM ir apstiprinājusi AS Latvenergo Dāvinājumu par kopējo summu 1.68 miljoni eiro, saņemts LR Finanšu ministrijas saskaņojums.

printēt Lasīt visu ziņu

Trūcīgie iedzīvotāji nākamgad varēs saņemt Eiropas Savienības atbalstu09.07.2014

Tuvāko septiņu gadu laikā 41,02 miljonus eiro Eiropas Savienības finansējuma plānots ieguldīt tā saucamo pārtikas paku un cita materiālā atbalsta nodrošināšanai vistrūcīgākajiem iedzīvotājiem. Paredzēts, ka turpmāk līdz šim zināmo pārtikas palīdzības sniegšanu pilnveidos, un cilvēki saņems ne tikai pārtiku, bet arī citu atbalstu materiālā vai pakalpojumu veidā, par ko informē Labklājības ministrija.

Plānots, ka trūcīgās ģimenes minēto Eiropas Savienības atbalstu varētu saņemt, sākot ar 2015.gadu. Lai nodrošinātu Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām pārvaldību un kontroli, procesā iesaistītas vairākas institūcijas - Labklājības ministrija, Sabiedrības integrācijas fonds un Finanšu ministrija. Sabiedrības integrācijas fonds organizēs pārtikas un/vai pamata materiālās palīdzības iepirkumu, t.sk. līgumā paredzot preču nogādāšanu uz partnerorganizāciju (pašvaldību vai nevalstisko organizāciju) noliktavām.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top