Latvenergo aicina arī nesen daudzbērnu ģimenes statusu ieguvušos pieteikties atbalstam; kopumā valsts atbalsta elektroenerģijas norēķiniem saņēmēju skaits pieaug12.05.2015

Lai atbalstu saņemtu visas jaunās daudzbērnu ģimenes, arī tad, ja trešais bērniņš ģimenē ienāk maijā vai līdz gada beigām, Latvenergo aicina pieteikties atbalsta saņemšanai. Bērnam piedzimstot, lūdzam aizpildīt pieteikuma formu www.e-latvenergo.lv vai arī klātienē pieteikties Latvenergo klientu apkalpošanas centrā.

Valsts atbalsts norēķiniem par elektrību aprīlī kopumā piešķirts vairāk nekā 71 tūkstotim daudzbērnu ģimeņu un trūcīgu un maznodrošinātu mājsaimniecību. Apkopotie dati parāda, ka valsts atbalsta saņēmēju skaits ik mēnesi pieaug. Tas norāda, ka programma veiksmīgi un efektīvi turpina darboties, procesi visām iesaistītajām pusēm kļūst arvien skaidrāki.

Kopš janvāra būtiski palielinājies maznodrošināto un trūcīgo personu skaits, kuras saņem atbalstu, tikmēr daudzbērnu ģimeņu skaits visus mēnešus ir ļoti līdzīgs – aptuveni 17 tūkstoši, līdzīgi kā arī iepriekšējos gados, kad atbalstu daudzbērnu ģimenēm sniedza AS „Latvenergo”.

printēt Lasīt visu ziņu

Dispepsijas un fibromialģijas slimnieki aicināti pieteikties jaunai bezmaksas ārstniecības programmai12.05.2015

Ikdienas steidzīgas ritms būtiski ietekmē mūsu veselību. Tas nav nekāds noslēpums, ka jebkāda veida organisma un pašsajūtas disbalanss atstāj sekas uz mūsu veselību. Pat izjūtot ikdienišķu satraukumu, nemieru un stresu, kas saistīts, piemēram, ar darbu vai personīgo dzīvi, tas var novest pie smagām slimībām, kas var tikt saistītas gan ar nerviem, gan fiziskām sāpēm, sekām, kas saistītas ar nesabalansētas pārtikas lietošanu uzturā un cita veida problēmām, kas būtiski iespaido mūsu veselību un pašsajūtu. Ar šādiem simptomiem saistītās slimības ir dispepsija un fibromialģija, kas katra ir atšķirīga tās izpausmēs, tomēr var radīt nopietnas veselības sekas. Lai noskaidrotu šo slimību simptomus, to progresu un tās ārstētu, veselības centrs “Adoria” vēlas sniegt atbalstu un nodrošināt bezmaksas ārstēšanu cilvēkiem, kas izjūt ar tām saistītus simptomus.

printēt Lasīt visu ziņu

Bērnunamu un maznodrošināto ģimeņu bērnus aicina uz bezmaksas Lieldienu pasākumu18.03.2015

Ieskandinot Lieldienas, biedrība „Reāls Piedzīvojums” š.g. 29.martā plkst. 12.00 organizē bezmaksas Lieldienu pasākumu bērnu namu, maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimeņu bērniem. Pasākumu atklās mūziķis Andris Kivičs. Aicinām interesentus pieteikt savu dalību līdz 25.martam mājas lapā www.realspiedzivojums.lv vai rakstot uz e-pastu labdariba@realspiedzivojums.lv ar norādi „Lieldienu labdarības pasākums”.

Pasākums norisināsies Rīgā, Skolas ielā 6, Ebreju biedrības namā, kur vienkopus pulcēsies vairāki simti bērnu no bērnu namiem un dažādu Latvijas pašvaldību maznodrošināto, trūcīgo un daudzbērnu ģimenēm. Šādus un līdzīgus labdarības pasākumus vairākreiz gadā biedrība „Reāls Piedzīvojums” rīko jau ceturto gadu. Biedrības organizētajos labdarības, publiskajos un sabiedriskajos pasākumos kopš 2010. gada bez maksas ir piedalījušies jau turpat 18 000 dalībnieku.

printēt Lasīt visu ziņu

Valsts nodrošinātā juridiskā palīdzība27.01.2015

Valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības saņemšanai, personai ir jāaizpilda un jāiesniedz Juridiskās palīdzības administrācijā:

  • iesnieguma valsts nodrošinātās juridiskās palīdzības pieprasījumam veidlapa un jāpievieno dokumentu kopijas, kas apliecina personas tiesības pieprasīt juridisko palīdzību,
  • izziņa par trūcīgas vai maznodrošinātas personas statusu (ja tāds piešķirts),
  • kā arī citu dokumentu kopijas, kas saistītas ar strīda raksturu, lietas virzību (piemēram, darba līguma vai citu ar darba devēju saistītu dokumentu kopijas – ja strīds saistīts ar darba tiesībām, īres līguma kopija - ja ar dzīvokļa īri saistītas problēmas utt.).
printēt Lasīt visu ziņu

“Garā pupa” daudzbērnu ģimenes aicina piedalīties konkursā06.01.2015

Bērnu kultūras projekts “Garā pupa” daudzbērnu ģimenes aicina piedalīties konkursā, kur ar auto preču un piederumu vairumtirdzniecības uzņēmuma “Getz Bros.&Co. (Latvia)” atbalstu sešām ģimenēm tiks dāvinātas biļetes uz kultūras pasākumiem un apmaksāti ar to saistītie ceļa izdevumi.

Konkursā pieteikties aicināta ikviena daudzbērnu ģimene (trīs vai vairāk bērni), kas vēlas jaunajā, 2015. gadā, apmeklēt vairāk kultūras pasākumu. Pieteikuma anketā jānorāda bērnu kultūras kalendārā “Garā pupa” izvēlēts pasākums, ko ģimene vēlas apmeklēt, kā arī jāuzraksta trīs jaunā gada apņemšanās. Pieteikties konkursam iespējams līdz 12. janvārim, bet jau 19. janvārī tiks paziņoti konkursa rezultāti – nosauktas sešas ģimenes, kas saņems iespēju apmeklēt sevis izvēlēto kultūras pasākumu un ceļa izdevumu apmaksu.

printēt Lasīt visu ziņu
Pasākumu kalendārs
Kokneses novada vēstis

Jaunākās galerijas


back to top