Par LATVENERGO atbalstu sociāli mazaizsargātām iedzīvotāju grupām08.12.2014

2015.gada 1.janvārī Latvijā tiks pilnībā atvērts elektroenerģijas tirgus, kas nozīmē, ka ikviens lietotājs elektrību turpmāk iegādāsies no brīvi izvēlētā tirgotāja.

Rūpējoties par sociāli mazāk aizsargātām iedzīvotāju grupām, Latvijā ir paredzēts ieviest atbalsta programmu, kas paredz zemākas elektroenerģijas izmaksas šiem iedzīvotājiem.

Saeima ir apstiprinājusi grozījumus Elektroenerģijas tirgus likumā, kas paredz aizsargātā lietotāja koncepcijas ieviešanu. Saskaņā ar to trūcīgās un maznodrošinātās personas katru mēnesi par pirmajām100 kWh, savukārt daudzbērnu ģimenes par 300 kWh, varēs norēķināties par cenu, kas atbilst līdzšinējam Starta tarifam. Grozījumi stāsies spēkā līdz ar tirgus atvēršanos 1.janvārī un nosaka, ka visiem Latvijas pašvaldību sociālajiem dienestiem būs regulāri jāiesniedz AS „Latvenergo” dati par attiecīgo pašvaldību trūcīgajiem un maznodrošinātajiem, tostarp, arī viņu elektroenerģijas tirdzniecības līgumu numurus ar AS „Latvenergo”. Informācijas apmaiņu plānots īstenot, izmantojot valsts informācijas sistēmu savietotāju.

printēt Lasīt visu ziņu

Mācās un apgūst jaunas prasmes08.12.2014

Aptuveni vienu sesto daļu no savas dzīves cilvēks pavada intensīvi mācoties. Sākumā kā skolnieks, vēlāk jau kā students, un tā, līdz diploms kabatā. Taču vai ar to ir gana? Speciālisti apgalvo, ka nav viss. Ne velti ir teiciens – mūžu dzīvo, mūžu mācies. Jaunu zināšanu gūšana iekustina mūsu smadzenes un ir taisnākais ceļš uz panākumiem. Turklāt – šis ceļš ir jāiet katru dienu. Jebkuras jaunas zināšanas nāk par labu katra cilvēka attīstībai.

printēt Lasīt visu ziņu

Maznodrošinātie un trūcīgie 2015.gadā ar Elektrum produktu saņems valsts atbalstu elektroenerģijas rēķinu apmaksai05.12.2014

Maznodrošinātās un trūcīgās personas katru mēnesi par pirmajām patērētajām 100 kWh 2015. gadā varēs norēķināties par cenu, kas atbilst līdzšinējam Starta tarifam*. Lai atbalstu saņemtu, savā pašvaldībā, kārtojot maznodrošinātas vai trūcīgas personas statusu, noteikti ir jānorāda Latvenergo līguma numurs, uz kuru atbalstu attiecināt.

Svarīgi zināt, ka arī tiem klientiem, kuri saņems aizsargātā lietotāja pakalpojumu, līdz 2014. gada 15. decembrim ir jānoslēdz līgums ar AS „Latvenergo” un jāizvēlas sev piemērotākais Elektrum produkts, jo no 101. kWh maksa tiks piemērota atbilstoši klienta izvēlētajam tirgus produktam. Ja klients nebūs izvēlējies nevienu produktu, maksa no 101. kWh tiks aprēķina pēc Elektrum Universālais cenas.

printēt Lasīt visu ziņu

Atvērto durvju diena Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrā20.10.2014

Atzīmējot Pasaules ergoterapeitu dienu, valsts SIA „Nacionālais rehabilitācijas centrs „Vaivari”” Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centrs aicina uz Atvērto durvju dienu.

Atvērto durvju dienas laikā būs iespēja apskatīt par valsts budžeta līdzekļiem apmaksāto tehnisko palīglīdzekļu paraugus. Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra ergoterapeiti atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem par valsts apmaksātajiem tehniskajiem palīglīdzekļiem, to izmantošanas iespējām un saņemšanas kārtību.

Interesenti tiek laipni gaidīti Vaivaru tehnisko palīglīdzekļu centra telpās, Ventspils ielā 53, Rīgā, 2014.gada 29.oktobrī, no plkst.9:00 līdz 12:00.

printēt

Rīgā notiks jau trešā "Vecāku diena"17.10.2014

Mīļie vecāki! Informējam, ka 24.oktobrī pl.9:00 Rīgā notiks jau trešā "Vecāku diena", kur sadarbībā ar Ziedot.lv mēs pulcējam vecākus no visiem Latvijas reģioniem. Vecāku dienas tiek rīkotas Ziedot.lv sadarbībā ar biedrību "Bērnu un jauniešu rotaļu un attīstības centrs Oranžais Stars". Vecāku dienas tiek rīkotas rūpju bērnu vecākiem, kurās jums, mīļie vecāki, dota iespēja sarunāties ar dažādu nozaru pārstāvjiem par jums aktuālām tēmām, tikties ar iedvesmojošām personībām, veltīt laiku sev, savai labsajūtai un visiem kopā satikties, lai dalītos pieredzē un pārrunātu aktuālos jautājumus.

printēt Lasīt visu ziņu

Garīgās veselības dienas ietvaros – 10. oktobrī organizē pasākumu „Jūties labi!” ar dažādu speciālistu piedalīšanos09.10.2014

garigas_veselibas_diena10_oktobri_09102014.docPasākumā iesaistīsies vairāk kā 100 speciālisti no 24 pilsētām! Visu speciālistu apmeklējumi 10. oktobrī – bezmaksas! Pasākumā piedalīsies psihologi, psihoterapeiti, psihiatri, arī alternatīvo terapiju pārstāvji: mākslas terapeiti, deju un kustību terapeiti, drāmas terapeiti, mūzikas terapeiti, smilšu spēļu terapeiti, kanisterapeiti (terapija ar suņiem), biodeju pasniedzēji un citi speciālisti, kuri var palīdzēt uzlabot cilvēka garīgo veselību. 10. oktobra pasākumā var pieteikties jebkurš interesents! Obligāti iepriekš sazinies personiski ar speciālistu, kuru Tu vēlies apmeklēt! IEROBEŽOTS vietu skaits! LIELS LŪGUMS! Ja esi pārdomājis, tad cieni speciālista laiku un sazinies ar viņu, lai informētu, ka neieradīsies!

Seko lapas informācijai! Tuvākajās dienās šeit tiks pievienoti vēl speciālisti. Informācija pieejama šeit: http://www.sauleszimes.lv

printēt

Aicina Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrība12.09.2014

2014.gada 20.septembrī pulksten 10.00 28.Rīgas vidusskolā aicinām uz biedrības kopsapulci Rīgā, Sliežu ielā 23 (5.tramvajs nākošā pietura aiz Aldara Sarkandaugavā). Aicinām visu daudzbērnu ģimeņu vecākus, īpaši tos, kuriem ir pieci un vairāk bērnu. Ikvienu nepilnu vai trūkumā nonākušu ģimeni, ja tie grib piedalīties ģimenes iespēju pilnveidošanā un paplašināšanā gan pašvaldību, gan valsts līmenī.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top